Teraz jest 28.06.2024, 00:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
kino w aucie 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.04.2005, 08:28
Lokalizacja: EL
Posty: 1088
Podziękował: 0
Pomógł: 24

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: 3.0d
Rok prod.: 2004
Województwo: łódzkie
Post 
listek2000 napisał(a):
do pasji doprowadza mnie trzeszczaca tapicerka


również wkur.... mnie piekielnie dziadowate boczki, ale juz mam plan, wyciąć dziure na głosnik tak aby nie wypychał tapicerki (plastikowej jej częsci)

listek2000 napisał(a):
przewody


chyba je normalnie przykleje matą do blachy

listek2000 napisał(a):
niczki podnosnikow tez wpadaly w rezonans


te pokleiłem matą bitumiczną, ale tech chyba je zakleje matą

Ad. 3
spotkałem się że np po włączeniu świateł wyświetlacz sam się przyciemnia,
iterpretuje to w ten sposób że zapada zmierzch/noc i prażący wyświetlacz razi kierowce,
w takich sprzętach da się coś takiego wł/wył

_________________
Danger.It's the Ranger!
A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany...
jak mamy diesla po chipie to trakcji szukamy...


Niżej podpisany użytkownik dziękuje Yogi za ten post:
listek2000
04.09.2008, 18:18
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03.10.2007, 19:07
Lokalizacja: Łódź
Posty: 493
Podziękował: 1369
Pomógł: 8

Silnik: BLS-1.9 TDI 105KM
Skrzynia: inny model
Samochód: FABIA II 1.9 TDI PD Sport
Rok prod.: 2007/2008
Województwo: łódzkie
Post 
Obrazek dalej charczy... :smiley15: a tak na powaznie to dzieki yogi ... faktycznie mialem ustawione "auto" i jak przelaczylem na "day" (jest jeszcze "night") to obraz trzyma jakosc bez wzgledu na to czy wlaczam stacyjke czy jade czy cokolwiek... dzieki... a co z reszta... urwac lusterka... nikomu nie drgaja??? pozdr


04.09.2008, 21:16
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 02.10.2007, 20:26
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 191
Zdjęcia: 10
Podziękował: 0
Pomógł: 10

Samochód: Fabia Elegance Multimedia & ESPL Edition
Rok prod.: 2002
Województwo: podkarpackie
Post 
listek2000 napisał(a):
nikomu nie drgaja???

Napier*****y strasznie wszystkie tedziadostwa. Ja Zminimlizowałem to do minium poprzewz zastosowanie gąbek. Każdąwtyczkę w siłowniku upychałem na sile w gąbce i dodadkowo przyciągałem taśmą kablową. Od tyłu siłownika nawaliłem tyle gabki że go aż wykrywia. Na tapicere wywaliłem mase tłumiącą. Kable pomocowałem na trzymakach( można też przykleićdużym kawałkiem maty)
Informacje o tym ze sie gainy ustawia na maksymalnej głośności radia są kolejnym dowodem na to że do forumów trzeba podchodzićz dystansem... Dajesz na ful na wyjściu masz przebieg prostokątny(przester sie robi i elektronika obcina). Ja bym to zrobił tak: Geina na minimum i sprawdzic jak gra, jeśli mało to na godzine 9 i sprawdzićjak gra. Im dajesz mniej na gaine to gra lepiej!!!!

_________________
ONE OF THE BEST AUDIO-VIDEO SYSTEMS IN EUROPE :-*
Stage 1 -> 155Ps@360Nm
Stage 2 -> 150dB@43Hz ;) by RE Audio
Stage 3 -> 188Ps@410Nm
Stage 4 -> 2xxPs@4xxNm in progres...


Niżej podpisany użytkownik dziękuje Siara za ten post:
listek2000
05.09.2008, 06:56
Zobacz profil GG Album osobisty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03.10.2007, 19:07
Lokalizacja: Łódź
Posty: 493
Podziękował: 1369
Pomógł: 8

Silnik: BLS-1.9 TDI 105KM
Skrzynia: inny model
Samochód: FABIA II 1.9 TDI PD Sport
Rok prod.: 2007/2008
Województwo: łódzkie
Post 
Obrazek
Obrazek
Obrazek witam ponownie... przede wszystkim udalo mi sie opanowac to trzeszczenie tapicerki... zasprayowalem te laczenia i plastikowe nity taka gumowa masa... dobrze wchodzi w takie szczeliny... poza tym pod dystanse dalem filc zeby nie przenosily duzego rezonansu na drzwi oraz dodalem go tez na dolne obrecze glosnikow czyli w miejsca gdzie dotyka (wypycha) oslone glosnika ... otulilem tez kable pianka i w sumie efekt jest zadowolajacy... choc dalej po nacisnieciu w miescu na zdejciu da sie slyszec skrzypienie ale na szczescie nie juz w takt muzyki :) tak mysle czy nie powinno sie dac na calej dlugosci (oprocz gornej krawedzi przy szybie) krawedzi tapicerki takiej drobnej nasadzanej gumowej uszczelki zeby tapicerka nie dotykala krawedzia direct do metalu... tak to zaobserwowalem, moze sie myle ze to ma znaczenie... dlaej nie mam pomyslu na wieksze lusterko... musze ustralic co drzy samo lusterko czy obudowa... chyba obudowa bo lekko uniesiona juz nie nawala... a juz kolega podsumowal... ze do takiego auta o takich tanich konstrukcjach drzwi nie daje sie poteznych glosnikow... najlepiej dac swierszcze na przod i sub do tylu... ale przypomne ze sub nie wystepuje w muzyce tradycyjnej... jest to glosnik niskiej czestotliwosci LFE do efektow specjalnych w kinie domowych 5.1 owszem fanie wzmacnia basik... ale nie jest to naturalne w muzyce... i chyba tak mysle ze sam sub plus swierszcze to takiemu zestawowi braknie "srodka"... ale to juz moje odczucie, pozdr.


07.09.2008, 15:29
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.04.2005, 08:28
Lokalizacja: EL
Posty: 1088
Podziękował: 0
Pomógł: 24

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: 3.0d
Rok prod.: 2004
Województwo: łódzkie
Post 
co to za magiczna guma w spreyu ??

czy aby masz wszystkie gumowe uszczelki naciągane na zielone zatrzaski tapicerki ?

_________________
Danger.It's the Ranger!
A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany...
jak mamy diesla po chipie to trakcji szukamy...


Niżej podpisany użytkownik dziękuje Yogi za ten post:
listek2000
07.09.2008, 15:56
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03.10.2007, 19:07
Lokalizacja: Łódź
Posty: 493
Podziękował: 1369
Pomógł: 8

Silnik: BLS-1.9 TDI 105KM
Skrzynia: inny model
Samochód: FABIA II 1.9 TDI PD Sport
Rok prod.: 2007/2008
Województwo: łódzkie
Post 
nie mam juz zadnych... poginely... :( myslalem nad tym czy to jest tak wazne... i mam takie wrazenie ze im czesciej zdejmuje boczki to wiecej trzeszca... :) wlasnie stwierdzam nawrot choroby caly weekend w pi....u :crazy:

ta guma w sprayu jest TUTAJ

musze pomyslec o tych podkladkach gumowych... to sie jakos kupuje gdzies na wage na sztuki... gdziekolwiek ?
dzieki za trafne sugestie i pozdr.


07.09.2008, 18:10
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.04.2005, 08:28
Lokalizacja: EL
Posty: 1088
Podziękował: 0
Pomógł: 24

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: 3.0d
Rok prod.: 2004
Województwo: łódzkie
Post 
listek2000 napisał(a):
mam takie wrazenie ze im czesciej zdejmuje boczki to wiecej trzeszca...


tak jest zawsze, zmniejszasz sztywność boczka wyginając go i wyrywając go z zatrzasków to co zostało złożone w fabryce 2 raz już nie będzie tak dobrze spasowane

zielone zatrzaski razem z gumkami do kupienia w polmozbycie skody na przybysza 199/205 coś ok 50gr sztuka.
Dziwie się że jeszcze je masz przy takim wachlowaniu tapicerką, przecież one lecą jak zapałki

[ Dodano: 2008-09-07, 20:56 ]
Obrazek


Obrazek

[ Dodano: 2008-09-13, 17:43 ]
dokupione 10m taśmy dekarskiej, wycięte 4 pierscienie z mdfu będzie walka z rezonansami
potrzebuje ino czasu

glut w spreju fajna rzecz tylko że ja boczki już pozaklejałem matami bitumicznymi musiałbym wycinać w miejscach łączenia plastiku z tapicerką

[ Dodano: 2008-09-19, 22:07 ]
bylem dokupilem 10szt zatrzasków teraz sa po 1zł/szt

_________________
Danger.It's the Ranger!
A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany...
jak mamy diesla po chipie to trakcji szukamy...


Niżej podpisany użytkownik dziękuje Yogi za ten post:
listek2000
07.09.2008, 19:52
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03.10.2007, 19:07
Lokalizacja: Łódź
Posty: 493
Podziękował: 1369
Pomógł: 8

Silnik: BLS-1.9 TDI 105KM
Skrzynia: inny model
Samochód: FABIA II 1.9 TDI PD Sport
Rok prod.: 2007/2008
Województwo: łódzkie
Post 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

witam no wreszcie kupilem navi MT-6501 do F2 i mam problem z zasilaniem tego radia kostka w skodzie zasilajaca jest bardzo uboga bo jak wspomnialem jest 2x can ,uziemienie, i dwa razy power +12v i co dziwne oba aktywne bez kluczyka (wydaje mi sie ze jeden powinien zanikac po wyjeciu klucza) dlatego przy podlaczaniu nawigacji nawet sobie pomyslalem ze bedzie dzialac ciagle ale to sie najwyzej galka na zadanie zgasi (tj w radiu dance) i bedzie fajnie... a tu dziwne wlasnie mimo pradu na obu koncowkach nawigacja samowolnie wogole nie dziala, dopiero po przekreceniu klucza i to az do pozycji ze musza sie kontrolki swiecic dziala, jak tylko cofne kluczyk troszke do tylu juz gasnie ... nie mam pojecia co decyduje o tym (pewno ten can) radio wymaga przekrecenia tego klucza jeszcze... podepne vag i zobacze co tam jest pod zakladka radio, czy wogole polaczy sie z nawigacja...

ps. ciekawe jest to ze producent radia odcial wlasnie kable acc (zreszta nie ma gdzie go podlaczyc skoro w org kostce F2 sa tylko dwie +12tki ciagle aktywne jak wspomnialem)

dostalem odpowiedz od dystrybutora ze gdyby nie udalo sie przez magistrale can to musze polaczyc zolty z czerwonym... ale niebardzo to rozumiem... :crazy:


25.07.2009, 22:43
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 20.03.2008, 20:36
Lokalizacja: Pabianice
Posty: 408
Podziękował: 1
Pomógł: 11

Silnik: BXW-1.4 16V 85KM
Skrzynia: inny model
Samochód: FABIA II COMBI JOY
Rok prod.: 2008
Województwo: łódzkie
Post 
Jak się sprawuje to cudo?

_________________
F2 COMBI LPG


Niżej podpisany użytkownik dziękuje K_Tomek za ten post:
listek2000
08.09.2009, 08:29
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03.10.2007, 19:07
Lokalizacja: Łódź
Posty: 493
Podziękował: 1369
Pomógł: 8

Silnik: BLS-1.9 TDI 105KM
Skrzynia: inny model
Samochód: FABIA II 1.9 TDI PD Sport
Rok prod.: 2007/2008
Województwo: łódzkie
Post 
no sa pewne niedorobki, fajne jest to ,ze jest niezly kombajn majacy wieksze mozliwosci po odblokowaniu win 5.0 CE wtedy sobie wgrywasz co chcesz
poki co czekam na adapter ktory zmusi maja fabie do pelnej komunikacji przez can, bo np nadal radio nie wylacza sie przy zapalaniu, nie zwieksza sily glosu przy przyspieszaniu itd, tuner dvb-t troszke slaby i nie zawsze gra tv, automapa wgrywa sie banalnie prosto na sd karte i juz dziala, do tego mp3 dvd i divixy leca z napisami co w poprzednim clarionie nie bylo takiej mozliwosci, na pewno dzwiek ustepuje mojemu clarionikowi ktory bez wzmaka pozostawiony w starej skodzie gra niestety czysciej i lepiej na podrzednych sonkach niz ten kombajn, no ale wiadomo chinska podrobka... jak to sie mowi jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego ale tak chcialem zeby juz nie ciagac do auta zadnych dodatkowych urzadzen i jestem zadowolony, pozdr.


08.09.2009, 08:44
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 20.03.2008, 20:36
Lokalizacja: Pabianice
Posty: 408
Podziękował: 1
Pomógł: 11

Silnik: BXW-1.4 16V 85KM
Skrzynia: inny model
Samochód: FABIA II COMBI JOY
Rok prod.: 2008
Województwo: łódzkie
Post 
Też mi się takie kombajny podobają i przy najbliższym przypływie gotówki planuję się skusić na taki sprzęcik

_________________
F2 COMBI LPG


Niżej podpisany użytkownik dziękuje K_Tomek za ten post:
listek2000
09.09.2009, 17:14
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.03.2008, 15:57
Lokalizacja: łódź
Posty: 1254
Podziękował: 0
Pomógł: 32

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Fiat Doblo
Rok prod.: 2011
Województwo: łódzkie
Post 
Obrazek

Zastanawiam się czy da się zmienić podświetlenie przycisków z niebieskiego na zielony???


Ostatnio edytowano 26.01.2010, 14:41 przez wawrzkok, łącznie edytowano 1 raz



Niżej podpisany użytkownik dziękuje wawrzkok za ten post:
listek2000
11.10.2009, 09:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03.10.2007, 19:07
Lokalizacja: Łódź
Posty: 493
Podziękował: 1369
Pomógł: 8

Silnik: BLS-1.9 TDI 105KM
Skrzynia: inny model
Samochód: FABIA II 1.9 TDI PD Sport
Rok prod.: 2007/2008
Województwo: łódzkie
Post 
witam,bardzo ladne cacko, co to jest jaki model i co potrafi ??? ile kosztuje i ocena wlasna co do jakosci dzwieku w porownaniu z czyms co miales i znasz,dzieki i pozdr.


11.10.2009, 17:07
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.03.2008, 15:57
Lokalizacja: łódź
Posty: 1254
Podziękował: 0
Pomógł: 32

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Fiat Doblo
Rok prod.: 2011
Województwo: łódzkie
Post 
Jest to:

AudioMedia (typ AMV 398DD) - to marka, której założycielem jest Clarion Włochy. W początkowym okresie miała być uzupełnieniem oferty marki Clarion, ale z czasem stała się solidną podstawą oferując całą gamę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, czyli segmencie rynku nie konkurującym z produktami Clariona. AudioMedia jest marką oferującą kompletną ofertę car audio, od zwykłych odtwarzaczy dvd i monitorów przez stacje multimedialne do nawigacji gps - wszystkie są w stanie zaspokoić dużą większość rynkowych potrzeb w tańszym przedziale cenowym.

Dane techniczne:
* 7calow elektrycznie opuszczany ekran TFT 16:9
* Regulowany kąt położenia ekranu
* Gniazdo kart
SD
* Gniazdo USB
* Pilot
* Wzmacniacz 4 x 40W
* CD, CD-R/RW, DVD, DVD-R/RW, VCD, MP3, WMA, MP4, JPEG
* Mechanizm z systemem anty wstrząsowym i pamięcią ESP
* Tuner RDS z pamięcią 30 stacji (18FM i 12AM)
* 4 wyjścia audio RCA
* 2 wejścia audio RCA - AUX
* 2 wyjścia wideo RCA
* 1 wejście wideo RCA
* 1 wejście wideo RCA dla kamery cofania
* mieli wszystkie rodzaje filmów - testowałem


Koszt tego cuda to 1400 zł.
Jak dla mnie gra super.


Niżej podpisany użytkownik dziękuje wawrzkok za ten post:
listek2000
11.10.2009, 17:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03.10.2007, 19:07
Lokalizacja: Łódź
Posty: 493
Podziękował: 1369
Pomógł: 8

Silnik: BLS-1.9 TDI 105KM
Skrzynia: inny model
Samochód: FABIA II 1.9 TDI PD Sport
Rok prod.: 2007/2008
Województwo: łódzkie
Post 
no to ladnie sory ze truje :crazy: czy moglbys uzupelnic czy w tym jest navigacja? jesli tak to jaki system jest? czy czyta filmy z usb i sd karty, czy divix czyta z napisami? czy slot sd obsluguje kary sdhc np 4-8gb? jak gra radio... czy potrzebny separator? czy dvd ma dekoder dolby digital? ??? uff :)


11.10.2009, 19:16
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL