Teraz jest 01.07.2024, 05:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona
[F2] Skoda Fabia II 2007 
Autor Wiadomość
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Darecki, pewnie ze mozna sie przyczepic do kazdego samochodu....ale zoabcz jaki skok tech. wykonala octavia 2 w stosunku do 1, pomijamy wzgledy estetyczne, wg mnie fabia 2 to innymi slowy ladniej opakowa fabia 1 czyli jak byl stary knedl tak jest nadal knedl...zadnej rewolucji w/g mnie jedyna fajna sprawa jakiej mi brakuje obecnie to climatronic ale i tak uwazam ze niema to juz takiej wielkiej roznicy w porownaniu ze zwykla klimatyzacja...reszta dodatkow fabii to zbedne pierdoly a jak czesc z nas zauwazyla to nawet niektore rozwiazania w porownaniu z pierwsza generacja fabii spieprzyli. Ja mowie stanowczo nie nowej fabi!!!

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


29.05.2007, 17:31
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.04.2005, 08:28
Lokalizacja: EL
Posty: 1088
Podziękował: 0
Pomógł: 24

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: 3.0d
Rok prod.: 2004
Województwo: łódzkie
Post 
co do wyglądu to myślę że jest to kwestia przyzwyczajenia, daje tydzien dwa na przyswojenie jej dziwacznego wygladu, bardzo szkoda że nie upodobnili jej do O2 która naprawde jest ok (interier i exterier), ale w koncu rzadko bedziemy ogladać nasz samochod z zewnątrz,
może będą jakieś brewki do badlooka...


na papierze ma 12s do 100 czyli 2sek mniej niz stara fabia a w rzeczywistosci tego w gole nie czuc wrecz przeciwnie jakby wszystko trwało 2 sekundy dłużej, zauwazylem to ja i arielcpu a jezdzimy slabszymi samochodami)

skoda odeszła od matadorów, jak narazie pakują bridgestone'y, niestety nie miałem gdzie sprawdzic czy ABS tez gubi się na nierównym asfalcie,

Czujniki cofania z beeperem wraz ze skalą wyświetlaną na duzym LCD radia (2 słupki lewa/prawa strona) to duze ułatwienie dla tych którzy nie potrafią ogarnąć manewrów parkowania, chciałem dojechać jak najbliżej ale panowie w środku wymiękli więc odpusciłem ale i tak dojechałem bliziutko i to w ogóle nie patrząc po lusterkach :crazy:
z przodu przydałoby się takie dobrodziejstwo bo w zadnej pozycji nie widziałem przodu auta a pozwalałoby na maksymalne dojechanie do przeszkody bez zbednego wachlowania biegami.

fakt wersja którą testowaliśmy kosztowała ok 52,5 tys zł, ale już wyglądała jako tako lecz na trawie stał FIT... mmmmm gangsterski wygląd : http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewto ... 8948#48948

_________________
Danger.It's the Ranger!
A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany...
jak mamy diesla po chipie to trakcji szukamy...


29.05.2007, 22:08
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post Pierwsze zdjęcie fabii kombi!
Na wrześniowym salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie Skoda zaprezentuje fabię w wersji kombi.

Czeska firma ujawniła już pierwsze zdjęcie tego samochodu. Przedstawia ono profil nadwozia. Przód zapewne pozostanie bez zmian w stosunku do hatchbacka, a więc w tajemnicy pozostaje jedynie tył fabii combi.


Nieznane są również dane technicznego nowej fabii. O ile pojemności bagażnika trudno się domyśleć, to można przewidzieć, że w kombi będą dostępne takie same jednostki napędowe jak w roomsterze i fabii hatchback: ofertę otworzy trzycylindrowy silnik 1.2 o mocy 60 KM i 70 KM, poprzez 1.4 16v o mocy 85 KM, aż po 1.6 16v o mocy 105 KM. Gama jednostek wysokoprężnych zapewne obejmie 1.4 TDI o mocach 70 i 80 KM oraz 1.9 TDI o mocy 105 KM.

Chociaż Skoda ma w ofercie przestronnego roomstera, to już podczas premiery fabii zapowiadała, że pojawi się również wersja kombi tego pojazdu. Nic dziwnego, Peugeot zaprezentował już małe kombi na bazie 207-ki, a clio kombi zapowiada Renault.

Fabia kombi trafi do sprzedaży w przyszłym roku.

Obrazek

Obrazek

[ Interia ]

________________________

powiem Wam, ze nawet nawet. Gdyby nie ta morda w wybałuszonymi oczami i ten plastikowy środek...

Ale linia boczna - kurcze zaszkoczyła mnie na plus.

No i zobaczymy na ile wersja produkcyjna będzie odbiegała od tego co na fotkach. Ale muszę przyznać, ze ciekwa ta sylwetka.


16.07.2007, 11:33
Zobacz profil
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Dla mnie nadal kibel. Kolejnej fabi nie kupie :blowup: Predzej zmienie marke

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


16.07.2007, 12:22
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
Ja z z uwagi na przód, wnętrze i wykończenia, też pewnie nie, co nie znaczy że z profilu (nie licząc przodu) zaskoczyli mnie bo spodziewałem się czegoś na wzór tych karawanów ze spy photos sprzed kilku m-cy. A tutaj nawet fajnie się prezentuje.


16.07.2007, 12:26
Zobacz profil
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Kros mnie niczym niezaskoczyli, porownaj swoje kombi w podpisie a te nowe..wogole sie niewisilili czysta kopia fabi I. Zenada

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


16.07.2007, 12:29
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
wolf napisał(a):
porownaj swoje kombi w podpisie a te nowe..wogole sie niewisilili czysta kopia fabi I.


No i może właśnie dlatego mi się podoba :crazy:

zawsze mogli wzorować się np. na roomku :czacha:


16.07.2007, 12:34
Zobacz profil
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
kros napisał(a):
No i może właśnie dlatego mi się podoba


Tu sie z Toba zgadzam :good: :mrgreen:

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


16.07.2007, 12:36
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 18.04.2007, 22:02
Posty: 194
Podziękował: 4
Pomógł: 0

Silnik: BUD-1.4 16V 80KM
Skrzynia: JHQ - 5b.
Samochód: Skoda Fabia Combi
Rok prod.: 2007
Województwo: wielkopolskie
Post 
Z profilu wygląda nieźle, ciekawe jaki tył, a i bagażnika jestem ciekaw bo dla mnie to jest najważniejsze ( auto do pracy mi służy ) ,przód to musi mi się opatrzeć widziałem już kilka nowych fabii u nas i powoli się przyzwyczajam , więc może kiedyś się skuszę bo moja fabienne nie ma klimy niestety , chciałem domontować ale to chyba jest bez sensu skoro można kupić nową Fabię II


16.07.2007, 18:42
Zobacz profil

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Dla mnie zdecydowanie lepiej sie prezentuje niż hatcback!!!ale myśle ze jak na ulicy ich będzie troche to sie przyzwyczaję do nowych modeli skody :crazy: hihi


16.07.2007, 18:59

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Wygląda nader przyzwoicie może akurat jedno rozwiązanie zostało pzremyślane :browar:


16.07.2007, 19:50
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
kombiak wygląda na fotach naprawdę przyzwoicie. A hatchbacka mijałem ze dwa razy na mieście i powiem szczerze, że wygląda to dosyć nijako. Może dlatego że oba jakieś takie szarawe były? A może ja za dużo wymagam? Niby samochód dość podobny do Suzuki Swifta, ale japończyk jakoś tak się prezentuje ciekawie na ulicy, a te fabki tak jakoś... no nie wiem...


17.07.2007, 15:42
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Mr T. napisał(a):
kombiak wygląda na fotach naprawdę przyzwoicie. A hatchbacka mijałem ze dwa razy na mieście i powiem szczerze, że wygląda to dosyć nijako. Może dlatego że oba jakieś takie szarawe były? A może ja za dużo wymagam? Niby samochód dość podobny do Suzuki Swifta, ale japończyk jakoś tak się prezentuje ciekawie na ulicy, a te fabki tak jakoś... no nie wiem...


Moze dlatego ze proporcje sa spieprz...Jest wyzsza, dłuzsza, i do tego male kołka. :sciana:

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


17.07.2007, 16:08
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Skoda zapomniała co to są proporcje albo mają metrówki ze stadionu, Roomek też to samo tlyko to akurat jeszcze jakoś wygląda :pupa:


17.07.2007, 17:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25.06.2007, 16:30
Lokalizacja: Poznań
Posty: 605
Zdjęcia: 34
Podziękował: 1
Pomógł: 26

Silnik: CBZA-1.2 TSI 85KM
Skrzynia: NQN - 7b.AUT
Samochód: Fabia II Sport
Rok prod.: 2007
Województwo: wielkopolskie
Post 
eee tam, może na żywo wcale nie będzie tak źle ;). przyznam, że zanim poszedłem do salonu to oglądając prospekt F2 HB nie mogłem znaleźć w tym aucie zbyt wielu argumentów przemawiających za jego wyborem. a jednak na żywca okazało się to bardzo przyzwoite auto, przemyślane i zaprojektowane inaczej niż 90% współczesnego segmentu B.
a zdjęcia najczęściej kłamią i to bardzo, uwypuklając te cechy na których najbardziej zależy marketingowcom producenta. przykładem może być fiat bravo czy linea, które na fotkach i w reklamach są wręcz niemiłosiernie spłaszczane żeby przypominały co najmniej hondę civic type r albo lexusa gs :crazy:, podczas gdy rzeczywistość bardzo boleśnie weryfikuje ich wizerunki :hysterical:. idąc tym tropem to ja w tej chwili mogę powiedzieć że fiat 500 jest ohydny, podczas gdy w rzeczywistości może być całkiem całkiem ;). jak zobaczę to ocenię.
myślę, że żeby auto uczciwie ocenić to trzeba zobaczyć je na żywo, dotknąć, przejechać się, itp. reasumując - de gustibus non est disputandum ;)

_________________
cosmos
1.9TDI w obudowie F2
150/336 powered by MR-Motors :D


19.07.2007, 00:29
Zobacz profil WWW GG Album osobisty
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL