Teraz jest 21.08.2024, 18:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
[F1] dorabianie klucza / Alarm SEO CONCERTO 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 31.01.2010, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: ASZ-1.9 TDI 130KM
Samochód: CHOICE Sedan
Rok prod.: 2004
Województwo: małopolskie
Post [F1] dorabianie klucza / Alarm SEO CONCERTO
Witam wszystkich.

Proszę o poradę w mojej sprawie jeśli to możliwe. Mianowicie ...

Nie pytajcie jak ale zniszczyłem sobie przypadkowo komplet kluczy tzn. zwykły czarny kluczyk do Fabi I i pilota od alarmu marki SEO ( CONCERTO) zakupionego wraz z samochodem w salonie .

Teraz mając tylko jeden komplet troche się obawiam i chyba zdecyduje się dorobić tylko tak:

W ASO Zonk .. nie ma juz tego typu alarmów , kluczyk ok, ale pilot juz nie , propozycja , nowy alarm , nowe piloty , ewentualnie 2 nowe klucze z pilotem wbudowanym ... koszt trochu zabójczy .

Szpec od kluczy doradził mi bym dorobił sam kluczyk , kupił gdzieś pilota od seo i on zaprogramuje ( przynajmniej będzie się starał )

Jeden mistrzu stwierdził że za 350 zł dorobi mi kluczyk z pilotem składany i zaprogramuje pod immo i pod mój alarm ( ale coś mi się wydaje że nic z tego nie będzie bo przecierz mój alarm to nie zestaw bezpilotowy żeby sobie te oryginalne programować )

Więc moje pytaie brzmi co w takiej cudownej sytuacji najlepiej zrobić i jakie jeszcze ewentualne możliwośći istnieją .. przyznam że teraz jakąś fobie mam i co 10 minut sprawdzam w kieszeni czy napewno są te które mi zostały

Pozdrawiam
Miłej niedzieli


31.01.2010, 11:06
Zobacz profil

Dołączył(a): 17.07.2009, 17:58
Lokalizacja: Kraków
Posty: 193
Podziękował: 1
Pomógł: 9

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 2013
Województwo: małopolskie
Post 
Widze że jesteś z KrK

nie wiem jak teraz ale jakieś 2-3 lata temu mojemu wujkowi jak rozgniótł pilota na 29listopada/Prandoty za stacją BP dorobili na wzór dobrego był/jest tam warsztat zajmujący się alarmami można u nich spytać jak jeszcze jest to dorabiają do wszystkich alarmów bo wiem że też był problem bo wujek miał nietypowy alarm ale bez problemu dało się dorobić

_________________
Octavia 2 FL kombi 1.8TSI


31.01.2010, 11:37
Zobacz profil

Dołączył(a): 12.09.2009, 19:16
Lokalizacja: Katowice/Zabrze
Posty: 204
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: AUA-1.4 16V 75KM
Samochód: Comfort
Rok prod.: 2000
Województwo: śląskie
Post 
Jeżeli to fabryczny alarm to mysle że jedynie opcja zaprogramowania nowych pilocików można jeden ale radził bym oba wymienic. Seo nadal produkuje alarmy i jeżeli masz fabke na szynie Can to no problemo. z dorabianiem kluczyków kosztuje to mniej wiecej 150zł i da sie dorobić. Jeżeli pin do licznika masz na zdrapce to zaden kłopot i problem. Do aso z programowaniem Immo albo do kogos kto sie na tym zna wiecej info moge dać ci na PRIV Pozdrawiam


31.01.2010, 14:12
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL