Teraz jest 26.04.2024, 02:00



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.02.2011, 12:39
Lokalizacja: Piła
Posty: 402
Podziękował: 4
Pomógł: 23

Silnik: AUB-1.4 16V 101KM
Skrzynia: FNK - 5b.
Samochód: Comfort+
Rok prod.: 2002
Województwo: wielkopolskie
 Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo
No to Panie Panowie Dzieci i Trolle:) w prawym narożniku Fabian, który to swym potężnym tyłkiem rozsiadł się w segmencie B. po drugiej stronie mniejszy pretendent (ale czy tak aby do końca) klasy A Citigo

Proszę o realne porównania kufry wymiary silniki LPG benzyna (diesla nie ma dla citigo) opinie jeśli ktoś miał przyjemność jeździć próbnie. No i...

Let's get ready to rumble...

_________________
Podtlenek LPG nie jest zły:)

Pozdrawiam
Tomasz


09.05.2012, 00:56
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31.12.2010, 10:00
Lokalizacja: Pisz
Posty: 1459
Podziękował: 11
Pomógł: 51

Silnik: CGGB-1.4 16V 86KM
Skrzynia: GRZ - 5b.
Samochód: Fabia 2 FL Combi wersja Comfort + opcjonalne
Rok prod.: 2011
Województwo: warmińsko-mazurskie
Post Re: Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo
BeeGees ale co tu dużo gadać citigo to miasto fabia miasto+okazyjnie trasa.

_________________
==============OGŁOSZENIA PARAFIALNE==============
aktualne zdjęcia fabki:
http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewtopic.php?p=200348#p200348


09.05.2012, 07:05
Zobacz profil
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.07.2011, 23:11
Posty: 1605
Podziękował: 18
Pomógł: 62

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: O3
Rok prod.: 2015
Województwo: mazowieckie
Post Re: Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo
Wczoraj widziałem na żywo 2 drzwiową Citigo z pełnym (chyba) wyposażeniem. W tej opcji w środku dla kierowcy jest naprawdę sporo miejsca (porównywalnie do Fabii), gorzej z pasażerami z tyłu (ale kto by się tam nimi przejmował :D). Podejrzewam, że w wersji 5 drzwiowej jest bardzo... przytulnie :) Jak to u Skody kokpit nie rzuca na podłogę ale jest schludnie, elegancko, po prostu ładnie, ale skromniej w porównaniu do Fabii. W tej klasie najczęściej plastiki są rażące, w Citigo nie odniosłem takiego wrażenia. Fajna jest opcja fabrycznej nawigacji, którą można zdemontować - podoba mi się ten patent (chyba w Punto coś takiego było). Ogólnie robi bardzo pozytywne wrażenie, ale nie ma się co oszukiwać czuć, że jest to klasa niżej w porównaniu do Fabii (po kilkunasto minutowym obcowoaniu z Citigo bardzo przyjemnie wrócić do większej, masywniejszej, przestronniejszej Fabii :) ) Na pewno Citigo ma jedną przewagę nad Fabią - gniazdo zapalniczki jest w miejscu, w którym w F2 są przyciski od centralnego :)
Nie jechałem więc nie wiem jak to się prowadzi.

_________________
Obrazek


09.05.2012, 08:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.02.2010, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 581
Zdjęcia: 1
Podziękował: 7
Pomógł: 18

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Octavia 3 Liftback 1,6TDI 110KM
Rok prod.: 2016
Województwo: mazowieckie
Post Re: Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo
Widziałem ją na mieście, przeglądałem cennik. Wygląda całkiem ciekawie ten model. Mi się podoba.
W piątek jadę na 3 przegląd to mam nadzieje, że Citigo będzie wolne i dane mi będzie poznać je bliżej podczas jazdy próbnej.

_________________
była F2 FL COMBI CLASSIC VAN CAYB 1,6TDI 90KM '2010
była F1 SOUL BME 1,2 12V 64KM '2006
oraz Favorit 135L '1991


09.05.2012, 20:11
Zobacz profil Album osobisty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11.09.2010, 20:06
Lokalizacja: Kalisz
Posty: 442
Podziękował: 10
Pomógł: 20

Silnik: AUA-1.4 16V 75KM
Skrzynia: PMV - 7b.AUT
Samochód: Fabia II FL Classic Htb.
Rok prod.: 2010
Województwo: wielkopolskie
Post Re: Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo
Co uświadczyłem na motor show:straszna tandeta, widać, że cieli koszty na wszystkim
-w bagażniku goła blacha(że nie wspomnę o braku takiego wypasu jak linki podnoszące półkę razem klapą)
-na drzwiach goła blacha
Gdyby wyjąć słynne fabryczne navi to właściwie cofamy się do CC(znaczy w cinquecento znacznie ciaśniej, ale wykończenie takie samo.
Co do jazdy się nie wypowiadam, bo nie jeździłem.

PS.Mało kto wie ale poprzednik Citigo/UP!'a/Mii VW Fox nie był nawet cały ocynkowany!Ciekawe jak jest tu i na czym geniusze jeszcze koszty ścieli(czego nie widać) ???

_________________
z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę!grzeczne dziewczynki rozpinają guziczek jak jest ciepło,niegrzeczne rozpinają żeby zrobiło się cieplej ;D


09.05.2012, 20:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.02.2010, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 581
Zdjęcia: 1
Podziękował: 7
Pomógł: 18

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Octavia 3 Liftback 1,6TDI 110KM
Rok prod.: 2016
Województwo: mazowieckie
Post Re: Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo
Udało mi się znaleść chwilę przy okazji przeglądu aby przyjrzeć się bliżej Citigo i odbyć jazdę próbną.
Wrażenia z oględzin
bober napisał(a):
-w bagażniku goła blacha(że nie wspomnę o braku takiego wypasu jak linki podnoszące półkę razem klapą)

Zgadzam się :D Wygląda to beznadziejnie. Brak linki to już przegięcie.
Generalnie przyglądałem się wersji 3 drzwiowej, 4 drzwiowych jeszcze nie mają. Bagażnik.. trudno się przyczepić do wielkości.. jest jaki jest.
bober napisał(a):
-na drzwiach goła blacha

Akurat to mi nie przeszadzało. Deska wydaje się dobrze zaprojektowana i pas gołej blachy na drzwiach nie rzuca się tak w oczy. W fajnym kolorze lakieru może nawet być porządany bo rozjaśnia wnętrze. Z tego co mi się wydaje w Citigo nie można zaszaleć z kolorami deski, tak jak to ma miejsce w przypadku VW UP!
bober napisał(a):
Gdyby wyjąć słynne fabryczne navi to właściwie cofamy się do CC(znaczy w cinquecento znacznie ciaśniej, ale wykończenie takie samo.

Z tym wykończeniem podobnym do CC bym nie przesadzał. Odebrałem je lepiej a w swoim życiu za kierownicą maluchów...CC, Matiza i Pandy przejechałem konkretne kilometry. Ze Smartem którego ma mój brat też miałem okazję się zapoznać ;)

Fabryczne navi - Navigon wygląda nieźle choć mnie denerwowało by jego zbyt bliskie mocowanie.. wolałbym trochę dalej. Zdaje sobie jednak sprawe, że tak będzie lepiej dla kobiet z krótszymi niż ja rękami ;)
Co ciekawe nawigacja wyświetla obrotomierz (przyznam, że byłem zdziwiony.. że to zaimplementowali ;)
Z tego co mówił sprzedawca jest taka możliwość, że w wersji "bida edition";) bez obrotomierza na desce a szarpnieciem się na fabryczne navi będzie również działał.
No ale kto by z tego na dłuższą metę korzystał :mrgreen:
Z tego co pamiętam ta navi współpracuje jakoś z radiem (panel,wyświetlacz to BLUES z Fabia FL jakie miałem. Ma jednak AUX na panelu ;)) Nie sprawdzałem już tego w jaki dokładnie sposób. Również na nawigacji wyświetlają się czujniki parkowania. Gdzieś czytałem, że jest tam również Bluetooth hands-free ale nie wiem czy nie tylko w VW.
Cennik za navi -> 1 400zł

Podobały mi się fotele. Nie materiał, bo ten był jakiś dziwny.. śliski. Tylko profil z zagłówkami. Podobne do tych ze Smarta ale w Citigo wydawało się być wygodniej.

Oczywiście początkową ciekawość skutecznie zabił dźwiek silnika po odpaleniu ;) Ja przecież nie tęsknie za 1,2 HTP :P
Jechałem wersją 75KM ale co to ma za znaczenie.. Nie jedzie ;) Są jednak przecież tacy którym taka moc wystarczy lub będzie musiała wystarczyć. W danych ma 13,2 0-100km/h... Naprawdę nie wiem jak to możliwe ;) Przecież nie brzmi to źle ;)
Po włączeniu klimy miałe wrażenie, że trochę nim trzesie. Podobnie odczucia jak w 1,2 HTP w F1. Nie lubie tego :|
Oby nie było z tymi silnikami tak jak w standardowych benzynowym Smartach 700cm z turbo. Silnik do remontu co 100 000 km.

PS. Zapomniałem sprawdzić funkcję awaryjnego hamowania (City Safe Drive). Co ciekawe czujnik zbliżeniowy umieszczony jest na wysokości wewnętrznego lusterka wstecznego. Myślałem, że gdzieś w zderzaku :lol: Nie dużo w sumie kosztuje - cennik mówi coś o 500zł. Ja już raz tak przydzwoniłem bo się zagapiłem.. Byłem trzeci na światłach a pani w pierwszym aucie zgasł silnik. Przedemną zahamował.. ja zaskoczony nie zdążyłem. Podoba mi się ten pomysł. Szczególnie dlatego, że nie kosztuje zbyt dużo 8)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
była F2 FL COMBI CLASSIC VAN CAYB 1,6TDI 90KM '2010
była F1 SOUL BME 1,2 12V 64KM '2006
oraz Favorit 135L '1991


13.05.2012, 20:56
Zobacz profil Album osobisty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.02.2011, 12:39
Lokalizacja: Piła
Posty: 402
Podziękował: 4
Pomógł: 23

Silnik: AUB-1.4 16V 101KM
Skrzynia: FNK - 5b.
Samochód: Comfort+
Rok prod.: 2002
Województwo: wielkopolskie
Post Re: Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo
Fajna relacja :) z jazdy próbnej. Normalnie lepiej niż co niektórzy dziennikarze motoryzacyjni. Podoba mi się bryła z przodu ale 2 rzeczy które mnie straszą to tył rodem z taty nano :P (moje wrażenie) i w środku przełącznik obiegu zamkniętego za pomocą suwaka (przecież to w latach 80 było). MI powiedz co byś brał w podsumowaniu Fabie golasa czy Citigo lepiej wyposażone do miasta. Pozdrawiam i raz jeszcze dzięki za profesjonalne podejście do spawy.

_________________
Podtlenek LPG nie jest zły:)

Pozdrawiam
Tomasz


13.05.2012, 21:33
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.02.2010, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 581
Zdjęcia: 1
Podziękował: 7
Pomógł: 18

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Octavia 3 Liftback 1,6TDI 110KM
Rok prod.: 2016
Województwo: mazowieckie
Post Re: Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo
Moja opinia raczej nie ma sensu bo generalnie nie przepadam za "golasami" ;) Zdecydowanie wolałbym lepiej wyposażone Citigo ale też nie jestem w stanie określić jak bym się faktycznie zachował gdybym stanął przed takim wyborem.
Wogóle ciężko porównywać Fabie do Citigo. To jednak inne klasy. Wydaje mi się, że Fabia może być spokojnie jedynym autem w rodzinie. Citigo to jednak maluszek. Ciekaw jestem wyników w testach zderzeniowych.. muszę poszperać czy są ;)
Subiektywnie, patrząc na szybko w podstawowy cennik pomijając opcje.. Gdybym wybierał sobie auto tylko do miasta, wolałbym 5 drzwiowe Citigo 70KM w wersji Elegance od podstawowej Active Fabia Hatchback 1,2.
O ile nie przeszkadzało by mi to.. i tu ciekawostka.. że w Citigo sterowanie elektrycznymi szybami jest przesadnie niskobudżetowe. Co to oznacza? Na drzwiach kierowcy mamy tylko sterowanie szybą kierowcy. Sterowanie szybą pasażera jest tylko u niego :roll:

PS. Z ciekawostek cennikowych, bo zajrzałem na stronie VW. Navigacja w UP! kosztuje 1 200zł a system awaryjnego hamowania 850zł. Czyli jedno obniżyć, drugie podnieść :lol:

_________________
była F2 FL COMBI CLASSIC VAN CAYB 1,6TDI 90KM '2010
była F1 SOUL BME 1,2 12V 64KM '2006
oraz Favorit 135L '1991


14.05.2012, 18:12
Zobacz profil Album osobisty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26.09.2008, 07:24
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 3865
Podziękował: 18
Pomógł: 140

Silnik: 1.8 T/200 KM
Skrzynia: inny model
Samochód: Fabia
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post Re: Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo
Dla chętnych na nową kurę z Citigo do Fabek, to moim zdaniem jest większa i nie będzie ładnie pasować... :(

_________________
" Don’t let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner."


14.05.2012, 19:53
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.04.2006, 17:48
Lokalizacja: [RMI]
Posty: 6869
Zdjęcia: 0
Podziękował: 196
Pomógł: 127

Silnik: CBZA-1.2 TSI 85KM
Skrzynia: inny model
Samochód: FII FL Style [Joy+Play]
Rok prod.: 2011
Województwo: podkarpackie
Post Re: Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo
Test

Skoda Citigo

Najmniejszy model czeskiej firmy jest wręcz stworzony do poruszania się po mieście. Niewiele spala i łatwo się nim parkuje. W Polsce pojawi się w maju.
Citigo to pierwszy w historii Skody reprezentant segmentu A. Jest to najmniejsze, a więc niedro­gie i ekonomiczne auto miejskie. To propozycja dla młodych ro­dzin, studentów, również emerytów czyli tych wszystkich, któ­rzy skrzętnie liczą domowy budżet.

Samochód ma zaledwie 3,56 metra długości, ale zupełnie przy­zwoity 2,42-metrowy rozstaw osi, co pozwoliło maksymalnie wykorzystać przestrzeń kabiny. Na przednich fotelach siedzi się wygodnie, osoby o wzroście nawet 190 cm z pewnością nie będą narzekać na brak miejsca. Z tyłu jest już zdecydowanie gorzej, ale to miejsce przeznaczo­ne dla dzieci, choć na krótkim dystansie przewieziemy też osoby dorosłe. Zajmowanie miejsca z tyłu ułatwiają dodatkowe drzwi, co w tak niewielkich autach wcale nie jest standardem.
Jeśli chodzi o wnętrze Skody Citigo to trzeba przyznać, że jak na segment A jakość użytych ma­teriałów jest na piątkę. Deska rozdzielcza, obicie drzwi mają co prawda prosty styl, ale materia­ły tapicerskie i tworzywa trzymają jakość auta kompaktowego. Pojemność bagażnika przekracza 250 litrów, ale gdy podróżujemy w dwie osoby, kanapę można złożyć i mamy wówczas do dyspo­zycji pokaźną objętość 951 litrów.

Zaskakującym – jak na segment A - rozwiązaniem technicznym w Citigo jest funkcja awaryjnego hamowania w mieście City Safe Drive (za dopłatą). Aktywuje się ona automatycznie przy prędkości poniżej 30 km/h i za pomocą czujnika laserowego roz­poznaje niebezpieczeństwo kolizji. Zależnie od prędkości i sytu­acji funkcja ta może zminimalizować skutki wypadku, a w nie­których przypadkach uniknąć zderzenia. To inteligentne urzą­dzenie potrafi samo zatrzymać auto, jeśli kierowca nie hamuje, lub robi to mało skutecznie.
Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest również opcjonalna, wielofunkcyjna, przenośna nawi­gacja opracowana z firmą Navigon. Pełni kilka funkcji m.​in. nawigacji satelitarnej, komputera pokładowego, urządzenia głośnomówiącego z Bluetooth. Można także przeglądać zdjęcia na wy­świetlaczu nawigacji lub odsłuchiwać pliki dźwiękowe korzystając z pokładowego systemu audio.

Pod maską miejskiej Skody znajdziemy zupełnie nowy, litrowy, trzycylindrowy silnik benzynowy oferowany w dwóch wersjach mocy: 60 i 75-konnej. Ta sama jednostka napędza bliźniacze mo­dele koncernu czyli Volkswagena up! i Seata Mii.

Obie wersje silnika różnią się mocą, ale mają identyczny moment obrotowy (95 Nm). Jeżdżąc po mieście nie czuje się specjalnie między nim różnicy (przyspie­szenie do setki to 14,4 lub 13,2 s). Dopiero na trasie tych kilku­nastu koni trochę brakuje. Silnik współpracuje z 5-stopniową przekładnią manualną. Według producenta, słabsza odmiana spala średnio 4,1 litra benzyny na 100 km. To wynik z pewno­ścią trudny jednak do osiągnięcia w praktyce, podczas jazdy w ulicznych korkach.

W crash-testach Euro NCAP Skoda Citigo osiągnęła wynik 5 gwiazdek. W wyposażeniu standar­dowym, oprócz poduszek czołowych, są także poduszki chroniące głowę oraz klatkę piersiową podczas zderzenia bocznego.
Miejska Skoda dostępna będzie w Polsce od maja i to od razu w dwóch wersjach nadwozio­wych: 3- i 5-drzwiowej. Wszystko wskazuje na to, że cena wersji podstawowej będzie oscylo­wać w granicach 30-33 tys. zł.

Wybrane dane techniczne Skody Citigo i konkurentów:

Marka / model
Skoda Citigo

1.0 MPI
Opel Agila

1.0 Ecotec
Peugeot 107

1.0 Blue Lion

Wersja
Active
Essentia
Happy

Cena (zł)
b.d.
41 990
35 200

Silnik
Benzynowy
benzynowy
benzynowy

Pojemność (l)
1.0
1.0
1.0

Moc (KM)
60
65
68

Moment obrotowy (Nm)
95
90
93

Przyspieszenie 0-100 km/h (s)
14,4
14,7
13,7

Prędkość maksymalna (km/h)
160
160
157

Średnie spalanie (l/100 km)
4,1
5,0
4,5

Emisja CO2 (g/km)
105
120
103

Skrzynia biegów
manualna, 5-biego­wa
manualna, 5-biego­wa
manualna, 5-biego­wa

Pojemność bagażnika (l)
251 / 951
225 / 1050
139 / 712

motofakty.pl

_________________
KLUBOWE NAKLEJKI


Aloesowe suplementy -> FOREVER LIVING PRODUCTS - ZAPRASZAM
:!: :)
_____________________

FI 1.4 MPI {Fresh+} [AZE 60KM - FNK] Szary Skalisty F7F7 - 2002r.
FII 1.2 TSI {Style+Joy+Play} [CBZA 85KM - MFX] Rosso Brunello X7X7 - 2011r.


14.05.2012, 21:15
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 06.04.2006, 22:56
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2320
Zdjęcia: 8
Podziękował: 10
Pomógł: 102

Silnik: CJZD-1.2 TSI 110KM
Skrzynia: O2U - 6b, OAM - AUT (1.2TSI 110KM)
Samochód: F3 MC
Rok prod.: 2015
Województwo: śląskie
Post Re: Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo
dla mnie jeden olbrzymi minus - w wersji 3-drzwiowej, drzwi olbrzymie jak uszy słonia i żeby wysiąść swobodnie to z 60 cm od samochodu potrzeba żeby drzwi się otwarły.
ciekawe czy ktoś na to zwrócił uwage.

dodatkowo - w cenniku jest :asysten wsiadania / wysiadania z / na tylna kanape :mrgreen: - powoduje odsunięcie fotela do przodu wraz z oparciem, podobnie było w golfach 3d że fotel jechał do przodu.

poza tym silnik - 1.0 - w salonie powiedzieli mi że to całkiem nowa jednostka, a już LPG do niej montują ( wersja 60KM, bo do 75KM to nie :mrgreen: )

ogólnie, moje wrażenia sa bardzo pozytywne jak za tak małe $$$

_________________
Sprzedaję : > na allegro < lub > na OLX <
F1 - sprzedana Obrazek
OII - sprzedana Obrazek
F3 - obecnie Obrazek


15.05.2012, 20:39
Zobacz profil GG Album osobisty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.02.2010, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 581
Zdjęcia: 1
Podziękował: 7
Pomógł: 18

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Octavia 3 Liftback 1,6TDI 110KM
Rok prod.: 2016
Województwo: mazowieckie
Post Re: Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo
ŠKODA Citigo Rally ;)
Obrazek

_________________
była F2 FL COMBI CLASSIC VAN CAYB 1,6TDI 90KM '2010
była F1 SOUL BME 1,2 12V 64KM '2006
oraz Favorit 135L '1991


16.05.2012, 16:48
Zobacz profil Album osobisty
Partner FabiaClub.pl
Partner FabiaClub.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.01.2011, 08:47
Lokalizacja: Śląsk
Posty: 5157
Zdjęcia: 0
Podziękował: 101
Pomógł: 128

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Octavia III FL 1.0 TSI
Rok prod.: 2018
Województwo: śląskie
Post Re: Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo
Groźnie wygląda ta skodzinka.

_________________
Jest viewtopic.php?f=27&t=24816
Była viewtopic.php?f=27&t=18193


16.05.2012, 17:03
Zobacz profil Album osobisty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.02.2010, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 581
Zdjęcia: 1
Podziękował: 7
Pomógł: 18

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Octavia 3 Liftback 1,6TDI 110KM
Rok prod.: 2016
Województwo: mazowieckie
Post Re: Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo
i jeszcze takie ponad 200KM od silnika za plecami jak w CLIO V6 i byłaby niezła rakieta :lol: :mrgreen:

_________________
była F2 FL COMBI CLASSIC VAN CAYB 1,6TDI 90KM '2010
była F1 SOUL BME 1,2 12V 64KM '2006
oraz Favorit 135L '1991


16.05.2012, 17:14
Zobacz profil Album osobisty
Partner FabiaClub.pl
Partner FabiaClub.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.01.2011, 08:47
Lokalizacja: Śląsk
Posty: 5157
Zdjęcia: 0
Podziękował: 101
Pomógł: 128

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Octavia III FL 1.0 TSI
Rok prod.: 2018
Województwo: śląskie
Post Re: Ciekawe porównanie aut miejskich Fabia vs Citigo
I chętnie bym taką pośmigał :mrgreen:

_________________
Jest viewtopic.php?f=27&t=24816
Była viewtopic.php?f=27&t=18193


16.05.2012, 17:20
Zobacz profil Album osobisty
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL