Teraz jest 02.05.2024, 12:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Glosniki, montaz 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
:wink:
tylko za 18cie??

EDIT:
jakiej firmy jeśli mogę zapytać,


31.01.2005, 22:34
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:34
Lokalizacja: ......
Posty: 1054
Zdjęcia: 2
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Skoda Octavia
Rok prod.: 2012
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
napawde nie pamietam to bylo ponad trzy lata temu!!

_________________
:ruch: Forever FabiaClub.... :ruch:


01.02.2005, 08:24
Zobacz profil WWW GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Re: Glosniki, montaz
Hildek napisał(a):
Mam pytanko.
Chce sobie zmienic glosniki z przodu i wstawic tweetery w tylne drzwi. Nie bardzo wiem jak sie do tego dostac:/ Ma ktos moze jakies informacje pomocne w tym celu?

A ma ktos moze jakis pomysl na zmiane glosnikow basowch w drzwiach (mam na mysli na zmiane rozmiaru a co za tym idzie - zmiane obudowy drzwi)



Odradzam montowanie gwizdkow w fabryczne miejsca w tylnych drzwiach. Sa zamontowane zdecydowanie za blisko ucha kierowcy i pasazera. Nie dosc ze bedziesz mial za duzo sopranow to jeszcze bedziesz mial problemy z uszmi :)


15.07.2005, 12:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24.01.2006, 09:43
Posty: 3671
Podziękował: 34
Pomógł: 98

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: kura
Rok prod.: 2000
Województwo: łódzkie
Post Re: Glosniki, montaz
Coval napisał(a):
Hildek napisał(a):
Mam pytanko.
Chce sobie zmienic glosniki z przodu i wstawic tweetery w tylne drzwi. Nie bardzo wiem jak sie do tego dostac:/ Ma ktos moze jakies informacje pomocne w tym celu?

A ma ktos moze jakis pomysl na zmiane glosnikow basowch w drzwiach (mam na mysli na zmiane rozmiaru a co za tym idzie - zmiane obudowy drzwi)



Odradzam montowanie gwizdkow w fabryczne miejsca w tylnych drzwiach. Sa zamontowane zdecydowanie za blisko ucha kierowcy i pasazera. Nie dosc ze bedziesz mial za duzo sopranow to jeszcze bedziesz mial problemy z uszmi :)


myślę że to kwestia regulacji radyjka, można obciąć trochę sopranu jeśli rzeczywiście masz w kabinie cztery tweeter'y i cztery 2-3 drożne głośniki to zgadzam się że wysokie moga dokuczać ale coś da się zrobić myślę. :hura: :hura:

_________________
Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo – na pewno to zepsujesz. ░▒▓█▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
Obrazek


23.02.2006, 08:26
Zobacz profil

Dołączył(a): 06.04.2006, 13:29
Lokalizacja: Legionowo
Posty: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: Fiat 126p
Województwo: mazowieckie
Post 
Witam serdecznie wszystkich, jestem tu nowu i mam pytanko: czy moze ktos napisac jak sie zdejmuje te boczki z drzwi zeby moc zamontowac glosniki, poradze sobie z tym sam?? nie peknie mi cos. napiszcze na co mam uwazac ;)


06.04.2006, 13:32
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.04.2005, 08:28
Lokalizacja: EL
Posty: 1088
Podziękował: 0
Pomógł: 24

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: 3.0d
Rok prod.: 2004
Województwo: łódzkie
Post 
Cytuj:
poradze sobie z tym sam??


jesli masz klucze i wiertarke to tak

potrzebujesz kluczy typu torx (male chyba t8)
odkrecasz 3 zrubki na dole drzwi i 1 pod plastikiem obok klamki (ten od reg lusterek)
nastepnie w podłkietniku sa 3 sruby na krzyzaka i pozniej juz tylko leca zatrzaski

lepiej nie rob tego jak jest zimno bo połamiesz cos

glosniki sa nitowane do drzwi
bez odpowiedniego pierscienia z np MDFu (ok 28mm grubosci) nie zamontujesz glosnikow, ktore nie powinny miec wiekszej glebokosci jak 61mm bo wtedy sa niezle cyrki wiem z doswiadczenia


co do gwizdkow w tylnych drzwiach to POLECAM

_________________
Danger.It's the Ranger!
A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany...
jak mamy diesla po chipie to trakcji szukamy...


07.04.2006, 21:09
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 06.04.2006, 13:29
Lokalizacja: Legionowo
Posty: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: Fiat 126p
Województwo: mazowieckie
Post 
a gdzie tam w podlokietniku sa sruby?? golym okiem ich nie widac, zapewne cos musze podwazyc albo jakos tak... a glosnikow tam nie mam w ogole wiec wiertarka chyba narazie nie bedzie potrzebna. tymczasowo chce zamontowac glosniki 13cm powinny wejsc bez paneli, pozniej bede sie zastanawial na 165mm a do tego juz paneli bede potrzebowal. najgorzej wlasnie z tymi boczkami, nigdy ich nie zdejmowalem wiec nie chce czegos uszkodzic. ;) pozdrawiam


08.04.2006, 12:33
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
mam pytanko jakiego rozmiaru głośniki są wstawiane w oryginalne miejsca w tylnej pólce w fabii hetchback słyszałem że o średnicy 10 cm? chciałbym sie upewnic przed kupnem.prosze o pomoc


25.01.2007, 14:54

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
majster28 napisał(a):
mam pytanko jakiego rozmiaru głośniki są wstawiane w oryginalne miejsca w tylnej pólce w fabii hetchback słyszałem że o średnicy 10 cm? chciałbym sie upewnic przed kupnem.prosze o pomoc


Dobrze słyszałeś - to okrągłe 10-ki

Jak będziesz się rozglądał za głośnikami, to kup od razu coaxiale czyli zintegowane z tweeterem.


25.01.2007, 15:35

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
dzieki bardzo


26.01.2007, 01:27

Dołączył(a): 06.03.2007, 20:11
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 139
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Skoda Rapid 1.2TSi 105KM
Rok prod.: 2013
Województwo: śląskie
Post 
padzero napisał(a):
ja mam z tylu w pulce sony 16cm okragle explod z przodu mam to co było na standarcie w dzwiach i w lusterku wysoko tonowe powiem ze calkiem przyzwoicie gra myslalem ze te glosniki beda gorzej graky fabryczne ale miło mnie zaskoczyly tez mysle nad jakimis przerobkami z przodu na glosniki ale tam jest ta przesrana klamka do otwierania dzwi i to mmi troche psuje koncewpcje :evil:

[ Dodano: 2005-01-27, 23:07 ]
radio mam sony z seri xpiod model cdx-l580x z wywijanym panelem po wywinieciu wklada cie cd


Mam pytanko... Czy te głośniki 16cm na tylnej półce masz w miejscach seryjnych czy sam robiłeś dziury w półce?


30.04.2007, 14:22
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL