Teraz jest 05.07.2024, 08:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
[F1] Blokujące się koła 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 01.11.2013, 02:01
Posty: 18
Podziękował: 4
Pomógł: 0

Silnik: BBY-1.4 16V 75KM
Skrzynia: GRZ - 5b.
Rok prod.: 2003
Województwo: śląskie
Post Blokujące się koła
Witam rok temu wymieniałem klocki i tarcze TRW. Po zimie a bardziej po tych mrozach co było blisko -30 zauważyłem tak jak by hamulce sie delikatnie zapowietrzyły ale jakoś mi to nie przeszkadzało bo na wiosnę miałem wymieniać płyn hamulcowy wkoncu do tego doszło, dałem do mechanika płyn wymienił odbieram i co dalej to samo, mówię panie ale pedał wpada :) to wzięliśmy go na podnośnik i przy mnie odpowietrzanie jeszcze raz i dupa nie dało się szybka diagnoza pompa bo przy hamowaniu było czuć jak łapie pierwsza sekcja ale pedał dalej wpada i łapie ale prawie na samym końcu. Kupiłem pompę używkę zawiozłem wymienili i niby okazało się ze pompa zepsuta bo blokują się przednie koła i nie da się nic zrobić , to mówię zakładajcie tą starą założyli i Panie działa stara ożyła mówię spoko płacę wyjeżdżam i po 2 km czuje ze coś mi hamuje a że to był piątek to nie miałem czasu się wrócić mówię pewnie tłoczek się zatarł bo hamowało jedno kółko dojechałem do domu , na drugi dzień jadę do sklepu po zestaw naprawczy (tłoczek gumki...)i po przejechaniu jakiś 8-10 km tak zaczęły hamować ze jechałem już na drugim biegu bo nie było się gdzie zatrzymac.
Staje i oczywiście dym z dwóch kół ostygło puściło i teraz co to może być

a może ti być trzpień z pompy za długi i nie ma miejsca na powrót płynu i trzeba zrobić jakiś dystans ??


09.04.2017, 19:47
Zobacz profil

Dołączył(a): 01.11.2013, 02:01
Posty: 18
Podziękował: 4
Pomógł: 0

Silnik: BBY-1.4 16V 75KM
Skrzynia: GRZ - 5b.
Rok prod.: 2003
Województwo: śląskie
Post Re: Blokujące się koła
Problem rozwiazany uszkodzone serwo


12.04.2017, 17:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL