Teraz jest 20.04.2024, 12:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
[F2] Dokładka bluetooth i pamięci masowej 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29.10.2009, 21:58
Lokalizacja: prowincja
Posty: 12699
Podziękował: 189
Pomógł: 403

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: 1Z5/K12
Rok prod.: 2012/2005
Województwo: podkarpackie
Post Re: Dokładka bluetooth i pamięci masowej
czp napisał(a):
4 kamerki - 2 w lusterkach, jedna tyl i jedna przod.

A nie była to przypadkiem wersja pojazdu dla niepełnosprawnych?

_________________
O ślepych za dnia: http://tinyurl.com/jenvmux
Proste jedzenie: https://prostejedzenieblog.wordpress.com
Skrót od tysiąca to "tys.", a nie "tyś". "Tyś" znaczy "ty jesteś".


01.10.2014, 13:47
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25.11.2012, 16:24
Posty: 944
Podziękował: 136
Pomógł: 66

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 1410
Województwo: dolnośląskie
Post Re: Dokładka bluetooth i pamięci masowej
@weuek

Wybacz, ale mało mnie kręci przewalanie kasy na alko i kluby. Czasami- oczywiście, bardzo chętnie, ale czasami i na pewno nie 550zł, tylko może 50zł. Moim hobby jest dłubanie w Fabiszonie, co mnie odpręża i daje kupę radości z robienia czegoś samemu. Poza tym dość dużo pracuję i za bardzo liczę się z groszem żeby przewalać taką kasę w powietrze.

Co do uwag odnośnie nowych kierowców również sobie wypraszam- z racji tego, że 90% przebiegu robię po zatłoczonym mieście nieraz parkuję po kilkanaście razy jednego dnia "na centymetry". Jeżdżę od 2 lat i tylko raz, na początku miałem wpadkę z wystającym z ziemi pieńkiem, którego nie miałem prawa zobaczyć, czujnik zapewne również by nie zareagował. Kamerkę (gdyby była dostępna dla F2) łatwiej byłoby założyć niż czujniki (bez wiercenia w zderzaku, szukania centralki itp); kosztowo wyszłoby na jedno.

Ostatnio jeździłem kilka dni Corollą E12 dziewczyny i zdałem sobie sprawę jak bardzo czujniki JEDNAK ułatwiają życie. Jeżeli dostępna jest taka technologia i nie kosztuje to małej fortuny- to dlaczego z niej nie korzystać? Bo ktoś sobie pomyśli, że słaby ze mnie kierowca? Wybacz, ale mam w d... co kto sobie o mnie pomyśli :P Nawet taka ori kamerka kosztuje mniej niż głupia utrata zniżek za AC po pojedynczej przygodzie z... czymkolwiek.

Na tym zakończmy offtop, na razie i tak odpuszczam kwestię kamerki/czujników, bo muszę uciułać grosz na maxidota i amundsena ;)


01.10.2014, 16:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20.02.2007, 09:16
Lokalizacja: Bestwina obok Bielska-Białej
Posty: 75
Podziękował: 5
Pomógł: 2

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Octavia TSI
Rok prod.: 2011
Województwo: śląskie
Post Re: Dokładka bluetooth i pamięci masowej
Sorki za offtop ale - fabia 2 to akustyczna kupa (hałas z zewnątrz , beznadziejne wygłuszenie wewnątrz) - jak ktoś nie wie co mówię to bo bujam się camry 2.4 :) & Cytrynką C5 2012ci tam...jest cicho !!!! W fabi 2 to jak w sieczkarni - więc audio bez dodatkowego wygłuszenia to jak seks na parkowej ławeczce i mówienie o intymności :D pozdrówka

_________________
pozdrówka

FRanio

Capuccino Fabiola :) w kombiaku


12.10.2014, 18:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.12.2011, 21:57
Posty: 254
Podziękował: 5
Pomógł: 4

Silnik: inny silnik
Skrzynia: LNR - 5b.
Samochód: Fabia 2 FL
Rok prod.: 11.2011
Województwo: zachodniopomorskie
Post Re: Dokładka bluetooth i pamięci masowej
@Franio: ale pojechałeś teraz. Ile kosztuje C5 a ile Fabia??? Co ty porównujesz?


12.10.2014, 18:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25.11.2012, 16:24
Posty: 944
Podziękował: 136
Pomógł: 66

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 1410
Województwo: dolnośląskie
Post Re: Dokładka bluetooth i pamięci masowej
Haha, nie zauważyłem tego wcześniej :D @franio, otrzymujesz forumowe
Obrazek

A mój tata jeździ Audi A6 i przy nim C5 to dopiero kupa! Ba, w Fabii mam koła 15", a on w Audi ma 18"! Fabia to w takim razie beznadziejne auto. Gościu, Twój post ma tyle sensu co moje poprzednie zdanie
:hurra:

Fabia w swojej klasie ma bardzo dobre wygłuszenie (zaślepione fabrycznie otwory technologiczne w drzwiach itp). Dlatego też seria gra w swojej klasie bardzo dobrze. Pomijając już fakt, że Fabia to auto miejskie, a przy miejskich prędkościach kapitalne wygłuszenie samochodu nie ma aż takiego znaczenia. Ważne są drzwi.

BTW przy wymianie radia pociągnę już kable głośnikowe do tyłu- będą czekały aż do przodu włożę jakieś Helixy, a seria pójdzie na tył do włączania okazjonalnie dla pasażerów. Przy wymianie głośników walnę po jednej macie bezpośrednio za głośnik i podkleję boczki drzwi gąbką, żeby przy basie nie terkotały :) Jak dla mnie i do samochodu będzie aż za dobrze
:browar:

Co do bluetooth, radia i pamięci masowej wpadłem na zupełnie nowy pomysł- dużo zaoszczędzę, ale na pewno nie na jakości ;) Wszystko już przemyślane, szczegóły, zdjęcia i wrażenia wkrótce jak uda mi się to wszystko kupić i zmontować ;)


15.10.2014, 08:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.12.2011, 21:57
Posty: 254
Podziękował: 5
Pomógł: 4

Silnik: inny silnik
Skrzynia: LNR - 5b.
Samochód: Fabia 2 FL
Rok prod.: 11.2011
Województwo: zachodniopomorskie
Post Re: Dokładka bluetooth i pamięci masowej
Nono aż jestem sam ciekaw co tam wykombinowałeś ???


15.10.2014, 08:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL