Teraz jest 28.03.2024, 10:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
[F2] Akcja serwisowa nr 15D9 dla 1.2 TSI - rozrząd 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20.01.2012, 02:39
Lokalizacja: Pless, Staude
Posty: 500
Podziękował: 15
Pomógł: 37

Silnik: CBZB-1.2 TSI 105 KM
Skrzynia: inny model
Samochód: STYLE- joy+play
Rok prod.: 2011
Województwo: śląskie
Post Akcja serwisowa nr 15D9 dla 1.2 TSI - rozrząd
zakładam temat aby na temat rozrządu i tylko o tym tu było wszystko w jednym miejscu.

Dziś byłem w serwisie w sprawie hałasowania rozrządu w drugiej fabii, zgłoszone opowiedziane kiedy się to dzieje. Umówiona wizyta na poniedziałek - w sobotę trzeba oddać autko(1.12.2012) żeby mogli sprawdzić czy to łańcuszek... bo jak mówił przyjmujący - wszystko wskazuje na to, że to ta usterka ale trzeba sprawdzić bo to może być coś innego...
- ... zalatuje olewająco ...
Na forum fabia club polska w podobnym temacie taki wpis:
"-> w 5 tys. VW z silnikami 1.2 TSI wymienione zostaną łańcuchy rozrządu.
-> akcja serwisowa odbywa się po cichu, wymiana nastąpi podczas rutynowego przeglądu okresowego (producent nie wzywa właścicieli, pojazdy obsługiwane poza ASO nie zostaną poprawione)
-> wewnętrzny kod akcji to 15D8 - polega to na zamontowaniu nowego łańcucha o gruntownie zmodyfikowanej konstrukcji który ma być wytrzymalszy i stabilniejszy (mogę to potwierdzić, bo mam zdjęcie starego łańcucha i nowego)
-> dodatkowo modyfikowana jest też obudowa łańcucha rozrządu, tak żeby nie mógł on przeskoczyć ".
źródło:
http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?f ... tsi#p96327

i wniosek- jak zwykle skoda gra w kulki, to samo było z podkładką pod turbo - dopiero jak powiedziałem magiczny kod akcji to zaraz rozmowa zmieniła charakter od "rzeczywiście jest taka akcja ...... blalala.... i sprawa złatwiona.

zdjęcia obydwu łańcuszków rozrządu też mam i nawet w serwisie pokazywane były podczas akcji z podkładką... .

Fora też czytają pracownicy serwisów mam nadzieję że dzięki temu tematowi Skoda Auto Polska obudzi się i postąpi tak jak postąpił VW z 5 Tyś samochodów. Nie po to klient płaci za auto z tym silnikiem ponad 50tysięcy złotych żeby tak olewać klienta.

Apel do wszystkich- piszcie wszystko o problemach z rozrządem w tym temacie nawet jeśli się będziecie powtarzać jak się tego nazbiera to może uda się SAP przycisnąć do muru przy pomocy tego tematu- jak będzie wszystko w jednym miejscu to i UOKiK SIĘ W TO WCIĄGNIE ORAZ tvn turbo.

warkot objawia się tak- http://www.youtube.com/watch?v=C46-sVyn ... r_embedded

NIE MA NIC PO CICHU trzeba z tym zrobić porządek.
o tej akcji huczy na niemieckich forach:
pod hasłem
VW Golf 6 (1K)
Steuerkette 1.2 TSI mit 105 PS

http://www.motor-talk.de/forum/steuerke ... 58048.html
http://www.youtube.com/watch?v=C46-sVyn ... r_embedded

to samo przedstawiał auto świat i tej akcji w Volkswagenie

http://m.auto-swiat.pl/1-wszystko-o-sil ... racowany/2


Na forum VW Polo Klub Polska piszą, że przy wymianie łańcuszka wymieniają tez olej z filtrem
kolega Silver tam napisał
" Witam
Chciałem podzielić się moim doświadczeniem z łańcuchem rozrządu. Zaczęło się jakiś miesiąc temu przy przebiegu 24 tyś. Polo jest z listopada 2010. Wielkie podziękowania dla forumowiczów, którzy naświetlili problem bo dzięki temu nie dałem się łatwo spławić w serwisie, który odwiedziłem dwa razy. Za pierwszym razem stwierdzili by zaczekać do wymiany oleju...wtedy dokładniej sprawdzą o co chodzi...później wyjaśni się dlaczego chcieli zaczekać do wymiany oleju;) Nie dawało mi to spokoju i postanowiłem zostawić samochód na dokładniejsze oględziny. Ponowna wizyta w serwisie tym razem poważna rozmowa. Serwisant oczywiście robił ze mnie głupka twierdząc że taka usterka jest niemożliwa przy takim przebiegu i że za dużo czytam o tym na forach ;) ale nie zaprzeczył że Skoda z tymi silnikami ma akcję serwisową na rozrząd (salon serwisuje też Skody) Podobno usterkę oceniają "na słuch" tylko poważne uszkodzenia są rejestrowane przez czujniki...poważne czyli chyba przeskoczenie łańcucha ale tego chyba nie da się nie zauważyć. Następnego dnia dostaję telefon od serwisanta że coś tam zrobili i zamówili jakieś elementy do wymiany. Okazało się że zamówione elementy to łańcuch z osprzętem o czym nieśmiale poinformował widocznie zawstydzony serwisant. Zapytałem o olej i okazało się że przy wymianie rozrządu standardowo go wymieniają razem z filtrem. Więc przy okazji mam serwis olejowy za free. Teraz czekam na nowe części...wymiana trwa podobno 5-6 godzin. Mam nadzieję że na nowe elementy jest 2-letnia gwarancja...bo nie wiadomo czy montują ten sam szmelc."
źródło:
http://r18181.ovh.net/forum/viewtopic.p ... 4d18be6d18


zadziwiające że na forum VW piszą że w Skodzie jest akcja serwisowa na łańcuszek rozrządu.

_________________
Obrazek

http://www.speedtest.net/my-result/3805231662

http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewto ... 27&t=16730


Niżej podpisany użytkownik dziękuje staff za ten post:
Pepin Krootki
26.11.2012, 12:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20.01.2012, 02:39
Lokalizacja: Pless, Staude
Posty: 500
Podziękował: 15
Pomógł: 37

Silnik: CBZB-1.2 TSI 105 KM
Skrzynia: inny model
Samochód: STYLE- joy+play
Rok prod.: 2011
Województwo: śląskie
Post Re: Akcja serwisowa - 15D8 - VW (cicha) dla 1.2 TSI = rozrzą
i łańcuszek wymieniony, posłuchali i zamówili "zestaw naprawczy" jak pytałem to wymienili łańcuszek z napinaczem- cokolwiek to znaczy.
Filtr oleju też nowy więc tpi obejmuje wymianę oleju.

dziwi mnie ta bierność Skody - wyczytałem że wymieniają już silniki po przeskoku łańcuszka przy 40000przebiegu
znajdę ten post to zapytam autora qbuś czy to tu umieści

_________________
Obrazek

http://www.speedtest.net/my-result/3805231662

http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewto ... 27&t=16730


05.12.2012, 00:24
Zobacz profil

Dołączył(a): 29.03.2012, 18:26
Posty: 57
Podziękował: 3
Pomógł: 4

Silnik: ATZ-1.4 8V 68KM
Rok prod.: 2012
Województwo: kujawsko-pomorskie
Post Re: Akcja serwisowa - 15D8 - VW (cicha) dla 1.2 TSI = rozrzą
Słowa uznania dla autora tego tematu!!! Uważam, że powinniśmy zrobić porządek z tą sprawą. Ja kupiłem auto z 2012 roku i wszystko wskazuje, że rozrząd mam nowy. Jednak nie mogę przestać zastanawiać się co to jest gdy odpalam zimne auto słyszę 3-4 takie głuche stuknięcia całkowicie różne od tych, które można usłyszeć na you tube pod hasłem "1.2 TSI rozrząd". Boję się, że w przyszłości będzie to miało destrukcyjne skutki i nawet nowy rozrząd poleci w cholerę. Oczywiście byłem w serwisie i słowo rozrząd zostało wykluczone ale cóż z tego, kiedy innych LOGICZNIE brzmiących słów wyjaśnienia usterki lub "cechy" nie otrzymałem...


05.12.2012, 01:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16.09.2010, 14:05
Lokalizacja: Katowice
Posty: 57
Podziękował: 1
Pomógł: 1

Silnik: ATZ-1.4 8V 68KM
Samochód: Fabia II FL
Rok prod.: 2010
Województwo: śląskie
Post Re: Akcja serwisowa - 15D8 - VW (cicha) dla 1.2 TSI = rozrzą
U mnie wszystko zaczęło się przy przebiegu mniej więcej 40 000 km i stopniowo się nasilało. Wcześniej nic nie zgłaszałem w serwisie bo było ok no może poza wkur..... stukaniem przewodów paliwowych. Przy 30 000 byłem na przeglądzie i mieli te przewody zrobić ale po jakimś czasie okazało się że gówno zrobili bo dalej to napierdziela. Ale to drobiazg. Poza tym nic niepokojącego się nie działo.

Potem pojawiło się to terkotanie po odpaleniu. Ze środka czasem tego aż tak nie było słychać ale jak ktoś stał poza autem to dźwięk był masakryczny. Hałas był w 90 % odpaleń przy zimnym silniku (nie tylko rano - jak postał pod pracą to wieczorem znowu był hałas).

Kolejna rzecz która mnie zaniepokoiła to pewnego pięknego dnia w trakcie jazdy zaczęło szarpać jakby silnik pracował na 1-2 garach, stracił moc, zaświeciła się kontrolka EPC i musiałem zjechać i go zgasić ale już tak się dusił że za chwilę i tak sam by zgasł. To było przy 42 000 km.

No i ostatni objaw który już mnie zmotywował żeby uderzyć do ASO to było zużycie oleju. Nagle zaświeciła się żółta kontrolka oleju. Po sprawdzeniu okazało się że faktycznie tam już jest prawie sucho grubo poniżej minimalnego poziomu. Musiałem dolać ponad 0,5 litra ale spokojnie wlazłby jeszcze pewnie 1 litr. Kontrolka zgasła. Od wymiany oleju przejechane było niewiele ponad 10.000 km. Stwierdziłem że to niemożliwe żeby był taki ubytek oleju że aż zaświeciła się kontrolka czyli już właściwie stan krytyczny.

Także w sumie to chyba dobrze że wymieniają cały silnik bo pewnie po wymianie samego łańcucha za jakiś czas coś znowu by strzeliło.

Jeśli chodzi o gwarancję to powinno być od początku 2 lata jeśli jest wymieniony silnik - myślę że coś takiego wpiszą w książce serwisowej że silnik wymieniony. Jak nie to pozostaje nagrywanie i ewentualnie jakieś pismo im podsunę. Z tym że jeśli chciałbym liczyć na ochronę gwarancyjną w zakresie silnika przez kolejne 2 lata to na 100% kolejne 2 przeglądy musiałbym robić w ASO. Ale jak kolejny silnik miałby klęknąć to może warto.

_________________
Obrazek


Niżej podpisany użytkownik dziękuje qbuś za ten post:
staff
05.12.2012, 09:26
Zobacz profil

Dołączył(a): 12.09.2011, 11:41
Posty: 54
Podziękował: 0
Pomógł: 5

Silnik: ATZ-1.4 8V 68KM
Skrzynia: GSC - 5b.
Samochód: Fabia 2 fl
Rok prod.: 2010
Województwo: podkarpackie
Post Re: Akcja serwisowa - 15D8 - VW (cicha) dla 1.2 TSI = rozrzą
Wniosek w kwestii formalnej tematu
- wydaje mi się, że powinno się zmienić nazwę tematu bo jest myląca - na łańcuch nie ma akcji (chyba, że się mylę), jest tylko zalecenie serwisowe, a chyba jest pewna różnica (tpi - wymiana na nowy zestaw, gdy zajdą przesłanki, akcja - wymiana na nowy zestaw z uwagi na typ zamontowanego rozrządu bez względu czy występują objawy).
Grupa VW broni się rękami i nogami przed akcjami serwisowymi, bo ujawniane publicznie (za pośrednictwem UOKIK) akcje powodują zmniejszenie zaufania do marki, pomniejszenie sprzedaży. Jednakże trzeba walczyć o swoje, jak występuje terkot - nagrywać filmik, inne usterki dokumentować fotograficznie - a jak serwis staje okoniem, nie występować z roszczeniem z tytułu gwarancji, tylko z tytułu niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową - wtedy przysługuje więcej uprawnień, a ich dochodzenie w sądzie jest łatwiejsze.


05.12.2012, 09:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20.01.2012, 02:39
Lokalizacja: Pless, Staude
Posty: 500
Podziękował: 15
Pomógł: 37

Silnik: CBZB-1.2 TSI 105 KM
Skrzynia: inny model
Samochód: STYLE- joy+play
Rok prod.: 2011
Województwo: śląskie
Post Re: Akcja serwisowa - 15D8 - VW (cicha) dla 1.2 TSI = rozrzą
co do tematu- na forum VWpolo wyczytałem że jest tam cicha akcja i działa tak jak w skodzie z podkładka czyli nikogo nie wzywaja tylko "robią przy okazji" a 15D8 w Volkswagenie opisał auto świat . Problem w tym że właśnie na forum VW wyczytałem że tam też wmawiają że akcji nie ma ale nie zaprzeczają że w skodzie nie ma akcji...
Co do różnicy miedzy TPI zestawami naprawczymi a akcją serwisową to myślę że akcji serwisowej raczej nie będzie skoro o wszystko trzeba walczyć.
Po raz kolejny potwierdza się, że w polsce aby coś kupić to trzeba wiedzieć przynajmniej tyle co sprzedawca bo inaczej będziesz wyruchany, jeśli nie będziesz wiedział nic to będziesz wyruchany podwójnie.
wniosek- trzeba wiedzieć dużo więcej niż sprzedawca to wtedy można wyjść na swoim.
Jak porobię zdjęcia to wrzucę co i jak zrobione.

_________________
Obrazek

http://www.speedtest.net/my-result/3805231662

http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewto ... 27&t=16730


05.12.2012, 10:45
Zobacz profil

Dołączył(a): 13.05.2012, 15:24
Posty: 3924
Zdjęcia: 0
Podziękował: 116
Pomógł: 150

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: czego ?
Województwo: małopolskie
Post Re: Akcja serwisowa - 15D8 - VW (cicha) dla 1.2 TSI = rozrzą
czy ta akcja 15D8 jest oficjalna ?? są jakieś informacje czy wgląd do materiałów. skąd w ogóle się to wzięło (oprócz że kolega przeczytał czy że na forum XYZ mówią o tym i tamtym).

staff jak rozumiem miałeś starego typu rozrząd i do dnia zmiany nic się nie działo, czy słusznie uważam że aut modelowo i rocznikowo 2012 to nie dotyczy.


05.12.2012, 12:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24.11.2010, 09:55
Lokalizacja: LSW
Posty: 316
Podziękował: 3
Pomógł: 15

Silnik: AUA-1.4 16V 75KM
Samochód: Polo 6R Highline
Rok prod.: 2011
Województwo: lubelskie
Post Re: Akcja serwisowa - 15D8 - VW (cicha) dla 1.2 TSI = rozrzą
Akcja 15D8 jest to TYLKO I WYŁĄCZNIE w VW. Ten numer nie dotyczy Skody, Seata czy nawet Audi. Jeśli pojawią się akcje dotyczące tej samej sprawy to maja inne numery w każdej marce koncernu. Nie powołujcie się na ten numer w Skodzie bo oni nie mają nic takiego w systemie.
Jeśli chodzi o samą akcję (tzw. cichą) nie ma ona charakteru przywoławczego i jest realizowana podczas przeglądu. Dotyczy ok. 5 tys. aut z TSI (ale czy samego VW?). Jeśli ktoś nie serwisuje w ASO to nici z akcji. Samochód jest sprawdzany po nr VIN podczas zarejestrowania zlecenia w systemie (wtedy wyskakuje info doradcy o akcji). I teraz najciekawsza informacja. VW sam przyznał, że tzw. stary zestaw rozrządu został zamontowany w różnych autach grupy i to wcale nie do czerwca 2011 (tak jak podają), ale i później. Po prostu były 2 czy 3 wadliwe partie podzespołów i zostały zamontowane nawet w autach z roku modelowego 2012. Może się zdarzyć, że auto np. z lutego 2011 ma dobry (nowy rozrząd) a z września 2011 zły czyli stary. Przecież są potężne zapasy magazynowe i nikt tego nie wyrzuci :wink:
Info takie mam od zaufanego przyjaciela, który pracuje w centrali Volkswagen Motor Polska.
Nie zgodzę się z kolegą staff, że w VW nie wzywają na wymianę podkładki. Ja osobiście miałem dwa telefony w tej sprawie, jeden od pani z centrali VW w Poznaniu a drugi z salonu w którym kupiłem samochód. Kolega w Golfie VI też z 1.2 TSI miał podobna sytuację.

_________________
Miło wspominam swoją Fabię ;-)


05.12.2012, 19:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20.01.2012, 02:39
Lokalizacja: Pless, Staude
Posty: 500
Podziękował: 15
Pomógł: 37

Silnik: CBZB-1.2 TSI 105 KM
Skrzynia: inny model
Samochód: STYLE- joy+play
Rok prod.: 2011
Województwo: śląskie
Post Re: Akcja serwisowa - 15D8 - VW (cicha) dla 1.2 TSI = rozrzą
Daniel
Cytuj:
staff jak rozumiem miałeś starego typu rozrząd i do dnia zmiany nic się nie działo, czy słusznie uważam że aut modelowo i rocznikowo 2012 to nie dotyczy.


mam 2 fabie z 2011
1,2tsi 85KM rok modelowy 2011 z pierwszej połowy 2011 i w nim był wymieniany łańcuszek
w drugim aucie 1,2 tsi 105KM rok modelowy 2012 z drugiej połowy 2011r problem nie występuje. (narazie bo mój słuch już jest wyczulony) obydwa maja przebieg 17000 .
już się boję że coś może być też z tym drugim bo wczoraj coś lekutko tak przez pół sekundy .... oby to nie było to i oby mi się wydawało bo jeśli nie to może być tak jak mówi ecd
Cytuj:
z lutego 2011 ma dobry (nowy rozrząd) a z września 2011 zły czyli stary. Przecież są potężne zapasy magazynowe i nikt tego nie wyrzuci


adas jak dowiem się jaki jest numer TPI w skodzie to zmienię w temacie - narazie widnieje TPI VW żeby było wiadomo, że tam jest akcja a w skodzie nie ma- wymieniony będą mieli ci, co nie dają sobie wciskać ciemnoty typu TTTM i czytają fora.

_________________
Obrazek

http://www.speedtest.net/my-result/3805231662

http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewto ... 27&t=16730


05.12.2012, 19:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31.12.2010, 10:00
Lokalizacja: Pisz
Posty: 1459
Podziękował: 11
Pomógł: 51

Silnik: CGGB-1.4 16V 86KM
Skrzynia: GRZ - 5b.
Samochód: Fabia 2 FL Combi wersja Comfort + opcjonalne
Rok prod.: 2011
Województwo: warmińsko-mazurskie
Post Re: Akcja serwisowa - 15D8 - VW (cicha) dla 1.2 TSI = rozrzą
hmmm jak ja się cieszę , że nie brałem TSI. Cóż skoda leci w kulki bo powinna informować swoich klientów o takich problemach. Przecież nikt nie będzie miał za złe jak zaproszą do serwisu usuną usterkę i po sprawie. Ludzie będą mieli pretensję jak się dowiedzą z innych źródeł, a dodatkowo ASO będzie się wypierało tego. Tak czy siak nagłośnienie tematu może przynieść skutek w postaci oficjalnego komunikatu skody.

_________________
==============OGŁOSZENIA PARAFIALNE==============
aktualne zdjęcia fabki:
http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewtopic.php?p=200348#p200348


06.12.2012, 08:38
Zobacz profil

Dołączył(a): 12.09.2011, 11:41
Posty: 54
Podziękował: 0
Pomógł: 5

Silnik: ATZ-1.4 8V 68KM
Skrzynia: GSC - 5b.
Samochód: Fabia 2 fl
Rok prod.: 2010
Województwo: podkarpackie
Post Re: Akcja serwisowa - 15D8 - VW (cicha) dla 1.2 TSI = rozrzą
Moim zdaniem nie ma najmniejszych szans wymusić jakiegokolwiek przyznania się do masowości usterki czy to przez Skodę czy VW. Pamiętam jak była granda z pękającymi silnikami 2.0 TDI, 1.4 TSI TwinCharge (które notabene w tym roku wycofano) - był TVN, byli rzecznicy praw konsumentów, były sprawy sądowe, byli ludzie zebrani w grupy - VW nie przyznał się do tego, że silnik nie jest taki jak być powinien, nie było akcji serwisowej tylko naprawy gwarancyjne jednostek z początku produkcji, co w przypadku 1.4 TSI i tak nie dało nic, bo nie byli w stanie poprawić warsztatowo tych wersji 170 konnych. Z 1.2 tsi będzie to samo. VW Polska i SAP nie będą widziały problemu, a jeśli "pojawią się jednostkowe przypadki to oczywiście wszelkie usterki usuniemy" - żal.
Dlatego wydaje mi się, że nie ma co liczyć na oficjalną akcję - jak ktoś ma problem z rozrządem, to w skodzie mają na to TPI - z tego co wiem nie muszą nawet pisać do SAP o zgodę na naprawę gwarancyjną (a rozrząd miałem robiony bardzo dawno). Inna sprawa, że powinno to być załatwiane oficjalnie, a nie cichaczem. Ja przy 50 kkm czasem nowy rozrząd usłyszę, ale rzadko i krótko - przejechałem na nowym zestawie ok. 25 kkm


06.12.2012, 11:08
Zobacz profil

Dołączył(a): 13.05.2012, 15:24
Posty: 3924
Zdjęcia: 0
Podziękował: 116
Pomógł: 150

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: czego ?
Województwo: małopolskie
Post Re: Akcja serwisowa - 15D8 - VW (cicha) dla 1.2 TSI = rozrzą
adas napisał(a):
1.4 TSI TwinCharge (które notabene w tym roku wycofano)
z czystej ciekawości a co będzie w miejsce tego silnika ??


06.12.2012, 19:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20.01.2012, 02:39
Lokalizacja: Pless, Staude
Posty: 500
Podziękował: 15
Pomógł: 37

Silnik: CBZB-1.2 TSI 105 KM
Skrzynia: inny model
Samochód: STYLE- joy+play
Rok prod.: 2011
Województwo: śląskie
Post Re: Akcja serwisowa - 15D8 - VW (cicha) dla 1.2 TSI = rozrzą
trzymajmy się tematu, o 1,4 tsi są inne tematy i tam pytaj.

_________________
Obrazek

http://www.speedtest.net/my-result/3805231662

http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewto ... 27&t=16730


06.12.2012, 21:10
Zobacz profil

Dołączył(a): 29.03.2012, 18:26
Posty: 57
Podziękował: 3
Pomógł: 4

Silnik: ATZ-1.4 8V 68KM
Rok prod.: 2012
Województwo: kujawsko-pomorskie
Post Re: Akcja serwisowa - 15D8 - VW (cicha) dla 1.2 TSI = rozrzą
Koledzy jak pisałem wcześniej mam 1.2 TSI z 2012 roku i słyszę kilka takich głuchych uderzeń przy starcie. Czy macie też coś podobnego bo jak wspominałem serwis twierdzi że to nie rozrząd a np poduszki silnika lecz ja nie chce być przez nich oszukiwany. Druga sprawa jak auto popracuje sobie na biegu jałowym coś zaczyna cykać - słyszalne tylko przy otwartej masce-czy też tak macie? Mi wygląda to na cykanie któregoś zaworu od paliwa - serwis - wszystko ok. Wolałbym znać też Wasze zdanie. Dzięki!!!


07.12.2012, 22:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20.01.2012, 02:39
Lokalizacja: Pless, Staude
Posty: 500
Podziękował: 15
Pomógł: 37

Silnik: CBZB-1.2 TSI 105 KM
Skrzynia: inny model
Samochód: STYLE- joy+play
Rok prod.: 2011
Województwo: śląskie
Post Re: Akcja serwisowa - 15D8 - VW (cicha) dla 1.2 TSI = rozrzą
jutro wrzucę filmik z nagraniem rozruchu silnika jak słychać łańcuszek to sobie posłuchasz sprawcę tego tematu

_________________
Obrazek

http://www.speedtest.net/my-result/3805231662

http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewto ... 27&t=16730


07.12.2012, 23:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL