Teraz jest 23.06.2024, 03:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
No kurtyzana szlag mnie trafił. Pieprzony złodziejski kraj. 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post No kurtyzana szlag mnie trafił. Pieprzony złodziejski kraj.
Po prostu kuriwca mnie dziś strzeliła gdy wyszedłem wieczorem i okazało się że jakiś huj w dupe WALONY- w Dupe Złodziej Pierdolony :censored: pożyczył sobie kurtyzana dwa moje kołpaki.

No po prostu nie mam już sił na życie w tym :censored: złodziejskim kraju.

140 zł poszło się :censored: w dupe.

Dobrze że ich nie dopadłem bo bym chyba kurtyzana poszedł sziedzieć za morderstwo. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Przepraszam za słownictwo ale inaczej już po prostu się nie da :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


05.12.2005, 20:58

Dołączył(a): 29.08.2005, 13:33
Lokalizacja: Międzyzdroje ZKA / Szczecin
Posty: 507
Podziękował: 0
Pomógł: 6

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Rok prod.: Lipiec 2004
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Współczuje, też by mnie trafiło jakby ktoś pożyczył kołpaki z Fabii, ale na szczęście nic mi jeszcze nie ukradli w Fabii, ale mojamu tacie kilka lat temu w krótkim czasie ukradli w sumie 3 lusterka z Omegi a koszt jednego to coś koło 300 zł. W temacie "Do czego może słyżyć Fabia'' jest krótki film instruktażowy co z takimi pajacami robić :D

_________________
Fabia 1.9 TDI & Fabia 1.2 HTP & Octavia 1.9 TDI & Combo 1.7 TD & Volvo FH12 480
SLOW IS WISE FAST IS NICE


05.12.2005, 21:11
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Luls nie kupuj w ASO bo przeplacisz - za 50zl masz komplet kolpakow na allegrosie :) ja swoje tak kupilem i powiem ci ze sa nowka sztuka.
Jedno przyznam :censored: zlodzieii powybijalbym wlasnorecznie - od lat poluje na goscia ktory :censored: mi samochod :) kiedys go spotkam - wawa jest mala a wtedy ma wycieczke po puszczy :] sqrwysyn bedzie na golasa biegal po bagnach ;] a ja za nim z wiatrowka hahahahha ale se wtedy ulze!!


06.12.2005, 09:01

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Krzyś, szczerze współczuje.
Najgorsze, że to jest tzw "niska szkodliwość czynu" :sciana: :sciana: :sciana:
Włąsnie taka "niska" jest nam najbliższa, a nie jakieś Orlen Gates :!: :spam:

Może poszukaj na Allegro jakiś kołpaków, i może taniej dostaniesz kpl.


06.12.2005, 09:03
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post 
mjr napisał(a):
Może poszukaj na Allegro jakiś kołpaków, i może taniej dostaniesz kpl.

Tak racja na allegro bedzie tanio ale kurtyzana będą to jego albo innego człowieka, kupując używane kołpaki to z reguły kołpaki kradzione.

_________________
Moje autko O2RS BLUE


06.12.2005, 09:08
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
\Nie do końca masz Sebastian racje.
Na allegor można też dostać od producenta kołpaki. Ludzie mają swoje matryce i robią identyczne porduby jak orginał. Tak kupiłem do VW golfa kołpaki, za 80zł/kpl.


06.12.2005, 09:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.02.2005, 15:32
Lokalizacja: Police
Posty: 654
Podziękował: 3
Pomógł: 2

Województwo: zachodniopomorskie
Post 
darecki napisał(a):
Luls nie kupuj w ASO bo przeplacisz - za 50zl masz komplet kolpakow na allegrosie :) ja swoje tak kupilem i powiem ci ze sa nowka sztuka.
Jedno przyznam :cenzura: zlodzieii powybijalbym wlasnorecznie...

A te śliczne kołpaki na allegoro to może nie są kradzione he he :D :lol:
Kupując takie rzeczy sami wspieramy złodziei niestety. No ale cóż Life Is Brutal i jeden kołpak w ASO kosztuje 70 zł, a komplet w świetnym stanie na allegro 50 zł. Proste

_________________
JOY 1.4 75KM 16V ( sedan junkers )


06.12.2005, 09:20
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post 
mjr napisał(a):
\Nie do końca masz Sebastian racje.
Na allegor można też dostać od producenta kołpaki. Ludzie mają swoje matryce i robią identyczne porduby jak orginał. Tak kupiłem do VW golfa kołpaki, za 80zł/kpl.

OK, ale ja mówie o oryginalnych na allegro

_________________
Moje autko O2RS BLUE


06.12.2005, 09:22
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
No więc obawiam iż zakup na allegro to tak naprawdę odkupienie swoich. Większość z ofert kołpaków to towar kradziony.

Dziś idąć rano do garażu ( mam jakieś 5 minut piechotką z domu ) kompletenie się zdołowałem gdy ujrzałem że jakieś :censored: złomiarze ukradli kratki od studzienek deszcowych i na bocznej drodze w promieniu 20 metrów są teraz cztery głębokie na jakieś 1,5 - 2 m + woda dziury. Tak sobie pomyśałem w pierwszej chwili co by było jakby wrypał się w taką dziure jakiś wóz ale tak naprawdę walić samochód to jakby nie patrzeć rzecz nabyta ale co by było jakby w taką jame wpadło dziecko idące do szkoły ????.

No nie mam słów - po prostu jak teraz nie daj boże zobacze coś takiego na własne oczy to gnoje o własnych siłach do domów nie wrócą - TO PEWNE !!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Co do kołpaków to nie pozostaje mi nic innego jak zakup w aso bo wybaczcie ale z allegro tego towaru nie nabęde. Będe musiał po prostu spiąć teraz kołpaki na plastikowe zapięcia w nadziei że choć trochę to pomoże.


06.12.2005, 09:32
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post 
Masz racje ja sukinsynów na allegro nie dorabiam !!!
Jest proste rozwiązanie co do kołpaków. Oznakować je nie wygląda to ładnie ale żadne ścierwo sie nie odważy ukraść, wytopić nr rejestracyjny !! !! !!
Tak np. robili i pewnie robią ludzik w Wawie w kierunkowskazach w Polonezie. :)

_________________
Moje autko O2RS BLUE


06.12.2005, 09:40
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
co prawda to prawda. allegro niby dobra sprawa bo mozna tam sprzedac wszystko co jest niepotrzebne w domu a moze komus sie przydac.
Niestety mozna tam spotkac osoby handlujace czesciami ktore juz na pierwszy rzut oka pochodza z czyjegos auta, domu bodz kieszeni.
Niestety musze przyznac ze proceder pozyczania kolpakow wystepoje takze w Irlandii...tam bezpieczenstwo dzielnicy miasta okresla sie po ilosci dzieci bawiacych sie na placu zabaw, a takze po opaskach na kolpakach - jak widac dobry i skuteczny srodek zapobiegawczy.


06.12.2005, 13:01

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
kolpaki


06.12.2005, 13:15
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Niewiem czy ktos przegladal oferte allegro odnosnie kołpakow..wiekszosc z nich to pojedyncze sztuki ktore niby ktos znalazl na ulicy :x ....taki kit to dzieciom moga wciskac...podobnie sie ma sytuacja z osttnio modna plaga kradziezy wkladow lusterek. Czyste kurestwo. brak mi slow :twisted: Wspołczoje wszystkim pokrzywdzonym

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


06.12.2005, 13:25
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 28.04.2005, 10:49
Lokalizacja: Białystok
Posty: 191
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia 84kW
Województwo: podlaskie
Post 
darecki napisał(a):

Facet napisał w ofercie że kołpaki dostał razem z samochodem kilka dni temu i dlatego są w folii ???
Jakoś mi to k...a nie pasuje, dlaczego kołpaki nie były na felgach.
A zafoliowac to każdy może.


06.12.2005, 20:31
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Tomasz ST napisał(a):
darecki napisał(a):

Facet napisał w ofercie że kołpaki dostał razem z samochodem kilka dni temu i dlatego są w folii ???
Jakoś mi to k...a nie pasuje, dlaczego kołpaki nie były na felgach.
A zafoliowac to każdy może.



He he he. Pewnie teraz dają kołpaki w folii jak odbierasz nowy samochód żebyś sobie mógł sam założyć :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


06.12.2005, 21:37
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL