Teraz jest 28.03.2024, 16:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Pęknięta szyba i AC 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
To wyglada na kosztorys zakladu, ktory bedzie naprawiać (ASO ?)...
ale To Cie nie powinno obchodzić - w polisie jest napisane ze przy naprawie w ASO ubezpieczyciel pokrywa 100% kosztów. Ciebie nie powinno obchodzić ani ile ani nie zgadzaj sie na posredniczenie w platnosci - tzn zeby Ci gotowke dawali / przelewali. Oni sa zleceniodawcą (likwodatorem szkody) i oni maja placic. Ma to byc bezgotówkowo oraz zgodnie z umową ubezpieczenia. Pytanie: dlaczego chcą Cie wrobić w udział wlasny ??!! na jakiej podstawie bo w owu ani w warunkach szczegolowych nie ma ku temu podstaw (o ile masz to samo co ja)...


12.04.2006, 12:31

Dołączył(a): 22.11.2005, 23:15
Lokalizacja: SK XXXXX
Posty: 136
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AUA-1.4 16V 75KM
Województwo: śląskie
Post 
Jacek_wawa napisał(a):
Pytanie: dlaczego chcą Cie wrobić w udział wlasny ??!! na jakiej podstawie bo w owu ani w warunkach szczegolowych nie ma ku temu podstaw (o ile masz to samo co ja)...

Mam to samo co Ty. Na pytanie o udzial własny facet zaczal sie migać w efekcie nie udzielił mi odpowiedzi. jeżeli sie z tym nie zgadzam mam napisać pismo i wysłać do Allianza. Narazie nie dostałem oficjalego pisma ze mam wnieść udział własny w szkode - poczekam - mam nadzieje ze w piatek bedze auto i nie bede musiał jechać z jajkami autobusem :)

_________________
N 50°12'29.8" E 18°59'33.8"


12.04.2006, 12:47
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Nie możesz odpuszczać - bo oni na to liczą, wiele razy slyszalem podobne historie, zwlaszcza o Pe-zet-u. Mam wrazenie ze tacy pracownicy firm ubezpieczeniowych (nie wazne jaka nazwa) otrzymują premie / prowizje od różnicy tego ile powinni wypłacic a ile faktycznie wypłacą (czyli zaniżają i liczą ze klient odpuści...)

Wiele razy jest tak ze ludzie nie maja czasu na męczenie sie z nimi, odwolywanie od decyzji, i machają ręką na dopłaty dla swietego spokoju... oni o tym wiedzą i wykorzystują. Nie dawaj sie zbywać, żadaj konkretnych odpowiedzi na pytania, najlepiej na piśmie. Ponato żądaj auta naprawionego w 100% i rozliczenia bezgotówkowego - Ciebie ma nie obchodzić kasa ani wysokosci odszkodowania, Ciebie ma tylko obchodzic: który warsztat oraz data odbioru. Resztą musza zająć się oni bez angazowania w to Ciebie...


12.04.2006, 13:23

Dołączył(a): 22.11.2005, 23:15
Lokalizacja: SK XXXXX
Posty: 136
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AUA-1.4 16V 75KM
Województwo: śląskie
Post 
nie odpuszczam Jacek, właśnie zakonczyłem moja radosna twórczość ( znaczy przepisywałm radosną twórczość Mecenasa ) , i wysłałem mailem odwołanie do All.... , hehe 14 dni :sciana: na odpowieź, więc jajka poświęce w autobusie :) bo żeby odebrać samochód musze zapłacić za naprawe, a jak alianz uzna moje odwołanie to ASO mi odda pieniądze - pewinie na wakacje :) jak to ASO
no nic czekamy z Mecenasem na odpowiedź z Allianza,

[ Dodano: 2006-04-14, 18:56 ]
:hurra: mam samochodzik i nie musze nic dopłacać :) - narazie taka informację dostałem telefoniczne z Allianza
Jacek_wawa dzieki za wsparcie masz u mnie wielkiego :browar:

_________________
N 50°12'29.8" E 18°59'33.8"


12.04.2006, 20:49
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.04.2006, 17:48
Lokalizacja: [RMI]
Posty: 6869
Zdjęcia: 0
Podziękował: 196
Pomógł: 127

Silnik: CBZA-1.2 TSI 85KM
Skrzynia: inny model
Samochód: FII FL Style [Joy+Play]
Rok prod.: 2011
Województwo: podkarpackie
Post 
yyy czyli z OC nie zrobią szyby :?:

_________________
KLUBOWE NAKLEJKI


Aloesowe suplementy -> FOREVER LIVING PRODUCTS - ZAPRASZAM
:!: :)
_____________________

FI 1.4 MPI {Fresh+} [AZE 60KM - FNK] Szary Skalisty F7F7 - 2002r.
FII 1.2 TSI {Style+Joy+Play} [CBZA 85KM - MFX] Rosso Brunello X7X7 - 2011r.


31.03.2007, 17:40
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL