Teraz jest 15.05.2024, 06:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
[F1] ściąganie obejm z przewodów doprowadzjaacyh powietrze 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 29.05.2006, 16:11
Lokalizacja: K-ce
Posty: 209
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Skrzynia: FNK - 5b.
Samochód: Fabia
Rok prod.: 2003
Województwo: śląskie
Post ściąganie obejm z przewodów doprowadzjaacyh powietrze
Witam Towarzysze i Towarzyszki!
Mam takie pytanie przymierzam sie do wyczyszczenia calego układu doprowadzajacego poweitrze do icka i wyprowadzajacego go oraz samego icka ! Z racji ze nigdy wczesniej nie spotkalem sie z mocowaniami przewodow w postaci takich dziwnych obejm zaciskowych czy jakis takis nie mam cyfraka to nie pokaze ale mysle ze kazdy ze "starych" urzytkownikow FABI i nie tylko podpowie mi jak to pieroństwo sie odbezpiecza by moc sciagnac dana obejme oraz czy da sie takowe badziiewie wykorzystac ponownie. Zanim przystapie do pracy wole zaczerpnac porady . A gdyby ktos mial jakies doswiadczenie z czyszczeniem tego calego ukladu to prosze o jakies podpowiedzi rady ?! PZDR 600


08.07.2006, 13:52
Zobacz profil WWW GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.04.2006, 21:53
Lokalizacja: Będomin
Posty: 714
Zdjęcia: 0
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Mercedes W211
Rok prod.: 2002
Województwo: pomorskie
Post 
jeżeli myślisz o tych obejmach co ja to do tego mam specjalne szczypce ale jeżeli takowych się nie pośiada to można użyć kombinerek , oczywiście odpowiednich rozmiarów tak aby dało radę to ścisnąć. Zobacze zrobie później fote żebyś potwierdził czy o tą obejme ci chodzi. :czytaj:

_________________
ELEGANCE +XENONY I CIEMNE SZYBKI


10.07.2006, 14:07
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 29.05.2006, 16:11
Lokalizacja: K-ce
Posty: 209
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Skrzynia: FNK - 5b.
Samochód: Fabia
Rok prod.: 2003
Województwo: śląskie
Post 
Witam LILO ! wielkie dzieki za odzew juz myslałem ze nikt mnie nie lubi ?:) a tak powaznie to qrde chce to rozebrac i przeczyscic pozatym musze posciagac plyte spod silnika i dostac sie intercoolera a to wszytko za sprawa wycieku oleju jaki czasmi ma miesjce wlasnie w miejscu gdzie zamontowany w fabiu mam IC pisalem posta na ten temat duzo sie w sumie dowiedzialem co do mozliwych przyczn tego wycieku i chcialem sam poki co zerknac ile i czy wogole mam jakis olej w srtodku IC. No i przy okazu caly uklad orurowania poprzeczyszczac do IC. Qrcze jakie to szczypce do tego masz z taka wygieta koncowka tych szczypiec? aha a da sie te obejmy ponownie zalozyc czy to jak z prezerwatywami raz załozona nadaje sie na wyrzucenie ? :) a czytalem kiedys chyba Twoj post badz komentarz do postu i jesli mnie pamiec nie bmyli jestes badz byles mechanikiem samochodowym ...???
PZDR 600


10.07.2006, 23:17
Zobacz profil WWW GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.04.2006, 21:53
Lokalizacja: Będomin
Posty: 714
Zdjęcia: 0
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Mercedes W211
Rok prod.: 2002
Województwo: pomorskie
Post 
jeżeli chodzi o prezerwatywe do desperaci potrafią ją drugi raz założyć :hysterical:

a tak poważnie to nie dokońca wiem o jaką opaskie ci chodzi bo ja w mojej Fabii nie miałem IC , więc napisz mi czy te opaski są takie same jak na filtrze powietrza na tej dużej plastikowej rurce , jeżeli tak to możesz je zdejmować i zakładać do bulu :mrgreen:

_________________
ELEGANCE +XENONY I CIEMNE SZYBKI


11.07.2006, 07:47
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL