Teraz jest 05.05.2024, 14:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
[F1] JVC 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post JVC
Co myślicie o takim radyjku JVC z 7" monitorem za 1600zł.
Obrazek


20.07.2006, 13:30

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Obawiam się że przede wszystkim myślimy że to tylko monitor a nie radio + monitor... :(

Rozdzieczość całkiem dobra a cena porównywalna z Zachodem (znalazłem i tańiej i drożej :) ) Jeśli masz odtwarzacz i kasę to czemu nie...


20.07.2006, 15:34
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.03.2005, 01:03
Lokalizacja: Chomiki - Warszawa
Posty: 1382
Podziękował: 0
Pomógł: 4

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2004/2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Ferex, no mozna wsadzic do Fabki ino...co na to fani cudzej wlasnosci???


20.07.2006, 19:23
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.01.2006, 20:52
Lokalizacja: Krościenko nad Dunajcem
Posty: 86
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: AUB-1.4 16V 101KM
Samochód: Octavia 1.9 SDI ;)
Rok prod.: 2002
Województwo: małopolskie
Post 
darecki, ucikesza sie bo beda mieli na wino i panienki :D
ale na poważnie jak jest paragon i ubezpieczenie to nie masz sie co martwić :D

_________________
DJ Gotuje Czy Ty też chcesz abym ci coś ugotował
jeśli tak wyślij pw lub dzwoń 531-342194


20.07.2006, 19:52
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Przyznam że ja też myślę o TFT do autka... Tyle jest koncertów na DVD ze chyba się skuszę :) Bo o ile filmów w czasie jazdy nie polecam (znajomy rozbił w ten sposób A6 :( ) to koncerty są świetną zabawą. Jedziesz sobie i słuchasz muzy w formacie i jakości niedostępnym dla CD, a jak stajesz na światłach czy w korku to zerkasz... Mówię Wam ekstra klimat.

Ja jednak ze względu na panów o których pisali Darecki j djczas myślę raczej o innym rozwiazaniu:

Obrazek

Zależnie od kosztów (i jakości gotowych modeli) albo nabędę albo zrobie sam... A skoro już to będzie to pewnie (oprócz sygnału z DVD oczywiście) do lewego puszczę sygnał z kamerki cofania :) a w prawym zamontuję kamerę tak by żona nadal miała lusterko :) Widziałem takie rozwiazanie w Pimp My Ride - odlot za stosunkowo niewielkie pieniądze...


21.07.2006, 09:24
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
pkacz napisał(a):
Zależnie od kosztów (i jakości gotowych modeli) albo nabędę albo zrobie sam... A skoro już to będzie to pewnie (oprócz sygnału z DVD oczywiście) do lewego puszczę sygnał z kamerki cofania a w prawym zamontuję kamerę tak by żona nadal miała lusterko Widziałem takie rozwiazanie w Pimp My Ride - odlot za stosunkowo niewielkie pieniądze...

zadżabisty pomysł! a kamerkę na monitorowanie tyłu (samochodu ;-) ) gdzie wstawiasz? I co to znaczy stosunkowo niewielkie pieniądze :eh: ?


21.07.2006, 10:38
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Mr T. napisał(a):
zadżabisty pomysł! a kamerkę na monitorowanie tyłu (samochodu ;-) ) gdzie wstawiasz? I co to znaczy stosunkowo niewielkie pieniądze :eh: ?


Ad1 - nie mam pojęcia :)

Ad2 - 1000 za całość nie przekroczę... U nas można takie lusterko kupić za ok 350 z 7calowym monitorkiem, przez ebay jeszcze taniej a nie wykluczone ze kupienie monitorka + robocizna w barbusie wyjdzie mniej... Do tego 2 kamerki i po sprawie... problemem największym jest montaż kamer - szczegolnie tej robiącej za lusterko ;) a stosunkowo niewielkie pieniądze bo nie musze tego robić na raz... Ja cierpliwy jestem, mam zaplanowane etapy rozwoju tak do przyszłej wiosny... A kasę wbrew pozorom nie tak trudno przecież zebrać - ja nie palę, niemal nie piję, nie żre hamburgerów, filmy i muzę ściągam, książki wypożyczam i nie łapię mandatow to mam :)


21.07.2006, 16:17

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
pkacz napisał(a):
ja nie palę, niemal nie piję, nie żre hamburgerów, filmy i muzę ściągam, książki wypożyczam i nie łapię mandatow to mam



nie no pojechales :hurra:


23.07.2006, 23:32

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
plasmo napisał(a):
pkacz napisał(a):
ja nie palę, niemal nie piję, nie żre hamburgerów, filmy i muzę ściągam, książki wypożyczam i nie łapię mandatow to mam



nie no pojechales :hurra:


Ale taka jest prawda - nie można mieć wszystkiego... Mi sporą część kasy zabiera tzw. życie codzienne, to co zostaje przeznaczam na rozpieszczanie żony i samochód - dlatego rozbudowa idzie powoli, już ponad rok, i potrwa jeszcze pewnie z rok, półtora - rozłożone na tyle czasu koszta nie są już tak wielkie, a zawsze wolałem poczekać i kupić coś lepszego. Dzięki temu gdy za jakieś 4 lata sprzedam Fabię i kupię następną :D cały sprzęt po prostu przełożę - a to dlatego że jak już kupuję to wysokiej jakości a jak wiadomo jakość sprzętu teraz drastycznie spada... Dlatego niezrozumiałe są dla mnie posty z for poświęconych car audio typu "mam 500pln - polećcie mi radio i tubę" i potem się koleś dziwi że nie gra ;) Ta branża wymaga cierpliwości... Mój magik - Grześ - pracował kiedyś w Niemczech - zarabiał stosownie do swego talentu i wrócił stamtąd najnowszą BMW serii 7... I od tego czasu (ze 2 lata) to cudne autko stoi rozbabrane bo Grzesio systematycznie gromadzi komponenty... Tak tak moi drodzy. CA wymaga więcej cierpliwości niz kasy... Czego Wam i sobie życzę...


24.07.2006, 07:55
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
pkacz napisał(a):
Tak tak moi drodzy. CA wymaga więcej cierpliwości niz kasy...

IMO projekt, który zakładasz trudno już nazywać CA ;-) . Jak dla mnie to powinno się nazywać MMCS czyli Multi_Media_Car_System ;-) .
pkacz napisał(a):
Dlatego niezrozumiałe są dla mnie posty z for poświęconych car audio typu "mam 500pln - polećcie mi radio i tubę" i potem się koleś dziwi że nie gra

po prostu niektórzy chcą czegoś co będzie grało lepiej niż seria. Powinni być jednak faktycznie świadomi, że to nie jest coś co kwalifikuje się pod to, co rzeczywiście można nazwać CarAudio.


24.07.2006, 08:18
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.01.2006, 20:52
Lokalizacja: Krościenko nad Dunajcem
Posty: 86
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: AUB-1.4 16V 101KM
Samochód: Octavia 1.9 SDI ;)
Rok prod.: 2002
Województwo: małopolskie
Post 
pkacz napisał(a):
CA wymaga więcej cierpliwości niz kasy
w całej rozciągłości sie zgadzam

_________________
DJ Gotuje Czy Ty też chcesz abym ci coś ugotował
jeśli tak wyślij pw lub dzwoń 531-342194


29.07.2006, 23:05
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL