Teraz jest 04.05.2024, 19:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Radio CD Symphony 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Symphony z CD na Allegro kupisz za 400 pln (nowe w salonie Skody ponad 1.600 pln), ale jego zakup na takiej aukcji jest jednak dwuznaczny moralnie - ja przynajmniej miałem mały dylemat, choć człowiek w kontakcie telefonicznym wydawał się dość wiarygodnym gościem w średnim wieku (zero cwaniakowania).
Wiem że w momencie zakupu nowej Fabii można sobie zażyczyć inne radyjko, jeśli jest to dodatkowa opcja - na pewno wychodzi taniej i wiele osób decyduje się na to.


30.04.2007, 05:59

Dołączył(a): 06.04.2006, 22:56
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2322
Zdjęcia: 8
Podziękował: 10
Pomógł: 102

Silnik: CJZD-1.2 TSI 110KM
Skrzynia: O2U - 6b, OAM - AUT (1.2TSI 110KM)
Samochód: F3 MC
Rok prod.: 2015
Województwo: śląskie
Post 
maciejdr napisał(a):
Dzięki, ale to znowu dolna krawędź radyjka wejdzie za głęboko i masz babo placek. Wydawało mi się, że jedyne ograniczenie w 'dopchnięciu' radia stanowi ta śruba wystająca z tyłu, u mnie kostki niewiele wystają poza tył radia, więć jedynie może wiązka kabla przeszkadza........Tylko że wtedy znowu radyjko weszłoby za głeboko, ech,, tak źle i tak niedobrze...

Witam,
... śruba prowadząca z tyłu radia ma swoje "siedzisko" w ramce platikowej zamontowanej w głębi...
kostki też mają "swoje wycięcia" w tej ramce ...
jeśli chodzi o zabudowe radia to proponuję kabel antenowy przełożyć w dolny otwór z prawej strony ramki (tej zabudowanej we wnęce, a całą wiązkę pociągnąć górą, wtedy jest dość miejsca aby wszystko ładnie ze sobą spasowało - temat sam przerobiłem, ale niestety bez fotek... w razie problemów postaram sie jakieś pstryknąć.

pozdrawiam.
Irek.

_________________
Sprzedaję : > na allegro < lub > na OLX <
F1 - sprzedana Obrazek
OII - sprzedana Obrazek
F3 - obecnie Obrazek


28.05.2007, 21:19
Zobacz profil GG Album osobisty

Dołączył(a): 14.06.2007, 15:45
Lokalizacja: Kraków/Bochnia
Posty: 35
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Samochód: Fabia 1.9 TDI
Rok prod.: 2007
Województwo: małopolskie
Post 
Witam Panowie. Ja nie dość że tu nowy to jeszcze skodą nie jeżdżę:) Ok skłamałem...czasami jeżdżę:) Wczoraj jeździłem:) Poszukuję radia do Fabii i mam z tym pewien problem. Czy możecie mi jakoś pomóc? Mam na myśli jakiś kontakt z kolegą Makler, który w jedym ze swoich postów w tym wątku pisał o nowych Symphony z faktura za bodajrze....450zł. Czy wiecie coś nt temat, czy to jest aktualne i jaką przeszłość ma takie radio? Pozdrowienia


16.06.2007, 10:38
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL