Teraz jest 23.06.2024, 03:21



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
...chyba mam już dosyć tego kraju... 
Autor Wiadomość
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post ...chyba mam już dosyć tego kraju...
kto to koorwa rządzi ?? dlaczego chcą wszystko przystosować do EU ale płace na hooja nie dojdą do ich poziomu
http://biznes.onet.pl/0,1428718,wiadomosci.html


06.11.2006, 09:29
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:59
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 990
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post 
Dzisiaj w radio jak jechałem do roboty mówili że mają wzrosnąc ceny papierosów - bo są tańsze niż w Unii - no to OK to ja chce drogi takie jak w Unii, zarobki takie jak w Unii, warunki sovjalne takie jak w Unii, to wtedy moge placić jak w Unii

_________________
Skoda Fabia JOY EDITION


06.11.2006, 09:32
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post 
No właśnie, Grześ dobrze gadasz !!!
a żeby było ciekawie ostatnio czytałem o otwarciu naszych granic dla jakiś nowych krajów Unii, więc jak nas zaleje fala tanich roboli to znowu usługi siądą. A teraz taki glazurnik czy inny jest właśnie na falii !!

_________________
Moje autko O2RS BLUE


06.11.2006, 09:42
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
Grzesiu, czas wstawać, już prawie dziesiąta, obudź się Grzesiu. :hysterical:

[ Dodano: 2006-11-06, 09:46 ]
Niestety jeśli chodzi o to co piszesz to pewnie jeszcze długo nie, a potem wcale... :-(


06.11.2006, 09:43
Zobacz profil
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
no Seba, jak otwarcie to otwarcie. Skoro my chcemy mieć możliwość pracy za granicą (zachód) to musimy się liczyć z tym, że ktoś (wschód) będzie chciał pracować u nas. Tak jak to ująłeś to pewnie czują się Niemcy czy Anglicy patrząc na napływ Polaków...
A propos glazurników - jestem w trakcie remontu mieszkania, które kupiłem i powiem wam, że to jest po prostu szok - nie dość, że trudno znaleźć ekipę, która zrobi remoncik, to jeszcze jak chcesz dać komuś zarobić, to ten nie szanuje roboty i klienta. Wreszcie znalazłem (jak myślę) ekipę, która mi pożądnie zrobi...

[ Dodano: 2006-11-06, 09:52 ]
paradoksalnie w cenie są teraz zawody "fizyczne". Człowiek się męczył, studia kończył licząc że w "nowym" systemie wartość intelektualna będzie należycie ceniona, a tu gówno. Ludzie z wykształceniem często robią za grosze a taki łosiu co szpachle kładzie ceni się jak niewiadomo co. Żeby chociaż robił tak jak sie ceni...


06.11.2006, 09:48
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.03.2005, 01:03
Lokalizacja: Chomiki - Warszawa
Posty: 1382
Podziękował: 0
Pomógł: 4

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2004/2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Przeciez nasz RZAD KOCHANY od lat (akurat pije do wszystkich a nie konkretnej partii) wprowadza nas do UNI!!
telekomuna - od lat twierdzi - U NAS INTERNET JEST TANSZY NIZ W UNI!! WIEC NIE OBNIZYMY CEN!!
ORLEN i inni - U NAS BENZIN JEST TANSZA NIZ W UNI!! NIEMCY JEZDZA DO NAS TANKOWAC WIEC COS O TYM SWIADCZY!!!
Tylko jest jeden problem - przeliczajac 1:1 EUR i zl, to u nas jest cholernie drogo!!! Powiedzialbym ze drogo jak sqrwysyn!!!
Moze sie powtorze ale, bylem w IRISH - tam za 10EUR mialem takie sniadanie ze nie bylem tego w stanie zjesc... (dokladnie to 7.50 EUR- ale dalem napiwek bo byla mila pani :D )
Za 20EUR jechalem EIRE BUS az 400km - for adult w jedna strone - u nas za 20 to dojedziesz - do plocka...
Autobus miejski - 1.2 EUR
cola litrowa 1.5 EUR
za 10EUR mialem 30min rozmowy z Polska - tzw tanie gadanie itp..
za 10EUR mialem nocleg w hostelu.
Piwo w barze 3.50 EUR ;) w sklepie 1.8 EUR - 0.5 l.
3 EUR zaplacilem za góre frytek.. za 5 eur mialem frytki z ryba - daje sobie glowe obciac ze malo kto z nas moglby to zjesc!!
A zarobki tam to 2000EUR srednio, co jest ponoc kiepa pensja w IRISH(ale tyle placa polakom)
A teraz porownajmy to wszystko z POLSKA
szkoda gadac i szkoda nerwow....
U nas oczywiscie porownuja ceny - 1zl =3.8EUR.. tylko ze QWA u nas ceny sa po przeliczniku z EUR, a pensje po przeliczniki z kopiejki!!


06.11.2006, 10:04
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 17.08.2006, 14:22
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Posty: 478
Zdjęcia: 4
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: ASZ-1.9 TDI 130KM
Samochód: RUN
Rok prod.: 2003 LPG
Województwo: świętokrzyskie
Post 
Czy dalej jest aktualny ten pomysł z wyjazdem członków klubu z tego kraju ??
Jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba studnie kopać (woda droga), ognisko w pokoju (energia droga), ziemianka w lesie (mieszkania drogie). Czyli skansen :polska: , a ile turystów zjedzie aby luknąć na kulturę :mrgreen: .
Wszystko dostosować od Uni przecież są kraje które nie należą do tej organizacji i wcale gorzej nie funkcjonują. Tylko Polak zawsze myśli że mu inni pomogą, a sam o siebie nie zadba.
Czemu sprzedaliśmy przemysł hutniczy? Teraz raptownie nowy inwestor sprzedaje stal za grubą kasę do Chin (Polak nie potrafił sprzedać wyrobów). Motoryzacja, sprzedaż zakładów bo niema pieniędzy na produkcje (nie potrafili nawet dobrze sprzedać zakładu).
Podsumowując w Polsce przy władzy są same debile i stare zasiedziałe komuchy które nie mają pojęcia o tym jak funkcjonuje nowoczesny świat.
Młodzi do władzy dziady won :rozga: z polityki.

_________________
Trzeba płynąć pod prąd, bo z prądem płyną tylko śmieci :-)


06.11.2006, 12:58
Zobacz profil Album osobisty

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
a jo bych pierwsze co przystosowoł do uni to nasze KACZKI i ROMANA


06.11.2006, 13:04
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
to, że energia będzie drożała było już wiadomo jak kilka lat temu wchodziliśmy do UE. W sumie, to należy się cieszyć, że nie podrożała tak od razu, tylko stopniowo. Niedługo zaczną się w ogóle problemy z dostawami prądu z kraju i wtedy dopiero zobaczycie jaki będzie cyrk. Jest tak, że zapotrzebowanie na prąd rośnie nieustannie. A widział ktoś gdzieś nową elektrownię? Nie chcieliśmy atomówki, chociaż jesteśmy nimi otoczeni, mamy stare elektrownie węglowe, które są o niebo mniej wydajnę i dają nieźle czadu do atmosfery. Ale nic to, ponarzekać zawsze można. To nic nie kosztuje... Kasa z UE na drogi jest, tylko te budowy coś nie idą. Chociaz ja ostatnio gdzie nie pojadę, to remonty dróg, więc nie jest źle. Kiedy tylko te autostrady pobudują...

A co do płac - żeby się znalazł wreszcie ktoś, kto by ten pier*olony ZUS roz*ebał. Tyle kasy z pensji zabierają, że żal na kwitek patrzeć. A emeryturka z tego będzie tak chu*owa, że szkoda gadać...


06.11.2006, 13:13
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.03.2005, 01:03
Lokalizacja: Chomiki - Warszawa
Posty: 1382
Podziękował: 0
Pomógł: 4

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2004/2005
Województwo: mazowieckie
Post 
temat wyjazdu aktualny.. czekam do wyplaty by miec na paliwo i spadam.. w aucie tez mozna mieszkac ;) łinter in ajrisz is nat so cold like in polend ;) :hysterical:


06.11.2006, 13:18
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:59
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 990
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post 
kros napisał(a):
Grzesiu, czas wstawać, już prawie dziesiąta, obudź się Grzesiu. :hysterical:


yyyyyyyyyy kros chyba nie rozumiem o co chodzi

_________________
Skoda Fabia JOY EDITION


06.11.2006, 16:19
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
Grzesiek napisał(a):
kros chyba nie rozumiem o co chodzi

No bo to:
Grzesiek napisał(a):
drogi takie jak w Unii, zarobki takie jak w Unii, warunki sovjalne takie jak w Unii,

zabrzmiało trochę jak jakaś bajeczna utopia, jak jakiś cieplutki sen i tak się trochę zmartwiłem o Ciebie, że gadasz przez sen... ;-)

Rano w pracy mieliśmy dzisiaj głupawkę :crazy: wybacz mój żart :browar:


06.11.2006, 17:21
Zobacz profil

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:59
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 990
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post 
spoko - faktycznie coś w tym jest - wiesz rano poniedziałek - dopiero co był cięzki weekend :browar: :browar: :browar: i wszystko to się nałożyło

_________________
Skoda Fabia JOY EDITION


06.11.2006, 23:30
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post 
KUR WA jak mnie wkurzają urzędasy, żeby zarejestrować dziecko to muszę mieć akt małżeństwa lub jego dpis, odpis sie czeka do 7 dni. Bez tego nie ma mowy... ;(
Normalnie ręce opadają co za jeb any kraj, biurokracja u nas jest większa niż u ruskich nawet.
DOSYĆ TEGO KACZEGO RZĄDU !!! Dariusz wypierdzielam z Tobą do ajrisz....

_________________
Moje autko O2RS BLUE


07.11.2006, 10:30
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
Sebastian, ale nie bardzo kapuję, dlaczego problem "rejestrowania" dziecka zrzucasz na obecny rząd :mrgreen: . To nie ma nic wspólnego. Poza tym odpis aktu małżeństwa jest potrzebny jeśli "rejestrujesz" dziecko w innym USC niż brałeś ślub. Jeśli w tym samym, to nie ma problemu. Poza tym urzędy mają strony WWW na których piszą co w jakim przypadku jest potrzebne. Ja sobie (w stosownych okolicznościach) poczytałem i byłem przygotowany ;-) .

[ Dodano: 2006-11-07, 10:40 ]
Poza tym odpisy aktu małżeństwa zawsze dobrze mieć. Ja teraz się przemeldowywałem i składałem wniosek o nowy dowód i akt małżeństwa też był potrzebny, bo przemeldowywałem sie z miasta do miasta.
A jak już załatwisz dziecku akt urodzenia to jeszcze miesiąc poczekasz na nadanie mu peselu.


07.11.2006, 10:38
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL