Teraz jest 28.04.2024, 11:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Iluminaci. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.07.2011, 16:23
Posty: 921
Podziękował: 17
Pomógł: 28

Silnik: ASZ-1.9 TDI 130KM
Skrzynia: KFK - 5b.
Rok prod.: 2003
Województwo: małopolskie
Post Re: Iluminaci.
Trzeba myśleć pozytywnie.
Telewizji wystarczy nie oglądać (polecam)
Własnym dzieciom poświęcać dużo czasu i wychowywać na mądre osoby. Wtedy idiotów będzie mniej w przyszłości :D
I oczywiście nie wolno bać się własnego zdania ani poglądów.

_________________
http://www.pajacyk.pl/ - KLIKAJ CODZIENNIE !


18.11.2013, 23:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.01.2013, 06:08
Posty: 1070
Podziękował: 24
Pomógł: 15

Silnik: AZE-1.4 8V 60KM
Skrzynia: FCM - 5b.
Samochód: Comfort
Rok prod.: 2000
Województwo: zachodniopomorskie
Post Re: Iluminaci.
A czy mozna wiedziec na kogo koledzy głosują w wyborach?

Jakie mamy tu poglady polityczne?


19.11.2013, 01:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29.10.2009, 21:58
Lokalizacja: prowincja
Posty: 12699
Podziękował: 189
Pomógł: 403

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: 1Z5/K12
Rok prod.: 2012/2005
Województwo: podkarpackie
Post Re: Iluminaci.
Ja głosuję tylko na kandydatów niezależnych/niezrzeszonych, a jak takich na mojej liście brak (a na zadupiach się tak zdarza), to nie głosuję wcale. Do wszelakich partii politycznych mam szczerą odrazę od zawsze.

_________________
O ślepych za dnia: http://tinyurl.com/jenvmux
Proste jedzenie: https://prostejedzenieblog.wordpress.com
Skrót od tysiąca to "tys.", a nie "tyś". "Tyś" znaczy "ty jesteś".


19.11.2013, 05:51
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.01.2013, 06:08
Posty: 1070
Podziękował: 24
Pomógł: 15

Silnik: AZE-1.4 8V 60KM
Skrzynia: FCM - 5b.
Samochód: Comfort
Rok prod.: 2000
Województwo: zachodniopomorskie
Post Re: Iluminaci.
Paweł, masz świadomość ze nie głosując na nikogo zgadzasz sie za pozostaniem obecnej władzy?

Znasz zalozenia i cele partii marginesu sejmowego? Ogladasz moze czasami program Młodzież Kontra? Ktory serdecznie polecam wszystkim.

Ja glownie dzieki temu programowi znalazlem partie, z ktora najbardziej sie uosabiam. Niestety nie ma takiej, z ktora sie w 100% moge zgadzac...

http://www.mlodziezkontra.pl/

http://pl.wikipedia.org/wiki/Partie_polityczne_Polski

Ja potrzebowałem 4 lat, zeby wkoncu znalezc w sobie w jakim państwie zyloby mi sie najlepiej. Rowniez do tej pory nie glosowalem, teraz to sie zmieni.


19.11.2013, 11:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.07.2011, 16:23
Posty: 921
Podziękował: 17
Pomógł: 28

Silnik: ASZ-1.9 TDI 130KM
Skrzynia: KFK - 5b.
Rok prod.: 2003
Województwo: małopolskie
Post Re: Iluminaci.
W ostatnich wyborach nie wiedziałem na kogo zagłosować, więc zagłosowałem w próżnie. Dla frekwencji.
Natomiast takie głosowanie jest bez sensu, ponieważ podnosi frekwencję i potem partia która wygala wybory może się chwalić ze dostała większość przy wysokiej frekwencji.
Tak jakoś po kadencji bliźniaków, dużego i rolnika, postanowiłem się zagłębić w temat: "Skąd oni są?". Wyszło mi że wszyscy to reaktywowani komuniści albo po solidarnościowcy, czyli komuniści w przebraniu bojowników o wolność.

I tak grzebiąc w temacie trafiłem na takie wystąpienie:

http://www.youtube.com/watch?v=55TqA5QBWWw
Skutkowało to "nocną zmianą", czyli zmianą bez zmian, a "Pan Waldek się niepotrzebnie bał"

I zacząłem się zastanawiać, dlaczego człowiek który zachował się tak jak powinien się zachować każdy poseł w tamtych czasach, został zepchnięty na margines i okrzyknięty wariatem.
Doszedłem do pewnych wniosków...

Jeśli tylko w moim mieście (38000 pop) będę miał sposobność oddania głosu na KNP, to tak uczynię.

_________________
http://www.pajacyk.pl/ - KLIKAJ CODZIENNIE !


19.11.2013, 21:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.09.2010, 22:24
Lokalizacja: Słupsk
Posty: 136
Podziękował: 5
Pomógł: 17

Silnik: 1.9 TDI/160KM ++
Skrzynia: inny model
Samochód: A4 B6 Avant
Rok prod.: 2003
Województwo: pomorskie
Post Re: Iluminaci.
Do chwili gdy polityk wybrany na stanowisko nie będzie mógł być rozliczony z obietnic (na drodze prawa cywilnego), mój głos oddany na niego jest głosem straconym. Bez znaczenia kto i z jakiej opcji. Niestety to nierealne. Lewa i prawa strona czapkuje tym którzy są silniejsi, bądź tym którzy przynoszą doraźne korzyści. W podstawówce trzyma się z groźniejszymi, w dorosłym życiu z bandytami. Byli ruskie teraz jankesi. Dymają na każdym kroku. Gdyby Ekwador był silny mielibyśmy umowę na pierwokup bananów, ale chociaż RR byłoby niższe. Demokratyczne państwo pod wasalizmem innego, który nie ma nawet żeńskiej drużyny siatkówki.


19.11.2013, 22:39
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.01.2013, 06:08
Posty: 1070
Podziękował: 24
Pomógł: 15

Silnik: AZE-1.4 8V 60KM
Skrzynia: FCM - 5b.
Samochód: Comfort
Rok prod.: 2000
Województwo: zachodniopomorskie
Post Re: Iluminaci.
Oczywiscie rowniez mialem na mysli KNP piszac wczesniej o swoim wyborze.

Martwi mnie jednak kilka kwestii. Jak tez mowilem nie ma partii ktora moglbym sie uosabiac, zgadzac w 100%. Tak samo boje sie troche legalnego posiadania broni, moze dlatego ze urodzilem sie i zylem w dzielnicy patologicznej i wiem co to znaczy.

Boje sie rowniez tego, ze staruszek Korwin postrada zmysly wchodzac do sejmu i juz do konca zglupieje.

Ma napewno nastepcow. Mlodych, charyzmatycznych, chcacych isc w tym samym kierunku co on. Przyklodowo Piotr Najzer, ktorego kanal na YT serdecznie polecam (szczegolnie dla takich osob jak anubis...) : http://www.youtube.com/channel/UCHOApSP8fWY3w4jGE4C4DIA

Czy juz czas, zeby oddac prawą strone młodszemu pokoleniu?


20.11.2013, 03:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.07.2011, 16:23
Posty: 921
Podziękował: 17
Pomógł: 28

Silnik: ASZ-1.9 TDI 130KM
Skrzynia: KFK - 5b.
Rok prod.: 2003
Województwo: małopolskie
Post Re: Iluminaci.
Nie ma i nie będzie nigdy partii z którą można się utożsamiać w 100%. Każda partia chce się przypodobać pewnej grupie wyborców.
I zeby być w 100% zadowolonym z działań jakiegoś polityka, trzeba by się samemu tym zająć.
Natomiast KNP to nie tylko "staruszek" . Jest to natomiast jedyna partia która mówi że trzeba obniżyć radykalnie podatki, socjalizm i wyciąć większość urzędów, urzędników, posłów.
Jak by zrobili choć 20% tego o czym mówią to i tak będzie dobrze. A jak się okażą kłamcami, to co za różnica? Po prostu nic się nie zmieni.
A co do broni. Jeśli wychowałeś się w dzielnicy patologicznej to pewno widziałeś gości z bronią. Gdyby taki opryszek jeden z drugim kradli telefony dla wzbogacenia się, to pistoleciki
by mieli. Zaopatrzyli by się jak każdy kto działa zarobkowo w narzędzia ułatwiające pracę. Po prostu by zainwestowali. Ale większość "gangsterów podwórkowych" żyje chwilą i
chce kasę na fajki, piwo i dresiki. Myślą kategoriami tu i teraz. Gdyby było inaczej, to by się uczyli i próbowali wybić wyżej. Albo kupili gnaty i próbowali zaistnieć w branży.
Więc dlaczego uważasz że gość który nie ma na fajki, nagle zbierze kilka tysięcy złotych tylko po to aby pójść do sklepu i kupić pistolet, który będzie trzymał w kieszeni ( kabura to kolejne kilka stów) przez większość czasu? Ci co mają nasrane w głowie używają noży. Czy to powód abyś nie mógł kupić noża? Takie pomysły ma pis...

_________________
http://www.pajacyk.pl/ - KLIKAJ CODZIENNIE !


20.11.2013, 06:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.01.2013, 06:08
Posty: 1070
Podziękował: 24
Pomógł: 15

Silnik: AZE-1.4 8V 60KM
Skrzynia: FCM - 5b.
Samochód: Comfort
Rok prod.: 2000
Województwo: zachodniopomorskie
Post Re: Iluminaci.
Trudno sie z Toba kolego nie zgodzić. :browar:


20.11.2013, 12:06
Zobacz profil
Partner FabiaClub.pl
Partner FabiaClub.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26.02.2013, 07:10
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Posty: 354
Podziękował: 8
Pomógł: 14

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Astra H
Rok prod.: 2004
Województwo: świętokrzyskie
Post Re: Iluminaci.
Tylko, że wiesz - broń to +1000% do lansu na dzielni i udawania gangstera, więc taki kozak okradnie sąsiadkę, matkę, babkę, czy kogokolwiek, by na taką broń mieć kasę.

_________________
https://malawielkaprzygoda.wordpress.com/


20.11.2013, 13:05
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.01.2013, 06:08
Posty: 1070
Podziękował: 24
Pomógł: 15

Silnik: AZE-1.4 8V 60KM
Skrzynia: FCM - 5b.
Samochód: Comfort
Rok prod.: 2000
Województwo: zachodniopomorskie
Post Re: Iluminaci.
Wtedy jeydnym rozwiazaniem jest uprzedzic "gangstera" i kupic bron do obrony wczesniej.

Nie wiem powiem wam szczerze. Gdyby z zalozen KNP usunac ten punkt z legalnoscia broni, nie zastanawialbym sie zupelnie i szedl bym za Korwinem jak za ojcem.


20.11.2013, 13:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.07.2011, 16:23
Posty: 921
Podziękował: 17
Pomógł: 28

Silnik: ASZ-1.9 TDI 130KM
Skrzynia: KFK - 5b.
Rok prod.: 2003
Województwo: małopolskie
Post Re: Iluminaci.
zmstr napisał(a):
Tylko, że wiesz - broń to +1000% do lansu na dzielni i udawania gangstera, więc taki kozak okradnie sąsiadkę, matkę, babkę, czy kogokolwiek, by na taką broń mieć kasę.


No a dziś nie kupi? Kupi. Ci co chcą gangsta zgrywać albo chcą kogoś zabić to kupią i dziś bez pozwoleń, bez sklepów. I tez okradną w tym celu babcie.
Myślisz że te małolaty w USA co w szkołach strzelają, to broń maja ze sklepu?
Ja znam gościa, który w wieku 20 lat, tak bardzo miał parcie pokazać jaki jest kozak, ze nożem podźgał gościa na ulicy.
Gdyby miał kasę na pistolet to pewno by strzelał. Tyle ze jego przedsiębiorczość nie wychodziła mu tak jak gangsterska i pieniądze z "napadów" na babcie i małolaty wydawał na bieżąco.
Nóż kupisz za 30 złoty.
Dziś ten człowiek jest żulem. Czyli kimś kim zostaje większość cwaniaczków osiedlowych.

Przecież nikt nie będzie broni rozdawał ani sprzedawał w biedronce na promocji.
Czy te cwaniaczki biegają dziś z taserami, wiatrówkami albo pistoletami gazowymi?
Oni ciągle używają nóg od stołów.

A wyobraź sobie taka sytuację. Wracasz do domu i zastajesz złodzieja. Dziś powinieneś uciekać, i zadzwonić po policję. Złodziej ucieka a Ty zostajesz okradziony
Jeśli spróbujesz obronić własnego dobytku, to odpowiesz za pobicie albo morderstwo. Złodzieje o tym wiedzą.
Powinno być tak że możesz gościa na swoim terenie stłuc zatrzymać a nawet jeśli będzie ci zagrażał, to zabic bez konsekwencji.
Gdyby jeszcze broń była dostępna, to uwierz że włamań było by mniej. Tak samo napadów. Po prostu by się bali.

_________________
http://www.pajacyk.pl/ - KLIKAJ CODZIENNIE !


20.11.2013, 19:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.01.2013, 06:08
Posty: 1070
Podziękował: 24
Pomógł: 15

Silnik: AZE-1.4 8V 60KM
Skrzynia: FCM - 5b.
Samochód: Comfort
Rok prod.: 2000
Województwo: zachodniopomorskie
Post Re: Iluminaci.
No jest to logiczne. Jak najbardziej.

Z początku zawsze musi być chaos. I tak by bylo o ile KNP dojdzie do sejmu. Chaos przez pierwsze pol roku. Pozniej wydaje mi sie juz tylko lepiej.


20.11.2013, 22:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.01.2013, 06:08
Posty: 1070
Podziękował: 24
Pomógł: 15

Silnik: AZE-1.4 8V 60KM
Skrzynia: FCM - 5b.
Samochód: Comfort
Rok prod.: 2000
Województwo: zachodniopomorskie
Post Re: Iluminaci.
Niestety zadnego innego tematu o polityce nie ma, wiec pozwalam sobie wkleic tu zapis JKM'a z FB.

Szanowni Państwo, proszę o polubienie profilu Kongresu Nowej Prawicy na Facebooku!
https://www.facebook.com/KongresNowejPrawicy

A o to program naszej partii: KONGRES NOWEJ PRAWICY

Do czego będziemy dążyć i co chcemy osiągnąć w przyszłym parlamencie?

1. Dość grabieży podatkowej. Obniżymy i uprościmy podatki, zniesiemy PIT i wprowadzimy dobrowolne ubezpieczenia emerytalne oparte na skutecznym i uczciwym systemie kapitałowym.

2. Wzmocnienie i ochrona rodziny. Uznajemy rodzinę, rozumianą jako związek kobiety i mężczyzny, za podstawę życia społecznego. Nie pozwolimy na ingerencję biurokracji w wychowanie dzieci, przywrócimy rodzicom możliwość decydowania o ich edukacji.

3. Urzędy dla ludzi, nie dla urzędników. Uprościmy procedury i radykalnie ograniczymy biurokrację. Postawimy na niewielki lecz profesjonalny korpus przyjaznych urzędników. Ograniczymy liczbę ministerstw, agencji rządowych, posłów i senatorów. Wprowadzimy rzeczywistą odpowiedzialność urzędników za podejmowane decyzje.

4. Uwolnimy energię obywateli. Zniesiemy zakazy i koncesje duszące przedsiębiorczość, zadbamy o stabilność i jednoznaczną interpretację przepisów podatkowych.

5. Zrównoważymy budżet. Nie pozwolimy na dalsze zadłużanie państwa, nie pozwolimy by nasze
dzieci i wnuki odziedziczyły po nas jedynie długi.

6. Wolny internet, wolne stadiony, wolny obywatel.
Nie godzimy się na cenzurę sieci, zamykanie stadionów, traktowanie wszystkich jak potencjalnych przestępców. Swobodę krytyki władzy uznajemy za fundamentalne prawo obywateli.

7. Zapewnimy ochronę praw nabytych obywateli, w szczególności emerytów. Środki pozyskane z uczciwej prywatyzacji majątku narodowego przeznaczymy w całości na finansowanie zobowiązań systemu emerytalnego. Dokonamy jak najszybciej sprawiedliwej reprywatyzacji i uregulujemy stosunki własnościowe.

8. W polityce zagranicznej będziemy się kierowali rachunkiem korzyści i strat a nie sympatiami i antypatiami. Skończymy z bezmyślnym podporządkowaniem naszego kraju brukselskim biurokratom. Będziemy dążyć do przywrócenia Unii Europejskiej jej pierwotnego sensu jako obszaru wolnego handlu i swobodnego przemieszczania się obywateli, bez instytucjonalnej nadbudowy i biurokratycznych absurdów.

9. Zwiększymy rolę samorządów lokalnych, zapewnimy prawdziwą autonomię wszystkich regionów, upraszczając jednocześnie strukturę samorządową. Nie dopuścimy jednak, by przepisy ustanawiane przez samorządy miały pierwszeństwo przed prawem państwowym. Autonomia nie oznacza suwerenności. Wszelkie próby kwestionowania jedności państwa będą ostro zwalczane.

10. Zadbamy o bezpieczeństwo obywateli. Zracjonalizujemy system kar za przestępstwa - kary będą adekwatne do czynu, będą przede wszystkim uwzględniać interes pokrzywdzonego. Będziemy dążyć do przywrócenia kary śmierci dla morderców. Zadbamy o właściwe finansowanie policji. Służby specjalne, zamiast prześladować kibiców i krytyków władzy, będą służyły walce z terroryzmem i ochronie żywotnych interesów państwa.


25.11.2013, 07:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.07.2011, 16:23
Posty: 921
Podziękował: 17
Pomógł: 28

Silnik: ASZ-1.9 TDI 130KM
Skrzynia: KFK - 5b.
Rok prod.: 2003
Województwo: małopolskie
Post Re: Iluminaci.
http://demotywatory.pl/4256595/Dlaczego

Wiem że demotywatory nie są portalem z którego należy czerpać wiedzę, ale tak to wygląda.
Jak już wcześniej pisałem. Nie każdy kto posiada nóż jest nożownikiem, nie każdy kto posiada komputer czy telefon jest piratem.
Natomiast każdy nożownik posiada nóż i każdy pirat posiada urządzenia do kopiowania.

_________________
http://www.pajacyk.pl/ - KLIKAJ CODZIENNIE !


22.12.2013, 13:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL