Teraz jest 28.03.2024, 17:32



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Jak to jest z przeglądem w Skodzie 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Jak to jest z przeglądem w Skodzie
Oddałem auto na roczny przegląd.
Zadzwonił do mnie serwisant że trzeba zrobić to i tamto i wymienić filtr przeciwpyłkowy, ja na to że sobie sam wymienie i klient ok.
Przy odebraniu auta nie dostałem naklejki w karcie dożywotnej gwarancji, bo dopiero gdy wymienie lub usunę usterki w ASO, to dopiero mi podbiją.
Więc już olewam te naklejki :twisted:
Druga sprawa która mnie wkurzyła to jest to że gdy wymieniałem sobie filtr zauważyłem że mechanior wszystkie sywy które wyleciały z filtra zamiótł mi pod gumową wycieraczke.
No to przelało szale na to by omijać ASO :twisted: z daleka.

Pozdrawiam


27.08.2005, 12:10
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Mayek napisał(a):
Druga sprawa która mnie wkurzyła to jest to że gdy wymieniałem sobie filtr zauważyłem że mechanior wszystkie sywy które wyleciały z filtra zamiótł mi pod gumową wycieraczke


No to juz czyste kurestwo.. ja bym zrobil dym w ASO z tego powodu :nono:

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


27.08.2005, 12:41
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post 
Dlatego ja już nie jade na przegląd 30kkm :)

_________________
Moje autko O2RS BLUE


27.08.2005, 14:07
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
dlatego ja jak mam jechac do tych zlodzieji i kombinatorow, biore urlop i spedzam z nimi caly czas :] jedynie kiedy auto wjezdza i wyjezdza z hali mnie nie ma :]
Ale filtry nie podlegaja gwarancji, chyba ze oleju, pozostale sa elementami ktore ulegaja zuzuciu i na to gwar nie ma tak jak na wycieraczki, wiec nie rozumiem dlaczego nie chca ci wlepic jakiejs gowno wartej naklejki.
Ja z przegladem na 30kkm to zobacze.


27.08.2005, 16:52

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Mayek napisał(a):
mechanior wszystkie sywy które wyleciały z filtra zamiótł mi pod gumową wycieraczke.

u mnie to nawet pod wycieraczke nie chcialo im sie zamiesc tylko zostawili wszystko tak jak wypadlo :cenzura:


28.08.2005, 01:32

Dołączył(a): 29.08.2005, 13:33
Lokalizacja: Międzyzdroje ZKA / Szczecin
Posty: 507
Podziękował: 0
Pomógł: 6

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Rok prod.: Lipiec 2004
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Robił ktoś przegląd po 45tys.? Nasza właśnie dziś taki przeszła. Koszt 479zł. Nie wiem czy to dużo czy mało. Ja jeszcze narazie nie narzekam na ASO choć z drugiej strony nie było jakiś nieczystych zagrań z ich strony bo narazie wszystko z autem jest ok.

_________________
Fabia 1.9 TDI & Fabia 1.2 HTP & Octavia 1.9 TDI & Combo 1.7 TD & Volvo FH12 480
SLOW IS WISE FAST IS NICE


05.09.2005, 18:02
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.02.2005, 15:32
Lokalizacja: Police
Posty: 654
Podziękował: 3
Pomógł: 2

Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Klimek napisał(a):
Ja jeszcze narazie nie narzekam na ASO choć z drugiej strony nie było jakiś nieczystych zagrań z ich strony bo narazie wszystko z autem jest ok.

Pytanie zasadnicze:

Gdzie serwisujesz ?
i czy masz w tym serwisie kogoś znajomego ??

_________________
JOY 1.4 75KM 16V ( sedan junkers )


05.09.2005, 23:02
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:59
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 990
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post 
W W-wie gdy zapytałem o przegląd po 45 tyś to powiedziele że generalnie tyle samo co po 30 tys - ok 600 zł - plus prawdopodobnie klocki hamulcowe.
Co do ASO - to ostatnio jestem bardzomile zaskoczony - może poza tym że aby coś mi zrpobili to muszą zamawiać części - patrz jechać kolejny raz urywać sie z roboty utd.
Teraz będe oddawał do serwisu blacharskiego - ciekaw jestem jakie bede miał odczucia.

_________________
Skoda Fabia JOY EDITION


06.09.2005, 08:46
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 29.08.2005, 13:33
Lokalizacja: Międzyzdroje ZKA / Szczecin
Posty: 507
Podziękował: 0
Pomógł: 6

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Rok prod.: Lipiec 2004
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Serwisowana jest w Dudojciu na Struga, a żadnego znajomego nie mamy w serwisie. Słyszałem że na Zielonogórskiej lecą sobie w kulki i olewają klienta.

_________________
Fabia 1.9 TDI & Fabia 1.2 HTP & Octavia 1.9 TDI & Combo 1.7 TD & Volvo FH12 480
SLOW IS WISE FAST IS NICE


06.09.2005, 17:31
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Klimek napisał(a):
Serwisowana jest w Dudojciu na Struga, a żadnego znajomego nie mamy w serwisie. Słyszałem że na Zielonogórskiej lecą sobie w kulki i olewają klienta.


No ja akurat byłem na Zielonogórskiej bo mam 300 metrów do nich a do dudojcia 15 km


06.09.2005, 19:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.02.2005, 15:32
Lokalizacja: Police
Posty: 654
Podziękował: 3
Pomógł: 2

Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Klimek napisał(a):
Serwisowana jest w Dudojciu na Struga, a żadnego znajomego nie mamy w serwisie. Słyszałem że na Zielonogórskiej lecą sobie w kulki i olewają klienta.

Kilku ofrumowiczów polecało mi Pehamot na Zielonogórskiej i osobiście Wszystkim Odradzam. Jak będę musiał to następnym razem do Dudoicia.

Przejechałem się konkretnie na Pehamocie, (do Pehamotu mam 20km a do dudoicia 40 km ), ale popełniłem błąd :(
Jeśli byś napisął że serwisujesz na ielonogórskiej i jesteś zadowolony to bym się Bardzo zdwiwił. Zatem jestem skłonny Ci uwierzyć :wink:

_________________
JOY 1.4 75KM 16V ( sedan junkers )


06.09.2005, 21:49
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Ja też serwisowałem na Zielonogórskiej i powiem że jestem nawet zadowolony tylko strasznie kręcą czasem i sie chłopaki troszkę nie znają. Czujnik temp parownika to wg nich coś z pedałem gazu jest nie tak podepnie się pan pod komputer za 100 zł to wyjaśnimy hhee.Cwaniaki :nono:


23.12.2008, 21:56

Dołączył(a): 12.02.2007, 12:06
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 134
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: BBM-1.2 6V 60KM
Skrzynia: JQM - 5b.
Rok prod.: 2005
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Witam!

Już wspominałem na tym forum o moich wrażeniach z przeglądów u Dudojcia (Szczecin, Struga)...
Ogólnie nie było źle, ale... przy przeglądach kroili mnie za 4l oleju silnikowego. Zwróciłem uwagę szefowi serwisu że to jest nie halo, więc gość mi zaczął tłumaczyć że to z powodu tłumaczenia instrukcji.... z czeskiego na niemiecki, z niemieckiego na polski... i dlatego jest 4l a nie 3,2l.... moja uwaga że cyfr arabskich się nie tłumaczy a jednostki mamy takie same została niezrozumiana - ręce mi opadły i od tego czasu serwisuję w MN Auto na Klonowica 14 (u nich nie wchodzi do silnika więcej niż 3,2l :) )
Po żadnym przeglądzie auto nie było myte (a zdaje się powinno być...), miałem na początku węglowy filtr kabinowy.... wymienili mi bez pytania na zwykły za ~50zł, za tyle to bym miał węglowy, szkoda że nie sprawdziłem od razu....

Ogólnie wrażenie z pobytu w serwisie na Struga nie jest ciekawe... trzeba wyraźnie zaznaczać swoją obecność aż się zainteresują klientem.... przeciwnie jest w dziale sprzedaży... jak od nich coś chciałem to wystarczyło się spojrzeć i zaraz ktoś stał obok :)
A szkoda... myślałem że ten serwis jest na lepszym poziomie i będę miał z głowy już własnoręczne dłubanie przy aucie. W końcu chyba powinno im zależeć żebym zostawiał u nich swoje pieniądze... tym bardziej że na Struga z domu mam bliziutko... A tak muszę jeździć na Klonowica z przeglądami i większymi robótkami (których notabene było na razie sztuk 1 - wymiana gumowej osłony przegubu półosi :) )

_________________
Arcimek
Dariusz Arcimowicz
Szczecin


24.12.2008, 11:12
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 13 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL