Teraz jest 23.05.2024, 05:21



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Rutynowa kontrola drogowa 
Autor Wiadomość
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post Rutynowa kontrola drogowa
Jadę sobie w piątek wieczorem z małżonką z Poznania do Bydgoszczy. Była godz. 21:30, zbliżam się do miejscowości Jaroszewo za Żninem no i kawałek przed rzeczonym Jaroszewem uprzejmy kierowca mryga mi że jest patrol. No to nóżka z gazu, kulam się grzecznie i za zakrętem widzę że stoją. Jeszcze mi driver ciężarówki mrygnął (niemalże na wysokości patrolu :mrgreen: ) ale ja już prędkość regulaminową osiągnąłem. A tu pan policjant wyskakuje na drogę i zaprasza mnie na wysepkę :shock: . Aż się zgrzałem. Takie wrażenie ;-) . Otwieram szybkę a gościu mówi: "Starszy posterunkowy Jakiśtam. Proszę się nie denerwować, to tylko rutynowa kontrola drogowa". Pobrał dokumenty, drugi poszedł sprawdzać w kompie. Z tym pierwszym uciąłem sobie pogawędkę o pogodzie, obwodnicy Szubina, o planach obwodnicy Żnina w 2017r i o Skodach. Się pan zdziwił że taki 1.4 może mieć 101KM. Oni stali Octą I 1.9TDI 90KM :mrgreen: . Żona pozwoliła sobie na dowcip, że jakbyśmy się nie zatrzymali to by nas nie dogonili :mrgreen: . Co ciekawe policjant stwierdził że mają okrutnie niewygodne fotele ??? i pytał jak nam się jeździ w naszych... Potem oddali dokumenty i sobie pojechaliśmy. Jeszcze tylko st. posterunkowy dodał, żebyśmy nie mrugali kierowcom :mrgreen: . Najwyżej za górką, tam gdzie nie patrol nie będzie już widział :mrgreen: . Odjeżdżając stwierdziłem że całe szczęście, że kontrola była wieczorem, bo mógłby się chłopak doczepić do szybek :mrgreen: ...


28.08.2006, 06:59
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Niezla przygoda:) dobrze ze byl wieczor :mrgreen: a to ze oktawia ma niewygodne fotele to standard ale wydawalo misie ze wwe wsztkich oktawiach jest regulacja ledżwi a to juz powinno poprawic wygode

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


28.08.2006, 07:04
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL