Teraz jest 01.07.2024, 01:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Ale wtopa 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Cytuj:
Nie mówię że jechałeś 185 km/h w terenie zabudowanym, bo to jest możliwe, tylko ciekaw jestem jak to wkońcu z tym mandatem było. Dostałeś 500zl czy dałeś w łape


Dostałem mandat, a w łape dostali za to żeby pktów nie było....o innej opcji nie chcieli słyszeć....


25.03.2006, 15:21

Dołączył(a): 29.08.2005, 13:33
Lokalizacja: Międzyzdroje ZKA / Szczecin
Posty: 507
Podziękował: 0
Pomógł: 6

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Rok prod.: Lipiec 2004
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
No mnie też wczoraj w nocy zwineli. Jeżdziliśmy na dwa auta po Kamieniu Pomorskim i na rynku spakowaliśmy kolesia do Kangoo, oczywiście na faze, ale widać ktoś zadzwonił i zaczęli jeżdzić za nami i najpierw zatrzymali kolege w Kangoo, a że nie miał trójkąta to pod kurtką mu swój przemysiłem o odjechałem, ale jak czekałem na niego przy wylocie z miasta to przyjechali za nim i mnie zatrzymali no i oczywiście nie miałem trójkąta a kolega nie mógł mi oddać bo by przypał był, więc dostałem mandat 50zł, ale i tak kolega płaci więc się nie przejmuje :hurra:

_________________
Fabia 1.9 TDI & Fabia 1.2 HTP & Octavia 1.9 TDI & Combo 1.7 TD & Volvo FH12 480
SLOW IS WISE FAST IS NICE


25.03.2006, 15:25
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.03.2005, 01:03
Lokalizacja: Chomiki - Warszawa
Posty: 1382
Podziękował: 0
Pomógł: 4

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2004/2005
Województwo: mazowieckie
Post 
no jak jestesmy przy wspominkach o przygodach z policja no to moze dodam cos od siebie..
kiedys jak mialem fiaciora 125p vel Vampiros :) to capnela mnie policja..na drodze ktora teoretycznie byla zamknieta...no byl na nia wjazd tylko dla mieszkancow...ale ja stwierdzilem ze nigdy tam nie bylo policji to i tym razem nie bedzie...a jednak byla.
Chcieli 200zl i 4pkt...jakos swiezy kierowca (prawko mialem raptem 3 m-ce) a material byl podatny na negocjacje dalem 100 i pojechalem dalej.. bo cholera 2 stalo akurat przy mnie.
Nastepny mandat byl juz na VW Polo - ograniczenie do 60...przedemna jedzie kopcacy jak smok wawelski transit - no to ja kierunek i buta... nie znajac zwyczajow policji, akurat wpadlem na radar :) 109km/h... policjan malo mi nie wpadl pod auto. zaprosili do radioli, pokazali wynik no i jakiez moje bylo szczescie :) bo dostalem 300zl i 6 pkt a nie 500 i 10 lub 8 pkt...zabraklo mi 2km/h by placic wiecej. Niestety policja byla nieugieta i nie dalo sie negocjowac... zatem z usmiechem przyjalem mandat haha coz za zdziwienie bylo policjantow jak powiedzialem " bogu dzieki ze tylko 49km przekroczenie" :D ehh ale to itak bolalo bo musialem zaplacic...
nastepny to bylo nieszczesliwe 60 w terenie a ja mialem 90km...nie moja wina ze TDI tak szybko przyspiesza :D ...z 300 utargowalem studencki bilet ..200 i 6pkt...
niestety nie mam zdolnosci do negocjacji.. zwykle jak mnie lapia to wiem za co... no i co tu kombinowac:] jeszcze za propozycje negocjacyjne pojde do sadu...no thx :) zatem place i jezdze :)


25.03.2006, 23:24
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
Ja średnio raz do roku dostaję mandat (i to na szczęście w miarę znośne kwoty, bo tez nie jeżdżę jak kamikadze) i średnio dwa, trzy razy do roku mnie zatrzymują. Jedenaście lat już powożę, więc długo można by opisywać, z resztą i tak większości przypadków już nie pamiętam.
Jak już mnie zatrzymują to też wiem za co, głównie za prędkość (w zasadzie tylko raz zatrzymali mnie za coś innego), też zawsze grzecznie przyznam się do winy, ale zawsze staram się coś poopowiadać co zmiękczy nieco serca panów policjantów i nigdy nie negocjuję w sposób, który mógłby grozić sądem.
Ale ostatnio to już chłopaki przesadzają żebym co 4 dni miał wpadkę...
Chyba muszę pojeździć jakiś czas bardziej przepisowo, zanim wyczerpię tegoroczną pulę szczęścia.


26.03.2006, 02:05
Zobacz profil

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
ok. jak się już chwalimy: 5 mandatów otrzymanych w ciągu pięciu dni - wszystkie za parkowanie :blowup: Ale wykorzystując odpowiednie techniki negocjacyjne i urok osobisty (rozmwiałem z uroczą Panią Władzą:) udało mi się namówić ją na pouczenie (jak sama powiedziała "bardzo srogie":). Jak mi zaczęła wymienić paragrafy i sumować kwoty czy punkty które miałem "zdobyć" na początku naszej blisko półgodzinnej pogaduchy to musiałem mieć bardzo głupią minę. Na szczęscie ciągle status studenta pozwala wywinąć się z najbardziej nieprzyjemnych okoliczności...

A co do ciekawych przypadków...kumpel jechał kilka dni temu i też trochę się zagapił z miarkowaniem gazu. Ponarzekł, wypłakał się na ramieniu Stróżów Prawa i udało się wyprosić ich o zmniejszenie wyroku z 300 do 50zł. Jak odjeżdzał to policjant tylko rzucił "Panie, tylko jakby dzwonili, to Pan mów, że za przebieganie na pasach Pan dostał..." :lol: I po co wprowdzili ten cały taryfiktor?


26.03.2006, 12:40

Dołączył(a): 21.11.2005, 22:18
Lokalizacja: Bielsko-Biala Krakow
Posty: 161
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: fabia 2.0tdi
Rok prod.: 2005
Województwo: śląskie
Post 
ja zlapalem swego czasu za jednym razem 14 pkt (wyprzedzilem radiowoz i to jeszcze moim satem inca wsciekle 1,4 gonilo mnie 15km bo wiezli wieznia do wiezienia w Wadowicach i mi dowalili za wyprzedzanie mimo iz takiego nie bylo mlodzi gniewni policjanci)
pozniej bylo 4pkt za predkosc 85/50 i 8pkt 120/60 czyli w sumie 26pkt

i teraz misiaki ktorzy mnie zlapali ostatnim to bylo 30wrzesnia 2005 nie zabrali mi prawka no i h uj sobie pomyslalem i jezdzilem dalej ;)
zapisalem sie na egzamin bylo to 10 listopada
teoria poszla migiem 0 bledow natomiast na parkingu pojawil, sie maly problem i koles egzaminator oblal mnie na tunelu stwierdzil ze stanalem 50cm od lini a nie 40 ;) i luz po egzaminie

czekalem az przyjdzie mi dokument o tym ze nie moge jezdzic samochodzikiem a tu mi przyszlo z Wydzialu Komunikacji Urzedu Miejskiego w BB pisemko w ktorym poinformowali mnie ze nie zdalem egzaminu i tyle no to sie zdziwilem i olewka czekam na pisemko z Wojewodzkiej Komendy Policji w Katowicach ze Zostaly mi cofniete uprawnienia do prowadzenia pojazdow i ze mam im oddac dokument "prawo jazdy"

do tej pory nic mi nie przyszlo zadne pismo zadne upomnienie tak jakby cos sie im popyrtalolo w systemie
poki co zaopatrzylem sie w cb i jezdze
Mialem juz pare kontroli przez starz graniczna i nic mam dokument

jak Misiaki mi zabiora dokument to wtedy pojde ponownie na egzamin, na szczescie teraz troszeczke sie pozmienialy przepisy i podobno latwiej zdac, inna sprawa jest ze egzaminatorzy wiedza kto ktory raz zdaje i tu tkwi problem :?

Fabia poki co tylko kontrole graniczne, i wszsytko oki z policja spokoj odpukac :mrgreen:

co do innych moich przewinien to bylo ich wiele wiecej ale zawsze udalo sie przekabacic pana polcjanta np ciastem z cukierni mojego ojca albo dobra wodka :mrgreen:

Pozdrowki Gobla

_________________
Power By COMPSPORT


26.03.2006, 22:45
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 13.01.2006, 10:43
Lokalizacja: W-wa
Posty: 753
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: LR Defender 90 300tdi
Rok prod.: 1994
Województwo: mazowieckie
Post 
Gobla napisał(a):
zawsze udalo sie przekabacic pana polcjanta np ciastem z cukierni mojego ojca albo dobra wodka :mrgreen:


No to chyba jesteś jak na razie najlepszy :)
Zawsze wozisz ze sobą ciacho i wódeczkę na takie okazje ? :hurra:


27.03.2006, 18:02
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 21.11.2005, 22:18
Lokalizacja: Bielsko-Biala Krakow
Posty: 161
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: fabia 2.0tdi
Rok prod.: 2005
Województwo: śląskie
Post 
McsEb napisał(a):
Gobla napisał(a):
zawsze udalo sie przekabacic pana polcjanta np ciastem z cukierni mojego ojca albo dobra wodka :mrgreen:


No to chyba jesteś jak na razie najlepszy :)
Zawsze wozisz ze sobą ciacho i wódeczkę na takie okazje ? :hurra:


nie no co ty


jak widza nazwisko w prawo jazdy to sie pytaja czy jestem ten Piecuch od Cukierni (notabene dos znana w BB i okolicach :crazy: )

nom i mowia ze maja ochote na ciacho no ta ja ze po pracy moga podjechac na piekarnie a bedzie czekac na nich ladna i smaczna paczuszka a oni no to dobrze tylko prosze tak szybko nie jezdzic :hurra:

a co do vodeczki to zawsze mozna zaoferowac jak sie zgodza to sie zostawia dokumenty i jedzie na stacje albo do sklepu :good:

i jest dobrze :devil:

_________________
Power By COMPSPORT


27.03.2006, 20:18
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:59
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 990
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post 
No to ja w ostatnim wypadzie w góry na wyczekany urlopik na dwupasmówce pod Katowicami miałem spotkanie z Panami z suszarką.
Jadę sobie jakieś 130-140 km/h 2 pasy i górka był niby jakiś zjazd w prawo na Dąbrowe Górniczą czy cuś i stał jakiś znak z ograniczeniem prędkości żadnego skrzyżowania czy przystanku autobusowego więc jade dalej na górce prędkości trochę zmalała zjeżdzam z górki patrzę, a wleczące się samochody z prawego pasa wjeżdzają na mój lewy no to ja na nich długimi zaczałem mrygać i w tym momencie z za tych samochodów wyłonił się Pan z raderem i lizakiem. No to ja w cheble - jak się okazało z relacji Pana Policjanta - zaczął iśc lekki dymek z pod opon:) więc gadka że rozpędziłem się z górki nie przeszła - i na radarze wyszło Panu 72 km/h. Gadka szmatka student biedny etc i skonczyło się na niebieskim banknocie i ostrzeżeniu że mają chłopaki akcję pod kryptonimem "Małopolska" i żebym uważał.

Sa jednak jeszcze policjanci wrażliwi na zbyt ciężką noge kierowców. :hura:

_________________
Skoda Fabia JOY EDITION


28.03.2006, 13:05
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 27.12.2005, 22:37
Lokalizacja: Żołynia ul. Jagiellońska :-)
Posty: 138
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AQW-1.4 8V 68KM
Skrzynia: FNK - 5b.
Samochód: comfort
Rok prod.: 2003
Województwo: podkarpackie
Post 
A ja to mam 2 mandaty na koncie w ciągu 11 lat. Jeden predkość 80/60 - zagadałem sie i łup. a drugi "zmiana organizacji ruchu" a ja jadę na pamięć !Jeżdżę przede wszystkim z pokorą. Nie chcę tu mędrkować bo to denerwuje ale najbardziej wpieniają mnie drajwerzy co sie pchają na ciebie na czołówkę bo k...a śpieszy im się :blowup:
A propos szybkiej jazdy Luknij tu!
Kierowca owego BMW 20 latek dał nogę z miejsca wypadku zostawiając 5 trupów za sobą.....

_________________
life is brutal...


28.03.2006, 19:41
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Witam.Takiemu to nawet rowera bym nie dał :nono:


28.03.2006, 20:11

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
No naszczęście mi narazie to nie jest potrzebne.
A co tobie było potrzebne?


09.08.2006, 21:44

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
No Gilu pewnie lubi grac w oczko :D


09.08.2006, 22:39

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
krecikwzt napisał(a):
A co tobie było potrzebne?

W całej swojej kadencji dostałem 3 mandaty:
1 był opisywany- długa prosta, podwójna ciągła, ograniczenie 50 przede mną maruder PUG 607 nówka jedzie 30 km/h wiadomo co się stało :blowup:
2. kolizja drogowa - mi się oberwało bo gościu był policjantem (wyprzedzał mnie jak ja juz zacząłem wyprzedzać) i przyjechali koledzy :sciana:
3. wlot do Poznania koniec 4 pasmówki zwężenie do 2 pasmówki , wciskam się na lewy pas a tam zaraz znak 60 (miałem 106) i misiaczki stoją z suszarką - miałem farta dostałem 100 PLN za pasy (które miałem zapięte :mrgreen: )

plasmo napisał(a):
No Gilu pewnie lubi grac w oczko

do oczka brakuje mi jeszcze 21 :smiley15:


09.08.2006, 23:43

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Gilu napisał(a):
miałem farta dostałem 100 PLN za pasy (które miałem zapięte )


No bo pasy to cza umiec zapiac!! :hysterical: :hysterical:


09.08.2006, 23:49
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL