Teraz jest 30.06.2024, 22:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Hiszpania 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 05.12.2007, 18:55
Lokalizacja: wro
Posty: 164
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BBM-1.2 6V 60KM
Samochód: Fabia I Mint
Rok prod.: 2007
Województwo: dolnośląskie
Post Hiszpania
Witam serdecznie forumowiczow.

Chcialem zapaytac czy ktos byl juz moze Fabką w Hiszpanii albo mniej wiecej gdzies tak daleko. Jesli ktos byl, to moze ma jakies porady. Chcialbym tam wynajac kwatere na tydzien, chyba najlepiej na Costa Brava, bo stosunkowo najblizej no i mozna zrobic wypad do Barcelony. Mozne ktos zna tani, fajny nocleg. Pozdrawiam i dziekuje :)


20.02.2008, 14:57
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 22.02.2008, 12:27
Lokalizacja: Mazowsze
Posty: 10
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: Deu Espero
Rok prod.: 1998
Województwo: mazowieckie
Post 
Ja byłem kilka lat temu w Hiszpanii na Costa Brava. Pojechałem z biura Interhome.pl - wyszło taniej niż nad naszym morzem (samo mieszkanie oczywiście). Byłem zadowolony.
Jechałem turystycznie, więc odcinkami po ok. 400-500 km, żeby każdego dnia wieczorem jeszcze coś zobaczyć.
Pierwszy nocleg był na granicy po naszej stronie, kolejny w Kolonii (hotel Etap), potem Paryż, potem na południe autostradą przez Langwedocję (tam nie ma drogi alternatywnej i autostrada jest darmowa), po drodze spałem w małej miejscowości koło wiaduktu Garabit (polecam obejrzeć - nie będę się tu rozpisywal, zobacz sobie w Wikipedii albo w googlach). Przejazd z Francji do Hiszpanii też polecam bezpłatną drogą, bo na autostradzie były korki, a obok pusta droga za free.. :-)
Wracałem przez Szwajcarię, Niemcy (m.in. zobaczyłem zamek Neuwahstein czy jakoś tak - ten Disnejowski), kawałek Austrii i Pragę. Było super.
Pozdrawiam,
T.


22.02.2008, 21:34
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 05.12.2007, 18:55
Lokalizacja: wro
Posty: 164
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BBM-1.2 6V 60KM
Samochód: Fabia I Mint
Rok prod.: 2007
Województwo: dolnośląskie
Post 
a pamietasz moze gdzie na Costa Brava? Cos godnego polecenia (miejscowosc i lokum)?
Ja raczej pojade przez Monachium, Szwajcarie i dalej Francja. W ten sposob z Wroclawia mam blizej. Jak ustale trase do zobacze co tam warto zobaczyc :) Dzieki za odpowiedz :)


24.02.2008, 14:27
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 22.02.2008, 12:27
Lokalizacja: Mazowsze
Posty: 10
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: Deu Espero
Rok prod.: 1998
Województwo: mazowieckie
Post 
Miejscowość nazywała się l'Escala. Zajrzyj na stronę Interhome, może jeszcze mają to w ofercie.


25.02.2008, 23:24
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL