Teraz jest 27.04.2024, 18:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
[F2] Kabel z bagaznika do akumulatora, ktoredy? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.05.2012, 19:50
Lokalizacja: Łubowo(PL) Oberursel(DE)
Posty: 576
Podziękował: 16
Pomógł: 8

Silnik: BXW-1.4 16V 85KM
Skrzynia: NUC - 7b.AUT
Samochód: Monte Carlo
Rok prod.: 2011/MY2012
Województwo: zachodniopomorskie
Post Kabel z bagaznika do akumulatora, ktoredy?
Witam :)

zakupilem sobie troszke sprzetu audio :) mam znajomego, ktory bardzo dobrze radzi sobie z montowaniem takich rzeczy itp. jednak nigdy nie mial doczynienia z Fabia i prosil, bym sie dowiedzial jaka droga najlepiej puscic kable do zasilania? gdzie jest jakies dobre miejsce zeby to bylo zgrabnie i bezpiecznie?

z gory dziekuje i pozdrawiam.

_________________
Lepiej, twierdze, jest prosic o przebaczenie niz pozwolenie.

Fabia MonteCarlo
Obrazek


23.01.2013, 21:19
Zobacz profil WWW GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03.04.2011, 10:41
Lokalizacja: Poznań
Posty: 328
Zdjęcia: 0
Podziękował: 6
Pomógł: 25

Silnik: BBZ-1.4 16V 101KM
Skrzynia: MZL - 5b.
Samochód: Skoda Fabia Sport Monnari
Rok prod.: 2007
Województwo: wielkopolskie
Post Re: Kabel z bagaznika do akumulatora, ktoredy?
Cześć pewnie szukasz miejsca aby przeprowadzić przewody do woofera.Moja propozycja aby z kufra przejść lewą stroną auta tj pod lewym boczkiem, wejść pod welur i próg (pod tą osłonę z ABS-u która okrywa i chroni wewnętrzny próg) i tak całą lewą stroną od kierowcy przejść na wysokość skrzynki bezpieczników.Może jest trochę rozbierania ale to rozsądne i estetyczne rozmieszczenie przewodów.Wydaje mi się że za skrzynką bezpieczników jest przejście przez ściana grodziową.Możesz jeszcze spróbować w okolicy wyjścia przewodów klimatyzacji.Tak na moje najtrudniej pokonać właśnie ścianę aby wejść bezpośrednio na akumulator.

_________________
F2 by marcing040381


23.01.2013, 22:04
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 25.11.2009, 17:45
Posty: 6
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: ATD-1.9 TDI 101KM
Samochód: Fabia II & Ibiza
Rok prod.: 2009
Województwo: kujawsko-pomorskie
Post Re: Kabel z bagaznika do akumulatora, ktoredy?
Witam. Ja u siebie mam kabelek ciagniety prawa strona pod plastikami progow, z tego co pamietam to chyba nawet ich nie zdejmowalem tylko wciskalem kabel od spodu a do komory silnika jest przejscie po prawej stronie (pasazera). Najlepiej zaczac od akumulatora, rozebrac podszybie (wycieraczki i te plastiki), tam bedzie widac wchodzace kable z komory silnika do wnetrza i obok nich wepchnac kabel, potem od strony pasazera zerknac pod deske, zdjac oslonke i tam szukac wepchnietego kabla (trzeba dobrze szukac bo z tego co pamietam to sa tam chyba jakies wygluszenia kabiny i tak tylko zerkajac mozna go nie zobaczyc) i teraz ciagnac pod oslonami progow na tyl auta. A miejsce do podpiecia masy znajdziesz pod oslona w bagazniku (ta w ktorej jest zamocowany trojkat ostrzegawczy) trzeba ja zdjac i tam po lewej stronie bedzie taki cypelek z otworem i do niego mozna przykrecic mase. Juz dokladnie nie pamietam ale jakos tak to szlo. Pozdrawiam.


24.01.2013, 15:43
Zobacz profil

Dołączył(a): 15.04.2012, 16:37
Lokalizacja: Radom
Posty: 220
Podziękował: 2
Pomógł: 2

Silnik: BNM-1.4 TDI 70KM
Skrzynia: inny model
Samochód: Fabia 2
Rok prod.: 2008
Województwo: mazowieckie
Post Re: Kabel z bagaznika do akumulatora, ktoredy?
właśnie się zastanawiłem jak przejść grodź bo z resztą nie mam zawsze problemów znalazłem to czego szukałem dzięki panowie po raz kolejny forum się przydaje :browar:


30.03.2013, 14:22
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL