Teraz jest 26.06.2024, 05:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Dla Szczeciniaków i nie tylko 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:59
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 990
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post Dla Szczeciniaków i nie tylko
Pisze do kolegów ze Szczecina ale nie tylko - oglądaliście może wczorajszą "Drogówkę" na TV4. Była relacja z patrolu ze Szczecina. I co poza standardowymi stłuczkami itp bardzo ale to bardzo czepiali się ciemnych szyb zatrzymali kilka dowodow rejestracyjnych jeden gostek w BMW serii 3 zdejmowal folie na miejscu żyletką porysował szybę aż żal było patrzeć, czepneli się też niebieskich żarówek halogenowych i postojówek u kobitki w Astrze II - ona na to że takie auto kupiła hehehe - niezła. Swoją droga te postojówki to były LEDy białe więc chłopaki się nieznali do końca, ale dowód zatrzymali. Ach ta szczecińska policja :hurra:

Pozdrawiam chłopaków ze Szczecina uważajcie na tamtejszą drogówkę

_________________
Skoda Fabia JOY EDITION


20.02.2006, 11:09
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
RoleX szaleja

Pozdrawiam

:good: :good: :good:


20.02.2006, 12:02

Dołączył(a): 07.04.2005, 16:01
Lokalizacja: Białogard
Posty: 199
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2003
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Dobrze ze ja smigam tramwajem 8) to moje szybki przetrwaja okres studiow w Szczecinie :twisted:

_________________
<<<>Moja Fabka<>>>


20.02.2006, 12:56
Zobacz profil WWW GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:34
Lokalizacja: ......
Posty: 1054
Zdjęcia: 2
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Skoda Octavia
Rok prod.: 2012
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Grzesiek napisał(a):
Pisze do kolegów ze Szczecina ale nie tylko - oglądaliście może wczorajszą "Drogówkę" na TV4. Była relacja z patrolu ze Szczecina. I co poza standardowymi stłuczkami itp bardzo ale to bardzo czepiali się ciemnych szyb zatrzymali kilka dowodow rejestracyjnych jeden gostek w BMW serii 3 zdejmowal folie na miejscu żyletką porysował szybę aż żal było patrzeć, czepneli się też niebieskich żarówek halogenowych i postojówek u kobitki w Astrze II - ona na to że takie auto kupiła hehehe - niezła. Swoją droga te postojówki to były LEDy białe więc chłopaki się nieznali do końca, ale dowód zatrzymali. Ach ta szczecińska policja

Pozdrawiam chłopaków ze Szczecina uważajcie na tamtejszą drogówkę


Ho ho to mój dobry kolega był gwaizdorem wczorajszego programu. Znamy się bardzooo dobrze ale nie w tym rzecz dzis graulowałem mu wyników. Piknie wypadł cio ?? Pozdro dla st. post. Daniela W. :worthy:
P.S.
Zapytaj sie o Danila na mieście każdego tuningowac i usłyszysz a znam ten od szyb .... :bravo: :bravo: to postrach miasta ma przepisy w jednym paluszku...

_________________
:ruch: Forever FabiaClub.... :ruch:


20.02.2006, 13:14
Zobacz profil WWW GG

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:59
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 990
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post 
RoleX napisał(a):
P.S.
Zapytaj sie o Danila na mieście każdego tuningowac i usłyszysz a znam ten od szyb .... :bravo: :bravo: to postrach miasta ma przepisy w jednym paluszku...


Może i tak, ale gościu mówi że światła pozycyjne i mijania muszą mieć barwe żółta bądź biała - w opisywanym już przeze mnie Oplu były białe diody LED - wiem bo miałem takowe i wiem jak świeca białe a jak niebieskie - więc się pomylił, a że tak wspomne o lapmach xenonowych czy one nie są przypadkiem niebieskie - o przepraszam zbliżone do światla dziennego - bądź fioletowe bo takie też istnieją, można troche polemizować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Skoda Fabia JOY EDITION


20.02.2006, 15:17
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:34
Lokalizacja: ......
Posty: 1054
Zdjęcia: 2
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Skoda Octavia
Rok prod.: 2012
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Grzesiek napisał(a):
można troche polemizować

Spróbuj... :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

_________________
:ruch: Forever FabiaClub.... :ruch:


20.02.2006, 15:30
Zobacz profil WWW GG

Dołączył(a): 07.04.2005, 16:01
Lokalizacja: Białogard
Posty: 199
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2003
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
RoleX napisał(a):
Pozdro dla st. post. Daniela W.


zawsze sie trafi jakis sluzbista :evil:

ciekawe czy jak ma przepisy w jednym plauszku to ich przestrzega :sciana:

predkosci napewno nie :evil:

ma orzelka na czapce i mysli ze jest nie wiadomo co ..

"zapomnial wol jak cieleciem byl" :evil:

_________________
<<<>Moja Fabka<>>>


20.02.2006, 15:45
Zobacz profil WWW GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
dokladnie :fuck: :fuck:

Nie lubie takich :]


20.02.2006, 15:53

Dołączył(a): 29.08.2005, 13:33
Lokalizacja: Międzyzdroje ZKA / Szczecin
Posty: 507
Podziękował: 0
Pomógł: 6

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Rok prod.: Lipiec 2004
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Cytuj:
zawsze sie trafi jakis sluzbista

ciekawe czy jak ma przepisy w jednym plauszku to ich przestrzega

predkosci napewno nie

ma orzelka na czapce i mysli ze jest nie wiadomo co ..

"zapomnial wol jak cieleciem byl"




zuku napisał(a):
dokladnie

Nie lubie takich :]



Lepiej już się nie pokazujcie w Szczecinie :hurra:

To jak to jets w końcu z tymi szybami, bo mam zamiar niedługo przyciemnić. Z tyłu mogę dać 100%, ale z przodu 70%?? I jeżeli mam atest to nic mi zrobić nie mogą?? Jak to jest niech ktoś mi wyjaśni.

_________________
Fabia 1.9 TDI & Fabia 1.2 HTP & Octavia 1.9 TDI & Combo 1.7 TD & Volvo FH12 480
SLOW IS WISE FAST IS NICE


20.02.2006, 16:06
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:59
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 990
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post 
RoleX napisał(a):
Grzesiek napisał(a):
można troche polemizować

Spróbuj... :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:


Proszę bardzo - jeżeli mi wmówisz że ten p...policjant zabierze mi dowód za seryjnie założone xenony czyli spryski, stabilizacja strumienia światła etc.bo mają niebieski strumień światła, czy za białe diody LED w postojówka które mają wszelkie atesty i wg niego mają niebieską poświatę - to mogę z nim iśc do sądu i jeszcze bym skubańca oskarżył że nie zna przepisów, nadużywa swoich uprawnień i zabiera mój drogocenny czas w którym mógłbym zarobić trochę kasy - nienawidzę takich dziadów co dorwią się do żłoba i myślą że wszystko im wolno - nie chce obrazić tu wszystkich policjantów, mundurowych etc bo rozumiem że zawsze trafi się czarna owca, która psuje opinie reszcie.

Wojtas dokładnie masz racje - ... "Zapomniał wół jak cielęciem był"...

Klimek napisał(a):

To jak to jets w końcu z tymi szybami, bo mam zamiar niedługo przyciemnić. Z tyłu mogę dać 100%, ale z przodu 70%?? I jeżeli mam atest to nic mi zrobić nie mogą?? Jak to jest niech ktoś mi wyjaśni.


Klimek z tyłu możesz dac na 100% - smoła :mrgreen: :mrgreen: - ale szyby prtzednie czyli w promieniu 180 widzenia kierowcy boczne i przednie można chyba na 70% czy 75%.
Klimek tylko pamietaj że szyby seryjnie w wiekszości fabek są juz przyciemnione i ktoś już sprawdzał że seryjnie ich przepuszczalnośc jest bliska granicy prawu czyli każda folia przyciemniająca będzie juz nie zgodna z prawe. A atest który dostaniesz od firmy naklejającej folie można sobie tyłek wytrzeć żaden policjant tego nie uwzględni bo wystarczy że zbada na miejscu przepuszczalność i dowód leci.

_________________
Skoda Fabia JOY EDITION


20.02.2006, 16:10
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 29.08.2005, 13:33
Lokalizacja: Międzyzdroje ZKA / Szczecin
Posty: 507
Podziękował: 0
Pomógł: 6

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Rok prod.: Lipiec 2004
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Cytuj:
Klimek z tyłu możesz dac na 100% - smoła - ale szyby prtzednie czyli w promieniu 180 widzenia kierowcy boczne i przednie można chyba na 70% czy 75%.
Klimek tylko pamietaj że szyby seryjnie w wiekszości fabek są juz przyciemnione i ktoś już sprawdzał że seryjnie ich przepuszczalnośc jest bliska granicy prawu czyli każda folia przyciemniająca będzie juz nie zgodna z prawe. A atest który dostaniesz od firmy naklejającej folie można sobie tyłek wytrzeć żaden policjant tego nie uwzględni bo wystarczy że zbada na miejscu przepuszczalność i dowód leci.



Czyli przyciemnienie z przodu odpada, bo lubi mnie policja i często mam
kontrole :mrgreen: Ale jedno mnie dziwi, Pan Daniel taki nadgorliwy i sprawiedliwy a Rolex swoją Fabią jeżdzi cały czas , no chyba że parkuje kilka ulic od komendy żeby Daniel nie przyciął :P

_________________
Fabia 1.9 TDI & Fabia 1.2 HTP & Octavia 1.9 TDI & Combo 1.7 TD & Volvo FH12 480
SLOW IS WISE FAST IS NICE


20.02.2006, 18:15
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Ja mam już 3 lata wszystkie przyciemnione z tyłu 3 przodu 2 nigdy sie nie przyczepili do szyb.Czesto mnie zatrzymuja przewaznie nocami jerzdze .Nawet jeden powiedzial że ładnie wygląda z drogówki i sie śmiał czy mam atest :D .Dobrze że sie nie czepiają w Gdańsku . A ten burak może chciał przed kamera sie pokazac co to nie on .Ta menda on jest zdrowo stuknięty :fuck: możę zazdrosci bo tez by chciał mieć takie szybki :hurra:


20.02.2006, 20:06
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post 
Klimek napisał(a):
To jak to jets w końcu z tymi szybami, bo mam zamiar niedługo przyciemnić. Z tyłu mogę dać 100%, ale z przodu 70% I jeżeli mam atest to nic mi zrobić nie mogą Jak to jest niech ktoś mi wyjaśni.

Na przednich szybach tj. przednia czołowa oraz przednie boczne NIE MOŻNA NAKLEJAĆ ŻADNEJ FOLII, NAWET JAK ONA PRZYCIEMNI JEDYNIE 10% !!!!!
Jedyne co można na przedniej szybie to folia przezroczysta czyli tzw. antywłamaniowa !!
Sprawdzone w W-wskiej dorgówce.

_________________
Moje autko O2RS BLUE


20.02.2006, 20:12
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Klimek jedz zrób sobie z tyłu szyby na maxa jak chcesz np (w jaan szyby) czy jakos tak oni dadzą Ci atest na tylne szyby z przadu nie robią.A puzniej podiedz tam gdzie szyby przyciemniaja i sobie z przodu zrób jedynką zaryzykować można w dzień aż tak nie widać że są przyciemnione

[ Dodano: 2006-02-20, 20:28 ]
Sebastian masz 100%racj bo niema takiej czarnej foli ktura by przepuszczała 70%światła :( tylko własnie ta antywłamaniowa A ktoś słyszał o przypalaniu szyb coś mi sie o uszy obiło koło Zielonej Góry ???


20.02.2006, 20:18

Dołączył(a): 29.08.2005, 13:33
Lokalizacja: Międzyzdroje ZKA / Szczecin
Posty: 507
Podziękował: 0
Pomógł: 6

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Rok prod.: Lipiec 2004
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Krzysiek napisał(a):
Klimek jedz zrób sobie z tyłu szyby na maxa jak chcesz np (w jaan szyby) czy jakos tak oni dadzą Ci atest na tylne szyby z przadu nie robią.A puzniej podiedz tam gdzie szyby przyciemniaja i sobie z przodu zrób jedynką zaryzykować można w dzień aż tak nie widać że są przyciemnione


Na tył jestem już zdecydowany, ale z przodem się wstrzymam, bo jak gdzieś w trasie dowód zabiorą to mnie ojciec z domu wygoni :D

Dzięki Seba za rozwianie wątpliwości .

_________________
Fabia 1.9 TDI & Fabia 1.2 HTP & Octavia 1.9 TDI & Combo 1.7 TD & Volvo FH12 480
SLOW IS WISE FAST IS NICE


20.02.2006, 22:06
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL