Teraz jest 02.05.2024, 07:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
zakłócenia w radiu 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post zakłócenia w radiu
Witam.
Wczoraj zabrałem się za modernizację mojego audio :) I już napotkałem pierwszy problem. A mianowicie po podłączeniu wzmacniacza słyszę odgłos silnika, kierunkowskazów itp w subwooferze. Wzmacniacz to Blaupunkt THA280 a głośnik Pyle PLW12RD w skrzyni. Radio to Pioneer DEH-1600RB. (+) od wzmacniacz podłączony jest bezpośrednio od AKU a (-) od karoseri w bagażniku. Podłączałem równierz jakiś izolator masy który kupiłem na allegro firmy sinuslive ale po jego podłączeniu wzmacniacz nie gra w ogóle. Czytałem już trpchę na ten temat ale może ktoś z Was miał taki problem w Fabi.
HELP[/i]


15.04.2007, 19:56
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Obowiazkowa lektura. :czytaj:


Car audio

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


15.04.2007, 21:42
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Zapoznałem się z lekturą. Mam możliwość bawienia się tylko w weekendy więc dam znać po niedzieli. Pociągnę (-) z aku i dam kable sygnałowe drugą stroną samochodu. Jak ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to zapraszam.

[ Dodano: 2007-05-07, 10:34 ]
W długi weekend bawiłem się dalej i nic z tego nie wyszło. Kupiłem nowe kable sygnałowe (potrójnie ekranowane) położyłem je drugą stroną samochodu. Pociągnąłem (-) bezpośrednio z aku i dalej dupa :( Nawet przy wyłączonym silniku słyszę w subwooferze pykanie przy włączonych kierunkowskazach. Po włączeniu silnika w zasadzie słychać wszystko tj: silnik, wspomaganie, kierunki itd. Jakieś pomysły??? HELP :smutny:

[ Dodano: 2007-05-16, 08:14 ]
Problem rozwiązany dzięki DT3M. Okazało się, że te modele pioneera miały problemy z masą na czinczach. Rozwiązaniem było polutowanie wyjść na czincze w radiu. Zakłócenia zniknęły po podłączeniu izolatora pętli masy, który przed polutowaniem dawał efekt taki, że dźwięku w ogóle nie było. Teraz zostało wygłuszenie drzwi montaż Helixów, które już czekają ;)
Pozdrawiam wszystkich. :hurra:


17.04.2007, 07:13
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL