Teraz jest 20.06.2024, 12:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Co o nas myślą inni kierowcy?? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.04.2006, 21:53
Lokalizacja: Będomin
Posty: 714
Zdjęcia: 0
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Mercedes W211
Rok prod.: 2002
Województwo: pomorskie
Post 
chodzi mi o coś czego w ASO nie wykryją

_________________
ELEGANCE +XENONY I CIEMNE SZYBKI


11.09.2006, 06:42
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 25.05.2005, 20:17
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 162
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: Octavia kombi 1.8 TSI DSG
Rok prod.: 2009
Województwo: mazowieckie
Post 
lilo napisał(a):
chodzi mi o coś czego w ASO nie wykryją


LOL... w serwisie to oni niewiele wiedzą... nie musisz się martwić tym że wykryją profesjonalnie zrobioną zmianę softu. Jeśli bardzo się tego boisz, to zawsze możesz podłączyć na chwilę vaga przed wizytą w serwisie i przełączyć soft na serię.

_________________
. Jarek


11.09.2006, 09:09
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.04.2006, 21:53
Lokalizacja: Będomin
Posty: 714
Zdjęcia: 0
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Mercedes W211
Rok prod.: 2002
Województwo: pomorskie
Post 
gdzie mi to zrobią :worthy:


Panowie, lecicie z OT. Proszę założyć nowy wątek, albo znaleźć już istniejący i tam o tym pisać. Mr T.

Sorki wodzu :browar: :worthy: proszę o wybaczenie

_________________
ELEGANCE +XENONY I CIEMNE SZYBKI


Ostatnio edytowano 13.09.2006, 21:54 przez lilo, łącznie edytowano 3 razy



11.09.2006, 21:30
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
No tak zamiast pisac co co o nas myślą inni kierowcy, to o tunigu :nono: jeżdże sowoja Fabią SDI ma te 64 KM i mam w nosie opinie bo škoda to škoda ta to owo! mi nie straszne podwyżki cen ropki :D to auto wącha paliwo do tego na atostradzie wycisnołem z niej 192Km/h :mrgreen: tak mysle ze przy skrzyni 6' biegowej to licznik bym zamkną (ach ci czesi musieli dać do 220 ) :sciana: i wnieosek jest jeden škoda jest tak czasem poniżana przez zadrość! tak sie zastanawiam co sobie taki myśli w takim fordzie modeo 2.0 TDci jak go wyprzedzam szkoda ze nie mam napisane na klapie SDI bo bym go do furii doprowadził chyba :grin: tak na marginesie to niech sie naucza wyprzedzać bo jak widze auto które ma mocy drugie tyle mocy i co robi taki gość jedzie i sie mocuje z autem wyprzedzanym to jest komedia straszna gosci jedzie 5 m za poprzedzjacym go pojazdem i jedzie jak by miał nerwice bo chce go wyprzedzić :lol: a tu nagle mu taka škoda wyjedza i jest zaskoczony ze go škoda wyprzedza bo nawet nie patrzył w lusterko bo gdzie go škoda wyprzedzi jak on ma te sowje 136 KM w fordziku modeo TDci :lol: a ja biedny musze trąbić a to tylko dladtego ze ja zabieram sie za wyprzedzanie dużo wcześniej i z wiekszej odelgłości tak ze na lewym pasie jest najkrócej jak to sie da :) a taki dziad o musi skode przyblokować bo on jaśnie pan dopiero sie bedzie rozpedzał na lewym pasie :sciana: do tego apeluje do wszystkich po pierwsze odstęp od porzedzajacego zawsze półowa predkości wtedy gdy Was ktoś bedzie wyprzedzał albo wy bedziecie wyprzedzac znajdziecie bez problemu miejsce albo ktos Was :) czasem jest tak ze natafiam na kolumne 5 aut jada jeden za drugim i albo sie trzeba na hama ryć albo wyprzedzac wszystkie albo czekac na cud :worthy: ale sie rozpisałem :D Pozdawiam Wszystkich Fanów Fabi i Skody :):)


13.09.2006, 10:35

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Muszę sie prznać, że przed kupnem Fabii również miałem mieszane uczycia co do tego auta.

Dlugo sie zastanawiałem co kupic, C4 czy moze Focusa, Fusiona, 206-stke albo 306-stke, prawie kupiłem Kia Rio ;) .

Dlugo nie mogłem sie przekonać do Skody, bo to wkoncu pepickie auto ??? , i wydawalo mi sie jakies takie male, taki tani volkswagen. Jazda probna nie zachwyciła mnie zabardzo, ale powodem byl glownie silnik (1.2 HTP), ktory niby taka zachwalany, ale nie majacy odpowiedniego powera, juz moja stara astra 1,4 SPI 60KM przyspieszala o niebo lepiej.

Nad wyborem Fabii przeważyło wyposażenie, polatomayczna klima, 4 airbagi, 4x tarcze, abs, asr no i silniczek 101KM.

Za cene Fabki wraz z ubezpieczeniem, dodatkami (szyby sunset, podlokietnik w tylnej kanapie, relingi i inne duperele) dostalbym pustego Focusa (same auto bez ubezpieczenia, lakieru, itp.) to samo tyczylo sie C4.

Ogolnie nie żałuję wyboru, Fabia mnie naprawde zaskoczyla, pozytywnie oczywiscie :hura: niezle trzyma sie drogi (stabilizatory przechylu :hurra: :hurra: )

Reasumujac, ludzie pisza tak o Fabii i ogolnie o Skodzie bo nie znaja tego samochodu, nie siedzieli w nim, nie jechali nim, ogolnie nie wiedza o nim nic ale i tak gadaja.

Na drodze olewaja go, bo to tylko "male rodzinne wozidelko", gorzej jest jak natkna sie na te troche mocniejsze Fabki :eh: , wkoncu niewiele osob wie, że sa fabie >100KM, kraży mit, że max w fabii to 75KM, i jak trafia sie cos mocniejszego to juz jest inna rozmowa :worthy:


19.09.2006, 08:26
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.03.2005, 01:03
Lokalizacja: Chomiki - Warszawa
Posty: 1382
Podziękował: 0
Pomógł: 4

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2004/2005
Województwo: mazowieckie
Post 
fakt faktem, Skoda z modelem FABIA trafila w dziesiatke, mysle ze mozna powiedziec jest to kultowy produkt skody :) Porownywalem ceny Octy i Golfa (ponoc ta sama polka) obecnie nie jest to juz tak potezna roznica w cenie jak byla na poczatku. Widac VW idzie zgodnie ze swoimi zalozeniami - obtanil samochody wyzszej polki. Tylko niestety nie wiem jak z wyposazeniem VW strasznie nieczytelne maja te "konfiguratory".
Fabia jest modelem ktorego POLO na pewno nie przebije :) po roku jak kupilem FABIE bylem w salonie VW - porownalem cene i wyposazenie POLO AMBIENTE i FABII AMBIENTE.. tak jak kolega zauwazyl POLO golas niesamowity a FABIA full opcja - brak tylko elektryki z tylu :)...
Co do opinii, coz pokutuje wsrod kierowcow zdanie ze SKODA to g... tylko ze jaki juz nie raz zostalo to potwierdzone, mowia to ludzie ktorzy nie jezdzili nigdy tymi autami, a jedyne doswiadczenie ze skoda to Favorit, 120 i inne..
coz ja zaluje tylko jednego w FABII - MOCY ;)


19.09.2006, 08:38
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 07.09.2006, 20:50
Lokalizacja: Warszawa ( WD )
Posty: 114
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AUA-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2000
Województwo: mazowieckie
Post 
a ja na poczatku też załowałem troche ze ma mało mocy ale kurcze potem stwierdziłem i tak to jest kochany samochodzik i czasami stara sie jak moze jak cisne z niego ile fabryka dała :D :D tak wiec ja jestem zadowolony co nie miara. A co do tych opini to poprostu olać prostaków zazdrosc/kompleksy/niewiedza/głupota/buractwo*.ja osobiscie zaowazyłem ze w skodach obojetnie jaki model jezdza bardzo kulturalni ludzie (owszem zdazają sie wariaci ale to ci co dostali skodziany od firm przewaznie:) ) i co najwazniejsze uzytkownicy skody sa dla siebie na wzajem mili na drodze... a nie jak np spotkaja sie dwie BMW to zaraz beda sie przescigać ktora to nie jest lepsiejsza... ale coz tak to już jest na tym swiecie nic tylko trzeba zyć dalej :)


*niepotrzebne skleslić.


20.09.2006, 23:22
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 03.02.2009, 20:40
Lokalizacja: Opole
Posty: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Rok prod.: 2005
Województwo: opolskie
Post 
Fabia cudownym autkiem jest i już (chociaż do Punto lepiej dziecko się na fotelik wsadza i bagażnik trochę szerszy). No i to co napisał Buu. Ostatni facio na A4 ruch blokował GolfemV (ok 100km/h). Jak go lewym pasem "brałem", to go chyba szlag trafił, że jakaś fabiana króla szosy made by germany próbuje wyprzedzić (pewnie głupio mu było, bo pannę wiózł). Zrezygnował przy 180 km/h :smiley15:


20.06.2009, 22:31
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.06.2009, 20:28
Lokalizacja: LUBAN
Posty: 29
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BMS-1.4 TDI 80 KM
Samochód: Combi CL
Rok prod.: 2003
Województwo: dolnośląskie
Post 
Stereotypy na temat fabii działają na korzyść kupującego, zawsze jest niższa cena, mniejsze ryzyko kradzieży itd. A technologia ta sama co vw :good:


21.06.2009, 08:34
Zobacz profil WWW GG

Dołączył(a): 05.12.2007, 18:55
Lokalizacja: wro
Posty: 164
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BBM-1.2 6V 60KM
Samochód: Fabia I Mint
Rok prod.: 2007
Województwo: dolnośląskie
Post 
Moich znajomych zawsze zaskakuje wielkosc bagaznika w Fabii Sedan. Auto wrazenia nie robi, ale bagaznik dla wszystkich to szok, ze taki duzy.


22.06.2009, 09:05
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20.03.2008, 09:45
Lokalizacja: Mińsk-Maz.
Posty: 1530
Zdjęcia: 0
Podziękował: 4
Pomógł: 58

Silnik: CGGB-1.4 16V 86KM
Skrzynia: LVA - 5b.
Samochód: Ambition plus
Rok prod.: 2013
Województwo: mazowieckie
Post 
A moim zdaniem skoda to skoda i należy skończyć te odnośniki do vw.Nikt nie mówi że
peugot to nissan a są w jednym koncernie.


22.06.2009, 15:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.06.2009, 19:04
Posty: 4
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BBY-1.4 16V 75KM
Samochód: F2 Style
Rok prod.: 2007
Województwo: wielkopolskie
Post 
Cytuj:
peugot to nissan a są w jednym koncernie.

A z Nissanem nie jest czasem Renault?

Co do Fabii i opinii o niej. Wśród znajomych Skoda jakoś entuzjazmu nie wzbudziła, mniejsze lub większe zdziwienie przychodzi dopiero po zajrzeniu do środka :mrgreen:
Ja z kolei zdziwiłem się co potrafi ten silniczek. Przesiadłem się z Golfa II 1.8 - mimo lat i pewnie już znacznego ubytku mocy, przyspieszał i jeździł całkiem fajnie, myślałem że 1.4 Skody nie będzie miało podejścia. A tu niespodziewanka, na trasie tir czy autobus to nie problem, mam wrażenie że ten motor ciągnie przynajmniej tak samo dobrze jak golfowy 1.8 - z tym że trzeba go wysoko kręcić (:

A, i w tym miejscu gorąco pozdrawiam kierownika mercedesa w124, który w sobotę na trasie dk11 celowo przyspieszał kiedy go wyprzedzałem (w domu siedź gamoniu...)


23.06.2009, 23:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05.04.2008, 22:12
Posty: 2170
Podziękował: 14
Pomógł: 112

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: 159
Rok prod.: 2009
Województwo: pomorskie
Post 
Seiec napisał(a):
w tym miejscu gorąco pozdrawiam kierownika mercedesa w124, który w sobotę na trasie dk11 celowo przyspieszał kiedy go wyprzedzałem (w domu siedź gamoniu...)


No niestety, tacy nie którzy są, ale czasami lepiej odpuścić bo do tych w124 wsadzali też silniki 5.0, a nie tylko 2.0 disel i są tacy że nie odpuszczą.

_________________
Vintage Audio Lover
Citroen C4 II Selection - 1.6 VTI


24.06.2009, 10:47
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 27.12.2005, 22:37
Lokalizacja: Żołynia ul. Jagiellońska :-)
Posty: 138
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AQW-1.4 8V 68KM
Skrzynia: FNK - 5b.
Samochód: comfort
Rok prod.: 2003
Województwo: podkarpackie
Post 
A tak a propos skód i jak to o nas mówią "skodziarzy" - stwierdzam że nie mamy sie czego wstydzić bo w każdej marce jeżdżą za kółkiem jakieś buraki i nie ma reguły. Znam wielu
"W PORZO" kierowników BMW co w zupełności zaprzecza stereotypowi.
ostatnio widziałem zwalającą z nóg scenkę przed sklepem obok zajechał nówka vectra a zniej wysiadło kilku kolesi , którzy wyjęli najtańsze ukraińskie PRIMY (rak i gruźlica gratis) i palili je oparci o brykę jakby byli na salonie w Genewie..... :worthy:
Wczoraj widziałem kierownika tegorocznej mazdy zdaje się cx7 który wyglądał jak rozczochrany menel....
Pozdrawiam wszystkich

_________________
life is brutal...


18.08.2009, 18:18
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 07.08.2009, 21:21
Posty: 10
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Samochód: Octavia 1.2 TSI
Rok prod.: 2010
Województwo: kujawsko-pomorskie
Post 
Jesli chodzi o fabie, szczegolnie po lifcie jest duzo opinii ze jest po prostu brzydka, kwestia gustu. Jesli chodzi o sprzedarz w segmencie B to mysle ze teraz na prowadzenie wysunie sie nowa fiesta. Jest bardzo ladna a przy tym za 50 tys. zl mozna miec 120 konna wersje sport (ktora wg mnie wyglada o wiele lepiej niz wskazywala by cena) , a za 54 diesla 1.6 90 km z dobrym wyposarzeniem...

Zreszta problem przytykow nie tyczy sie tylko Fabii, z octavia jest tak samo. tyle ze ja uwielbiam z wiekszosci takich robic wiatraki na swiatlach i to wlasnie jest najlepsze, nie wyglada ale idzie ;)


19.08.2009, 12:30
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL