Teraz jest 27.04.2024, 14:12



Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
[F1] Tylny zagłówek - demontaż 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 13.03.2009, 21:14
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 447
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Skoda Octavia II
Rok prod.: 2008
Województwo: zachodniopomorskie
Post [F1] Tylny zagłówek - demontaż
Jestem już po demontażu zagłówka. Może się to komuś przyda.

Do rozebrania zagłówka potrzebna nam będzie płaska metalowa szpatułka, trochę cierpliwości oraz czasu.

1) Zdejmujemy zagłówek
2) Teraz trzeba odczepić obicie zagłówka z plastikowych zaczepów. Użyteczna do tego będzie szpatułka. Wkładamy ją lekko ciągnąc za materiał
Obrazek
Zaznaczone na zdjęciu miejsca to właśnie te plastikowe zaczepy.
3) Teraz kiedy już zrobiliśmy sobie miejsce odczepiając obicie zagłówka możemy przystąpić do wyciągnięcia plastikowego wkładu. Wkład ten składa się z trzech części: dwóch plastików (białego i czarnego) oraz stalowego prętu który mocuje zagłówek do fotela.
Obrazek
Obrazek
Na zdjęciach zaznaczone są zaczepy które trzeba odczepić aby rozdzielić obie części od siebie.

Obrazek
Na ostatniej fotce zaznaczyłem ten materiał który trzeba odczepić z zaczepów aby dostać się do plastikowego wkładu. Kiedy będziemy składać zagłówek wystarczy wsunąć ten materiał szpatułką między plastikowe zaczepy.

Mam nadzieję że komuś przyda się taki manual. U mnie ułamał się kawałek plastiku w środku tego plastikowego wkładu, co było bardzo irytujące ze względu na odgłosy kótre wydobywały się na każdej dziurze.

Pozdrawiam Damian

_________________
Škoda Fabia


Ostatnio edytowano 15.06.2009, 22:18 przez D2mian, łącznie edytowano 2 razy



14.06.2009, 15:14
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL