Teraz jest 16.06.2024, 09:20



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Bliskie spotkania fabii z.... 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Bliskie spotkania fabii z....
Witam, wpadlem na ciekawy pomysl. Moze kazdy z nas opisze swoje bliskie spotkania fabia z.... ciekawe ile w klubie jest juz fabek po poprawkach ;) Wiem ze temata moze niezbtyt cieszacy.. no ale :] skoro kazdemu cos sie przydazylo warto moze o tym przeczytac, okolicznosci itp itd :)
Zaczne moze ja..prosze sie nie smiac :)
13 listopad 2004 fabia miala wtedy dokladnie... 13 dni :D wiec nie powiem ze sie nie wkurzylem..
akurat trafilo na niezla nawalnice sniezna... stanalem w takim ch.. miejscu ze to poezja, samochod zapadolo mi dosc szybko, ale co tam, odgarnalem szybki, wlaczylem ogrzewanie i zdalem sie na czujniki parkowania.. cofam... cofam ..patrze w lewe prawe lusterko, nic nie ma.. no to cofam dalej..no i wycofalem w rog betonowego murka.
W efekcie - zderzak do robienia, lampa do wymiany. Najpiekniejsze jest to ze czujnik zadzialal jak juz pierdyknalem...
no to tyle z mojej opowiesci :]
Whos next?:D ze tak z englisza zapytam.


03.08.2005, 07:45
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post 
no to może ja....
cześć nazywam sie Sebastian i też miałem dzwona :) hehhe

a do rzeczy.
12 listopada godzina 11:20 jechałem do kolegi (tesco Piastów) skręcałem w lewo było mokra nawierzchnia oraz świeciło :censored: słońce, które odbijało sie od asfaltu. wtoczyłem sie jakieś 30km/h na krzyżówkę. z naprzeciwka nadjechł akurat hyundai sonata, czyli nieco większy od Fabii i BUUUMM !!!!
tego ranka miałem małego kaca i lekkie zmęczenie poprzednim dniem, nie wiem czy to było przyczyną czy po prostu moja nieuwaga, ale jestem happy bo fabia jest twarda w sonacie urwałem całe lewe koło !!!! :hura:
Trzy dni przed dzwonem zdążyłem odebrać nowy i polakierowany zderzak od rs'a !!!
Ale udało sie przy naprawie z AC wydębić zderzak (szczegóły osobiście)
Uszkodzenia: maska, 2xbłotnik, atrapa, chłodnica, pompa wspomgania, wzmocnienie, górne oraz czołowe, reflektory,
cała naprawa (czyt. wycena) wyniosła niecałe 15 tys zł. :lustro: :lustro:
Auto wówczas miało 7 miesięcy :)

_________________
Moje autko O2RS BLUE


03.08.2005, 07:58
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 27.01.2005, 14:51
Lokalizacja: Rumia
Posty: 324
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Samochód: Octavia II 1.9TDI/ Fabia I 1.4
Województwo: pomorskie
Post Re: Bliskie spotkania fabii z....
darecki napisał(a):
Witam, wpadlem na ciekawy pomysl. Moze kazdy z nas opisze swoje bliskie spotkania fabia z....


Ja mam na razie lakierowany zderzak przedni - historię juz kiedyś opisywałem na forum ...

_________________
Fabia Kombi 1.4 16v Ambiente


03.08.2005, 08:50
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Kiedyś pięknego dnia jechalem do babci zobaczyc co u niej. Stalem na skrzyzowaniu za ciezarowym. Patrze On rusza bo ma pusto ok wiec moie ja tez ruszam ale jeszcze sprawdze czy nikt nie jedzie z prawej strony a ta qrwa zatrzymala sie na srodku a ja patrzac tylko w prawo przypierdolilem w jego tyl ehhh. Maska przednia do wymiany, blotnik, dwie lampy, chlodnica, czesc gorna, szyba przednia, zderzak. Wycena na 4.7 tyś.


03.08.2005, 09:06

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Nazywam się Krzysztof. Wiele by tu mówić, ale nazywma sie Krzysztof .....

Tak więc.
Jadąc spokojnie prawym pasem zostałem ZATAKOANY przez ....
A reszta w wątku poniżej ;)

http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewtopic.php?t=448

Wycena na 1054zł.
Narazie tylko wymieniona tylnia lampa i plasta pod kolor.
Naprawiać wiecej nie mam zamiaru :!:
;)


03.08.2005, 09:27
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:34
Lokalizacja: ......
Posty: 1054
Zdjęcia: 2
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Skoda Octavia
Rok prod.: 2012
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Hm...nazywam się RoleX znaczy Karol....

..opowiem wam bajkę może dwie....

pierwsza z nich przydażyła się mojej szanownej małżonce ..zaczaczył Ją biebactwo słup w Galaxy...efekt...drzwi i nadkole porysowane ...wycena 907. PLN

a teraz ta druga bardziej dramatyczan 28.07.05. g 18.40 jadę przez pieken Zakopane dostojnie wolno niech się gurole napatrza na pikne cacko a co... patrzę sklep ah..jak mi się piwa zachciało...takiego wiecie co to Harnaś pił nad morzem.. wiec patrzę do tylu czy nic nie jedzie ..nie jechalo i chamulec...właczyłem bieg wsteczny rozejrzałem się do okoła i powoli zaczołem jechać w tył / pamietajcie i wbijcie to sobie do głowy nie ma manewru tzw. cofania jest tylko jada w tył zgodan z kirunkim jazdy lub nie zgodna ja jechałem wiadomo nie zgodnie jak każdy kierowca..ale się rozpisałem/ glowa skręcona w prawo .../nigdy wcześniej tego nie robiłem zawsze jeździłem na lusterka i co .../ i w pewnym momencie kotrolując droge tyle ile widziałem jak coś nie przypier....radio wyleciało na podłogę, zonka dobrze że w pasach szarpnieta, pułka z głośnikami na kanapie pasażera..i co to było....Bercede Benz 310 kol. niebieskiego o nr rej KTT....wjechał mi szanownie w lewy bok niszcząc piekny błotnik, zderzak i kochane LEXY!

Wceny jeszcze brak wstepny koszt naprawy u lakiernika włacznie z blachami z ASO ok 3.000 PLN !

_________________
:ruch: Forever FabiaClub.... :ruch:


03.08.2005, 16:05
Zobacz profil WWW GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Cześć mam na imię Ilona :D

Niestety bliskie spotkania mojej fabii są jak do tej pory z .... policjantami i radarami :)
Moje manadaty /przede wszystkim za przekroczenie prędkości/ wynoszą ok 1450 zł i w sumie 19ptk :cry: /w tym mandat za zaparkowanie autka na pasach w poprzek- nie było innej możliwości znalezienia miejsca :D jeden "+" fajne fotki dzięki panom policjantom/ Wiele mandatów udało mi się cudem uniknąć- wyższa siła kobieca :D Najdroższa moja jazda to za pojazdem uprzywilejowanym czyli karetka -500zł mandatu i 8 ptk /bardzo spieszyło mi się do pracy :oops: a stanie w korkach mnie bardzo wkurza :D a za nerwy niestety czasami trzeba płacić/ :cry:


05.08.2005, 14:10

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Haha niezle musze Cie poznac :mrgreen: Ja juz mam drugie prawo jazdy za przekraczanie prędkosci..


05.08.2005, 14:16

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
ooo to jesteś lepszy ode mnie :D niezły z Ciebie anans :) Mnie jak narazie udaje się kilku mandatów unikąć bo pewnie też juz bym dawno miała po prawku :) :P Zresztą tak szczerze- to aż tak znowu szybko tym autkiem nie da się jechać /za mało mocy :cry: / a marzy mi się o wiele wiele więcej koników :P


05.08.2005, 14:23

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Ehh a komu sie nie marzy więcej koników :mrgreen: Spoko moze kiedys kazdy z nas będzie mial monstra po 1000 koni :lol:


05.08.2005, 14:36

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
nio to by było coś :D szkoda że to tylko marzenia :cry:


05.08.2005, 15:44

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
wiecie, przy dzisiejszych cenac paliwa to ja wole te swoje 75KM...
Loni zamiesc swoje fotosy w temacie gdzie juz 2 urwisow z fabiaclub popisalo sie swoimi osiagami ;) hehe


05.08.2005, 16:39

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
no chyba że ma się LPG :D tylko że wtedy moc silniczka jest jeszcze słabsza :smutny:


05.08.2005, 16:59

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Loni napisał(a):
Najdroższa moja jazda to za pojazdem uprzywilejowanym czyli karetka -500zł mandatu i 8 ptk

i to ja ten wariat drogowy jestem ?? :lol:
:hurra: :hurra: :hurra:


18.08.2005, 23:33

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
hehehe nie ma się czym chwalić :wink: /moi rodzice do tej pory nie wiedzą co to za córeczke mają :twisted: / :hurra:


19.08.2005, 09:44
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL