Teraz jest 28.03.2024, 13:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Oświadczenie dla ASO przy instalacji gazowej 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 15.06.2009, 15:30
Lokalizacja: Polska
Posty: 15
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BBY-1.4 16V 75KM
Samochód: Fabia II Combi (Style)
Województwo: mazowieckie
Post Oświadczenie dla ASO przy instalacji gazowej
Witam wszystkich klubowiczów,
posiadam nowy samochód, który z przyczyn oszczędnościowych chcę przerobić na gaz w Wawie Wimar na Modlińskiej. Za jakieś dwa, trzy tygodnie będzie zakładana instalacja. Nikogo nie posądzam i mam nadzieję, że nie będę miał takiej nieprzyjemności, lecz chciałbym stworzyć dokument formalno-prawny. Dokument miałby zawierać oświadczenie dealera, że gdy samochód będzie w trakcie zakładania instalacji gazowej i zdarzyłaby się sytuacja, że ktoś mało rozważny chciałby nagle "przetestować" sobie moją Fabię i spowoduje wypadek salon zobowiązuje się najlepiej do pokrycia kwoty fakturowej kupna samochodu. Bądź do całkowitego pokrycia napraw przez wybrany przeze mnie serwis. Chciałbym się także zabezpieczyć przed sytuacją, gdy podmnieniane są części w samochodzie. Jednak nie wiem(jeszcze...) jak to ująć.
Czy ktoś z Was przygotowywał tego typu dokument, bądź podać mi adresy, numery, maile do osób które by mi w tym pomogły. Nawet za opłatą.

pozdrawiam,
synek

P.S. Są różni ludzie, różne przypadki(nie ogólniam oczywiście jednak przezorny zawsze ubezpieczony)


24.06.2009, 19:08
Zobacz profil
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
Zapytaj miejskiego rzecznika praw konsumenta.

ps. nie za ostro?


25.06.2009, 14:11
Zobacz profil
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.04.2007, 17:01
Lokalizacja: SLU
Posty: 619
Podziękował: 0
Pomógł: 19

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Optima PHEV
Rok prod.: 2016
Województwo: śląskie
Post 
Pytanie tylko po co ?, jak ci uszkodzą to zrobią i tak tego nie poznasz, skoro ludzie kupują bite auta z salonów jako nówki i dopiero po latach to wychodzi.

Chyba, że rozbijesz namiot przed ASO i będziesz ich pilnował :pala:

_________________
Obrazek


25.06.2009, 14:18
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Re: Oświadczenie dla ASO przy instalacji gazowej
synek napisał(a):
Witam wszystkich klubowiczów,
posiadam nowy samochód, który z przyczyn oszczędnościowych chcę przerobić na gaz w Wawie Wimar na Modlińskiej. Za jakieś dwa, trzy tygodnie będzie zakładana instalacja. Nikogo nie posądzam i mam nadzieję, że nie będę miał takiej nieprzyjemności, lecz chciałbym stworzyć dokument formalno-prawny. Dokument miałby zawierać oświadczenie dealera, że gdy samochód będzie w trakcie zakładania instalacji gazowej i zdarzyłaby się sytuacja, że ktoś mało rozważny chciałby nagle "przetestować" sobie moją Fabię i spowoduje wypadek salon zobowiązuje się najlepiej do pokrycia kwoty fakturowej kupna samochodu. Bądź do całkowitego pokrycia napraw przez wybrany przeze mnie serwis. Chciałbym się także zabezpieczyć przed sytuacją, gdy podmnieniane są części w samochodzie. Jednak nie wiem(jeszcze...) jak to ująć.
Czy ktoś z Was przygotowywał tego typu dokument, bądź podać mi adresy, numery, maile do osób które by mi w tym pomogły. Nawet za opłatą.

pozdrawiam,
synek

P.S. Są różni ludzie, różne przypadki(nie ogólniam oczywiście jednak przezorny zawsze ubezpieczony)


Ja na twoim miejscu to bym sie rozpędził tym samochodem do prędkości maxymalnej (99,9 km/h ) i zasadził w słóp ! Potem wysiadł bym i napiepszał łbem w bagażnik aż zmądrzejesz ! Co za debilizm! Skąd sie biorą takie pomysły? Powiedz mi człowieku ile ty masz lat 15? 16? bo dorosły to ty napewno nie jestes! żal.pl :hysterical:


01.07.2009, 14:57

Dołączył(a): 29.07.2008, 23:11
Lokalizacja: brak
Posty: 87
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BXW-1.4 16V 85KM
Województwo: mazowieckie
Post Re: Oświadczenie dla ASO przy instalacji gazowej
synek napisał(a):
Witam wszystkich klubowiczów,
posiadam nowy samochód, który z przyczyn oszczędnościowych chcę przerobić na gaz w Wawie Wimar na Modlińskiej. Za jakieś dwa, trzy tygodnie będzie zakładana instalacja. Nikogo nie posądzam i mam nadzieję, że nie będę miał takiej nieprzyjemności, lecz chciałbym stworzyć dokument formalno-prawny. [...]
P.S. Są różni ludzie, różne przypadki(nie ogólniam oczywiście jednak przezorny zawsze ubezpieczony)


moje 2 grosze: jeśli chcesz taki dokument, to może to świadczyć, że nie ufasz ludziom w tym serwisie. Jeśli nie ufasz ludziom w tym serwisie, zmień serwis. jeśli chcesz ASO, to jest przecież kilka innych w mazowieckim: Sinclean, Pol-mot, Carsed, itp. Poczytaj opinie o każdym, wybierz i już.


03.07.2009, 21:19
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL