Teraz jest 28.04.2024, 17:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Polecane serwisy i warszaty itp. 
Autor Wiadomość
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
No włąśnie, że nie ma przepisów które regulowały że płącimy TYLKO za usunięcie usterki, a nie za wszysktie eksperymenty i nauki "fachowców" który metodą prób i błędów będą sobie dostarczać rozrywek.

Nie wiem ile w sumie Cię to kosztowalo, ale może poradzić się jakiegoś rzecznika czy adwokata jakie są szanse na odzyskanie bezsensownie wydanej kasy. Jeśli straciłeś dużo i masz czas na takie bujanie się...

Zabski, spróbuj do lelka w gliwicach. narazie każdy załamany innymi serwisami był tam godnie traktowany.


09.12.2007, 14:40
Zobacz profil

Dołączył(a): 25.08.2007, 15:56
Lokalizacja: WD
Posty: 83
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Ja bym probowal najpierw wyegzekfowac od tej ''nomy'' zwrot poniesionych kosztow za niewlasciwie postawione diagnozy i przeprowadzone ''naprawy'' :ninja: no krew mnie zalewa jak czytam takie rzeczy walcz chlopie z brakiem kompetencji :blowup: przeciez to sa kpiny, nie kladz uszu po sobie sa rzeczoznawcy ,rzecznicy praw konsumenta sady no chyba tego tak nie zostawisz!?

[ Dodano: 2007-12-09, 17:10 ]
Zabski WALCZ z k.....em!

[ Dodano: 2007-12-09, 17:14 ]
To dobra ta bomba pasuje do nich jako gadzet wystroju wnetrza nomy :grin:

_________________
tokio


09.12.2007, 17:08
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 07.07.2007, 06:29
Lokalizacja: Śląsk
Posty: 26
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Samochód: comfort
Województwo: śląskie
Post 
hehe juz naprawde przestalem sie tym denerwowac bo by mnie chyba wyslali do wariatkowa :) :crazy: moze macie racje zeby dalej cos z tym zrobic ale zawsze mi brak czasu czy znacie moze mejla zeby mozna bylo cos z tym zrobic ale odgornie tzn jakies szefostwo skoda pewno w polsce ma i zeby tam sie z tym zglosic bo z nimi nie mam zamiaru juz wogole rozmawiac irytuje mnie ich debilne gadki "ale te uszczelki tez juz nadawaly sie do wymiany" i takie tam ble ble ble :cenzura: a tak na marginesie ma moze ktos zalatwic dobra nie uszkodzona pokrywe zaworow do silniczka 1,9 Tdi bo czas to wymienic samemu a serwis zyczy sobie za nia 500 zl :D na allegro niema nic :( dzieki za info i pozdrawiam


10.12.2007, 12:55
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
Zabski napisał(a):
czy znacie moze mejla zeby mozna bylo cos z tym zrobic ale odgornie tzn jakies szefostwo skoda pewno w polsce ma i zeby tam sie z tym zglosic

Na forum mamy (prawie) wszystko adres i telefon

Popronuję pismo listem poleconym, bo wtedy muszą się tym zająć (co odpowiedzą to już inna bajka) a na maile to odpowiadają jakieś ciućmy z infolini co mają wyuczone formułki i jak brniesz dalej to kręca się w kółko.

Zabski napisał(a):
a tak na marginesie ma moze ktos zalatwic dobra nie uszkodzona pokrywe zaworow

Zamieść ogłoszenie w dziale kupię bo tak to zrobi się tutaj bałagan


10.12.2007, 13:21
Zobacz profil

Dołączył(a): 07.07.2007, 06:29
Lokalizacja: Śląsk
Posty: 26
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Samochód: comfort
Województwo: śląskie
Post 
oki dzieki bardzo ogloszenie juz zamieszczam :Da co fdo sprawy z tym " serwisem" to sie okaze mam znajomego prawnika w pracy zeby to jakos madrze naspiac zobacze jak bedzie chwila czasu bo teraz mam remont wiec nie bardzo sie chce tym zjamowac :) ale dzieki za info i sorki balaganu nie chcialem robic pozdroo :)


11.12.2007, 15:20
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Witam,
a może możecie coś powiedziec na temat serwisu na ulicy Gruchacza na Ursynowie, jest tam salon i serwis ASO?
Pozdrawiam FABIOWICZÓW I FABIOWICZKI, a przy okazji życzę szerokości w 2008 roku.


30.12.2007, 22:00

Dołączył(a): 23.04.2006, 18:11
Lokalizacja: Piekary śląskie
Posty: 1601
Podziękował: 2
Pomógł: 20

Silnik: BBY-1.4 16V 75KM
Skrzynia: inny model
Samochód: sedan FLASH
Rok prod.: 2003/2004
Województwo: śląskie
Post 
Zabski ---Polecam CI warsztat AUTO DANECKI w Piekarach Śl. na ul. Bytomskiej obok FIAT MIMAR a po drugiej stonie jest stacja diagnostyczna


30.12.2007, 22:07
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 07.07.2007, 06:29
Lokalizacja: Śląsk
Posty: 26
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Samochód: comfort
Województwo: śląskie
Post 
heheh narazie mam dosc jakichkolwiek serwisow ale dzieki za rade pozdrawiam i dosiego roku :D


31.12.2007, 00:16
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 12.02.2007, 12:06
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 134
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: BBM-1.2 6V 60KM
Skrzynia: JQM - 5b.
Rok prod.: 2005
Województwo: zachodniopomorskie
Post Serwisy w Szczecinie...
Witam!

Do tej pory zaliczyłem dwa serwisy Skody w Szczecinie:
- Skoda Auto Polska na Struga (auto było jeszcze na gwarancji)
no i..... za każdym razem do silnika 1.4 75KM wchodziło im 4 litry oleju. Namoje pytania dlaczego różni się to od tego co jest napisane w specyfikacji technicznej otrzymywałem odpowiedź że to przez tłumaczenie z czeski - niemiecki - polski są takie nieścisłości :czacha:
wymienili mi filtr ppyłkowy na zwykły - fabrycznie miałem węglowy
standardowy przegląd trwa u nich ponad 3 godziny, z czego większość czasu auto stoi lub wisi na podnośniku samotnie...


- warsztat MN Auto Skoda na Klonowica
przegląd załatwiony w 1.5 godziny i nie było żadnego problemu żebym się przyglądał co robią
zajrzeli wszędzie...
wymienili olej na Midland - ponoć baaaardzo dobry, ale jednak mam odmienne zdanie, po wymianie oleju silnik na zimno klepie jak stary diesel i ogólnie jest głośniejszy... następny olej to będzie jednak spowrotem Mobil...
poważny minus: zapomnieli dokręcić filtr olejowy... zaczęło spod niego kapać.... wykonałem parę akrobacji pod samochodem i dokręciłem go jeszcze o 30st (ręką!)
samochód po wjechaniu na warsztat ani przez chwilę nie stał samotnie :good:

13.03.2008
- kolejny :good: dla warsztatu MN Auto Skoda na Klonowica
wymiana osłony gumowej przegubu półosi... umówiłem się na 16, punktualnie wzieli samochód na podnośnik i po 45 minutach był gotowy :)
przy okazji mogłem sobie dokładnie obejrzeć auto od spodu. Na ręce pracownika starałem się oficjalnie nie patrzeć bo młody był i mógłby się speszyć ;) Ale robotę odstawił fachowo - nawet wahacze powycierał z brudu :good:

_________________
Arcimek
Dariusz Arcimowicz
Szczecin


Ostatnio edytowano 13.03.2008, 18:53 przez arcimek, łącznie edytowano 1 raz



05.02.2008, 10:06
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24.10.2007, 16:04
Lokalizacja: Stargard-ZDR
Posty: 475
Podziękował: 7
Pomógł: 18

Silnik: BSW-1.9 TDI 105KM
Skrzynia: MHX - 5b.
Samochód: Black metalic F2 Comfort +
Rok prod.: 2009
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
No to kolega arcimek utwierdził mnie w przekonaniu że jednak serwisowanie na Klonowica bedzie najmniej stresowe...

_________________
Soft - diesel inside: 140KM/338Nm


24.02.2008, 16:22
Zobacz profil WWW GG

Dołączył(a): 13.05.2006, 12:48
Lokalizacja: Oświęcim
Posty: 133
Podziękował: 1
Pomógł: 2

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2002
Województwo: małopolskie
Post 
Może ktoś zna jakiś dobry warsztat samochodowy w Tychach lub Mikołowie?

_________________
Fabia kombi 1.4 16V 101 KM comfort


30.03.2008, 17:13
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.05.2008, 15:09
Lokalizacja: Kielce
Posty: 6
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AWY-1.2 6V 54KM
Rok prod.: 2001
Województwo: świętokrzyskie
Post 
Może znacie jakiś dobry i sprawdzony wrasztat w Kielcach lub okolicy?

_________________
LPG LANDI RENZO II generacja


17.06.2008, 19:15
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
witam
chciałbym polecic dobry sklep w wawie
Skoda - części i akcesoria
ul Świetokrzyska 18 A
tel 8266681
biorąc pod uwagę ze wymianę oleju filtrów itp robię sobie sam bo jak wiadomo FUCK THE ASO :fuck: to wszystko mi wychodzi lekko ponad 200 zł .
maja cześci oryginalne i zamienniki ( w dobrej jakości )

Tak więc polecam :hurra:


16.07.2008, 13:11

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Auto Wimar Centrum i Cianciara (Warszawa)
Treść usunięta.


Ostatnio edytowano 03.02.2019, 02:45 przez fliegermaus, łącznie edytowano 1 raz



21.07.2008, 12:09

Dołączył(a): 23.07.2007, 13:08
Lokalizacja: Z Poznania :)
Posty: 6
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: ASY-1.9 SDI 64KM
Rok prod.: 2003
Województwo: wielkopolskie
Post Re: Zastępcze ASO w Poznaniu
macrud napisał(a):
Do ludzi z Poznania. Czy słyszeliście coś lub wiecie o tym serwisie Jóźwiaka w Suchym Lesie naprzeciw hali sportowej. Ponoć części i robocizna tańsza o 40 % niż w ASO. A Jóźwiak to przecież były właściciel dwóch salonów Skody w Poznaniu. Teraz chyba przejął ich Krotoski-Cichy. Więc został mu tylko ten serwis w Suchym Lesie.
PZDR


_bikerrr_ napisał(a):
Witam - nie polecam salonu SUNNY w Poznaniu - beznadzieja - wysokie ceny - beznadziejna obsługa ......... mógłbym podawać wiele przykładów..........

Czy znacie nieautoryzowany punkt obsługii w Koziegłowach na Piaskowej 1 - w TRANSKOMIE ? może jakieś rady czy warto do nich jecha?

Albo czy znacie jakieś inne tanie i dobre serwisy na terenie poznania i okolic?



Witam

Z mojego doświadczenia, jedynym godnym polecenia warsztatem w Poznaniu, a dokładnie na granicy jest :

Niezależny serwis Skoda
Jóźwiak S.C.
ul. Obornicka 122
62-002 Suchy Las k/Poznania (tel. 061 892 60 60)


Moja pierwsza przygoda z tym serwisem w tym linku.
Trzecia była wczoraj, wymiana klocków hamulcowych ( Nr katalog PKWiU - 6Q0698151 ). Koszt całkowity pobytu autka w warsztacie to: 140zł

A drugą przygodą był 4 miesiące wcześniej przegląd roczny + wymiana łącznika stabilizatora.
I ciekawostka, jeździłem z pukającym łącznikiem od poprzedniego przeglądu, który miałem w ASO Krotoski-Cichy w Poznaniu na ul. Czarnkowskiej ( pracownicy są ci sami, gdy serwis należał do Jóźwiaka).
Tam stwierdzili, że do wymiany są obydwa łączniki. A ja tu przejeżdżam rok bez wymiany ( jedyny ból to mocne stukanie przy "wpadaniu" we większe nierówności dróg ), a po roku właściciel serwisu kulturalnie dzwoni i mówi że absolutnie nie trzeba kompletu wymieniać !
Z właścicielami ( bo to bracia chyba prowadzą) można spokojnie pogadać o każdym zagadnieniu związanym z autkiem, podpowiedzą, doradzą, sumując, mi odpowiada.

Generalnie z ASO nie miałem poważniejszych problemów, ale największą barierą są koszty jakie się ponosi za przeglądy i wszelkiego typu głupawe odpowiedzi "że ten typ tak ma itp, itd", aha, no i jeszcze mycie auta w styczniu (tak mi przypadały przeglądy), nie przesuszenie uszczelek drzwiowych i pozostawienie autka przed serwisem na mrozie... :D


25.07.2008, 08:02
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL