Teraz jest 12.07.2024, 18:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Montaz okablowania 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Montaz okablowania
Chce pociagnac kable do audio do tylu auta. Wczoraj udalo mi sie zdemontowac prawie wszystkie plastiki ktore trzeba zdjac zeby polozyc kable. Nie udalo mi sie tylko znalez miejsca w ktorym moznaby sie przedostac z kablem zasilajacym do wzmacniacza z komory silnika do kabiny. Czy ktos z Was robil to samodzielnie?


06.07.2005, 11:19

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Da radę i nawet ktoś już to robił i o tym pisał na forum.

Poszperaj troszke w strych postach, myślę że coś znajdziesz. :D


06.07.2005, 11:21

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Odkrecasz schowek i odciagasz troche ta mate wygluszajaca tam masz taki koreczek gumowy zdejmujesz go i masz dziureke ;)


06.07.2005, 12:12

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
theghost napisał(a):
Odkrecasz schowek i odciagasz troche ta mate wygluszajaca tam masz taki koreczek gumowy zdejmujesz go i masz dziureke ;)


dokladnie tak. od silnika jest dostepna po lewej stronie (jak patrzysz na silnik) przy zawiasie maski (gleboko schowana) pod tym plastikiem maskujacym mechanizm wycieraczek. mi udalo sie przelozyc kabel nawet bez odkrecania schowka (przydatny okazal sie bagnet :) ) jedyny mankament takiego rozwiazania jest taki ze potrzeba okolo 1,5 metra wiecej kabla niz gdybys pociagnal go po stronie kierowcy


07.07.2005, 23:18

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Kabelki już leżą :) Dzieki za pomoc. Jutro będe lutował i przerabiał końcówki przy radiu. Potem beda kolejne kroki. Generalnie chce wszystko zrobic tak zeby stracic jak najmniej wewnatrz auta. Szczegolnie w bagazniku. Mam pewna koncepcje ale jeszcze musze ja przemyslec ;)


12.07.2005, 21:08

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Coval, a czy możesz mi powiedzieć ile metrów kabla Ci poszło żeby przeciągnąć na tył?
I jeszcze jedno pytanie.... jakie przewody kupić... znaczy czy są jakieś specjalne przewody przeciwzakłoceniowe? Bo nie ma się co oszukiwać- podstawa to kable!
Pozdrawiam ;)


09.01.2006, 16:41

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Kupilem zestaw kabli w Norauto. W skład zestwawy wchodzi: 5m kabla zasilajacego (czerwony), 1m kabla zasilajacego (czarny), bezpiecznik 30A w oprawce, 10m kabla glosnikowego 2*1,5mm2, , babel 2*RCA 5m. Do tego dokupilem jeszcze chyba 2m kabla zasilajacego bo zabraklo.


10.01.2006, 08:13
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post 
Coval napisał(a):
Chce pociagnac kable do audio do tylu auta. Wczoraj udalo mi sie zdemontowac prawie wszystkie plastiki ktore trzeba zdjac zeby polozyc kable. Nie udalo mi sie tylko znalez miejsca w ktorym moznaby sie przedostac z kablem zasilajacym do wzmacniacza z komory silnika do kabiny. Czy ktos z Was robil to samodzielnie?

Zanim założysz nowy temat, UŻYJ SZUKAJ !!! Temat był poruszany i nie ma konieczności zakładać nowy !!!!! :czacha: :czacha: :spam: :spam: :spam:

_________________
Moje autko O2RS BLUE


10.01.2006, 08:59
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 17.08.2006, 14:22
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Posty: 478
Zdjęcia: 4
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: ASZ-1.9 TDI 130KM
Samochód: RUN
Rok prod.: 2003 LPG
Województwo: świętokrzyskie
Post 
Tu znalazłem jak poradzili sobie z kablami niestety opis po hiszpańskiemu chyba :mrgreen:
Przewody

_________________
Trzeba płynąć pod prąd, bo z prądem płyną tylko śmieci :-)


04.09.2007, 20:51
Zobacz profil Album osobisty

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Po co kombinować, po co czytać po hiszpańsku jak w manualach jest opis przejścia lewą stroną do komory silnika ?

A wiem, że się da, bo ćwiczyłem ten temat.

I gdybyś przeszedł lewą stroną to te 5m bo lekkim "naciągnięciu" by Ci starczyło.


06.09.2007, 14:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL