Teraz jest 23.05.2024, 06:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Czy ktoś ma jakieś materiały - Wizerunek firmy 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Czy ktoś ma jakieś materiały - Wizerunek firmy
Potrzebuje wszystkich możliwych materiałów na temat wizerunku firmy, tożsamości firmy, reputacji firmy, systemu identyfikacji wizualnej, wizualizacji firmy itp :czytaj:

Jeżeli ktoś coś ma i mógłby udostępnić to będę bardzo dźwięczny :browar:

Potrzebuje jak najwięcej materiałów do skończenia swojej nieszczęsnej pracy licencjackiej :sciana:


19.08.2006, 11:20

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Gilu to wprawdzie też trochę mój temat mgr, ale specjalnie nie zwracałem uwagi na "firmowy" akcent wizerunku...Pamiętam, że względnie dużo pisze o tym Gazeta Bankowa i Gazeta Prawna - dziwne ale tak właśnie jest i artykuły sa bardzo częstro dosyć sensownie napisane.
Pojawiło sie tez ostatnio kilka nowych książek o reputacji firmy i jej wizerunku - nie przytocze teraz z głowy tytułów, ale wejdz na stronę BUW'u (o ile pamietam to bedzie www.buw.uw.edu.pl) i w wyszukiwarce katalogowej pokombinuj ze słowami kluczowymi typu reputacja, wizerunek itp).
Looknij tez koniecznie na starsze numery Brief'u, Press'a i Piar Magazynu, ewentualnie Media & Marketing Polska.
Poza tym masz serwis Proto ( www.proto.pl ) - codziennie wydaja newsletter na temat szeroko pojętego wizerunku, reklamy i mediów. Wrzuć tam w wyszukiwarkę wizerunek firmy i ci wyskocza linki z materiałami (wywiady, streszczenia artykułów - spora danych baza do bibliografii, a jak cie zainteresuje to zawsze możesz w Narodowej odszukać daną gazetę czy magazyn i doczytać szczegóły ;) ) Jest jeszcze serwis media i marketing - o wizerunku firm piszą na okrągło - wrzuć w szukajkę i coś ci znajdzie. Atutem jest to że pisza tam często sami managetrowie z firm i takich materiałów nie znajdziesz nigdzie indziej. :browar:
Powodzenia w szukaniu... :good:


21.08.2006, 09:56

Dołączył(a): 18.10.2005, 08:22
Lokalizacja: WU
Posty: 591
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Województwo: mazowieckie
Post 
Gilu napisał(a):
Potrzebuje jak najwięcej materiałów do skończenia swojej nieszczęsnej pracy licencjackiej



kiedy bronisz ??


21.08.2006, 10:49
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
kiedy bronisz=kiedy stawiasz :browar: :mrgreen: :polska:


21.08.2006, 11:06
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 18.10.2005, 08:22
Lokalizacja: WU
Posty: 591
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Województwo: mazowieckie
Post 
Mr T. napisał(a):
kiedy bronisz=kiedy stawiasz :browar: :mrgreen: :polska:


ehhehhee


21.08.2006, 11:13
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Aaaa...Gilu jeszcze masz Harvard Business Rewiev - niewykluczone że tam też cos znajdziesz pod siebie. I teksty wtedy byłyby full-profi. Niestety jako że jeden numer tego miesięcznika kosztuje 120zł to jakos nie mam cisnienia żeby HBR regularnie czytywać ;-) i stąd nie wiem czy ostatnio zajmowali sie tematem reputacji firm.


21.08.2006, 14:23

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Rybeusz dzieki :browar: za informację. Przydały sie i rzeczywiście o niektórych nie wiedziałem a przydały się. Bronię się pod koniec września (chyba że znowu mi coś wypadnie)


21.08.2006, 14:44

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Gilu :browar:
Jeszcze jedno... 4 września w Pulsie Biznesu będzie dodatek nt. PR w firmach i tematów pokrewnych...może warto looknąc w kiosku i w razie czego kupić.

Info które poszło z redakcji do mediów:
4 września do wydania Pulsu Biznesu dołączony zostanie specjalny dodatek poświęcony branży public relations. Jego czytelnicy dowiedzą się m.in., o czym mediom mówi PR- owiec, jakie są zalety i wady tworzenia wizerunku firmy, czy lepiej zatrudnić osobę odpowiedzialną za PR czy nawiązać współpracę z agencją. Ponadto w dodatku poruszone zostaną zagadnienia komunikacji wewnętrznej w firmie, mody na kampanie społeczne, PR-u w regionach oraz lobbingu...


23.08.2006, 12:22
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL