Teraz jest 27.04.2024, 17:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Czy jesteś zadowolony z zakupu Fabii? Wyraź swoją opinię. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.07.2010, 20:56
Lokalizacja: Będzin
Posty: 43
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: ATD-1.9 TDI 101KM
Skrzynia: KFK - 5b.
Samochód: Fabia ICE AMBIENTE
Rok prod.: 2005
Województwo: śląskie
Post 
Witam
Posiadam fabie od dwóch tygodni. W tym czasie przejechałem prawie 700km ... wiec za wiele jeszcze nie mogę powiedzieć.
Fabia z 2005 roku, kombi, model Ambiente ICE.
Kupiona od pierwszego właściciela z przebiegiem 88.000km. W 100% serwisowana.
Przesiadłem się z Palio Weekend z 1999r.
Różnica jest bardzo duża. Palio miałem bez jakiegokolwiek wyposażenia dodatkowego.
Komfort jazdy jest nieporównywalnie lepszy. Cicho i przyjemnie - poza tym tu jest klima i wspomaganie, centralny wiec to już są bardzo zauważalne rzeczy. Silnik podobny tyle tylko, ze w fabii trochę słabszy. Za to spalanie znacznie niższe. Jeśli wierzyć komputerowi to teraz mam 5.6 l/100km w palio było prawie 8.
Pozdrawiam

_________________
***** Dyzio73 ****
Obrazek


07.08.2010, 21:15
Zobacz profil

Dołączył(a): 06.03.2010, 17:07
Lokalizacja: Szczytno
Posty: 199
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: ATD-1.9 TDI 101KM
Samochód: CoMbI ACTIVE
Rok prod.: 2006
Województwo: warmińsko-mazurskie
Post 
Fabie dostałem na 18-nastkę po rodzicach którzy kupili sobie Golfa V 1.9TDI. Ogólnie Fabiszon jest przyjaznym samochodem dla początkującego kierowcy. W porównaniu z Fiatem Grande Punto: skrzynia bardziej precyzyjna - coś jakby porównywać skalpel a scyzoryk, układ kierowniczy - o wiele lepiej czuć wszystko i wiadomo co się dzieje a sprzęgło to normalnie miód malina takie mięciutkie i dobrze łapie nie to co fiat o zgrozo.

Od marca zrobiłem nią 5tyś km. Zainwestowałem sam w filtr powietrza, pyłkowy i świece Denso. Było parę mankamentów lakierniczych które to poprawiłem a środek to był taki syfon że nie wiem. Dziwię się że drzewa w środku nie rosły :sciana:
A i kupiłem z czystej głupiej ciekawości żarówki Blue Vision i postojówki LED.
Jeszcze cieknące drzwi tył.

Jest klima i centralny zamek, wersja wprawdzie uboga bo Active ale mi wiele nie potrzeba, jednakże wolałbym silnik 1.4 albo 1.9 TDI. Przydały by się też lepsze opony bo matadorki stella 165, no ekhm... nie czuje się na nich pewnie szczególnie w deszcz a wiadomo jak młodzieży polska jeździ :crazy:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28.08.2010, 15:20 przez br3w, łącznie edytowano 1 raz



25.08.2010, 21:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.02.2010, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 581
Zdjęcia: 1
Podziękował: 7
Pomógł: 18

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Octavia 3 Liftback 1,6TDI 110KM
Rok prod.: 2016
Województwo: mazowieckie
Post 
Dyzio73 napisał(a):
(...) Jeśli wierzyć komputerowi to teraz mam 5.6 l/100km (...)

Nie wierzyć :mrgreen: Może za dużo jeżdze po mieście ale mam wrażenie że aby zrobić taki wynik to musiałbym jechać tylko po trasie z 80-90 na godzinę omijająć miasta :crazy: No ale mi pewnie oponki 195 też nie pomagają :eh:

_________________
była F2 FL COMBI CLASSIC VAN CAYB 1,6TDI 90KM '2010
była F1 SOUL BME 1,2 12V 64KM '2006
oraz Favorit 135L '1991


25.08.2010, 21:56
Zobacz profil Album osobisty

Dołączył(a): 01.05.2009, 23:08
Lokalizacja: Węgrów
Posty: 22
Podziękował: 2
Pomógł: 2

Silnik: AUB-1.4 16V 101KM
Samochód: comfort
Rok prod.: 2000
Województwo: mazowieckie
Post 
Witam!
Dołączę się do zadowolonych posiadaczy fabii. Mam fabkę już drugi rok i jest to mój pierwszy samochód :hurra: jestem zadowolony z zakupu tylko doskwierają mi przeciekające drzwi tylne od strony kierowcy i trzeszczące plastiki tak to nie mam problemów z autem.


17.12.2010, 21:51
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 26.08.2007, 19:57
Lokalizacja: mazowieckie
Posty: 521
Podziękował: 3
Pomógł: 15

Silnik: inny silnik
Samochód: Suzuki 4x4
Rok prod.: 2003
Województwo: mazowieckie
Post 
Leżąc w łóżku znudzony chorobą opiszę i ja co nieco :crazy:
Przeczytałem cały temat i gdybym miał jednym zdaniem opisać Fabię to zacytuję
marcuss25 napisał(a):
fabia nie jest udana konstrukcja. to szajs. dostarczajacy przy kazdym podejsciu do tego wozu emocji - ciekawe co sie dzis rozpieprzy.

Fakty:
Minęło właśnie 9 lat od momentu wyprowadzenia 1 fabki z salonu (sprzedana w zeszłym roku koledze z ulicy), w krótkim czasie nabyłem 2 dla córki do dojazdów do pracy.
Na obu zrobione ponad 200 tyśków, obie to sedany SDI, rok prod koniec 2001 wersja comfort.
Na plus zaliczam:
silnik - zużycie paliwa i ogólną chęć do pracy
układ wydechowy - po 9 latach oba zdrowe - fabryczne
skrzynia biegów
pojemność bagażnika
zabezpieczenie antykorozyjne ale tylko połowicznie bo przy bliższych oględzinach wyłażą fabryczne niedoróbki
Na minus
ogrzewania ale wybaczam ze względu na SDI (spalanie)
słabe zawieszenie
miękki lakier
katastrofalna instalacja elektryczna (emocje jak z cytatu :crazy: )
lawinowe narastanie usterek po 8 latach (popękane wszystkie sprężyny zawiechy, zamarzające amorki, krusząca się izolacja kabli, łamanie kabli w wiązkach, koszmarne luzy na przegubach wszystkich - prawie z dnia na dzień i wiele innych)
fatalne wsiadanie i wysiadanie z fotela kierowcy - samochód dla ludzików do 175 i szczupłych :crazy: a z tyłu wyłącznie dla dzieci
pomijam takie sprawy jak łączniki stabi, gumy wahaczy - ogólnie znane
eksploatacja fabki zimą to już całkowita porażka - auto trzeszczy, wali, jakby coś się miało urwać - a wszystko sprawne, drzwi pomimo braku luzów dziwnie tłuką, wyczuwalna praca karoserii (niby taka sztywna optycznie) - tylko słychać pękanie lodu przymarzniętego
bardzo mały prześwit
kiwające się fotele, szczególnie ten kierowcy, beznadziejna regulacja wysokości fotela w połączeniu z ergonomią wciskania sprzęgła
słabe hamulce

i wiele innych

W momencie wyprowadzania fabki z salonu była co tu ukrywać samochodem drogim w zakupie z tym silnikiem.
Samochody zawsze dostawały więcej niż powinny (oleje, smary, szybka diagnoza itp) i pomimo tego nigdy tych samochodów nie jestem pewien.
Miałem i mam nadal kilka samochodów ale w żadnym nie miałem tyle głupich awarii.
Obecnie fabka pełni rolę pojazdu do załatwiania spraw na mieście, czasem jej nawet nie zamykam bo ma "humory" i się nie daje.
Przestałem się przejmować jej niedomaganiami, jak już całkiem przestanie jeździć to wyląduje na szrocie.
Nigdy więcej Skody.
Porównania do posiadanych przeważnie nowych i starszych japończyków.

_________________
Skoda zamieniona na Suzuki


19.12.2010, 06:51
Zobacz profil

Dołączył(a): 26.03.2011, 20:37
Posty: 1
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: ASZ-1.9 TDI 130KM
Samochód: Choice
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post Re: Czy człek jest zadowolony z zakupu Fabii? Wyraź swoją op
Zazdroszczę tym wszystkim, którzy mieli już Fiata, Forda, Francuza... Japońca...., mają skalę porównawczą i wszystko jest względem Fabii czyste. Coś jest lepsze od czegoś, coś gorsze - zawsze można wrócić do tego, za czym się tęskni. Niestety ja mam gorzej. Żadnych porównań. Fabia jest moim pierwszym autem. Wydawało się, że po kupnie Skody ,jakbym Pana Boga złapał za nogi.To przecież przesiadka z wozu drabiniastego ( komunikacja miejska) na rydwan. Dlaczego nie skaczę z radości? Częściowo wiem, a częściowo pewnie nigdy się nie dowiem. Związek oczywisty z jakością tego, co zwą radością. To powinna (musi) być chemia. Jak między ludźmi. Jest chemia, jest radocha. Pozytywne iskrzenie i czasami zrozumienie, przyjaźń, zamienia się w miłość. Między mną i moją Fabią nie iskrzy. Chyba oczekiwania przerosły rzeczywistość. Nawet na tym forum - którego przed zakupem auta nie czytałem - jest masa sugestii, które pobrzękiwałyby dzwoneczkiem ostrożności. Cóż , klamka zapadła...i zmagać się będę z materią ciasnego wnętrza, trzycylindrowego silnika z wszystkimi jego wadami, koszmarnie wysokim zużyciem paliwa w zapchanym do granic możliwości mieście (ale trasa - 5,1 benz. ) i inwestycjami w sześcioletni pojazd, które także przekroczyły moje wyobrażenie w stosunku do auta serwisowanego , po jednym właścicielu i optycznie na prawdę nie zniszczonego. A gdybym przed Gwiazdką 2010 przeczytał post Jarka no.1 (sporo w nim racji) i wiele innych wpisów, być może byłaby Almera? A przecież Jarek spowodował, że strach lezie po plecach, bo jeszcze historia instalacji elektrycznej po ósmym roku użytkowania przede mną.Rookie musi zapłacić swoje frycowe. Płacę i mam nadzieję, a właściwie pewność, że Fabia nauczy mnie nowej dziedziny ( choćby w zarysie) i sposobu patrzenia na motoryzację w ogóle. I to jest pozytyw, jedyny akord "dur" w utworze Fabia 1.2 12V Choice.


18.04.2011, 22:16
Zobacz profil

Dołączył(a): 26.08.2007, 19:57
Lokalizacja: mazowieckie
Posty: 521
Podziękował: 3
Pomógł: 15

Silnik: inny silnik
Samochód: Suzuki 4x4
Rok prod.: 2003
Województwo: mazowieckie
Post Re: Czy człek jest zadowolony z zakupu Fabii? Wyraź swoją op
rookie napisał(a):
gdybym przed Gwiazdką 2010 przeczytał post Jarka no.1 (sporo w nim racji)

Kumpel z ulicy który odkupił ode mnie fabkę wiedział doskonale jak była traktowana a mimo to obecnie ciągle jest w niej coś do zrobienia. Ponieważ znamy się kupę lat to żalu do mnie nie ma, obecnie często wspólnie grzebiemy w tych naszych bolidach.

Pierwszy samochód jaki kupiłem to była Skoda Octavia jeszcze z tylnym napędem. Po naprawie u mechanika wylądowałem nią w rowie bo koło się urwało. Potem jeszcze miałem S100, 120GLS, Fabię i jeszcze raz Fabię.
Zatem widać że do Skody uprzedzony specjalnie nie jestem, wybory szczególnie te wcześniejsze były zawsze podyktowane brakiem szmalu.
Z obecną fabką doszedłem jakoś do ładu.

rookie głowa do góry, posiadanie fabki ma zalety - do nich należy czytanie tego forum. :hurra:

_________________
Skoda zamieniona na Suzuki


20.04.2011, 15:04
Zobacz profil
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.07.2011, 23:11
Posty: 1605
Podziękował: 18
Pomógł: 62

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: O3
Rok prod.: 2015
Województwo: mazowieckie
Post Re: Czy człek jest zadowolony z zakupu Fabii? Wyraź swoją op
Pierwszy post - witam Wszystkich :wink:
Od 3 tygodni jeżdżę Fabią2 1.2 TSi 85km i na ta chwile jestem z samochodu bardzo zadowolony. Przede wszystkim silnik. Jego kultura pracy i moc to jest to, za co ten samochód kocham. Bardzo cichy, bardzo zrywny, zawsze ma zapas mocy a przy tym nie zabija spalaniem (7l w mieście). Samochód użytkuje w 95% w mieście (wawa) i na te warunki autko jest więcej niż dynamiczne. W trasie przy predkości 120km/h cisza i spokój. Po wdepnięciu w gaz rwie do przodu jak głupi, chociaż w środku robi się już głośno (ale od czego jest automatyczne pogłaśnianie radia :). Spalanie w trasie wg komputera: 5,6l/100km). To właśnie przez silnik stałem się właścicielem Fabii - szukałem samochodu małego (do miasta), ale po jeździe próbnej nową Fiestą, Punto Evo i podobnymi z silnikami 1.2 60KM (na lepsze nie było mnie stać) byłem załamany. Nie oczekiwałem "nie wiadomo czego", ale dynamika godna rowerzysty dyskwalifikowała oba pojazdy. Jedyną zaletą powyższych było bardzo bogate wyposażenie (nawet nie wiedziałem, że w tej klasie są takie bajery jak skóry, podgrzewane fotele, podgrzewana przednia szyba, 8 głośników, zestawy głośnomówiące itp). Nie mniej, po przejażdżce Fabią wiedziałem, że to jest to czego szukam (a i wyposażenia bardzo ok - pakiet Joy + Play, jedynie zestawu głośnomówiącego bardzo mi brakuje). Poza tym w porównaniu z powyższymi samochodami Fabia sprawia wrażenie samochodu bardziej solidnego - z zewnątrz, ale przede wszystkim wewnątrz. Może to kwestia do bólu klasycznego kokpitu jaki jest w Fabii (w Fordzie i Fiacie wszystko jest dizajnersko wystylizowane i błyszczące) albo ciemnego wykończenia, ale fakt jest faktem - nie czuć tandety.

Wady: co trzeci samochód na drodze to Fabia, a połowa z nich to nauki jazdy.

Mam nadzieję, że samochód nie będzie sprawiał problemów bo już marzy mi się Octavia :)

Pozdrawiam wszystkich :)

_________________
Obrazek


09.07.2011, 23:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29.10.2009, 21:58
Lokalizacja: prowincja
Posty: 12699
Podziękował: 189
Pomógł: 403

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: 1Z5/K12
Rok prod.: 2012/2005
Województwo: podkarpackie
Post Re: Czy człek jest zadowolony z zakupu Fabii? Wyraź swoją op
ensai napisał(a):
Wady: co trzeci samochód na drodze to Fabia, a połowa z nich to nauki jazdy.

Zależy gdzie. U mnie nauki jazdy to 207, bo takie ma word Rzeszów. F2 nie jest wiele (głównie firmówki tdi), a tsi widziałem do tej pory jedną (85km).

Poza tym, to witam kolegę!

_________________
O ślepych za dnia: http://tinyurl.com/jenvmux
Proste jedzenie: https://prostejedzenieblog.wordpress.com
Skrót od tysiąca to "tys.", a nie "tyś". "Tyś" znaczy "ty jesteś".


10.07.2011, 11:44
Zobacz profil WWW
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.07.2011, 23:11
Posty: 1605
Podziękował: 18
Pomógł: 62

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: O3
Rok prod.: 2015
Województwo: mazowieckie
Post Re: Czy człek jest zadowolony z zakupu Fabii? Wyraź swoją op
W wawie z dnia na dzień zniknęły Yarisy (przynajmniej takie mam wrażenie) i pojawiły się Fabie. Co ciekawe, jak ja zdawałem na prawko x lat temu to samochody były jakie były, człowiek uczył się siłować z kierownicą, wymierzać podczas cofania, a teraz? Ludzie uczą się na samochodach z silnikiem Turbo (na takich zdaje się egzaminy w wawie), z czujnikami cofania, ESP, klimą, lusterkami eliminującymi martwy punkt itp itd. Się czasy pozmieniały..

_________________
Obrazek


10.07.2011, 19:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11.09.2010, 20:06
Lokalizacja: Kalisz
Posty: 442
Podziękował: 10
Pomógł: 20

Silnik: AUA-1.4 16V 75KM
Skrzynia: PMV - 7b.AUT
Samochód: Fabia II FL Classic Htb.
Rok prod.: 2010
Województwo: wielkopolskie
Post Re: Czy człek jest zadowolony z zakupu Fabii? Wyraź swoją op
ensai napisał(a):
Ludzie uczą się na samochodach z silnikiem Turbo (na takich zdaje się egzaminy w wawie)

Turbo do lewusa :shock:
Zaje****y pomysł jak na auto dla kogoś kto się dopiero uczy płynnie ruszać :hysterical:
Lekko gaz, i...
...100 m za tobą jeszcze dymiące ślady :mrgreen:

_________________
z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę!grzeczne dziewczynki rozpinają guziczek jak jest ciepło,niegrzeczne rozpinają żeby zrobiło się cieplej ;D


11.07.2011, 09:30
Zobacz profil

Dołączył(a): 21.02.2011, 19:15
Posty: 6
Podziękował: 2
Pomógł: 0

Silnik: ATD-1.9 TDI 101KM
Samochód: combi ambiente
Rok prod.: 2005
Województwo: śląskie
Post Re: Czy człek jest zadowolony z zakupu Fabii? Wyraź swoją op
jestem drugim właścicielem combi ambiente 1,2 htp 12v z grudnia 2005 r i o aktualnym rzeczywistym przebiegu 61000 km. realnie co zabolało od nowości ten model:

- wymiana tarczy i docisku sprzęgła na gwarancji przy przebiegu 15000 km (pierwszy wł)
- drobnica typu niesprawne spryskiwacze przód, fotel kierowcy, prawe lusterko silniczek (pierwszy wł)
-przeciek w tylnych drzwiach pomimo wcześniejszym udziale w akcji usuwania przecieków w ASO
-lejące cylinderki w tylnych bębnach

Plusy auta dla mnie:

-cena adekwatna do wartości użytkowej pojazdu
-wystarczający jak na moje potrzeby silnik, precyzyjna skrzynia,dobrze auto trzyma się drogi
-w miare przestronne autko jak na udawane kombi
-sprytny sposób szybkiego montażu rolety bagażnika (drobny niuansik a cieszy)

Minusy jak dla mnie:(moja subiektywna opinia, nikt nie musi jej podzielać, ale przyszły kupujący model kombi lepiej by ja przeczytał)

-!!!ABS!!! poprzeczne nierówności drogi - w żadnym innym z samochodow nie spotkałem sie z takim czułym ABS-em - czyżby efekt syndromu ekonomisty? zawieszenie od jednego modelu, ABS z drugiego?
-bębny tył - polonezowski uklad lukasa był o niebo lepszy, bębny z tyłu nawet do maleńkiego pseudo kombi to raczej nieporozumienie. (przynajmniej raz na rok trzeba czyścić je w środku by uniknąć dziwnych dźwięków przy ruszaniu i pierwszym hamowaniu jak są zimne okładziny)
- mimo rozmiaru bagażnika z uwagi na miekkie sprężyny pakowność jest mocno ograniczona (niestety to nie polonez)
- przecieki drzwi z uwagi na błąd konstrukcyjny - krótko mówiąc to skandal
- ogólnie pojazd bardzo delikatny, trzeba niestety uważać
- składanie foteli - to,że nie ma płaskiej podłogi po złożeniu i opuszczeniu oparć rodzi ciekawy problem, gdy niespodziewanie potrzebujesz więcej miejsca, jesteś zmuszony odkręcać mocowanie środkowego pasa - tego wychodzącego z oparcia - by powyjmować całość kanapy. Spróbujcie ten manewr wykonać w deszczu, pod supermarketem budowlanym, kiedy musieliście dokonać nieplanowanego (okazyjnego) zakupu towaru o większych gabarytach. Bez klucza z grzechotką wykręcenie mocowania pasa z pod mocowania fotelika to niezła zabawa. Wpakujcie towar do środka a następnie popróbujcie upakować poduchy z oparć i siedzisk tylnej kanapy w pojeździe tak by pasażer z przodu, nie miał w zębach żadnej z poduch. Przyznam się, iż ta wada najbardziej wyprowadziła mnie w tym aucie z równowagi. Nie zawsze człowiek wszystko zaplanuje, tak by z domu wyjechać bez tylnej kanapy , aby uniknąć tych komplikacji. Dlatego twierdzę z pełną odpowiedzialnością za te słowa, iż jest to tylko "udawane kombi".

Podsumowanie:

Zero zachwytów z mojej strony nad samochodzikiem, ale będąc nieforsiatym realistą, którego przy kupnie auta zwykle portfel trzyma za jaja to jednak twierdzę: za te pieniądze chyba nic lepszego niezajechanego nie kupię, mimo wkurzających mankamentow z uwagi na powyższe jednak pozytywny zakup. Zatem...polecam.


23.10.2011, 15:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26.03.2011, 17:30
Posty: 75
Zdjęcia: 0
Podziękował: 4
Pomógł: 1

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: SantaFe&GrandePunto
Rok prod.: 2007/10
Województwo: śląskie
Post Re: Czy człek jest zadowolony z zakupu Fabii? Wyraź swoją op
Od dwóch tygodni jestem (tzn moja żona jest) szczęśliwym posiadaczem F2-FL.

Samochód jeżdzi super,DSG-super,spalanie do 7l

A rzeczy,które mnie irytują to:

-ciche zamykanie i otwieranie,bez potwierdzenia syreną,nawet jak są niedomknięte drzwi-po rozmowie z serwisem,żeby mi zrobili aktywacje syreny usłyszałem,że takie są dyrektywy unijne i syrena może wyć tylko przy włamaniu.I tak znajdę kogoś,kto mi to odblokuje,jak sie da oczywiście :eh:

-samozałączająca sie klima po skierowaniu nadmuchu na szybę.Bezsens,uszczęśliwiają ludzi na siłę.Za każdym razem (po powrocie do nadmuchu na szybe)trzeba ją wyłączać.Bo,że niby ma mi ona szybę(domyślnie) odparować.A co to ja kurde ślepy jestem :sciana: Ciekawe,czy to vagiem idzie wyłączyc? :roll:

-no i jeszcze regulacja wysokości fotela kierowcy jest niezła.Chciałem dobrać jeszcze reg. fotela pasażera i całe szczęscie,że nie wziąłem.A to dlatego,że regulowany fotel kierowcy można w stosunku do fotela pasażera jedynie podnieść,bo w najniższym położeniu jest na tej samej wysokości co pasażer. :cry:
Mam 190cm i głównie chodziło mi o obniżenie fotela :lol:

_________________
Jaro


25.10.2011, 08:08
Zobacz profil Album osobisty
Ekspert CAR SPA
Ekspert CAR SPA
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.08.2010, 05:18
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1960
Podziękował: 7
Pomógł: 68

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Chrysler T&C
Rok prod.: 2015
Województwo: mazowieckie
Post Re: Czy człek jest zadowolony z zakupu Fabii? Wyraź swoją op
z tego co sie orientuje pipczek przy wlaczaniu/wylaczaniu alarmu mozna przestawic vag'iem. nie wyobrazam sobie by Ci nie chcieli wlaczyc w serwisie

_________________
Rallye Green
Kosmetyka aut


28.10.2011, 09:07
Zobacz profil

Dołączył(a): 15.12.2011, 03:06
Posty: 6
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Samochód: fabia
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post Re: Czy człek jest zadowolony z zakupu Fabii? Wyraź swoją op
poniewaz jestem starej daty nie mniej nie z jednym autem mialem doczynienia wiec powiem krotko tak ,po mercedesie grupa vw jest najlepsza ,nie rbie reklamy ,nie mniej mam fabie ,po 513 tys w sdi ,ze zrobionym silnikiem na 246 konikow to jest bajka nie auto ,oczywiscie bywaly problemy ale bylo to zwiazane bardziej z harakterem uzytkownika ,niz z winy auta ,tak powaznie to wymienilem przepustnice ,przy 300000 tys pozatym nic nadzwyczajnego sie nie dzieje ,nadmieniam ze auto jest 12 godzin na dobe gorace ,ale koncza sie powoli wtryskiwacze ktore zaczynaja odmawiac posluszenstwa po zatankowaniu shell vpower to jest prawdw ,wlasnie wrocilem z niemiec gdzie pojechalem na tym paliwie ,i bylem nie mile zaskoczony jak silnik zaczol pracowac tragocznie ,gdyby to mialo miejsce w polsce to bym sie nie ruszyl ze stacji to nie byla ropa to byl chyba mazut,zaraz pisze do shella ,niestety paliwo w naszym kochanym kraju jest nadal chszczine ,po prostu ktos nas caly czas okrada rujnujac nasze portfele


19.12.2011, 00:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL