Teraz jest 29.05.2024, 04:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Pogaduchy z pietruchy.. co to nie RS .. ;P 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 27.01.2005, 14:51
Lokalizacja: Rumia
Posty: 324
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Samochód: Octavia II 1.9TDI/ Fabia I 1.4
Województwo: pomorskie
Post 
Mr T. napisał(a):
Słuchajcie, z tymi upustami można nieźle zadziałać, tylko trzeba trafić w czas i okazję. Rozmawiałem ostatnio z głupia frant u dealera VW w Poznaniu o Golfie z silnikiem 1.4 TSI. Mają go w cenniku od wersji Comfortline za 75 patyków. Ale tych samochodów jak na razie sprzedaje się mało. Kulczyk Tradex nie kupił takich fur do jazd testowych (czyli nie można sobie pojeździć tym, Golfem GTI czy R32). Podsunąłem myśl typu: zamawiam taki wóz, dealer ma go powiedzmy przez miesiąc na salonie, a ja go potem odkupuję. Na takim biznesie mógłbym sporo skorzystać jeśli chodzi o cenę i wyposażenie, bo okazuje się że teraz mają jakąś limitowaną serię Q. Tak więc jest to możliwe w pojedynczych przypadkach. Dealer potraktuje ewentualną dopłatę do samochodu jako koszty marketingu, a klient ma tańszą furę i wszyscy są happy.


Powodzenia.
Wiesz jak są traktowane takie samochody ?
Wiesz jak się wyżywają na nich pracownicy serwisu ?
A wiesz, że takie samochody są często na podmiankę dla przedstawicieli handlowych, których samochody są właśnie w naprawie ?
Wiesz, że nikt się nie martwi o docieranie i łagodną jazdę takiego samochodu w pierwszym okresie eksploatacji.

Sorry, ale jak kupuję nowy samochód z salonu to znaczy, że mnie na niego stać, jeżeli ktoś chce robić takie kombinacje to albo go nie stac na ten, szczególny model i niech poszuka czegoś tańszego, bo taka oszczędność, może się oakzać fajna tylko w krótkim okresie czasu.

_________________
Fabia Kombi 1.4 16v Ambiente


26.06.2006, 09:39
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
16v napisał(a):
Powodzenia.
Wiesz jak są traktowane takie samochody ?
Wiesz jak się wyżywają na nich pracownicy serwisu ?
A wiesz, że takie samochody są często na podmiankę dla przedstawicieli handlowych, których samochody są właśnie w naprawie ?
Wiesz, że nikt się nie martwi o docieranie i łagodną jazdę takiego samochodu w pierwszym okresie eksploatacji

no zgoda, że tak jest z samochodami kupowanymi stricte jako jazdy testowe. Tu mielibyśmy trochę inną sytuację, a całość można by opatrzeć stosowną umową, która dawałby stronom jakieś gwarancje. Bo summa summarum jeśli ASO by piłowało ten samochód i miałby to być wrak, to ja bym osatecznie go po prostu nie kupił...
Z resztą ostatecznie i tak nie będę go kupował bo mam inne wydatki ;-) . Chodziło mi o to, że faktycznie można się dealerem dogadać tak jak Gobla i to tak, żeby wszyscy byli zadowoleni.
Tak btw, to mój ojciec ze sześć lat temu kupił takiego rocznego citroena xsarę, którą jeździł przedstawiciel dealera. Auto było bezawaryjne, niepiłowane, jeździ do dziś z bardzo dobrym skutkiem ;-) . Obecnie użytkowane jest przez brata mojej matki, bo ojczulek przesiadł się do Altei. Było to IMHO dobry wybór i jak ojciec będzie chciał się go pozbyć to będę blisko tematu :mrgreen: .


26.06.2006, 09:54
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.04.2006, 17:48
Lokalizacja: [RMI]
Posty: 6869
Zdjęcia: 0
Podziękował: 196
Pomógł: 127

Silnik: CBZA-1.2 TSI 85KM
Skrzynia: inny model
Samochód: FII FL Style [Joy+Play]
Rok prod.: 2011
Województwo: podkarpackie
Post 
My tu gadu gadu a tu jest RS-ka w okazji do kupienia :D

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1333069

Albo nówka Octavia bez przebiegu z tego roku :D

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1334948

Dziwna sprawa z tą Octavią :eh: Co o tym myślicie? przy transporcie ?

_________________
KLUBOWE NAKLEJKI


Aloesowe suplementy -> FOREVER LIVING PRODUCTS - ZAPRASZAM
:!: :)
_____________________

FI 1.4 MPI {Fresh+} [AZE 60KM - FNK] Szary Skalisty F7F7 - 2002r.
FII 1.2 TSI {Style+Joy+Play} [CBZA 85KM - MFX] Rosso Brunello X7X7 - 2011r.


30.06.2006, 21:53
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL