Teraz jest 22.06.2024, 11:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Następna strona
Stłuczka/Wypadek fabii 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
ciekawe jak beda robic ten prog, raczej ciezko go wymienic. tak w sumie to sam prog jest wgnieciony a rozprute jest to laczenie progu z reszta karoserii ok 30cm


04.01.2006, 16:24
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post 
zuku, jak możesz to zapodaj foto tego progu to ci odpowiem.

_________________
Moje autko O2RS BLUE


04.01.2006, 17:37
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
nistety dopiero jutro bede mogl to zrobic poniewaz nie mam kabla do telefonu w domu a mam zdjecia na komie, moge Ci mms'a wyslac :)


oto zdjecia malo widoczne ale cos widac :)

http://img257.imageshack.us/my.php?image=aa5mm.jpg

http://img257.imageshack.us/my.php?image=aaaa9he.jpg

http://img257.imageshack.us/my.php?image=aaaaaaa2wd.jpg


04.01.2006, 17:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.04.2005, 08:28
Lokalizacja: EL
Posty: 1088
Podziękował: 0
Pomógł: 24

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: 3.0d
Rok prod.: 2004
Województwo: łódzkie
Post 
uuuuu wspolczuje...

tak to wlasnie jest nawet jak bedziesz uwazal to i tak ktos moze p******* w ciebie.
osobiscie wole nie jezdzic kiedy sa tak beznadziejne warunki jak ostatnio, nie dlatego ze w kogos moge wjechac tylko zeby samemu nie oberwac dzwona od kogos.
najlepiej niech wymieniaja co sie da :)
tylko moze byc widoczna mala roznica w odcieniu lakieru :? jednak autko ma juz 3 latka...

_________________
Danger.It's the Ranger!
A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany...
jak mamy diesla po chipie to trakcji szukamy...


04.01.2006, 19:48
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
ano niestety ten samochod jedzi codziennie i musi jezdzic nawet dzis po tej stluczce do pracy pojechal :) niezaleznie od pogody...


04.01.2006, 21:12
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post 
Yogi napisał(a):
moze byc widoczna mala roznica w odcieniu lakieru

Raczej nie będzie żadnej różnicy, wszystko zależy od doboru lakieru i zrobieniu przejścia, w mojej był lakierowany cały przód i nie widać żadnej różnicy :)
Różnica może być jedynie w odcieniu na plastikach ale to widac nawet przy nowych autach, lakier na elementach plastikowych i blaszanych inaczej sie "przyjmuje". Plastik prześwituje i odbija czarny kolor przez lakier.

_________________
Moje autko O2RS BLUE


05.01.2006, 10:02
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Sebastian napisał(a):
Yogi napisał(a):
moze byc widoczna mala roznica w odcieniu lakieru

Raczej nie będzie żadnej różnicy, wszystko zależy od doboru lakieru i zrobieniu przejścia, w mojej był lakierowany cały przód i nie widać żadnej różnicy :)
Różnica może być jedynie w odcieniu na plastikach ale to widac nawet przy nowych autach, lakier na elementach plastikowych i blaszanych inaczej sie "przyjmuje". Plastik prześwituje i odbija czarny kolor przez lakier.


Ja robiłem (wymieniałem) nadkole (zderzenie z walcem - PS. nie pytacie jak to się stało :? ) po ok. 18 miesiącach (od kupna) a po ok. 26 miesiącach tylny zderzak i nie widac aby były jakies różnice w lakierze.


05.01.2006, 11:55

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
No i samochod jest po ogledzinach, rzeczoznawca uznal ze drzwi przednie i tylne do wymiany, a prog bedzie wycinany oraz caly bok samochodu bedzie malowany poniewaz moze byc juz inny odcien drzwi... W poniedzialek ma byc wstawiony na serwis i moze na piatek bedzie gotowy...


06.01.2006, 12:22
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post 
Cytuj:
W poniedzialek ma byc wstawiony na serwis i moze na piatek bedzie gotowy...

zuku, coś za optymistycznie brzmi ten termin, ale niech będzie jak najszybciej.

_________________
Moje autko O2RS BLUE


06.01.2006, 18:14
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Mogl byc zostawiony juz nawet dzis, ale ze moze przydac sie an weekend to umowilismy sie ze bedzie odstawiony w tym terminie kiedy bedzie robiony, Koles powiedzial poniedzialek wiec chyba tak bedzie :) mam taka nadzieje... zobaczymy co bedzie dalej...


06.01.2006, 18:47
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post 
Ja źle nie wróże tylko wydaje mi sie że 5 dni to raczej chyba w/g mnie za mało czasu, to jest jak by nie patrzył rozbrojenie całego boku, wycięcie, spasowanie, spawanie, szpachlowanie i lakier i polerka, tak więc jakoś szybko chcą to zrobić. Moja po dzwonie z przodu a przodu nie miałem całego naprawiana była 4 tyg.

_________________
Moje autko O2RS BLUE


06.01.2006, 18:51
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Rzeczoznawca dobrze zakwalifikował szkodę (sam to przez 2 lata robiłem) Jeżeli bedą cześci na magazynie to w tydzień się uwiną. Jedno co sprawdź to czy próg rzeczywiście wymienią, często "fachowcy" biorą kasę za wymianę a szpachlują, lakierują i strugają pawiana że wymienili. :nono: Parę razy z takim oszustwem się zetknąłem. Czy element był wymieniony możesz sprawdzić łatwo, w miejscu gdzie jest najbardziej odkształcony jeżeli zmierzysz grubość lakieru i wszystko będziesz wiedział ale jeszcze prostszy sposób to przed montażem progu powiedz że chciałbyś zobaczyć samochód z wmontowanym niepolakierowanym progiem. Nie mogą odmówić. Na zdjęciach widać że masz lakier metalik wiec bok na pewno musi być cały lakierowany (błotniki tylko wierzchnio - cieniowanie).


09.01.2006, 13:45

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Sev napisał(a):
sprawdź to czy próg rzeczywiście wymienią,


Prog ma byc czesciowo wycinany poniewaz wymiana calego progu moze bardzo oslabic samochod, a poza tym jak by byl caly wymieniany to by musal byc wycinany w 3 miejscach, gdzie by wylazila pozniej rdza, a tak bedzie tylko to jedno miejsce zagrozone tym. Choc w protokole jest napisane ze caly prog jest przeznaczony do wymiany to tk nie bedzie :) a nie zgadniecie na jaka kwote to wycenili ;d 4700 zl tylko :)


09.01.2006, 13:55

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
nom to ladnie wycenili :)


09.01.2006, 21:18

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Ja bym powiedział ze jak na koszt serwisowy wg audatexu lub eurotaxu to normalka.


10.01.2006, 13:04
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 425 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL