Teraz jest 23.06.2024, 02:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
PIS...QWA JA PIER..... 
Autor Wiadomość
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.03.2005, 01:03
Lokalizacja: Chomiki - Warszawa
Posty: 1382
Podziękował: 0
Pomógł: 4

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2004/2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Draki - jedziemy fabkami :D zatem transport juz jest :)
studia... no to juz powazniejsze "trzymanie" :)


27.09.2006, 19:19
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 07.11.2005, 13:24
Lokalizacja: Wejherowo
Posty: 497
Podziękował: 1
Pomógł: 8

Silnik: AUB-1.4 16V 101KM
Rok prod.: 2001
Województwo: pomorskie
Post 
W piątek wyjeżdżam na Słowację. Aż się boję wracać za 6 dni spowrotem. Nie wiem do jakiego kraju wrócę.


27.09.2006, 20:33
Zobacz profil WWW GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Lapidarious napisał(a):
wsiadam w fobię i zatrzymam się chyba w Irlandii.



Aiiiii....W sumie i tak miałem niedługo rzucać robotę ;) , studia "prawie" skończone :browar: ...W Irlandii jak powiemy dlaczego uciekliśmy (PiSS :eh: ) to się przynajmniej uśmiechną...bo u nas to już tylko usiąść i płakać :smutny:

...Można powiedzieć że jestem MORALNYM ZWYCIEZCĄ, bo nie głosowałem na tych imbecyli, tylko że to zwycięztwo może kosztować niestety kraj kilka lat uwstecznienia i ciemnogrodztwa :cenzura: :ban:


27.09.2006, 23:55
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
szok w trampkach. Z całej tej frazeologii wyszło szydło - obłuda i tyle. Domyślam się, że pozostałe partie stosują (i w podobnej sytuacji zastosowałyby) takie same techniki, tyle że PiS trąbił w kółko jak to niby będzie z tym walczył.
Ja głosowałem na PiS także :hang:
Co za ironia - PiS zostaje obnażony przez Begerową. Uwzględniając jej wyrok za fałszowanie podpisów na swoich listach wyborczych to normalnie niedobrze mi się robi jak słyszę teraz jak ona mówi że "martwi się o swoją ojczyznę"... :paw:


28.09.2006, 07:44
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 17.08.2006, 14:22
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Posty: 478
Zdjęcia: 4
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: ASZ-1.9 TDI 130KM
Samochód: RUN
Rok prod.: 2003 LPG
Województwo: świętokrzyskie
Post 
Kilka tytułów z zagranicznej prasy: :sciana:
"Times": Polska pogrążyła się w politycznym chaosie
"Magyar Hirlap": koalicje powstają dla pieniędzy i władzy
"Die Welt": upadek obyczajów w Warszawie
"Berliner Zeitung": PiS gwiżdże na swoje hasła
"Le Soir": projekt budowy IV RP w rozsypce
Czyli już się z nas śmieją wstyd wyjeżdzać do Irlandii :cenzura:

_________________
Trzeba płynąć pod prąd, bo z prądem płyną tylko śmieci :-)


28.09.2006, 10:25
Zobacz profil Album osobisty

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:59
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 990
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post 
Słuchajcie gadacie tak na ten rząd i w sumie macie racje - ale zamiast uciekać z naszego kraju to lepiej zawinąć rękawy i wziąść się do roboty.
Piszecie że w Irlandii zarabia się 1000EUR miesiecznie - to wcale nie tak dużo - jak się weźmie w garść to spokojnie można tyle zarabiać w Polsce. Tylko trzeba chcieć. Cały czas trąbią że specjaliści uciekają za granice, a reszcie nie chce się poprostu pracować jak ja słysze że jest bezrobocie tymczasem nikomu się nie chce pracować - ludzie myślą że po studiach i bez doświadczenia to należy im sie 5 tysi na start hola hola nie odrazu - do kasy dochodzi się z czasem i sumienną robotą -oczywiście mówie tu o uczciwym życiu. Z drugiej strony wiem to z praktyk coraz więcej firm inwestuje w Polsce, coraz więcej kasy zostawiają w naszym kraju i trzeba ją tylko znaleźć. A więc ja na razie nie zamierzam stąd uciekać - olewam cały ten rząd i robie swoje i jest mi dobrze.

_________________
Skoda Fabia JOY EDITION


28.09.2006, 10:58
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
Grzesiek, a nie wkurza Cię to, ze zabierają Ci 1/3 wypłaty, a jak potrzebujesz iść do lekarza specjalisty to czekasz pół roku w kolejce, albo płacisz za prywatną wizytę. Jak masz operację to albo musisz dopłacać do nowoczesnych standardów leczenia, albo proponują Ci najgorsze możliwe rozwiązanie stosowane już chyba tylko w krajach trzeciego świata. To nie jest kwestia naszego zakasania rękawów.
Jeśli chodzi o emeryturę jeśli sobie na boku nie odłożysz to patrząc na dzisiejsze prognozy też nie będzie różowo.
Czeszą nasz podatkami z każdej możliwej strony i ciągle im mało. Samochodziarze to chyba najbardziej oskubywana grupa społeczna. Podwójne akcyzy, kosmiczne ceny paliwa w relacji do zarobków. Infrastruktura komunikacyjna fatalna, a ta garstka autostrad które są to mają opłaty z kosmosu.
Nie wkurza Cię to?
Po prostu nastawienie narodu w tym i moje jest coraz bardziej pesymistyczne. Marnotrastwo wszystkiego na każym korku. A rządzący w najmniejszym stopniu nawet nie próbują udawać, że naród coś dla nich znaczy.
Wiem, że ludzi do pracy znaleźć trudno, bo nikt nie chce pracować, a każdy chce forsę kosić garściami. Sam przerabiałem to szukając pracowników. Ale nie wszystko zależy od zakasania własnych rękawów.

Chęć ucieczki to po prostu pierwsza reakcja (obronna), na te wszystkie otaczające nas fakty, które co godzinę wzbogacane sa kolejnymi "ciekwostkami"
Ktoś pytał co mnie tu trzyma - mieliśmy z żoną szczęście (albo odpowiednio zakasaliśmy rękawy) i nie jest nam źle. Szkoda to wszystko porzucić i zaczynać gdzieś od nowa. Ale to nie znaczy, że podoba mi się to, co się wokół mnie dzieje i że nie chciałbym żeby było lepiej w naszym kraju. Na razie poziom mojego niezadowolenia nie osiągnął stanu krytycznego, ale jak wszystko dalej pójdzie w Polsce tym torem, to niewykluczone, że czara goryczy się kiedyś przeleje...

(... i kupie karabin i rozp###le to całe towarzystwo... ;-) )


Ostatnio edytowano 28.09.2006, 11:49 przez kros, łącznie edytowano 2 razy



28.09.2006, 11:31
Zobacz profil

Dołączył(a): 12.12.2005, 09:49
Lokalizacja: Kraków
Posty: 77
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: BBM-1.2 6V 60KM
Rok prod.: 2005
Województwo: małopolskie
Post 
Tylko patrzyć jak u nas będą drugie Węgry, ale czy nasi pseudo politycy potrafią być na tyle odważni i przyznać się, że za co się wezmą to nic im nie wychodzi i okłamują nas już od lat!!! Nie sądzę, takie polskie francowate bagno.

_________________
Fabia Tour de France 75KM + BRC Sequent 24


28.09.2006, 11:44
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:34
Lokalizacja: ......
Posty: 1054
Zdjęcia: 2
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Skoda Octavia
Rok prod.: 2012
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
U nas Węgier nie będzie bo ten rząd jest zbyt totalitarny i potrafił by posuną cię do mocnych i to bardzo mocnych rozwiązań siłowych

_________________
:ruch: Forever FabiaClub.... :ruch:


28.09.2006, 13:20
Zobacz profil WWW GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
kros, ale to o czym piszesz to nie wina akurat obecnego rządu, to się ciągnie już właściwie od transformacji albo i dawniej. Prawdę mówiąc nawet teraz nie ma siły politycznej, która chce coś pozmieniać w tym zakresie.


28.09.2006, 13:31
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.03.2005, 01:03
Lokalizacja: Chomiki - Warszawa
Posty: 1382
Podziękował: 0
Pomógł: 4

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2004/2005
Województwo: mazowieckie
Post 
tak naprawde to zeby cos sie zmienilo to trza chciec, a nie tylko " ONI, TO ONI"
ale jezeli sami wybieramy ludzi z przeszloscia - ludzi ktorzy od 17 lat tylko obiecuja to jestesmy sobie sami winni sytuacji. A nawet ich nastepcy (nowe twarze) sa juz wypaczone - zlodziejstwo, kolesiostwo i warcholstwo.


28.09.2006, 14:07
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
LUKI napisał(a):
a ja mam ich wszystkich w dupie


Luki na prezydenta :D

PS. Zabierzecie mnie ze soba do Irlandii chlopaki???


28.09.2006, 15:28

Dołączył(a): 17.08.2006, 14:22
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Posty: 478
Zdjęcia: 4
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: ASZ-1.9 TDI 130KM
Samochód: RUN
Rok prod.: 2003 LPG
Województwo: świętokrzyskie
Post 
Unas jest tak że jak PiS wygrał wybory to PO nie odpuszczało i mieszało bo to ona powinna wygrać, a PiS jeszcze bardziej mieszał i robiło się bagno.
Rozwiązanie było proste: wygrywa wybory PiS, razem z PO tworzą rząd i akceptują się, dochodzą do kompromisów, biorą pod uwagę propozycje opozycji jak coś jest wątpliwe proponują poprawki (jak w rodzinie :mrgreen: ) .
Ale nie lepiej walczyć między sobą, wytykać błędy (samemu popełniać te same), pokazywać że ma się władzę :sciana: .
To wszystko prowadzi do nieudolnej władzy i pogrążania państwa w coraz to głębszym bagnie.
Skoro zwykły szarak to widzi to czemu wykształcona elita (same dr i prof :mrgreen: ) niemoże zachowywać się jak przystało?
Jak to mówi moja babcia im więcej szkoły tym większe chamstwo. :hurra:

_________________
Trzeba płynąć pod prąd, bo z prądem płyną tylko śmieci :-)


28.09.2006, 15:43
Zobacz profil Album osobisty
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
Mr T. Oczywiście, że to się ciągnie od dawna, ale każdy kolejny rok jest coraz gorszy. Każda ekipa, bije rekordy ustaonowione przez poprzedników - takie odnoszę wrażenie :smutny:
No i pewnie, że nie ma siły politycznej która chciała by to zmienić - bo po co skoro im jest dobrze. Nachapać się przez okres kadencji ile się da, a co z tego że w kraju burdel. Jak się dobrze nachapią to i w burdelu będzie im dobrze.
Darecki Oczywiście, że każdy na górze myśli tylko o swoim tyłku, a nie o nas i winę zrzuca na innych, tylko, że kurde, co z tym zrobić skoro wszyscy są przesiąknięci tym syfem do szpiku kości. Wytłuc wszystkich co do nogi i zbudować wszystko od początku? Bo niestety żeby zajść w polityce na wysokie szczeble to taka nowa twarz musi najpierw borykać się na szczeblach lokalnych i łapie te wszystkie złe przywyczajenia i nawyki już po drodze bo na dole wcale nie jest lepiej niż na górze. A takie kombinowanie to chyba jedyna metoda, żeby się wybić w tym kraju. Przecież nie zostaje się posłem czy ministrem osoba bez historii politycznej, a niestety nabywanie politycznych doświadczeń to od samego początku babranie się w gównie.


Wszyscy chcą naszego dobra...






...nie dajmy go sobie odebrać!!!


28.09.2006, 15:53
Zobacz profil

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Ogólnie rzecz biorąc to w moich oczach dojście do władzy wygląda w ten sposób, że te wszystkie pederasty zarabiają pełno kasy, latają samolotami, helikopterami, jezdza coraz lepszymi furami i żyją w luksusach... Tylko za co ?? Jakieś buraki z pola ze słomą w butach zbierają poparcie, wykrzykują wielkie hasła i co z tego mamy?? NIC! Jak dla mnie cały czas jest tak samo... Podejrzewam, że gdyby Ci państwo wzieli sie solidnie do roboty a nie grzali grube dupska w BMW albo rządowym samolociku to może by coś się zmieniło. A tak to mamy rząd w którym na stanowiskach zasiadają nie specjaliści z danych dziedzin tylko ludzie wybierani poprzez jakieś chore układy. Wątpie czy w najbliższym czasie ta sytuacja sie zmieni bo to bedzie raczej bez znaczenia: PiS czy PO. Takie jest moje zdanie :sciana:


28.09.2006, 18:01
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL