Teraz jest 06.05.2024, 01:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
[F1]Zapieczone Świece Skoda Fabia 1.2 Benz+LPG 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 11.11.2008, 19:49
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 531
Zdjęcia: 6
Podziękował: 8
Pomógł: 31

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Skrzynia: inny model
Samochód: Sedan wersja Soul
Rok prod.: 2005
Województwo: śląskie
Post 
Cytuj:
Mozesz mi polecic kogos z czestochowy?

Znam tylko takich mechaników, że jedno potrafią zrobić a drugie schrzanić. Sparzyłem się mocno na glupim rozrządzie co doprowadziło do poważnych strat, więc z czystm sumieniem nie polecę. Chociaż zawieszenia, hamulce robili dobrze i sprawnie.
Z kolei świecę wykręcali mi w Daewoo u Włodarczyka ul. Kolejowa, ale nie wiem czy Skodę wezmą na tapetę.
Serwisowałem poprzednie auto w Żyrardowie, bo tam mieszkałem, w Częstochowie tylko jak miałem gwarancje, ale to 10 lat temu więc zaklad nie istnieje.
A potem Skody, ale do Marszałka nie chcesz jechać, choc dla mnie oni są w porzadku - do tej pory robili co chciałem. Jezeli teraz mówią, że trzeba wymienic głowice, to nie masz wyjścia, musisz poszukać mechanika, najlepiej bliżej siebie i omówić z nim temat.
Żeby wykręcał, jak mu zostanie ma wykrecić pozostałości i jak dojdzie do tego, że nie da rady to ma zdjać głowice i doprowadzić do stanu normalnej pracy silnika z gwarancją na uslugę.
Ciężko mi kogoś polecić..

_________________
Pozdrawiam, Krzysiek


19.01.2010, 08:59
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.01.2010, 16:22
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 6
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AQW-1.4 8V 68KM
Samochód: Fiat Barchetta
Rok prod.: 1996
Województwo: śląskie
Post 
Ok, swiece byly zapieczone. Nikt tego nie chcial sie podjac, zrobilem to sam z pomoca 2 osoby. Wpsikniete WD40 na letnim silniku ( 3 minuty potrzymany) tak ze sie troche rozszedl material wd40 na to i swiece poszly!.

Znalazlem tez w miedzy czasie bardzo dobry serwis skody w czestochowie (wykonali mi reszte roboty) do tanich nie naleza ale pracowali dla aso wiec w cenie/doswiadczeniu sa konkurencyjni dla marszalka. Ale nadal raczej drodzy. Jak nie bedziecie mogli sobie z czyms poradzic to dam na nich namiar.

Dziekuje za cala pomoc autko znowu jezdzi :hurra: :worthy:

_________________
www.barchetta.pl


29.03.2010, 15:38
Zobacz profil WWW GG

Dołączył(a): 11.11.2008, 19:49
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 531
Zdjęcia: 6
Podziękował: 8
Pomógł: 31

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Skrzynia: inny model
Samochód: Sedan wersja Soul
Rok prod.: 2005
Województwo: śląskie
Post 
Cieszę sie, że się udało.
Swoją drogą ta historia nie wystawia dobrej opinii częstochowskim mechanikom, skoro połowa z nich chciała wymieniać głowicę, a druga nie chciała się tego podjąć - czytaj bała konsekwencji...

_________________
Pozdrawiam, Krzysiek


30.03.2010, 20:42
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL