Teraz jest 30.06.2024, 21:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
taniec z gwiazdami ?? 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post taniec z gwiazdami ??
Wczoraj z moją piękną ogladalem ten że program... i co ? ma to byc taniec z gwiazdami... ja juz pomijam jak kto tam tańczy, bo sie na tym nie znam, patrze bardziej pod względem shoooowwww a nie czy technicznie czy też nie ktos tańczy... Nie mnie oceniać ich techniki itp...

Chodzi mi o to skąd Ci ludzie się tam wzięli ? Te "gwiazdy" ?
- prezenterka pogody tvn
- jakaś Marina czy coś
i kilka jeszcze których imion nie pamiętam...


Jak to są obecne gwiazdy w Polsce to ja chyba jakiś zacofany jestem albo coś...
POmysłów nie mają kogo tam zapraszać?
Zrobiło isę to tak na siłę i ludzie z ulicy wzięci...

:hang:


24.03.2008, 08:31

Dołączył(a): 02.10.2007, 20:26
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 191
Zdjęcia: 10
Podziękował: 0
Pomógł: 10

Samochód: Fabia Elegance Multimedia & ESPL Edition
Rok prod.: 2002
Województwo: podkarpackie
Post 
Szkoda kineskopu w telewizorni, żeby to oglądać i niestety nie tylko to..., można by jeszce wiele podać przykładów telewizyjnego dna.

Ps. chciałbym w TV zobaczyć mordkę komentatora z programu Uwaga Pirat :hang:

_________________
ONE OF THE BEST AUDIO-VIDEO SYSTEMS IN EUROPE :-*
Stage 1 -> 155Ps@360Nm
Stage 2 -> 150dB@43Hz ;) by RE Audio
Stage 3 -> 188Ps@410Nm
Stage 4 -> 2xxPs@4xxNm in progres...


24.03.2008, 14:10
Zobacz profil GG Album osobisty

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
albo nowy Big Brother na TV4 - :hysterical:


24.03.2008, 22:11

Dołączył(a): 24.11.2007, 15:52
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 291
Podziękował: 0
Pomógł: 39

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2003
Województwo: pomorskie
Post 
m jak mdlosci, samo zycie, itd...mamy brazylie...
gwiazdy na lodzie, gwiazdy tancza, gwiazdy spiewaja, gwiazdy w cyrku, nie mam pojecia kto tam wystepuje ale to o niczym nie swiadczy bo jestem zacofany w polskiej kinematografii, jednakze jak moja zona nie ma pojecia kto aktualnie wystepuje to jest niedobrze.
znalazlem sposob na cudowne polskie produkcje, zmienic kanal i chowac pilota przed zona :twisted:
czasami udaje mi sie trafic na jakis fajny program na discovery i moja druga polowa jest zadowolona (np. "jak to jest zrobione?").
druga opcja to wlaczenie animal planet i malzonka jest zajeta uciszaniem psa, bo ten glupieje jak zobaczy jakies zwierze w tv.

_________________
a mialem 101 koni...


25.03.2008, 08:58
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
każdy sposób na żone jest dobry :hysterical:

zapomniałeś jeszcze do tych brazylii dodać mój ulubiony serial: Klan z Rysiem i spółką :hurra:


25.03.2008, 09:56
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
Prawda, Polskie TV o pomstę do nieba woła.
Tv oglądam w zasadzie tylko przy obiedzie (kolacji)
Niestety na chybił trafił ciężko coś sensownego złapać, dawniej lubianym przezemnie było TVN Turbo, ale ostatnio grają tam tylko przterminowane top gear sprzed roku albo dwóch, albo inne kwiatki w stylu OPT i Tede, albo kuchnię boksu albo gażet lab na widok których odbiera mi apetyt.

Jak czasami mam wolny wieczór i próbuję się zaczaić na jakiś film to niestety, nic sensownego nie ma. Jak już się trafi jakiś film to 95% z nich to wałkowane już kilkukrotnie obrazy, które albo znam na pamięć, albo przynajmniej wiem jak się skończą więc oglądanie małą frajdę sprawia, zwłaszcza, że ten głupi film ciągle przerywa mi moje ulubione reklamy :twisted: :sciana:

Pozostają jedynie pogromcy mitów, ale ostatnio tez lecą powtórki, Jedynie polegać (póki co ) mozna na How it's made oraz How do they do it które lecą zamiennie w dodatku na dicovery science oraz jeszcze jakimś innym discovery więc w porze mojej kolacji najczęściej udaje mi się gdzieś ten program upolować.

Poz tym dno, dno, dno, w dodatku takie które się zarwało...

Dlatego z żoną raz w tygodniu staramy się być w kinie.


25.03.2008, 13:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.02.2005, 15:32
Lokalizacja: Police
Posty: 654
Podziękował: 3
Pomógł: 2

Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Siara napisał(a):
Ps. chciałbym w TV zobaczyć mordkę komentatora z programu Uwaga Pirat

Też bym chciał. Ten program to toalne dno. Niech ktoś spróbuje przejechać nasz piękny kraj w zdłuż lub w szerz zgodnie z przepisami w czasie poniżej 10h

kros napisał(a):
[...]albo inne kwiatki w stylu OPT i Tede, albo kuchnię boksu albo gażet lab na widok których odbiera mi apetyt.
Pozostają jedynie pogromcy mitów, ale ostatnio tez lecą powtórki, Jedynie polegać (póki co ) mozna na How it's made oraz How do they do it które lecą zamiennie w dodatku na dicovery science oraz jeszcze jakimś innym discovery [...]

Kros masz rację. Gadżet na poczatku kilka odcinków było ciekawych teraz to porażka.
OPT mi sie podobało na początku, ale jak pan TEDE zaczął objeżdżać ostatnio jakiegoś nienajgorzej zrobionego Golfa to stwoerdziłem że też juz im pomysłów brak.

Programy typu gwiazdy tańcza na Lodzie, gwiazdy tańczą itp. moim skromnym zdaniem świadczą o zidioceniu społeczeństwa skoro jest popyt na tak marną i nie przedstawiającą żadnych wartości odrzywczych papkę dla mózgu :crazy:

Pozdro dla rozsądnych ludzi lubiących Discovery

_________________
JOY 1.4 75KM 16V ( sedan junkers )


25.03.2008, 15:39
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 29.08.2005, 13:33
Lokalizacja: Międzyzdroje ZKA / Szczecin
Posty: 507
Podziękował: 0
Pomógł: 6

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Rok prod.: Lipiec 2004
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Dlatego ja nie oglądam telewizji prawie wogóle :P i dla mnie może nie istnieć, albo nie mam czasu, a jak juz mam to jest o wiele innych sposobów żeby go wykorzystać. Jedynie czasem obejrze jakiś ciekawy mecz, średnio raz na miesiąc Uwaga Pirat, a jeżeli już to MTV lub inne kanały muzyczne. Co do bzdetów typu Taniec z Gwiazdami, to nie obejrzałem jeszcze ani jednego całego odcinka, ostatnio załapałem się jak kolega oglądał końcówkę to jedyna gwiazda jaką znałem to Pudzian, choć i tak uważam że to pomyłka, że tam jest, to tak jak ten tancerz w długich włosach wziąłby udział w Strongmanach.

_________________
Fabia 1.9 TDI & Fabia 1.2 HTP & Octavia 1.9 TDI & Combo 1.7 TD & Volvo FH12 480
SLOW IS WISE FAST IS NICE


25.03.2008, 15:49
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 24.11.2007, 15:52
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 291
Podziękował: 0
Pomógł: 39

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2003
Województwo: pomorskie
Post 
mnie jeszcze ratuja ksiazki, lubie czytac i jak cos fajnego trafie to calkowicie sie wylaczam i w tv pudelku moze leciec wszystko :)

_________________
a mialem 101 koni...


25.03.2008, 20:28
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
Dla mnie TV w zasadzie tez mógłby nie istnieć - za wyjątkiem pory śniadaniowej i obiadowej. Wtedy jednak lubię go włączyć, choć nie wiem po co, bo tylko się denerwuję, ze nic nie ma.

Dlatego tak jak pisałem dno w TV nadrabiam kinem.

Czasami w niedzielę, wyskoczymy z żoną pożyczyć DVD, no i jeszcze jedno, mam w domu magnetowid więc czasami uda mi się nagrać coś sensownego i potem obejrzeć. Niestety sensowne rzeczy jak już się trafią to niestety lecą w porach bez magnetowidu nieosiągalnych. Dlatego rzęcha mam sprzed 10 lat, ale póki co nagrywa i odtwarza. Choć od pewnego czasu teżjakby mniej rzeczy nagrywam, czyżby pogłębiające się dno w TV?

A książki owszem, też lubię. Ale ostatnio nie mam na nie czasu. Choć zawsze staram się mieć jakąś otwartą. Aktualnie Perez-Reverte ale od 10 dni nie zajrzałem.


25.03.2008, 20:46
Zobacz profil

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
chyba z nudów kupie sobie 1 tom Harego Potera i zacznę czytać... :hysterical:

[ Dodano: 2008-03-25, 22:12 ]
kros napisał(a):
Dlatego tak jak pisałem dno w TV nadrabiam kinem.


[ Dodano: 2008-03-25, 22:13 ]
kros napisał(a):
Dlatego tak jak pisałem dno w TV nadrabiam kinem.


wspierasz nasza kinematografie... :mrgreen:


25.03.2008, 22:09

Dołączył(a): 05.12.2007, 18:55
Lokalizacja: wro
Posty: 164
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BBM-1.2 6V 60KM
Samochód: Fabia I Mint
Rok prod.: 2007
Województwo: dolnośląskie
Post 
sayid_22 napisał(a):
wspierasz nasza kinematografie... :mrgreen:


niekoniecznie nasza, bo polskie filmy to straszna chala!

a poza tym, Panowie, nie macie juz o czym gadac tylko o jakims piep***, przepraszam, glupim, tandetnym tancu z gwiazdami? Prosze was... :)


25.03.2008, 22:30
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
HydePark czyli rozmowy o wszystkim.. a mnie poprostu bardzo ostatnio poruszył ten program, wręcz urzekł... :hysterical: :hysterical: :hysterical:


25.03.2008, 22:39
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
TiM, to jest forum dyskusyjne :mrgreen: co prawda motoryzacyjne, ale jesteśmy w hydeparku więc możemy dyskutować o wszystkim :-D również żeby potępić TzG i zmieszać go z błotem :devil:
sayid_22 napisał(a):
wspierasz nasza kinematografie

Naszą i nie naszą.
W piątek byłem na "American Gangster" Ridley'a Scotta
a tydzień wcześniej na "To nie jest kraj dla starych ludzi" braci Coen.

za to jeszcze tydzień i dwa wcześniej żona wybierała filmy więc było "Lejdis" i "Rozmowy nocą"


25.03.2008, 22:51
Zobacz profil

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
lejdis było fajne :good:


26.03.2008, 08:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL