Teraz jest 28.04.2024, 06:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Brak głosu 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Brak głosu
Witam.

Posiadam radio Pioneer DEH-P5530MP. Nigdy nie miałem kłopotów z tym radiem. Problem polega na tym ze ginie głos... Nie wiem czym jest to spowodowane ale ostatnio zauważyłem ze głos ginie gdy wjadę w jakiś dołek. Po jakimś czasie głos wraca i znów ginie. Po wyłączeniu radia ok 5min głos wraca i dzieje sie to samo. Wszystko inne działa normalnie. Wyjmowałem radio, sprawdzałem podłączenie kabli czy gdzieś sie nie stykają i wszystko jest ok. Dodam jeszcze ze gdy samochód stoi w miejscu radio gra normalnie (głos nie ginie).

Prosił bym o jakąś pomoc we wskazaniu mi co może być tego przyczyną.

Pozdrawiam.


07.09.2008, 22:52

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Prosta sprawa. Podłącz inne radio i przejedź się po dziurawej drodze ;)


08.09.2008, 18:03

Dołączył(a): 16.05.2007, 20:41
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 179
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: AUB-1.4 16V 101KM
Samochód: comfort
Rok prod.: 2001
Województwo: śląskie
Post 
jeśli tylko głos, to może coś z potencjimetrem siły głosu, albo coś z elektroniką. Powodów może byc wiele, wyjmij radio włącz i potrząśnij nim, i dowiesz sie czy to kable czy to radio.
A może to kable głośnikowe są gdzieś przełamane, i opisz jak ten głos zanika czy coś trzeszczy, czy poprostu się wyłącza.
Pozdrawiam

_________________
prelude 2.3 + fabia


08.09.2008, 18:43
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Ok zrobię jak mówicie.

A co do znikania tego głosu to po prostu sie wyłącza. Nic nie trzeszczy ani nie wydaje żadnych dziwnych dźwięków.

[ Dodano: 2008-09-09, 21:08 ]
Wczoraj jak jechałem samochodem i słuchałem radia tak w miarę cicho nic sie z nim nie działo.

Może to mieć jakiś związek z tym znikaniem głosu? Zazwyczaj radio gra dosyć głośno.

[ Dodano: 2008-09-09, 23:07 ]
Dodam jeszcze że nie zawracał bym nikomu głowy ale nie mam czasu zanieść radia do jakiegoś fachowca.


08.09.2008, 22:07
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL