Teraz jest 16.06.2024, 00:00



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Co o nas myślą inni kierowcy?? 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Co o nas myślą inni kierowcy??
Czyli wypowiedzi na temat kierowców Fabii (Skody)

Cytuj:
Ja nielubie skody przez to jacy ludzie nimi jeżdza- mało znam normalnych ludzi właścicieli skód. Ten koleś z TVN turbo to był typowy wlaścicel skody a u nie pod blokiem sa jecze gorsi kretyni... :-\ Skody wcale nie są takie tanie- mają średnie ceny pozatym to VW dla ubogich na dodatek bardzo podobne z wyglądu do VW. A nowa Octawia niebedzie sie tak dobrze sprzedawać bo jest za droga- wszyscy wolą starszą wersje. Jednak najgorszy syf dla mnie to Fabia...


Cytuj:
ja nie lubie skody, za związek z VW, mam uraz do VW, psują się jak diabli.... te nowe oczywiście.


Cytuj:
Skoda zla maraka nie jest, ale przynajmniej w polsce ich kierowcy mnie dobijaja :/ Zachowuja sie jakby mieli kompleksy ze kupili ubozsza wersje VW, niestety tak odczuwam ich zachowanie < of course nie wszystkich, ale niestety wiekszosci >



Czemu tak jest ???
Najgorsze w tym wszystkim jest to że na większości for znajduje takie wypowiedzi, czyżby zazdrośc :P


14.06.2006, 16:09
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post 
ja takie wypowiedzi pozostawiam bez komentarza :spam:
Zwróć uwagę jakimi samochdami w większości jeżdzą kierowcy w/w wypowiedzi...
To jest chyba tak jak napisałeś...

_________________
Moje autko O2RS BLUE


14.06.2006, 19:32
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 27.01.2005, 14:51
Lokalizacja: Rumia
Posty: 324
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Samochód: Octavia II 1.9TDI/ Fabia I 1.4
Województwo: pomorskie
Post 
Sebastian napisał(a):
ja takie wypowiedzi pozostawiam bez komentarza :spam:
Zwróć uwagę jakimi samochdami w większości jeżdzą kierowcy w/w wypowiedzi...
To jest chyba tak jak napisałeś...


A najśmieszniejsi są krytykanci którzy mówią: Fabia jest be. Wujek, mojej babci, pradziadka ojca kuzynki ciotki miał skodę 1100 mb i strasznie się psuła.

Szczerze mówiąc walą mnie takie wypowiedzi, mam Fabię i żałuję tylko jednego z nią związanego. Że nie kupiłem wcześniej, tylko się pchałem w jakieś bezsensowne używki.

_________________
Fabia Kombi 1.4 16v Ambiente


14.06.2006, 19:38
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.03.2005, 01:03
Lokalizacja: Chomiki - Warszawa
Posty: 1382
Podziękował: 0
Pomógł: 4

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2004/2005
Województwo: mazowieckie
Post 
coz... nie ma co komentowac takich pacanow...
glownie sa to goscie z PASSATOW, BMW, GOLFOW, FIATOW, RENOWEK PEGOLOTOW i CITROŁENOW, HOND TOYOT i innych dziwnych aut... ktore nosza miano "przedluzenia meskosci"....
Ja jezdze FABIA... moze nie jest to super fura.. ale jezdzi, nie pali sie i jest za przyzwoita cene.

Denis zapytaj sie tych madrali czym jezdza.... odpowiedzi ktore uzyskasz dopasuj do :
kompleks malego penisa... zazdrosc..... blizej niewyjasnione zachowanie skrzywdzonego dziecka...

Mam Skode..i Wale to co mysla o mnie inni kierowcy... wielu z nich kopara opada jak Fabia zaczyna szalec po drodze... a to tylko 1.4...
przykladow az sie mnozy w poscie KILL ON ROAD :]...

A co powiedziec o Daewoo, fiat, dacia, renault??


14.06.2006, 19:51
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 01.09.2005, 19:48
Lokalizacja: Kozłów
Posty: 61
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: Octavia II 1.9 TDI
Województwo: małopolskie
Post 
Cytat:
Ja nielubie skody przez to jacy ludzie nimi jeżdza- mało znam normalnych ludzi właścicieli skód. Ten koleś z TVN turbo to był typowy wlaścicel skody a u nie pod blokiem sa jecze gorsi kretyni... :-\ Skody wcale nie są takie tanie- mają średnie ceny pozatym to VW dla ubogich na dodatek bardzo podobne z wyglądu do VW. A nowa Octawia niebedzie sie tak dobrze sprzedawać bo jest za droga- wszyscy wolą starszą wersje. Jednak najgorszy syf dla mnie to Fabia...


Cytat:
ja nie lubie skody, za związek z VW, mam uraz do VW, psują się jak diabli.... te nowe oczywiście.


Cytat:
Skoda zla maraka nie jest, ale przynajmniej w polsce ich kierowcy mnie dobijaja :/ Zachowuja sie jakby mieli kompleksy ze kupili ubozsza wersje VW, niestety tak odczuwam ich zachowanie < of course nie wszystkich, ale niestety wiekszosci >


Współczuć trzeba tym kolesiom. A ja nie mam kompleksów. Niejeden by sobie chciał kupic Fabię ale wystarcza mu na 10 letnie Audi lub BMW.

_________________
Octavia II 1.9 TDI Ambiente :)
Była Fabia 1.4MPI 60KM


15.06.2006, 16:03
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 29.08.2005, 13:33
Lokalizacja: Międzyzdroje ZKA / Szczecin
Posty: 507
Podziękował: 0
Pomógł: 6

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Rok prod.: Lipiec 2004
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Najśmieszniejsze jest to że te wypowiedzi nie są poparte żadnymi sensownymi przykładami, tylko takie typowe onetowe gadanie. Leczą kompleksy?? Wczoraj jakiś gość ok 25-30 lat jechał Omegą rocznik ok 90, z nie zdrapaną jeszcze naklejką D nie chciał mnie puścić, a że za późno zredukowałem na 4 bieg to nie zdążyłem. Później redukcja to przy 140 go lekko wciągnąłem. Jak go wyprzedziłem to zwolnił to 100, przykładów na drodze mieałem takich sporo że jak tylko zobaczyli co im na zderzaku siedzi to przyspieszają itp. na ale naturalnie to ja lecze przecież kompleksy. Kompleksy leczyłem także wczoraj wpuszczając w Szczecinie przed siebie parę razy auta które włączały się do ruchu z bocznych dróg. Będę nieskromny i powiem że gdyby nie ja to by se jeszcze stali i stali :P Także mam gdzieś onetowców pseudofachowców :smiley15:

_________________
Fabia 1.9 TDI & Fabia 1.2 HTP & Octavia 1.9 TDI & Combo 1.7 TD & Volvo FH12 480
SLOW IS WISE FAST IS NICE


15.06.2006, 16:25
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 27.12.2005, 22:37
Lokalizacja: Żołynia ul. Jagiellońska :-)
Posty: 138
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AQW-1.4 8V 68KM
Skrzynia: FNK - 5b.
Samochód: comfort
Rok prod.: 2003
Województwo: podkarpackie
Post 
Jeżeli ktoś się wypowiada a nawet nie był w środku fabii to nie ma co słuchać takiego komentarza. Ostatnio pozwoliłem się bryknąć koledze moją fabką a ten stwierdził że jest bardzo pozytywnie zaskoczony jak auto się prowadzi, jak ma lepszego "kopa" od jego astry z silnikiem 1,4 i , że ma np podwozie zabudowane osłonami z tworzywa!!! Fabiomaniacy nie ma się na prawdę czego wstydzić!

_________________
life is brutal...


15.06.2006, 19:17
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
PS. Najczęściej takie wypowiedzi ostatnio słyszę od fanów fiata :eh:


17.06.2006, 11:35

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Klimek napisał(a):
Kompleksy leczyłem także wczoraj wpuszczając w Szczecinie przed siebie parę razy auta które włączały się do ruchu z bocznych dróg. Będę nieskromny i powiem że gdyby nie ja to by se jeszcze stali i stali :P Także mam gdzieś onetowców pseudofachowców :smiley15:


Tutaj należą się tobie wielkie brawa :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:


17.06.2006, 15:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.04.2006, 17:48
Lokalizacja: [RMI]
Posty: 6870
Zdjęcia: 0
Podziękował: 196
Pomógł: 127

Silnik: CBZA-1.2 TSI 85KM
Skrzynia: inny model
Samochód: FII FL Style [Joy+Play]
Rok prod.: 2011
Województwo: podkarpackie
Post 
Zgadzam się z Waszymi sugestiami związanymi z tym tematem. Prosty wniosek, jak ktoś nie ma owego auta, bądź nim nie jeździł to ma najwięcej do gadania zawsze.
Moje zdanie na ten temat: Nie jeździłeś, nie posiadasz to dużo nie gadaj !!

_________________
KLUBOWE NAKLEJKI


Aloesowe suplementy -> FOREVER LIVING PRODUCTS - ZAPRASZAM
:!: :)
_____________________

FI 1.4 MPI {Fresh+} [AZE 60KM - FNK] Szary Skalisty F7F7 - 2002r.
FII 1.2 TSI {Style+Joy+Play} [CBZA 85KM - MFX] Rosso Brunello X7X7 - 2011r.


17.06.2006, 22:28
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Powiem tak: na początku mojej przygody z fabią nie byłem do niej do końca przekonany ale teraz cieszę się że nie wybrałem Puga albo Cytryny. 90 tys i jedyne co mnie zaskoczyło to padł rozrusznik a poza tym nic kompletnie a na dodatek 1.4 MPI ale jak jadę sam to jak chce to wyprzedzam prawie wszystkich i wtedy im dopiero kopary opadają. Kumple z branży którzy jeżdżą np. Pugami albo Berlingo zazdroszczą mi Fabki :lol: i bardzo dobrze. Szefostwo niedługo chce mi zmienić auto na Puga 406 a wiecie co ja im powiem ?? Powiem albo Octa albo Fabia ze wszystkim co możliwe :hurra:


19.06.2006, 00:26
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
ja czytałem podobne opinie. Muszę przyznać, że niestety miałem też często do czynienia z typowymi kapelusznikami akurat w fabiach i może stąd te opinie. Generalnie nie tyczą samego samochodu tylko stylu jazdy kierowców. A że fabia jest numerem 1 wśród sprzedawanych aut w swojej klasie to i mamy wielu użytkowników o wielu stylach jazdy. Poza tym oczywiście spuszczam takie opinie o fabci do sedesu. Osobiście jestem coraz bardziej zadowolony z zakupu. Dużo jeżdżę teraz w trasie i coraz lepiej czuję samochód. Ostatnio zaskakuje mnie pozytywnie przyspieszenie na 5 biegu od prędkości 120km/h :mrgreen: . Chwila nieuwagi i jest 160km/h :mrgreen: . A kiedyś tak spokojnie jeździłem... Ten wóz to demon :mrgreen: ;-) :good:


19.06.2006, 06:02
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Witam !
Natomiast ja gdy zastanawiałem się nad zakupem samochodziku postawiłem sobie kilka zasadniczych pytanek, z których wyszło kilka możliwości:
1. Ford Fusion 1.4 od 45000 z wyposażeniem jakie mam w swoim clasicu 49000
2. Citroen C4 1.4 od 52000
3. Fiat Palio Weekend od 42000
4. Honda Jazz – od 48000
5. Peugeot 206 SW – od 43000zł
Skoda Fabia od 35500zł.

W końcu zadecydowała cena oraz wyposażenie i kupiłem, moim zdaniem optymalnie:
Skoda Fabia 1.2 HTP 12V Combi ver Clasic
2 poduszki, ABS, Klimatyzacja, centralny zamek, komplet opon zimowych, pakiet ubezpieczenia, dokupiłem CDX-s2250 Sony za 590zł. i w sumie wyszło 40 000zł. !!!

Najbliżej był w promocji Peugeot 206 SW i Palio – bez klimy – 41500 – 43000zł.


19.06.2006, 15:42
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
jeśli chodzi o kupno auta - chyba następny będzie używanym trzylatkiem z trochę wyższej półki. Nowy samochód ma swoje zalety, ale trzyletni wózek ma za sobą największą stratę wartości. Już mi po głowie chodzi Mazda 6 lub Honda Accord. Ale kto wie, może za parę latek to i na Mistu Grandisa się skuszę... (to jedyny van, który mi się podoba). To tyle OT ;-) . Admini - bądźcie wyrozumiali ;-)


19.06.2006, 19:00
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 13.06.2006, 11:23
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 207
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: M6'07 CR A+
Rok prod.: 2007
Województwo: mazowieckie
Post 
Ja też mam chętkę na Hondę Accord (kombi). To auto (zresztą większość aut Hondy) ma :censored: profil - niskie i szerokie. Wyglądą jak strzała. No, może po za ostatnim Civikiem, które wygląda jak kupa nosorożca. Jeśli masz chętkę na Mitsu - daj znać, mój świadek ślubny ;) działa w centrali Mitsubishi Poland. Proponował mi Mitsu L200 - ale chyba ostatecznie (jeśli nie uda się Accord) to wezmę za jego pomocą Lancera kombi. Średnio 15% taniej - a można też spokojnie łyknąć auta "testowe" - są zazwyczaj bardzo dobrze zadbane, a i cenowo są bardzo dobre. ;)

_________________
Pozdor Myjk | http://galeria.emide.pl

Obrazek


03.07.2006, 09:07
Zobacz profil WWW GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL