Teraz jest 23.06.2024, 02:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Skutki nierozważnego zachowania na drodze - prezentacja 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Nie którym to powinno sie zabrac prawko a tych co zdaja teraz przebadac stosownie i gruntownie! mam 20 lat i dwa lata prawko 50 tys km na koncie nie mam punkótw ani nie dostalem mandatu. z każdej najmniejszej sytułacji wyciagam wniesek bo przezorny zawsze ubezpieczony i zdrowie ma sie jedno! nie raz widuje takich co im życie nie miłe, niema miejsaca na wyprzedzanie a sie rwie podwójna ciągla widocznosc ograniczona wierzchołkiem wzniesienia do 50m kolumna aut każdy sobie jedzie tak kolo 110 km/h droga równa jak stół (trasa zamosc szczebrzeszyn) patrze do lusterka a tam gosc goni jak wsicekły wyprzedza mnie i jeszcze dwóch koncówka to rozmiaj sie na trzeciego mało co uf :sad: potem widze dwie akcje w wykonaniu tego gosica! ptyanie jest takie ile zyskał taką jazda? nic bo tak po 10 km był remont drogi i stał raptem dwa auta przedmną jaki wniosek ? TBM totalny brak mózgu! niedosc ze by siebie zabił to jeszcze tych z naprzeciwka. ten to jeszcze mało mnie przeraził bo jednak byłem obserwatorem, gorzej jest jak sie jest smamu w kropce; na jednym z zakretów to bylo krucho strasznie tylko reflex uratował mnie przed kolizją; pomyślałem "cóż z tego ze jedziesz prawidłowo predkość tez masz prawidłowa" jak pojedzie taki cymbał wodogłowie któremu zachcialo sie wyprzedzania na zakrecie podwójana ciagłą idocznosc 20m ; gdzie polcicja?
policja ona też ma sowje grzeszki na sumieniu; maja daleko gdzies zapianie pasów!! policjant z zapietymi pasami w radiowozie to okaz rzadki ! są rowni i równiejsi :D zgadzam sie Darecki ze takich wariatów trzeba zglaszać na policje. Mojemu koledze sie to udalo i było jednego pijanego kierowcy mniej, akcja cała z tego co wiem trwała 15min w zasadzie to było obywatelskie aresztowanie , gosci miał chyba ze 2,2 promila i na drodze uprwiał slalom gigant mało niewpadł pod autobus ale był ktos kto w czas zareagował i jemu uratował życie i innym; piajnym out z drogi !! Chciał bym jeszcze poruszyc pare spraw które mnie irutuja :sciana: prawda jest taka ze mamy pełono bzdurnych ograniczeń predkości które nijak sie maja do logiki kupa zanków niektóre to poto zeby humor sobie poprawic, smiejes sie i zadaje sobie jedna pytanie jak niejeden tu na forum. czy ktos pomyślał zanim ten znak postawił! jadąc z sanoka do rzeszowa jest pare takich znaków , pierwsze jak sie krzyżuje droga sanok rzeszów z barwinek rzeszów jadąc od sanoka patrze w lewo nic nie widze jestem pewny na 120% ze nic nie jedzie dał bym sobie reke za to odciąć a tu nagle widze znak stop dobra zatrzymuje sie i co widze jak mi ogromna tablica inormacyjana przysłania widok i niewiem czy mam jecać czy nie to to jak powoli sie wysówa i jade co mam zrobic :( a jadąc z predkościa 30km/h spokojnie bym sie do ruhu właczył! a najlepiej jak by tam był pas właczania sie do ruchu!! jadąc dalej tą drogą natrafiam na ograniczenie do 70 km/h jak bym sie do niego zastosował to na mokrej drodze bym w rowie wylądował!! jaki idiota tam postaiwł 70km/h przecierz tam bezpieczna predkośc to 50-60 góra!! i jadąc dalej natarafiam na kopie takiej samje prawie krzyżówki jak tą co wyminiłem wcześniej ale tu jest wszystko ok jest znak ustąp pierwszeństwa ktoś pomyślał dobrze patrze w lewo nic patrze w prawo czy jaki cymbał nie wyprzedza i niejest na moim pasie. Drażni mnie malowanie lini podwójnej ciągłaje gdzie sie tylko tak ło zeby była a tam gdzie jej potrzeba to jej nie ma przykład jedzie ciągnik sobie a zanim 7 samochodów i czaran rozpacz bo nikt niechce wyprzedzic choć widoczńość jest poza 100 metórw takze można spokojnie wyprzedzic ale nie bo podówjna ciągła!! chore do potegi n !! kolejna sprawa odstęp miedzy autami przykład; najgorzej jest w niedziele cała banda niedzielnych driwer'ów wyjedza gdzies i wyglada to tak drago prosrsta smiało moze jecac 90 tylye ile trzeba a ten jedzie 60 czy to bezpiecznie ? nie bo zanim robi sie korek z 5 aut i jada jak przyklejone do siebie 5-10 m odstępu! jak by każdy miał odstep pół predkośc to tówj odstep to dało by sie ich wyprzedzac pojedzyńczo, a tak cała grupe pasowało by wyprzedzic i robi sie niebezpiecznie! dlaczego bo niepatrzą w lusterka ! a o umiejetności wyprzedzania już nie wspaomne jak gosć jedzie mi na ogonie i sie zemną mocuje 5 zamną w nocy pomaga odstraszanie przeciw mgielnymi aż taki zrozumie ze ma jechać z wiekszym odstepęm, w więszkosći przypadków to przy wyprzedzaniu gosć rozpedza sie dopiero na lewym pasie błąd kardynalny! przezto nie raz widze jak na styk gosć przejechał dlaczego bo mu miesca brakło choć auto ma dwa niekiedy trzyrazy mocniejsze od mojego!! bo lepiej jest zpaobiegac takim scenom i dlaego chcialem sie drobie podzielic z Wami moim spostrzeżeniami moze nie każdy sie zgadza zemną ale niech sie zastanowi ! Pozdrawiam :grin: [quote][/quote]


13.09.2006, 12:49
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:34
Lokalizacja: ......
Posty: 1054
Zdjęcia: 2
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Skoda Octavia
Rok prod.: 2012
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
AMG napisał(a):
policja ona też ma sowje grzeszki na sumieniu; maja daleko gdzies zapianie pasów!! policjant z zapietymi pasami w radiowozie to okaz rzadki ! są rowni i

zapraszam do Szczecina ..gonia z rzędem temu ko mi pokaże radiowuz a w nim polcjanat bez zapiętych pasów..nie ma takiej opcji...wieć nie generalizował bym tego tak bardzo ... kolego.

_________________
:ruch: Forever FabiaClub.... :ruch:


13.09.2006, 13:02
Zobacz profil WWW GG

Dołączył(a): 29.08.2005, 13:33
Lokalizacja: Międzyzdroje ZKA / Szczecin
Posty: 507
Podziękował: 0
Pomógł: 6

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Rok prod.: Lipiec 2004
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Co powiecie na to?? Sprawa z Wałbrzycha, rodzice kupili kolesiowi Subaru Impreze, zamiescili film na necie ze swoimi wyczynami i w tym momencie go zaaresztowali, bo ktoś doniósł na policje, a policja ma niezbity dowód. Lubię szybko jeździć ale to co on robił to już naprawdę idiotyzm.

www.youtube.com/watch?v=Cb5WL-576XI
Link z filmem już nie działa, tak więc daje inny:
http://www.fordprobe.pl/upload/goget.php/bez_tytulu.wmv

Tutaj artykuł:

www.nww.pl/artykul.php?grupa=1&s=10

I najlepsze czyli komentzarze na forum:

http://www.regional.pl/forum/viewtopic.php?t=2845

_________________
Fabia 1.9 TDI & Fabia 1.2 HTP & Octavia 1.9 TDI & Combo 1.7 TD & Volvo FH12 480
SLOW IS WISE FAST IS NICE


Ostatnio edytowano 14.09.2006, 10:22 przez Klimek, łącznie edytowano 1 raz



13.09.2006, 13:43
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
tak zgadzam sie ze nie moza generalizować, no nie wszytko sie da napisac w jednym postcie :( tylko podzieliłem sie moimi spostrzeżeniami dotyczącymi tego faktu w tych miejsach gdzie bylem niestety w Szczecinie nie byłem :(


13.09.2006, 14:32

Dołączył(a): 17.08.2006, 14:22
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Posty: 478
Zdjęcia: 4
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: ASZ-1.9 TDI 130KM
Samochód: RUN
Rok prod.: 2003 LPG
Województwo: świętokrzyskie
Post 
Klimek napisał(a):
Co powiecie na to?? (...)
Takich ludzi powinno się eliminować z drogi na zawsze :hang: .
Rodzice też powinni za to odpowiedzieć w końcu wiedzieli o grzechach syna.
Komentarze pierwsza klasa ci goście zamiast muzgu mają "parówke".
Niedługo będzie strach poruszać się po drogach ty jedziesz zgodnie z przepisami a taki imbecyl cie zabije :sciana: .

_________________
Trzeba płynąć pod prąd, bo z prądem płyną tylko śmieci :-)


13.09.2006, 20:20
Zobacz profil Album osobisty

Dołączył(a): 29.08.2005, 13:33
Lokalizacja: Międzyzdroje ZKA / Szczecin
Posty: 507
Podziękował: 0
Pomógł: 6

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Rok prod.: Lipiec 2004
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
W poprzednim poście dałem linka do filmu w którym chłopaczek śmigał Subaru Impreza, teraz już nie działa ten link, więc daje inny:

http://www.fordprobe.pl/upload/goget.php/bez_tytulu.wmv

I jeszcze jedno, może ktoś już widział, VW Phateon V10:

http://debil.za.kierownica.patrz.pl/

_________________
Fabia 1.9 TDI & Fabia 1.2 HTP & Octavia 1.9 TDI & Combo 1.7 TD & Volvo FH12 480
SLOW IS WISE FAST IS NICE


14.09.2006, 10:38
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Kolo w VW pewnie miał orgazm ;)


17.09.2006, 17:03
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL