Teraz jest 28.03.2024, 14:32



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Serwisy i warsztaty: podlaskie 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Serwisy i warsztaty: podlaskie
Witam,
nie znalazłem takiego tematu... jeśli jednak istnieje - proszę o linka, a temat zamknąć...

Czy ktoś zna (chodzi o mieszkańców Białegostoku i okolic) jakiś dobry, zaufany warsztat / mechanika w Białymstoku lub okolicach?

Ciągle, do którch zajeżdzam - mam z nimi jakieś przygody...

Z góry wielkie dzięki. :worthy:

Pozdrawiam! :)


Ostatnio edytowano 04.02.2009, 21:35 przez wklicki, łącznie edytowano 2 razy



24.04.2008, 16:35

Dołączył(a): 10.10.2006, 09:18
Lokalizacja: Białystok
Posty: 113
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AUA-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2001
Województwo: podlaskie
Post Re: Zaufany warsztat w Białymstoku
wklicki napisał(a):
Witam,
nie znalazłem takiego tematu... jeśli jednak istnieje - proszę o linka, a temat zamknąć...

Czy ktoś zna (chodzi o mieszkańców Białegostoku i okolic) jakiś dobry, zaufany warsztat / mechanika w Białymstoku lub okolicach?

Ciągle, do którch zajeżdzam - mam z nimi jakieś przygody...

Z góry wielkie dzięki. :worthy:

Pozdrawiam! :)

Witam!
Ja serwisuje swoja Skode w ANTOR, Białystok ul. Choroszczańska 24 - telefon podam pozniej jak sprawdze (Panowie kiedys pracowali w ASO Skody). Robilem sporo i jak na razie OK. Oprocz powyzszego dobre opinie slyszalem od kolegi o tym: SERVICE SKODA ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ R.WYRWAS - ul. Al. Jana Pawła II 37/1, 15-703 Białystok, tel. 085 651 42 41. Moze nie sa to najtansze zaklady w Bialymstoku, ale specjalizuja sie w skodach. W kazdym razie ja problemow nie mialem, robia wpisy do ksiazki obslugi i uznaja reklamacje jakby jakis problem byl. Ale jak to z mechanikami bywa - trzeba samemu sprawdzic i ocenic. Moze inni koledzy z Bialego podziela sie opiniami ?
pozdrawiam


25.04.2008, 07:03
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 19.10.2007, 10:26
Lokalizacja: Białystok
Posty: 102
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: BME-1.2 12V 64KM
Samochód: Fabia II combi style
Rok prod.: 2008
Województwo: podlaskie
Post 
Chcesz coś konkretnie naprawić w aucie? Czy chodzi ci raczej o całościowe poogladanie, popukanie i takie tam...
Do innego zakładu jedzie sie na wymianę oleju, do innego na spawanie tłumika, jeszcze do innego na VAGa,rozrząd a jeszcze do innego na zawiechę ze zbieżnością.
(Auto Szoka juz nie wystarcza? hihihi)

_________________
poprzednio była BBY-1.4 16V 75KM combi comfort 2003


25.04.2008, 14:11
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Cóż, z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że w Sokółce nie ma dobrego mechanika / warsztatu :) Stąd moje pytanie, dotyczące Białegostoku.

Jak musze naprawić samochód to chciałbym, żeby robiła to osoba która się na tym zna, a nie która się uczy. I bez różnicy, czy to wymiana oleju, klocków czy tłumika.

Wspomniałeś warsztat "Auto Szoka" - masz jakies z nim doświedczenia? :P
Miałem do czynienia z tym warsztatem, kiedy ktoś mi z buta w błotnik strzelił kiedy samochod stał pod blokiem, i zrobił fajne wgniecenie. W sumie oprócz troszkę brzydkiego zacieku, zrobione było ok.

A konkretnie chodzi mi o wymianę? bębnów, sprawdzenie tłumika (wydaje mnie się, że środkowy gdzieś ma dziurkę) i ogólne "oględziny".


25.04.2008, 15:52

Dołączył(a): 19.10.2007, 10:26
Lokalizacja: Białystok
Posty: 102
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: BME-1.2 12V 64KM
Samochód: Fabia II combi style
Rok prod.: 2008
Województwo: podlaskie
Post 
Znam wiele zakładów w Białymstoku i Sokółce, właściwie to chyba wszystkie bo jestem handlowcem w firmie zajmującej się wyposażeniem warsztatów i muszę powiedzieć że nie ma idealnych. Bardzo często bywam świadkiem jak doświadczony mechanik wygaduje głupoty gdy usterka wykracza poza jego specjalizację.

Jeżeli potrzebny Ci taki mechanik do wszystkiego mogę polecić Kamila Dunaja AUTOKAMIL ul. Ogrodniczki 13 (ulica , nie miejscowość) tel. 085 6620776

Jak coś z układem wydechowym (zaspawanie nieszczelności, wspawanie złącza elast itp.) to AUTO KEMAR ul. Hetmańska 38 tel. 085 6643403 zrobią ci to na samochodzie bez zbędnych demontaży .
Bębny w fabii to nawet kowal wymieni :)

A AutoSzoka.? Cóż, cała branża motoryzacyjna z Sokółki nabija się z inżynierka i jego powiedzenia że zatrudnia wysoce wykwalifikowanych mechaników, a jak jest każdy widzi

_________________
poprzednio była BBY-1.4 16V 75KM combi comfort 2003


25.04.2008, 19:09
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Wielkie dzięki, w najbliższym czasie będę musiał (niestety) ich odwiedzić.

Jeżeli chodzi o rynek sokólski - jeżeli zajeżdzam do warsztatu wymienić łożysko, a zabiera się za to "uczniak" z Urzędu Pracy, mam obawy co do wykonanej przez niego uslugi. Ale i tak najlepsze było, jak siedze w poczekalni, czytam gazete - wychylam głowę zobaczyć jak idzie praca przy moim samochodzie - a przy nim stoi chyba z czterech "mechaników" ze spawarką, i coś mi tam kleją. Myślałem, że padne... Zgadniesz jaki to zakład? :)

Pozdrawiam,
Wojtek


25.04.2008, 21:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.05.2008, 16:27
Lokalizacja: warszawa
Posty: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BME-1.2 12V 64KM
Samochód: F2 style
Rok prod.: 2009
Województwo: mazowieckie
Post 
Hejka.
Tak przeglądałem od dłuższego czasu forum i w końcu postawiłem coś skrobnąć. Witam wszystkicj to po 1, a po 2 jeśli chodzi o warsztat SERVICE SKODA ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ R.WYRWAS ogólnie wszystko zrobili ok ale...
i właśnie zawsze pojawia się to ale:
po 1 wymieniałem u nich skrzynię biegów, czekałem z tydzień przyjechała założyli.
Za każdym razem umawiałem się znimi na telefon, ale nigdy nie dzwonili zawsze musiałem wydzwaniać i pytać czy już gotowa. A więc zadzwoniłem jest do odbioru, przyjeżdzam i Pan mi mówi że nie działa licznik prędkości, bo coś widocznie jest nie tak w skrzyni. Przejechałem się rzeczywiście, tutaj niby nie ich wina w skrzyni nie siędza, zabrałem furę, pojeździłem miesiąc przyjechała nowa skrzynia wymienili za free. Przy okazji prosiłem o sprawdzenie oleju klocków , sprawdzili wymienili LUDZKIE PIENIADZE zapłaciłem. potem się okazało, że po odłączeniu akumulatora fabka pewnie stracila ustawienia kompa i trochę rwie na niskich obrotach po telefonie powiedzieli zebym, przyjechal podlacza do kompa i zrobia (to nie mogli od razu??), no i 2 blachosta latała pokrywa silinika nie dokrecona. reszta niby ok.
Ale tak jak pisalem umawialismy sie na telefon, zeby dali znac jak zrobia cisza, zrobii jezdze nie narzekam ale czy nie mozna odrazu np wyregulowac silnika. Jest tam ich malo niestety a fur duzo i nie wyrabiaja sie i czasem chyba za szybko...

Ot tak pokrotce :)


15.05.2008, 16:37
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 05.01.2006, 23:33
Lokalizacja: Białystok
Posty: 592
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Samochód: Octavia II Elegance 1.9 TDI
Rok prod.: 2006
Województwo: podlaskie
Post 
Niestety, obawiam się żę SERVICE SKODA ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ R.WYRWAS dotknęła przypadłość nadmiernej popularności. Wiem od znajomych, że gdy byli jeszcze na Choroszczańskiej, to ich wszyscy chwalili, teraz się pewnie już nie wyrabiaja z robotą. Ja serwisuje się w ANTARZE (ANTAR na Choroszczańskiej), może chłopaki nie są zbyt rozmowni, ale nie od tego przecież są :).


20.05.2008, 14:18
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Witam!Może wiecie gdzie w Białymstoku zrobić dobrze i tanio zbieżność czy geometrię.Dzięki!!! :party:


05.06.2008, 19:39

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Warsztat lakierniczy
Witam!!!Czy ktoś może mi polecić dobry i niedrogi warsztat lakierniczy w Białymstoku.Dziękuję i pozdrawiam!!! :browar:


28.08.2008, 09:37

Dołączył(a): 05.01.2006, 23:33
Lokalizacja: Białystok
Posty: 592
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Samochód: Octavia II Elegance 1.9 TDI
Rok prod.: 2006
Województwo: podlaskie
Post 
Witam. Ja swoje "blachy" robiłem u Narewkich w Grabówce. Nie wiem czy jest drogi (robiłem wszystko z ubezpiecznia), ale na pewno znają się na swojej robocie. Robił tam tez mój kolega (Forda mondeo) i jakoś strasznie nie nażekał, że było drogo. Dają samochody zastępcze (mają Fabie o Octavke, oraz kilka fiatów) wieć dojazd nie jest problemem. Tel. kontaktowy do warsztatu: 740 20 81, 6001 296 302.
Adres: Grabówka, ul. Sportowa 24.


29.08.2008, 11:30
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Dzięki szach :party: u.Pozdrawiam!!!


31.08.2008, 11:02

Dołączył(a): 05.02.2009, 12:06
Lokalizacja: Białystok
Posty: 8
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BXW-1.4 16V 85KM
Rok prod.: 2003
Województwo: podlaskie
Post 
CZY KTOŚ CO SŁYSZAŁ O WARSZTACIE KOWALEWSKICH W DOJLIDACH PRZY DOJNOWSKIEJ? ROBIŁEM TAM ROZRZĄD I WYMIENIAŁEM OLEJ.. POLECIŁ MI TEN WARSZTAT POPRZEDNI WŁASCICIEL AUTA, KTÓRE KUPIŁEM.. KTOS TAM MOZE COŚ ROBIŁ? ALBO SŁYSZAŁ JAKIES OPINIE NA TEMAT TEGO WARSZTATU???
POZDRAWIAM FORUMOWICZÓW...
AAHA TEN WARSZTAT JEST W DOJLIDACH W BIAŁYMSTOKU :)


24.03.2009, 09:44
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
proszę nie KRZYCZEĆ


24.03.2009, 18:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.04.2009, 15:57
Lokalizacja: Białystok
Posty: 27
Zdjęcia: 0
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BMS-1.4 TDI 80 KM
Województwo: podlaskie
Post 
Na temat Narewskich w Grabówce. kupilem samochod ktory mial przedni blotnik malowany. przy okazji pomalowali amortyzator... :sciana: chyba nawet nie demontowali elementu ??? masakra

_________________
GREGOR


30.05.2009, 11:26
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL