Teraz jest 02.05.2024, 01:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Polecane serwisy i warszaty itp. 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
bardzo dziekuje za ostrzezenia ale niestety zaryzykowalem i pojechalem tam na przeglad. Cena moze tak bardzo nie szokuje 530 z. (przeglad roczny 41 tys, olej, filtr oleju, powietrza, paliwa, plus sprawdzanie na kompie) ale generalnie czulem sie tak jakby mnie chcieli caly czas oszukac. Chcieli mi wymienic filtr kabinowy ( sam go wymienilem 3 miesiace temu), pozniej przyczepili sie do klocow, chociaz byly w polowie dobre. stalem wiec caly czas przy samochodzie i pilnowalem. Ogolne wrazenia - pala z minusem !!!!

Pozdrawiam

Mikolaj


01.03.2007, 13:07

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
polecam sklep z czesciami oraz serwis w opolu na ul.Jagielonow 40 szczegulnie dla ludzi z wrocka i oklic o wiele taniej niz we Wroclawiu zreszta sprawdzie sami www.skoda-jano.opole.pl rowniez prowadza wysylke do klijenta


29.03.2007, 22:08

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Polecam warsztat z Gdyni Auto-Zach z Witomina ul.Słoneczna 2
Gość w fachu siedzi ponad 30 lat i zna się na rzeczy. Ceny naprawdę promocyjne.
Ogólnie warsztat nie budzi zaufania ale jest to zmyłka optycza. Potrafią doradzić a jak czegoś nie wiedza to nie wkładają łap do silnika bez uprzedniego sprawdzenia.
Wszystko na czas, wszstkie części wymienione z powrotem trafiają do właściciela (o ile chce takowe wziąść do domu), ogólnie godny polecenia.
Uwaga na dojazd, ciężko trafić.


30.03.2007, 12:18

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Polecam serwis skody:

ASO SKODA DANELCZYK
ŚWIDNIK-KALINÓWKA
LUBLIN
TEL. 0-81 756-84-84

Na dzień dobry rabat 5% i w samochodzie wszystkie usterki usunięte, auto umyte i posprzątane w środku :hurra:

Dla porównania ASO w Puławach poza wymianą oleju na przeglądach nie robią nic. OMIJAĆ SKODĘ W PUŁAWACH Z DALEKA :nono:


11.04.2007, 21:15

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Uwaga na serwis Skoda w Dzierżoniowie "Centrum TMT"
To są zwykli oszuści wciskający klientowi kity.
Jak komuś zalezy na sprawności technicznej Fabki to niech omija z daleka ten serwis.
W maju 2006 wymieniłem tam łańcuch rozrządu, w grudniu 2006 pojechałem bo strasznie głośno pracował w serwisie stwierdzili że wszystko jest OK i spokojnie mogę jeździć. W kwietniu 2007 pojechałem na przegląd serwisowy do ASO "AUTO SUDETY" w Wałbrzychu gdzie stwierdzono że łańcuch jest natychmiast do wymiany i jeżeli nie muszę to lepiej będzie jak nie będę jeździł autem. Więc pojechałem z powrotem do ASO w Dzierżoniowie, gdzie usłyszałem ponownie że wszystko jest OK i tak ma być, więc poprosiłem o stwierdzenie tego faktu na piśmie i takie dostałem. Wspomnę że na wymienionym łańcuchu rozrządu zrobiłem 18 000 km. Wkurzyłem się więc oddałem auto do rzeczoznawcy ds. motoryzacji Naczelnej Organizacji Technicznej w celu wydania niezależnej opinii. Opinia była oczywista - łańcuch w stanie krytycznym zagrażającym bezpieczeństwu użytkowania. Więc nie będę już zawracał głowy w CENTRUM TMT w Dzierżoniowie, tylko sprawę kieruje od razu do sądu. Jak zapłacą koszty dodatkowe jak: wynagrodzenie prawnika, zwrot za ekspertyze rzeczoznawcy no i jeszcze kilka innych, to może przestana oszukiwac klientów - a może tylko tak mi się wydaje?

ODRADZAM WSZYSTKIM ASO "CENTRUM TMT" W Dzierżoniowie


POLECAM ASO AUTO SUDETY W Wałbrzychu


22.04.2007, 18:16
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
apm napisał(a):
Uwaga na serwis Skoda w Dzierżoniowie "Centrum TMT"
To są zwykli oszuści wciskający klientowi kity.
Jak komuś zalezy na sprawności technicznej Fabki to niech omija z daleka ten serwis.
W maju 2006 wymieniłem tam łańcuch rozrządu, w grudniu 2006 pojechałem bo strasznie głośno pracował w serwisie stwierdzili że wszystko jest OK i spokojnie mogę jeździć. W kwietniu 2007 pojechałem na przegląd serwisowy do ASO "AUTO SUDETY" w Wałbrzychu gdzie stwierdzono że łańcuch jest natychmiast do wymiany i jeżeli nie muszę to lepiej będzie jak nie będę jeździł autem. Więc pojechałem z powrotem do ASO w Dzierżoniowie, gdzie usłyszałem ponownie że wszystko jest OK i tak ma być, więc poprosiłem o stwierdzenie tego faktu na piśmie i takie dostałem. Wspomnę że na wymienionym łańcuchu rozrządu zrobiłem 18 000 km. Wkurzyłem się więc oddałem auto do rzeczoznawcy ds. motoryzacji Naczelnej Organizacji Technicznej w celu wydania niezależnej opinii. Opinia była oczywista - łańcuch w stanie krytycznym zagrażającym bezpieczeństwu użytkowania. Więc nie będę już zawracał głowy w CENTRUM TMT w Dzierżoniowie, tylko sprawę kieruje od razu do sądu. Jak zapłacą koszty dodatkowe jak: wynagrodzenie prawnika, zwrot za ekspertyze rzeczoznawcy no i jeszcze kilka innych, to może przestana oszukiwac klientów - a może tylko tak mi się wydaje?

ODRADZAM WSZYSTKIM ASO "CENTRUM TMT" W Dzierżoniowie


POLECAM ASO AUTO SUDETY W Wałbrzychu


apm, masz racje z zaklamaniem i partaczami trzeba walczyc :devil: :blowup:

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


22.04.2007, 19:09
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
apm,
gratuluję zapału i woli walki na drodze sądowej. Jesteś jednym z niewielu, którzy się na to decydują, a szkoda. Trzeba eliminować takich partaczy i naciągaczy.

Powodzenia!

ps. daj znać jak się zakończy sprawa


22.04.2007, 19:17
Zobacz profil

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
To zgoła trochę podobna sytuacja, jak u mnie - skarżyłem się na drgania silnika na wolnych obrotach... ASO Zabrze - "proszę się nie przejmować - ten typ tak ma, a do tego jeszcze pewnie jakieś paliwo liche mogło być", więc pojechałem do Gliwic - okazało się po KRÓTKIEJ diagnozie, że mam głowicę silnika do wymiany...
Niestety nie miałem wówczas czasu na tyle, aby w Zabrzu udowadniać jakieś oszustwo, a na pewno kardynalny błąd, ale może jeszcze kiedyś znajdę chwilkę, aby coś wyskrobać oficjalnego... ot choćby samo to, iż według serwisu w Zabrzu, amortyzatory tylnej klapy nie podlegają wymianie gwarancyjnej, mimo że ciekną - według nich są sprawne, ponieważ klapa nie opada, tylko trzyma się na górze otwarta... Gliwice wymieniają to od ręki...
W takiej sytuacji tylko w jeden sposób można skomentować pracę takiego serwisu :cenzura:


23.04.2007, 00:27

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
narazie przekazałem wszystkie dokumenty radcy prawnemu aby sklecił z nich jakiś śliczny pozew do sądu, ogólnie jestem pozytywnie nastawiony tzn jestem przekonany o zwycięstwie, jak coś się rozwinie to poinformuję.

moja "fabianka" też na wolnych obrotach od czasu do czasu lubi zadrgać (podnieca się czy co?), w ASO stwierdzili że tak ma być, bo to wynika z europejskiej normy wprowadzania spalin do atmosfery, drga bo spadają obroty a jak spadają obroty to mniej spalin emituje - ot to Ci radosna tfórczość doradcy serwisowego


23.04.2007, 20:45

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Zastanawiam się czy ktoś z was serwisuje swojego fabiszona u Cianciary na Fieldorfa (Gocław, Warszawa). mam co do jego warsztatu mieszane uczucia, przerabiałem u niego jakiś czas temu sprawę czujnika temperatury, wymienił, wziął 100 zł, ale to nie pomogło. Na zbiorniczku mam chyb olej, pewnie uszczelka pod głowicą - też defacto wymieniana u Cianciary. Zbliża mi się roczny przeglądzik z wymianą oleju i filtrów i się zastanawiam czy warto do niego uderzać? Poradźcie proszę.


08.05.2007, 22:32

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Odradzam ASO SKODA LELLEK w Opolu - Sławicach. Jakiś dłuższy czas temu robiłem tam przegląd. Przyjechałem z fabią na przegląd ogólny, przy okazji wymieniałem akumulator. Na pytanie jaki mi wstawią, usłyszałem: "nowy". Na fakturze wpisali mi wymianę oleju na 4.5l, czego nie zauważyłem. Okazało się że w rzeczywistości wchodzi mi 3,8l. Przy okazji obsługa zwracała uwagę na rzeczy nieistotne, np. zarysy na lakierze na drzwiach (odpryski od kamieni).

Wyglądało mi to na odwrócenie uwagi od rzeczy istotnych, być może coś kombinowali i żebym się nie zorientował zajmowali się "pierdołami". Na serwis oczywiście nie można było wejść. Nawet nie wiem czy w ogóle ten olej wymienili czy tylko na fakturze się pojawił. Przypuszczam, że przy okazji coś musieli grzebać w elektryce bo po roku czasu rzekomo nowy akumulator potrafił się rozładować, jeśli przez 5 dni z rzędu nie uruchamiałem auta. Przedtem nie miałem żadnych problemów ze starym akumulatorem zanim się zepsuł. Przy okazji zaczęło wspomaganie nawalać (migająca deska rozdzelcza).

W tej chwili sam kupuję części i jeżdżę tam gdzie mnie wpuszczą na serwis (ale już do żadnego ASO, tylko prywatnie). Jeśli jest ktoś z okolic, byłbym wdzięczny na temat opinii o serwisie SKODA JANO w Opolu. Chciałbym się tam wybrać na większe naprawy ale w ciemno tam nie pojadę.


09.05.2007, 10:39

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
czy ktoś posiada jakieś doświadczenie z tymi serwisami??

"AZ Auto - Skoda" S.C.
02-495 Warszawa, al. Bzów 60 - woj. mazowieckie
tel. 022 667 76 80, fax. 022 667 76 80

"C & S Auto Serwis" Jerzy Cytling Andrzej Sęk
02-191 Warszawa, Hipotezy 8 - woj. mazowieckie
tel. 022 846 00 99, fax. 022 868 42 99


10.05.2007, 16:37

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Andja napisał(a):
PS: znacie jakiegos mechanika z terenu rudy sl, zabrza, gliwic, mikolowa, katowic?
z gory dzieki za info

Andja spróbuj tutaj Skoda-Serwis. Sikora Dariusz. Mechanika pojazdowa
tel/fax. 0 32 332 51 98
44-100 Gliwice, Toszecka 6a
reklama mapa b2b


Ostatnio edytowano 15.05.2007, 21:03 przez jack 07, łącznie edytowano 1 raz



15.05.2007, 20:00

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
W związku, że obiecałem informować co słychać na linii frontu w walce z nieuczciwym ASO, to informuje.
Wstrzymałem się ze złożeniem sądowego pozwu, próbując załatwic sprawę za pomoca Federacji Konsumentów. Pani Prezes Federacji napisała piekne pismo do ASO z prosba o udzielnie wyjaśnień oraz zaproponowanie sposobu załatwienia sprawy. ASO przysłało odpowiedź calkowicie nie na temat, zastanawiam się czy pracownik piszący odpowiedź wogóle widział o co chodzi - raczej nie.
A najciekawsze jest ze w odpowiedzi ASO stwierdziło ze łańcuszka rozrządu nie wymieniali tylko go naprawili - ha ha ha ha ha ciekawe w jaki sposób to zrobili.
Obecnie Pani Prezes Federacji Konsumentów wysłała drugie pismo i czekamy na odpowiedź.
Jak również będzie odpowiedź w stylu "latających słoni" to niestety będzie trzeba zlozyć pozew w sądzie.
O rozwoju napiszę.


16.06.2007, 15:25

Dołączył(a): 07.10.2006, 07:17
Lokalizacja: Ruda Śląska
Posty: 544
Podziękował: 1
Pomógł: 15

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: 186KM/431Nm
Rok prod.: 2007
Województwo: śląskie
Post 
jack 07 napisał(a):
Andja napisał(a):
PS: znacie jakiegos mechanika z terenu rudy sl, zabrza, gliwic, mikolowa, katowic?
z gory dzieki za info

Andja spróbuj tutaj Skoda-Serwis. Sikora Dariusz. Mechanika pojazdowa
tel/fax. 0 32 332 51 98
44-100 Gliwice, Toszecka 6a
reklama mapa b2b


polecam tego Pana :good:

_________________
Obrazek


16.06.2007, 15:39
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL