Teraz jest 15.06.2024, 21:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Wycieraczki AERO 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Rozmawiałem z facetem z servisu boscha,powiedział mi że sprowadzi mi wycieraczki dedykowane do fabii ze standardowymi mocowaniami za uwaga,uwaga:180zł 1-sztuka.Toszto szok...


08.10.2005, 09:46

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Jaki jest rozmiar wycieraczek w fabii :?: :?


12.10.2005, 14:42

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
530mm/475mm


12.10.2005, 15:49
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
csw1 napisał(a):
Jaki jest rozmiar wycieraczek w fabii :?: :?


Lewa (po stronie kierowcy) 530mm , prawa (po stronie pasażera) 480mm

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


12.10.2005, 15:51
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.03.2010, 17:48
Lokalizacja: Radom
Posty: 3
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: AUDI A3
Rok prod.: 1999
Województwo: mazowieckie
Post 
Witam,
potrzebuję od was informacji na temat tej wycieraczki

Obrazek

Potrzebuję znać jej długość, ale od tej zaślepki do końca wycieraczki aero.

Dlaczego? Bo jest fajna i chce ją mieć w swoim aucie, ale jestem posiadaczem innej marki :D

bardzo bym prosił o zmierzenie jej :D

POZDRAWIAM!!

[ Dodano: 2010-03-27, 09:20 ]
podbijam temat, bardzo was proszę o zmierzenie całości od zaczepu na szybie do końca wycieraczki!!


23.03.2010, 17:53
Zobacz profil

Dołączył(a): 14.06.2011, 18:46
Lokalizacja: CWA
Posty: 1168
Podziękował: 2
Pomógł: 21

Silnik: AME-1.4 8V 68KM
Skrzynia: FVV - 5b.
Samochód: Fresh + LPG "AG"
Rok prod.: 2003
Województwo: kujawsko-pomorskie
Post Wycieraczki Bosch AeroTwin.
Kupiłem wycieraczki Bosch AeroTwin. Po zamontowaniu w samochodzie miałem wielkie rozczarowanie. Od czasu do czasu wycieraczka od strony kierowcy jak ma średnio sucho(drobne kropelki) potrafi zapiszczeć. Co mam nie tak. Zabuliłem za nie, niemało kasy a tu zonk.

Zauważyłem że moje Aerowind są inne niż te w necie. Ja mam szczyt tego spojlera na środku czyli jest on Symetryczny. A w necie jest on przesunięty. Czyli jest Asymetryczny. Czy mam nowy model. A może to podrabiany Bosch.

Na fotce szczyt spojlera jest na prawo przesunięty. A ja mam na środku.
Obrazek


15.03.2012, 18:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30.10.2008, 15:17
Lokalizacja: Zelów
Posty: 87
Podziękował: 2
Pomógł: 0

Silnik: AUA-1.4 16V 75KM
Skrzynia: inny model
Samochód: Skoda RAPID LB MY15
Rok prod.: 2014
Województwo: łódzkie
Post Re: Wycieraczki Bosch AeroTwin.
Używam tych wycieraczek już kilka sezonów i nie mogę narzekać. Nic mi nie piszczało (nie mówię o niedomaganiu wycieraczek po dłuższym użytkowaniu i zużyciu, jeden z kompletów miałem wyjątkowo dobry grubo ponad rok wytrzymały). Co do tej "listwy" na nich, to u mnie zawsze są asymetrycznie. Miałem dwie wersje tych wycieraczek i zawsze były asymetryczne. Zauważalną różnicą w tych nowych jakie teraz kupowałem to jest trochę inne mocowanie, reszta zmian to inna guma i może listwa sprężynująca ale tego nie widać na pierwszy rzut oka.
Jedyną symetryczną jaką miałem to ostatnio kupiony wkład do tylnej wycieraczki. Też jest zbudowany z jednej listwy AeroTwin ale pasuje do oryginalnego mocowania.

Pozdrawiam

_________________
Obrazek SKODA Rapid 1.2 TSI 105 KM

Obrazek SKODA Fabia I 1.2 12V HTP 64 KM


26.03.2012, 17:24
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30.10.2008, 15:17
Lokalizacja: Zelów
Posty: 87
Podziękował: 2
Pomógł: 0

Silnik: AUA-1.4 16V 75KM
Skrzynia: inny model
Samochód: Skoda RAPID LB MY15
Rok prod.: 2014
Województwo: łódzkie
Post Re:
MILOTEC napisał(a):
Mogłem tak zrobić i kupic pod standardowe ramiona tylko cena 140zł za 2 wycieraczki troche do mnie nie przemawia. A te same wycieraczki pod końcówki Aero mam za 70zł nowe. Więc tym był spowodowany mój zakup tych końcówek. :D


FereX napisał(a):
Rozmawiałem z facetem z servisu boscha,powiedział mi że sprowadzi mi wycieraczki dedykowane do fabii ze standardowymi mocowaniami za uwaga,uwaga:180zł 1-sztuka.Toszto szok...


Nie wiem jak wy szukacie tych wycieraczek, że macie takie ceny ale ja od kilku lat montuje BOSH AERO TWIN z mocowaniem pod stare "zaokrąglone" ramiona i też płace maks 70-80 zł nie mając znajomości w sklepie. Fakt widziałem je za 140 i za 180 zł jak piszecie ale taka cena była jeśli te wycieraczki były zapakowane w ładne pudełko z logo SKODY. Ja kupuję takie same oryginalne BOSHA ale pojedynczo pakowane w ich BOSHowskie opakowanie w sklepie/serwisie pod patronatem BOSHA.
Raz tylko kupiłem komplet z logo SKODY i to trafiłem chyba jakąś promocję bo kosztowały mnie 90 zł. Późniejsze ceny mnie odstraszyły i teraz chodzę do tego sklepu z częściami BOSH. To są te same pióra, jedynie co to trzeba tylko pamiętać jaki ma się rozmiar piór ale to już wcześniej ktoś napisał.

MILOTEC zapytam tylko, z tą wycieraczką z tyłu też coś kombinowałeś czy tylko kupiłeś model od Fabii 2 i bez problemu dało się ją założyć bez kombinacji ?
Pytam bo od dawna mnie korci ale jakoś nie miałem chęci ryzykowanie kupna przy ryzyku, że nie będzie pasować.
Chwilowo mam też BOSHa płaską ale pod mocowanie pod oryginalny plastikowy uchwyt FABII 1

Pozdrawiam

_________________
Obrazek SKODA Rapid 1.2 TSI 105 KM

Obrazek SKODA Fabia I 1.2 12V HTP 64 KM


29.03.2012, 20:58
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL