Teraz jest 26.06.2024, 09:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
[F1/F2] Tłumik 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 18.04.2007, 22:02
Posty: 194
Podziękował: 4
Pomógł: 0

Silnik: BUD-1.4 16V 80KM
Skrzynia: JHQ - 5b.
Samochód: Skoda Fabia Combi
Rok prod.: 2007
Województwo: wielkopolskie
Post Re: Tłumik
Kriz napisał(a):
Witam Wszystkich serdecznie.

Odkopię trochę temat, ponieważ przez ostatnie lata jakość różnych producentów też mogła się zmienić.
Jaki obecnie założylibyście tłumik końcowy do F2?
Podobno Asmet i Polmostrów lipa, Bosal, Walker??
Czy polować na coś jeszcze innego?

Dodam, że nie zależy mi na sportowych efektach, lubię jak wydech pracuje cicho i nie pierdzi.
Ktoś, coś pomoże? :)

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Szukaj Bosala albo Walkera będzie zapewne brzmiał podobnie jak oryginał albo poszukaj na szrotach używek na pewno będzie lepiej niż najtańszy polski lub nie daj Boże Chiński. Ja się pochwalę swoim autkiem mam przejechane 264 000 km jeżdżę już 12 lat na oryginalnym ( fabrycznym ) układzie wydechowym nic nie było przy nim robione a stan tłumików jest bardzo dobry. Sam jestem w szoku jak to się stało ale prawda jest też taka, że tankuje generalnie na jednej stacji benzynowej jeden rodzaj benzyny i jeżdżę długie trasy dziennie najmniej przejeżdżam 100 km czasami i 300 km się zdaży. Może to dlatego sam nie wiem.


15.07.2020, 12:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 305 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL