Teraz jest 06.05.2024, 16:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
[F1] Skąd wziąść zaślepki przy zmianie radia oryginalnego na zwyk 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Skąd wziąść zaślepki przy zmianie radia oryginalnego na zwyk
Witajcie! Właśnie postanowiłem zmienić fabryczne radyjko w mojej fabce na takie normalne, firmy ALPINE. Poradźcie proszę skad wziąść zaślepkę, aby wypełnic wo,ne miejsce nad radyjkiem? Na Allegro znalazłem dosc tanio (20zł), alejest ona bez schowka, czyli tylko na samo radio, czy taka będzie pasować? ( http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=61605802 ) z koleii całosc jest bardzo droga, ponad 55zł !! (za kawałek plastiku). Moze znacie jakiś tani sklep w Wawie, gdzie można to kupić? A co z separatorem antenowym, trzeba go montować?


29.08.2005, 19:00
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Troszke sie pogubilem czy szukasz ramki wokoł radia takiej jak ja mam na zdjeciu poniżej czy tej plastikowej półki ktorą sie wkłada w miejsce radia??

Obrazek

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


29.08.2005, 19:29
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Kolego sympatyczny, co do radia - separator ci jest niepotrzebny jedyne co musisz zrobic to zamieci w kostce radia kabelki i bedzie ci radyjo gralo i trzymalo stacje.
To co pokazujesz to jest ramka radia. Montuje sie ja w miejsce gornej kieszeni by nie bylo widac srubkuff po wlozeniu radia. Rozwiazaniem na to jest montaz radia w dolnej kieszeni gdyz radio idealnie pasuje i nie trzeba nic dodatkowego montowac.
Czy twoje radio fabryczne zajmuje 2 kieszenie czy tylko jedna a pod spodem masz jaks puleczke?? opisz dokladnie o co Ci chodzi :) moze jakies fotki dodaj??
pzdr.


29.08.2005, 21:02

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
OK, dzięki. Zdecydowałem sie jednak na zakup pojedynczej ramki i oddzielnego separatora antenowego. facet od car-audio powiedział, ze w sumie można pozamieniac kabelki i będzie grało, ale tylko tam gdzie jest dobry sygnał, tj. np. w miastach. Dlatego wolę dołozyć 25zł wiecej i mieć prawidłowo funkcjonujące radio, również poza miastem :P


30.08.2005, 15:22

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
To nie chce nic mowic..ale GOSC CIE NARZNAL!!.
Mam radio pioneer(zaszalalem) ale z najnizszej polki :D. montowalem je sam w garazu. Na montazu radia znam sie jak swinia na gwiazdach...2 h szperania w necie i radio gra.
NIe montowalem zadnego separatora, wzmacniacza sracza i innych pierdol, tylko sciagnalem schemat kostki pioniera z netu, poczytalem i zamienilem 2 kable zasilajace w kostce (chyba 4 i 8) radio gra bez problemu w kazdym miejscu naszego Pieknego Kraju!. Oczywiscie nie ma co sie oszukiwac jak jest lokalne radio to nie ma bata by gralo w calej polsce. Ostatnio zrobilem kurs Wawa - KG -Szcz- Gorzow Wlkp. Jechalem przez takie wioski ze droga ledwo miescila 2 samochody :D radio gralo bez problemu. RMF, Zet,Wawa, jakies lokalne bez problemu lapalem...a z faktu ze wszystkie rozglosnie nadaja to samo wiekszosc trasy sluchalem plytek :D (chodnikowych)
No ale trudno, nastepnym razem popytaj ludzi na forum o rade :) bys nie dal sie zrobic w balona i pamietaj :) Gosc ktory ci doradza widzi w tym pieniadze, skoro jestes lamer w elektryce samochodu wcisnie ci wszystko by zwiekszyc zarobek.


30.08.2005, 16:48

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
No to faktycznie, cóż. Najwyżej sprzedam na Allegro z powrotem :P Dzieki za pomoc, wyróżniłem Cie za to :wink: , hehe


30.08.2005, 21:03

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
nie no nie sprzdawaj ;) ja po prostu najsampierw sam wybadalem sprawe co i jak z radiem nieoryginalnym w fabce, a pozniej zaczalem dzialac :) stad moja moze i nie fachowa opinia ze takie cos jest niepotrzebne.
Ale wiesz, co szkola to inna teoria ;) ja przedstawiam teorie....domorosly elektryk samochodowy :D moze i faktycznie to potrzeba tylko ze ja zauwzylem ze nie bałdzo :].
pzdr.
D.


30.08.2005, 22:09
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL