Teraz jest 25.06.2024, 07:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Ręczna skrzynia biegów przerosła złodziei! 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 17.08.2006, 14:22
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Posty: 478
Zdjęcia: 4
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: ASZ-1.9 TDI 130KM
Samochód: RUN
Rok prod.: 2003 LPG
Województwo: świętokrzyskie
Post Ręczna skrzynia biegów przerosła złodziei!
Amerykanie zdecydowanie preferują w swych samochodach automatyczne skrzynie biegów. Pojazdy, w których biegi zmienia się ręcznie, należą do rzadkości i wielu ludzi nie wie, jak się z nimi obchodzić. Nie wiedziało także dwóch złodziei w stanie Georgia.

Lokalne media doniosły, że dwaj uzbrojeni osobnicy napadli na mężczyznę przed restauracją w mieście Marietta i ukradli mu portfel oraz kluczyki do samochodu.

Samochodem popularnej japońskiej marki chcieli następnie uciec z miejsca przestępstwa, ale w żaden sposób nie potrafili sobie poradzić z drążkiem zmiany biegów i pedałem sprzęgła.

Jedyne, co napastnikom udało się uruchomić, to samochodowe radio. Z nietypową skrzynią biegów borykali się tak długo, że pod restaurację zdążyła przyjechać wezwana przez świadków napadu policja.

Przestępcy zdecydowali się uciekać na piechotę, ale policjanci bez trudu dogonili ich i zatrzymali. (ap)

Niezłe ciemniaki z nich.
Więc w Ameryce wystarczy mieć manualną skrzynie i możesz spać bezpiecznie że Ci nikt auta nie skubnie :hysterical:

_________________
Trzeba płynąć pod prąd, bo z prądem płyną tylko śmieci :-)


20.06.2007, 19:08
Zobacz profil Album osobisty

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Wydaje mi się, że w polsce jest odwrotnie i nie mam na myśli tu starych automatów typu D i jazda ale te nowoczesne wynalazki "Tip tronic" "DSG" i cała reszta "badziewia". Na pewno nie jedzien złowdziej widząc jakieś zyg zaki zamiast HH na tunelu centralnym odchodzi z zakłopotaniem :D


20.06.2007, 20:26
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL