Teraz jest 10.05.2024, 10:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
HURRAA!! 
Autor Wiadomość
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
na razie widzimy jak się zachował Tusk. Przegrał i nawet nie przyszedł na ogłoszenie wyników. No po prostu obrażone dziecko... Ja jako człowiek wykształcony głosowałem na profesora :wink: .


25.10.2005, 06:50
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.02.2005, 15:32
Lokalizacja: Police
Posty: 654
Podziękował: 3
Pomógł: 2

Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Wiecie jak się będzie nazywać przyszły premier ??

KACZORKIEWICZ = J.Kaczyński + Marcinkiewicz 8)

_________________
JOY 1.4 75KM 16V ( sedan junkers )


25.10.2005, 07:14
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
To jak jako wyksztalcony czlowiek mogles doprowadzic do powierzenia władzy Kaczyńskim? Przeciez to idzie w strone dyktatury


25.10.2005, 09:12

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Obrazek

i wszystko jasne
:evil:


25.10.2005, 09:19

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
ja osobiscie glosowalem na Tuska przegral no ale chociarz bede mial spokojne sumienie jak kaczynski da plame albo i nie pozyjemy zobaczymy kaczynski wygral dlatego ze nasze spoleczenstwo jest spoleczenstwem starym mamy wiecej dziadow niz mlodziezy stad wygranie kaczynskiego pozatym uwazam ze wizualnie na prezydenta to porzka polski no ale zecz gustow pozatym to prostak jak tam kiedys sie wypowiadal "spadaj dziadzie ":)


25.10.2005, 11:13
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
annetka napisał(a):
To jak jako wyksztalcony czlowiek mogles doprowadzic do powierzenia władzy Kaczyńskim? Przeciez to idzie w strone dyktatury

na razie, to jeszcze w ogóle nie idzie. Poczekamy, zobaczymy. Nie załamujmy rąk. Ja w ogóle chwilowo nie odczuwam klimatu dyktatury.
Wilkosz, czy Ty w ogóle słuchałeś jakiejś wypowiedzi Kaczyńskiego? I czy widziałeś sytuację, kiedy owo "spieprzaj dziadu" padło?
Poza tym nie wiem, czy uważacie się np. za tolerancyjnych (jak np. zwolennicy homoseksualistów). Jak na razie widzę atmosferę dyskryminacji niskich... :wink: Jeśli to że facet nie jest wysoki i ma brzydką żonę dyskwalifikuje go jako prezydenta, no to po prostu brawo dla oświeconej, wykształconej młodzieży z dużych miast.


25.10.2005, 13:45
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
sluchalem i stwierdzam ze ma braki w slownictwie i wymowie pozatym jak dlamnie jest porazka ale niech sie wstydza ludzie ktorzy go wybrali ja mam czyste sumienie niestety wiejskie ludziska sa glupie poszli za leperem i radiem maryja ;) pozyjemy zobaczymy moze dostana to czego Bog im niedal :) pozatym w tym kraju kto ma kase to ma kto niema jej napewno niebedzie mial dzieki kaczynskiemu i tyle


25.10.2005, 15:40

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Uważam, że po pierwsze skoro prezydent pełni funkcje reprezentatywną to musi wyglądać... no cóż nie wyszło trudno.
Po drugie uważam że Warszawa przeżywa aż za dużo strajków, marszów i innych paranoi, ale mieszkam w stolicy musze sie z tym liczyc. Jak Kaczyński nie zezwolił na ten cały manifest Geji i Lezbijek to byłam za ale jak kilka dni później nie mogłam wjechac do centrum Wawy bo Kaczor pozwolił 5000 osób pobiegac w pomarańczowych koszulkach po centrum dla zdrowia ---> lekka paranoja !!! Wtedy mnie wzieła nerwica, bo to chyba lekki problem z wartościowaniem u ludzi. Skoro zabrania sie ludziom walczyc o swoje prawa a pozwala sie blokowac centrum dla sportu... hallo cos jest nie tak ?!


25.10.2005, 17:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.02.2005, 15:32
Lokalizacja: Police
Posty: 654
Podziękował: 3
Pomógł: 2

Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Mieliśmy prezydente Lecha, potem Aleksandra a teraz będziemy mieć Lecha Aleksandra :lol:

Widać Polacy nie lubią zmian :roll:

_________________
JOY 1.4 75KM 16V ( sedan junkers )


25.10.2005, 18:10
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 28.04.2005, 10:49
Lokalizacja: Białystok
Posty: 191
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia 84kW
Województwo: podlaskie
Post 
A ja wiem które partje przegrają w następnych wyborach :hurra: :hura:






................ oczywiście te które wygrały w tym roku :bravo:
"i tak w kólko Macieju" :oops:


25.10.2005, 19:19
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Dla mnie o Kaczyńskim siwadczy fakt,ze po bodajże 3 letniej prezydenturze w Wawie przegral w niej wybory.. :|


25.10.2005, 20:45

Dołączył(a): 28.04.2005, 10:49
Lokalizacja: Białystok
Posty: 191
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia 84kW
Województwo: podlaskie
Post 
Superbman napisał(a):
Dla mnie o Kaczyńskim siwadczy fakt,ze po bodajże 3 letniej prezydenturze w Wawie przegral w niej wybory..


I to był dla mnie jeden z najważniejszych argumentów.

No i przecież to co on obiecywał to komuchy obiecywały przez 40 lat!


26.10.2005, 06:44
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
annetka napisał(a):
Wtedy mnie wzieła nerwica, bo to chyba lekki problem z wartościowaniem u ludzi. Skoro zabrania sie ludziom walczyc o swoje prawa a pozwala sie blokowac centrum dla sportu

to nie jest wartościowanie ludzi, co media starają się wszystkim wmówić, tylko jak już to wartościowanie tego, co chcą demonstrować. Prawa gejów czy lesbijek nie są w Polsce łamane. Są takie jak heteroseksualnych ludzi czyli wynikają z konstytucji. Brak możliwości zawierania małżeństw czy adoptowania dzieci nie uważam za łamanie praw, bo wszystkie konsekwencje prawne wynikające z założenia rodziny (czy tak można mówić w przypadku homoseks. to dyskusyjna sprawa) można załatwić innymi aktami prawnymi. Śub cywilny nie jest musem. Oczywiście zgadzam się, że blokowanie centrum dla biegaczy to niekoniecznie szczęśliwy pomysł, chociaż nie znam szczegółów.
WILKOSZ napisał(a):
niech sie wstydza ludzie ktorzy go wybrali

ja, póki co, się tego nie wstydzę a i do głupich ludzi ze wsi się nie zaliczam

Ciekawe jest, że Kaczyński wygrał w rejonach o mniejszym bezrobociu, a przegrał w miejscach o bezrobociu wyższym. Wystarczy prześledzić stopę bezrobocia i wyniki PKW:
TUSK
Dolnośląskie 20,9
Lubuskie 24,5
Opolskie 18,5
Pomorskie 20,4
Śląskie 16,0
Wielkopolskie 15,1
Warmińsko –mazurskie 27,5
Zachodniopomorskie 25,3 średnie: 21,03
KACZYŃSKI
Kuj-pomorskie 22,5
Lubelskie 16,9
Łódzkie 18,2
Małopolskie 13,9
Mazowieckie 14,4
Podkarpackie 17,9
Podlaskie 14,7
Świętokrzyskie 20,4 średnie: 17,36

Pamiętajcie, że Polska to nie tylko Warszawa, Poznań, Szczecin, Wrocław czy Kraków.
Trzeba też spojrzeć trochę dalej niż własne miasto.
Kolejna rzecz, która mnie do Tuska i PO nie przekonywała to np. kwestia prywatyzacji strategicznych przedsiębiorstw państwowych - oczywiście jestem za jak najmniejszym udziałem państwa w gospodarce przez przedsiębiorstwa państwowe, ale np. kwestia dystrybucji mediów, które to PO chciało jak najszybciej sprywatyzować nie jest wg mnie najlepsza dla kraju. Macie z resztą przykład w STOENIE (już jedne blackout W-wa miała). Wyobraźcie sobie sytuację, kiedy to dystrybucję energii i gazu przejmują koncerny niemieckie i francuzkie (najpoważniejsi gracze w UE, z którymi Tusk na pewno by się zgrabnie dogadał), zestawcie to z rurą przez Bałtyk do Niemiec. Wtedy ceny benzyny nie byłby już dla nas pierwszoplanowym problemem.
Seba wyliczał również kwestie nieudanych inwestycji drogowych - a most Świętokrzyski? Postawiony przez PO i SLD (mówiono później że przy okazji trochę korupcji się znalazło) kosztował 100mln złotych, a może kosztować jeszcze dodatkowe 50mln, bo firma, która go stawiała być może bezprawnie odliczała sobie VAT. Obecnie z danych ZDM wynika że z mostu korzysta 5% kierowców co czyni go najmniej uczęszczanym mostem w mieście. Gdzyby poszukać trochę może znalazłoby się więcej takich przykładów. Budżet Warszawy wzrósł z 5mld w 2003 do 7mld w 2005. Czy to źle? Życzyłbym sobie takiego wzrostu budżetu państwa... Czytajcie różne źródła, nie tylko te, które trąbią w Tuskową tubę


26.10.2005, 08:35
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:34
Lokalizacja: ......
Posty: 1054
Zdjęcia: 2
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Skoda Octavia
Rok prod.: 2012
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
NO wszytko fajnie MR.T ale co powiesz ta obecne zagrywki i walki o stołki. I ni piję tu tulko do PiS'u ale i PO ..wiedziałem, że ludzie prawicy nie będa mogli się dogadać bo ich zaślepiła władza....

_________________
:ruch: Forever FabiaClub.... :ruch:


26.10.2005, 08:44
Zobacz profil WWW GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
podziału stołków i takiej "walki" nie ma tylko wtedy gdy jedna partia wygrywa taką większością głosów, że nie potrzebuje nikogo do koalicji. Gdyby wygrała lewica w takim układzie jak teraz PiS i PO byłoby to samo. Inną kwestią jest, że PiS i PO mają po prostu różne programy mimo, że generalnie mówi się "prawica". Mnie generalnie najbardziej akurat irytuje postawa Rokity, jego bezczelność i arogancja...


26.10.2005, 09:51
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL