Teraz jest 23.06.2024, 04:03



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
schowek po siedzeniem pasażera, pod radiem i uchwyt na kubek 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Grygy napisał(a):
Glupoty ci PAAN v ASo mluvil!!!!!!!!!!!!!!Nietrza po montazu dawac na komputerek, jak niebedes,( kurde jak to napisac ) otacac klucami ve szkrynce u kierownice


Rozumiem, ze po odlaczeniu poduszek w fotelach mam za nic na swiecie nie wkladac kluczyka do stacyjki i wszystko bedzie ok? A akumulator jest przeciez przez caly czas podlaczony. I mimo wszystko nie wyskoczy pozniej blad AIRBAG'ow?


02.02.2007, 17:20

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Tak.Juz przed odlaczeniem poduszek w fotelach wyjmi klucze ze stacjii :browar:
Potem bede wsystko oki.Tak bateria nadal jest zapojona, tylko ze komputer v samochodze newie, ze ty tam cos robis, jak niemas klucze ve stacjii dane na on.


02.02.2007, 17:35

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Grygy WIELKIE DZIEKI za porade. :browar:

Idzie weekend wiec moze sie pobawie. Choc nie ukrywam troszke mam obawy bo wiesz gwarancja, z jak co pojdzie nie tak...
Zastanawiam sie tylko dlaczego ten :cenzura: Pan z ASO walnal mi 250 zl skoro roboty nie jest tak duzo i komputer nie potrzebny :palacz:
Wrrr!
pozdrawiam i dzieki raz jeszcze :browar:


02.02.2007, 17:53

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Spoko, u nas sa tez taci Panovie :smutny:


02.02.2007, 18:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.02.2005, 15:32
Lokalizacja: Police
Posty: 654
Podziękował: 3
Pomógł: 2

Województwo: zachodniopomorskie
Post 
na wszelki wypadek może lepiej wogóle kluczyka do stacyjki nie pchać

otwierasz auto odłączasz AirBag montujesz co trzeba podłączasz AirBag....

_________________
JOY 1.4 75KM 16V ( sedan junkers )


02.02.2007, 19:22
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 17.03.2006, 19:34
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Posty: 288
Zdjęcia: 1
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Samochód: Zofia B 1.9 CDTI 120KM
Rok prod.: 2006/2007
Województwo: lubelskie
Post 
gemini napisał(a):
Idzie weekend wiec moze sie pobawie.

...a potem nam wszystkim tutaj napisz jak poszło, jakie napotkałeś problemy itd, żebyśmy wiedzieli, co i jak. a może manual'a da się z tego zrobic, jakbyś trochę fotek porobił podczas montażu? będziemy wdzięczni :mrgreen:
gemini napisał(a):
Zastanawiam sie tylko dlaczego ten Pan z ASO walnal mi 250 zl skoro roboty nie jest tak duzo i komputer nie potrzebny

no bo ten Pan pewnie wie, że masz furę na gwarancji i że boisz się ją stracić...więc przyjedziesz np. do nich żeby zamontowac taki schowek. poza tym chyba myslał, że Cię "na jelenia" weźmie i że poprostu przytakniesz i się umówisz na montaż...myśląc: .."skoro pod kompa trza podłączyć, to na pewno to musi tyle kosztować"....aż mi się normalnie samo moje UZI odbezpieczyło, jak o tym pomyślałem
:devil:

_________________
serve chilled


02.02.2007, 19:37
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.03.2005, 22:03
Lokalizacja: BYTOM
Posty: 376
Podziękował: 2
Pomógł: 3

Województwo: śląskie
Post 
jak to czytam to az mi ............................................. :hysterical:
ojjjjjjjj te ASO :hysterical:
i jak tu sie nie dziwić ze karzdy mija je z daleka :mrgreen:

a tak na poważnie podczas montazu PAMIETAJ aby kluczyk był najlepiej w kieszeni twoich spodni a nie w stacyjce , można również wyłaczyć akumulator ale nie koniecznie

i spokojnie mozesz montowac te schowki :good:
daj fotki bo tez sie nad nimi zastanawiam szczególnie ze mam HB a tam z miejsca na ............ nie jest za duzo


03.02.2007, 12:03
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 03.09.2005, 14:23
Lokalizacja: Siedlce
Posty: 391
Podziękował: 2
Pomógł: 8

Silnik: ASZ-1.9 TDI 130KM
Województwo: mazowieckie
Post 
Schowek pod fotel, schowek pod radio, uchwyt na kubek, i moze jeszcze jekis inny..., no to moze sa jeszcze schowki na okulary montowane w miejsce uchwytow nad drzwiami??

_________________
1.2 HTP 12V 64KM


03.02.2007, 15:54
Zobacz profil

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
NA okulary niema :mrgreen: tylko jeste v tylu jest jeden :good:
I ja uchwyt na kubek mam 2 :smiley15: :smiley15:


03.02.2007, 16:55

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Ja zamontowałem sobie takie coś. Bardzo przydatna a funkcjonalna rzecz :-) Grygy wiesz może, czy obok można dodatkowo zamontować standardowy uchwyt na kubki z fabii? Czasem w trasie potrzeba więcej niż jeden uchwyt, albo jak się z kimś jedzie.

P.S. Grygy "pozdrowienia dla Frydka", pracuję w firmie właśnie z frydka ;-) Mój szef jest czechem a z polskim pisaniem idzie mu gorzej niż Tobie ;-) Także spox ;-)


07.02.2007, 19:14

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Jasne ze jeste jeden mozes dac=))Tylko ze v przodu juz 2 masz to si daj ten jeden origo do tylu, jest zamontowany v tylu v srodku :browar:

EEj, szef z Czech?, :mrgreen: JAkie nazwisko ma ta firma z Frydku?=)


07.02.2007, 23:46

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Grygy napisał(a):
Jasne ze jeste jeden mozes dac=))Tylko ze v przodu juz 2 masz to si daj ten jeden origo do tylu, jest zamontowany v tylu v srodku :browar:

Aha, tylko ja mam jeden uchwyt na kubek a drugie to szufladka na drobne, jak np w Audi A3/4 jest. A na środku podłokietnik nieoryginalny, więc uchwyt z tyłu odpada ;-) To chyba sobie zamówię, jak będzie ktoś jeszcze chętny. W razie czego mogę odebrać to od Grygiego i rozwieźć do części chętnych. Jeśli jest ktoś z okolic Rzeszowa, Kielc, Lublina nie ma problemu. Jutro jadę na przegląd, zobaczymy co tam namieszają ;-)

Grygy napisał(a):
EEj, szef z Czech?, :mrgreen: JAkie nazwisko ma ta firma z Frydku?=)


MPM Quality, na Priborskiej obok Tesco ;-) Facet jest za**bisty, a jego polski uwielbiają wszyscy nasi klienci ;-) Zwłaszcza starsze babki ;-P Oddział jest w Bielsku, więc daleko nie ma.


08.02.2007, 17:19
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Haart napisał(a):
Aha, tylko ja mam jeden uchwyt na kubek a drugie to szufladka na drobne, jak np w Audi A3/4 jest.


CZy ja dobrze rozumuje ze masz w konsoli srodkowej idac do góry: radio, szuflade zamykana potem panel kilmatyzacji / nawiewiu a z boku z tych masz uchwyt na kubek?

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


08.02.2007, 17:24
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Mam tak jak na zdjęciach. Sorry za jakość, ale tylko komórką :-/

Otwarte:
Obrazek

I zamknięte:
Obrazek


08.02.2007, 18:08
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
http://moto.allegro.pl/item168216126_sc ... _org_.html

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


22.02.2007, 15:38
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL