Teraz jest 24.04.2024, 21:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Gwarancja na części w ASO... 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Gwarancja na części w ASO...
Byłem dziś w aso na Zakopiańskiej w Krakowie po pierdułkę,mianowicie wyłącznik stopu do fabii.Gość mi mówi że jeśli nie zakłada tego serwis to nie dostanę gwarancji na daną część (!!!)
Więc wyszedłem i kupiłem gdzie indziej,tj. w zwykłym sklepie z częściami Skody.
To taka informacja dla tych,którzy chcieliby kupić części w ASO i zakładać je samemu....


10.12.2007, 23:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.03.2005, 22:03
Lokalizacja: BYTOM
Posty: 376
Podziękował: 2
Pomógł: 3

Województwo: śląskie
Post 
aż sie dziwie ze sie dałes tak wkręcić


11.12.2007, 01:18
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25.06.2007, 16:30
Lokalizacja: Poznań
Posty: 605
Zdjęcia: 34
Podziękował: 1
Pomógł: 26

Silnik: CBZA-1.2 TSI 85KM
Skrzynia: NQN - 7b.AUT
Samochód: Fabia II Sport
Rok prod.: 2007
Województwo: wielkopolskie
Post Re: Gwarancja na części w ASO...
paulob1 napisał(a):
Gość mi mówi że jeśli nie zakłada tego serwis to nie dostanę gwarancji na daną część (!!!)
Więc wyszedłem i kupiłem gdzie indziej,tj. w zwykłym sklepie z częściami Skody.
To taka informacja dla tych,którzy chcieliby kupić części w ASO i zakładać je samemu....

Informacja o tym jest napisana wołami na każdej fakturze z działu części ASO, wystarczy więc przeczytać ;). W praktyce, jeśli kupujesz jakąś mało krytyczną część (wyposażenie dodatkowe, schowki, listwy, itp.) nie ma żadnego problemu z wymianą jej, nawet po samodzielnym montażu. Z kolei na instalację części układu napędowego czy instalacji elektrycznej dostajesz osobną fakturę i to na jej podstawie jest realizowana gwarancja na zestaw usługa+część.
Może to nawet jest logiczne bo jaką ASO ma gwarancję, że część nie uległa uszkodzeniu wskutek niewłaściwego montażu?

_________________
cosmos
1.9TDI w obudowie F2
150/336 powered by MR-Motors :D


11.12.2007, 09:34
Zobacz profil WWW GG Album osobisty

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Ten post jest do MLODY-ego.
Nie chodzi o to że dałem sie wkręcić ,bo wcale tak nie było tylko o informację dla mniej obeznanych w temacie ludzi,którzy mają problem ze zdobyciem części które można samodzielnie bez żadnego większego trudu wymienić....a wyłącznik świateł hamowania to w zasadzie pierdułka.Tym bardziej, że kupiłem tę część gdzie indziej bez żadnej łachy o gwarancję.Notabene,dziwię Ci się że wybrałeś taki silnik jak 1.2 3 cylindrowy.... jest mało efektywny, dużo pali i na biegu jałowym chodzi jak traktor.Zastanawiam się czasem po co tacy ludzie wypisują takie bzdety typu "aż sie dziwie ze sie dałes tak wkręcić". Robi się tu jak na niektórych forach Onetu.... jeden drugiego przekrzykuje o tym że jest mądrzejszy, albo że ma lepsze auto czy też więcej kapusty itp itd..... Szkoda Twojego czasu....


13.12.2007, 11:20

Dołączył(a): 02.10.2007, 20:26
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 191
Zdjęcia: 10
Podziękował: 0
Pomógł: 10

Samochód: Fabia Elegance Multimedia & ESPL Edition
Rok prod.: 2002
Województwo: podkarpackie
Post 
Ale za to jak się wymienia częśc zakupioną w ASO w ich serwisie to dostajemy dwa lata gwarancji, na część i usługę. Tzn. jeśli się wymieniona częśc poniszczy w czasie dwóch lat od jej wymiany to mamy kolejnąwymiane gratis.
U mnie już 3 razy wymieniali czujnik położenia kierownicy, zapłaciłem raz i dwa razy było gratis, mam nadziejęze to jużostatni raz był... :crazy: :pala:

_________________
ONE OF THE BEST AUDIO-VIDEO SYSTEMS IN EUROPE :-*
Stage 1 -> 155Ps@360Nm
Stage 2 -> 150dB@43Hz ;) by RE Audio
Stage 3 -> 188Ps@410Nm
Stage 4 -> 2xxPs@4xxNm in progres...


14.12.2007, 12:44
Zobacz profil GG Album osobisty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.03.2005, 22:03
Lokalizacja: BYTOM
Posty: 376
Podziękował: 2
Pomógł: 3

Województwo: śląskie
Post 
paulob1 napisał(a):
Ten post jest do MLODY-ego.
Nie chodzi o to że dałem sie wkręcić ,bo wcale tak nie było tylko o informację dla mniej obeznanych w temacie ludzi,którzy mają problem ze zdobyciem części które można samodzielnie bez żadnego większego trudu wymienić....a wyłącznik świateł hamowania to w zasadzie pierdułka.Tym bardziej, że kupiłem tę część gdzie indziej bez żadnej łachy o gwarancję.Notabene,dziwię Ci się że wybrałeś taki silnik jak 1.2 3 cylindrowy.... jest mało efektywny, dużo pali i na biegu jałowym chodzi jak traktor.Zastanawiam się czasem po co tacy ludzie wypisują takie bzdety typu "aż sie dziwie ze sie dałes tak wkręcić". Robi się tu jak na niektórych forach Onetu.... jeden drugiego przekrzykuje o tym że jest mądrzejszy, albo że ma lepsze auto czy też więcej kapusty itp itd..... Szkoda Twojego czasu....


dlatego proponuje ci zimne :browar: - nie nakrecaj sie tak

to jest forum i ............

poprostu jak widze ze tzw ASO które prubuje na chama wycisnać z nas kase to ...

widze ze nie dałeś sie wkrecić :good:


14.12.2007, 14:04
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL