Teraz jest 30.06.2024, 17:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
[F1] Licznik z maxidot (FIS) do Fabi vRS 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 15.08.2006, 15:47
Posty: 217
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Samochód: Golf.............
Województwo: śląskie
Post 
pjaros napisał(a):
Obrazek 1
Obrazek 2


O co chodzi: różne wskazówki na 1 obrazku?


02.01.2007, 22:09
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
No i zegary sprawdzone :) działają bez zarzutu :D

Kupione na allegro za 240 + 150 sciagniecie PINu + 100 przekodowanie immobilazera.

Tak dla wiadomosci to pytalem bezposrednio u skody czy beda pasowaly oto co otrzymalem:

Dear Mr. XXXXXXX

thank you for your email.

Concerning your request I am sorry to inform you that in case you mean so-called MAXIDOT display then it is not possible to replace the whole instrument panel with a different one incl. MAXIDOT. The MAXIDOT display can be installed only during the production process in case of Fabia only if there is a navigation system or possibly in a certain equipment version or action model.

Best regards,

Ondrej Tomsu
Customer Care



Pan (STETY) sie myli i ciekawe dlaczego taki kit wciskaja !!! Jestem przekonany, ze wszystko zalezy od komputera komfortu i jezeli macie dobra wersje to nawet wskazuje ten licznik ktore drzwi zostaly otwarte :) a nie ze wogole zostaly otwarte :D

Takze szukajcie, montujcie :) a ja swoja droga dzisiaj wieczorem (jak zdaza mi w ASO je zamontowac i poskladac do kupy) zamieszcze zdjecia ew. jutro :)

pozdrowka.

ps. zegary byly od RSa z MAXIDOTEM. wygladaja :censored: ! :D

[ Dodano: 2007-01-04, 15:21 ]
a jeszcze jedno jak widac mam COMBI Elegance :) a nie RS.


04.01.2007, 15:17
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
v3go napisał(a):
Tak dla wiadomosci to pytalem bezposrednio u skody czy beda pasowaly oto co otrzymalem:

Dear Mr. XXXXXXX

thank you for your email.

Concerning your request I am sorry to inform you that in case you mean so-called MAXIDOT display then it is not possible to replace the whole instrument panel with a different one incl. MAXIDOT. The MAXIDOT display can be installed only during the production process in case of Fabia only if there is a navigation system or possibly in a certain equipment version or action model.

Best regards,

Ondrej Tomsu
Customer Care


Pan (STETY) sie myli i ciekawe dlaczego taki kit wciskaja !!! Jestem przekonany, ze wszystko zalezy od komputera komfortu i jezeli macie dobra wersje to nawet wskazuje ten licznik ktore drzwi zostaly otwarte a nie ze wogole zostaly otwarte


Na twoim miejscu napisalem by jescze jednego maila do niego i go wysmial :fuck: ..udowadaniajac mu ze wlasnie to zrobiles:)

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


04.01.2007, 17:46
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Oczywiscie, ze tak zrobie i zapytam dlaczego wprowadzaja ludzi w blad ? a nastepnym razem niech kieruje mnie do bardziej kompetentnej osoby :D


04.01.2007, 18:53
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
v3go napisał(a):
Oczywiscie, ze tak zrobie i zapytam dlaczego wprowadzaja ludzi w blad ? a nastepnym razem niech kieruje mnie do bardziej kompetentnej osoby :D


:bravo: :browar:

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


04.01.2007, 18:57
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 27.10.2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków
Posty: 94
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: małopolskie
Post 
Ja zastanawiam się czy do wersji Ambient podejda te zegary... ale sądze że może być problem - brak kilku czujników w stosunku do Elegance...
Od kogo na allegro kupiłeś te zegary? Kwota za ściągniecie PIN to w ASO?
BTW czy mi sie wydaje czy maja one ułamany przełącznik od resetowania licznika przebiegu dziennego - da sie to bez problemu wymienić?

Krawiec


04.01.2007, 21:07
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
tak to te z ulamanym ... bez najmniejszego problemu mozna go wymienic ... co do tego czy beda dzialac w tej wersji, ktora ty posiadasz > nie wiem ... niechcialbym wprowadzic kogos w blad ... ale uwazam, ze to tez moze zalezec od samego komputera ... jezeli wyswietla te same rzeczy co u mnie to musi miec czujniki takie same co za tym idzie taki sam komputer ... pozatym mozliwe ze te zegary z MAXIDOTEM sa inteligentne i jak nie idzie sygnal od jakiegos czujnika to poprostu tego nie pokazuja ...

aha wazna rzecz ... czyjnik od komputera dostaje informacje cyfrowe

Kolega mi powiedzial, ze w skodzie robia tak dosc nietypowo a mianowicie sa rozne sterowniki i czujniki ktore pozostaja nieaktywne do momentu przeprogramowania komputera albo tylko ich podlaczenia ... lub komputer jest przystosowany a wystarczy dokupic jakis sterownik.

[ Dodano: 2007-01-04, 21:33 ]
PIN od osoby wtajemniczonej dostalem kontakt bo w ASO robia to ale tylko w zakupionych lub tez gdy zgubisz te plastikowa zawieszke a PIN jest potrzebny (usluga kosztuje 50zeta i w ciagu 3h maja kod PIN)

Moga oczywiscie ci sprawdzic jaki jest PIN ale jezeli okaze sie, ze kupiles kradzione to masz klopoty :| a nie zawsze mozna komus zaufac jak mowi "tak spoko one sa ze sprawdzonego zrodla)

No nic ja jestem happy, ze jutro bede sie cieszyl z nowych zegarow, ktorych wypatrywalem od ponad roku na allegro i wogole po calej sieci :D


pozdro.


04.01.2007, 21:29

Dołączył(a): 27.10.2005, 21:02
Lokalizacja: Kraków
Posty: 94
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: małopolskie
Post 
No u mnie nie ma kontrolki otwartych drzwi (czujniki oczywiscie są bo wkoncu steruja oświetleniem), spalonych żarówek i poziomu płynu do spryskiwaczy.
Podejrzewam, że te zegary z maxidotem dostaja sygnały z czujników i komputera tak samo jak zwykłe... a informacje z navi idą po CAN. BTW ciekawe czy orginalne radio Symphony CD bedzie wyświetlać dane na maxidocie (bo przystosowane jest...)
A i jeszcze jedno na tych zegarach są te kontrolki które na normalnych są w środkowej części?
Pewnie ciężko takie ustrzelić na allegro?

Krawiec

_________________
Wymiana płynu hamulcowego - klucz gratis !!


04.01.2007, 21:39
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
krawiec napisał(a):
No u mnie nie ma kontrolki otwartych drzwi (czujniki oczywiscie są bo wkoncu steruja oświetleniem), spalonych żarówek i poziomu płynu do spryskiwaczy.
Podejrzewam, że te zegary z maxidotem dostaja sygnały z czujników i komputera tak samo jak zwykłe... a informacje z navi idą po CAN. BTW ciekawe czy orginalne radio Symphony CD bedzie wyświetlać dane na maxidocie (bo przystosowane jest...)
A i jeszcze jedno na tych zegarach są te kontrolki które na normalnych są w środkowej części?
Pewnie ciężko takie ustrzelić na allegro?

Krawiec


Sam jestem ciekaw czy jak nie ma kontrolki to czy sie wyswietliloby cos na ekraniku :|

Oryginalne radio napewno by dzialalo ale czy samo ? tez trudno powiedziec mysle ze wszystko zalezy od komputera komfortu.

Co do znalezienia ? takk ... czekalem na okazje od ponad roku od momentu kiedy dowiedzialem sie ze powinny pasowac.

Aha ... dowiem sie jaka wersje wyposazenia ma kumpel znajomego, on mial te zegary juz od 2 lat (chyba), dowiem sie i napisze :)

pozdro.


04.01.2007, 23:42

Dołączył(a): 11.07.2006, 20:56
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 76
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: CAYC-1.6 TDI 105KM
Samochód: vRS by CS
Rok prod.: 2003
Województwo: dolnośląskie
Post 
Witam !

v3go napisał(a):
Co do znalezienia ? takk ... czekalem na okazje od ponad roku od momentu kiedy dowiedzialem sie ze powinny pasowac.


No to nawet nie wiesz jak blisko byłeś ich utraty ... ze 2 razy miałem kursor myszki nad przyciskiem "kup teraz" :eh:
Ale jakoś ostatecznie się rozmyśliłem ... uznałem, że lepiej dać te pieniądze do skarbonki na FIMC i chipa :hura:

Jak znajdziesz chwilkę to zapodaj jakieś fotki działających zegarów ... no ale przede wszystkim gratuluje zakupu i cieszę się, że wszystko Ci działa.

Pozdrawiam,
Luke555


06.01.2007, 19:01
Zobacz profil WWW GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
no to nic innego jak tylko podziekowac :D bo kazda zlotowka wydana na te zegary byla warta efektu koncowego :)

co do zdjec to zapodam, ale poki co samochod stoi w ASO (balwany mialy mi zamontowac nowe ciegno do skrzyni, a przez to cos tam z systemem chlodzenia rozwalili ... co gorsza nie wiadomo czy ta czesc jest w polsce i teraz jak bede czekal na auto 2 tygodnie to napisze skarge do SKODA PL > bo z rzadnej uslugi wykonanej w tym zakladzie nie jestem zadowolony !!! )

[ Dodano: 2007-01-12, 13:33 ]
Dzisiaj zdjecia zamieszczę :D odebralem auto wkoncu ! zegary sa BOSKIE dziwie sie dlaczego nie daja takich w Standardzie :|


pozdro !


06.01.2007, 20:30

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:59
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 990
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post 
Zdjęcia
Zdjęcia
Zdjęcias
dfawaj v3go - nie mogę się doczekac zdjęc - jak to wygląda w naturze

_________________
Skoda Fabia JOY EDITION


13.01.2007, 00:10
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
:) nie mialem aparatu przez ostatnie dni dlatego tak pozno zdjecia umieszczam :|

Zegary dzialaja perfekcyjnie :D I'm very happy now ! :D

zdjecie 1 - www.daylight.pl/temp/z01.jpg
zdjecie 2 - www.daylight.pl/temp/z02.jpg
zdjecie 3 - www.daylight.pl/temp/z03.jpg
zdjecie 4 - www.daylight.pl/temp/z04.jpg

pozdrowka !


15.01.2007, 15:31

Dołączył(a): 17.03.2006, 19:34
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Posty: 288
Zdjęcia: 1
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Samochód: Zofia B 1.9 CDTI 120KM
Rok prod.: 2006/2007
Województwo: lubelskie
Post 
no narobileś smaku co niektórym...dla mnie super. gratuluję :good:
to jeszcze powiedz jaki byl końcowy koszt tej operacji.

_________________
serve chilled


15.01.2007, 15:35
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 29.04.2006, 22:11
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 87
Podziękował: 2
Pomógł: 1

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Samochód: Skoda Fabia Sedan
Województwo: mazowieckie
Post 
Bomba...!!! :worthy:

_________________
http://www.m82.pl


15.01.2007, 17:22
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL