Teraz jest 16.04.2024, 05:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
[F1] MP3 w Symphony? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.09.2011, 20:54
Lokalizacja: SBE
Posty: 3227
Zdjęcia: 0
Podziękował: 17
Pomógł: 143

Silnik: AWY-1.2 6V 54KM
Skrzynia: GSH - 5b.
Rok prod.: 2004
Województwo: śląskie
Post Re: MP3 w Symphony?
przemobiker jakieś foto , model, itp
(inaczej opinia jest do niczego)
pomijam że nie ma nic wspólnego z tematem

_________________
zanim założysz temat użyj opcji szukaj
forumowe >>długopisy , smycze z logo F1 i F2 dostępne << więcej informacji w pierwszym poście tematu


15.10.2016, 08:31
Zobacz profil WWW Album osobisty

Dołączył(a): 09.11.2013, 15:36
Posty: 454
Podziękował: 16
Pomógł: 14

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 2018
Województwo: podkarpackie
Post Re: MP3 w Symphony?
Artur_jaw napisał(a):
przemobiker jakieś foto , model, itp
(inaczej opinia jest do niczego)
pomijam że nie ma nic wspólnego z tematem


Śledząc temat i to co jest napisane kilka postów to jest jak najbardziej na temat. Głupie przycinki w tym wypadku nie są akurat na temat.
Odnośnie radia Pioneer deh 1420ub. Wyświetlacz też jest zielony ale widać to dopiero całkiem w nocy. Do tego momentu wydaje się jakby był szary. Bardzo fajne, leniwe podświetlenie, które komponuje się z zegarami i w ogóle nie razi/rozprasza. Moje poprzednie radio jvc kd lx10r świeciło na czerwono, więc po 1 nie pasowało za bardzo do całości, a dwa było mniej funkcjonalne: brak AUX i USB.
Niedługo 99% odbiorników w autach przestanie działać, bo powoli stacje przechodzą na dźwięk cyfrowy. U mnie w miejscowości gdzieniegdzie odbiera RMF, jedno lokalne radio i radio maryja, gdzie jeszcze kilka miesiecy temu spokojnie 4-5 stacji więcej łapało wszedzie. To samo jest w domu.
P.S jezdzac wzdłuż krajowej 19 na dobra sprawe cokolwiek odbiera w Rzeszowie, troche Lublin i Białystok. Raczej słabo na trasie 450km - a w zasadzie to nic.
Dlatego jeśli forum ma służyć pomocy to ładowanie się w stare radio symphony to ma sens tylko dla zachowania "epoki", bo jeśli chcecie czegoś posłuchać to kiepska opcja. Moje aktualne radio dostałem za darmo (też archaizm) ale do fabrycznego jest ultranowoczesne. W zakupie podejrzewam, że więcej jak 100zł takie radio kosztować nie będzie... Mam ramkę i pasuje całkiem ładnie.
Także, jeśli ktoś już z Was chce modzic z autem w kwestii radia to ma sens jak kupicie coś przynajmniej z bluetooth albo radio satelitarne. Chyba, że dostaniecie coś za free to okej:) bo pomysł zakupu fabrycznego i później wyczynianie rzeźby jest co najmniej słabe.


16.10.2016, 09:40
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL