Teraz jest 28.03.2024, 13:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
SKĄD WIESZ O FABIACLUB? 

SKĄD WIESZ O FABIA CLUB ???
DOWIEDZIAŁEM (AM) SIĘ OD ZNAJOMEGO 6%  6%  [ 5 ]
GOOGLE/inna wyszukiwarka 73%  73%  [ 60 ]
INNE FORUM/STRONA WWW 12%  12%  [ 10 ]
LOGO FABIA CLUB NA SAMOCHODZIE 5%  5%  [ 4 ]
WIZYTÓWKA ZA WYCIERACZKĄ 0%  0%  [ 0 ]
PROFIL NA FACEBOOK 0%  0%  [ 0 ]
INNE 4%  4%  [ 3 ]
Liczba głosów : 82

SKĄD WIESZ O FABIACLUB? 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
ja już kiedyś tutaj byłem, ale jakoś nie zarejestrowałem, teraz mnie jakoś tak naszło żeby to zrobić... :D


26.06.2005, 19:56

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
a ja sie dowiedzialem bo znam historie klubu, pierwszy klub uczestnikow fabiclub itd. :P


27.06.2005, 22:30

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
jakoś tak wyszło, szalało się po róznych stronakch szukając tego co tu w końcu znalazłem :-) Dalej już nie szukam :D


21.07.2005, 09:25

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
muszę się przyznać że byłam na kupnie innego autka /vw golfa/ ale w ostaniej chwili /dzięki rodzicom- którzy są posiadaczami skoda octavia/ zdecydowałam sie na fabiotko :P i tym samym jak miałam znaleść sie w klubie vw znalazłam stronkę fabiclub i oto jestem :D :hurra:


03.08.2005, 21:43

Dołączył(a): 30.08.2005, 21:03
Lokalizacja: WARKA
Posty: 50
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Województwo: mazowieckie
Post ZEMNA BYŁO PODOBNIE!!!
Loni napisał(a):
muszę się przyznać że byłam na kupnie innego autka /vw golfa/ ale w ostaniej chwili /dzięki rodzicom- którzy są posiadaczami skoda octavia/ zdecydowałam sie na fabiotko :P i tym samym jak miałam znaleść sie w klubie vw znalazłam stronkę fabiclub i oto jestem :D :hurra:



JA NAPALIŁEM SIĘ STRASZNIE NA VOLVO S 40 JUŻ NAWET BYŁY UPATRZONE 2 MODELE, ALE W OSTATNIEJ CHWILI WPADŁA W OKO FABIA (ZA NAMOWĄ STARYCH KTÓRZY TEŻ MAJĄ OCTAVIĘ) I TAK JUŻ JEST ZIELONA FABIA Z 2002 1.9 TDi ELEGANCE
A NA STRONKĘ TRAFIŁEM PO DWÓCH DNIACH SZUKANIA W NECIE ( ŻECZWIŚĆIE W GOOGLE NIEMOGŁEM ZNALEŚĆ - WYSKAKIWŁY MI JAKIEŚ CZESKIE ALBO NIEMIECKIE STRONKI) ZNALAZŁEM STRONĘ KOLESIA KTÓRY PROJEKTOWAŁ I WYKONYWAŁ CAŁĄ STRONKĘ FABIACLUB I STAMTĄD MAM ARDES!!!

POZDRAWIAM!!!


01.09.2005, 17:21
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
ZIELIN mam prosbe, nie pisz duzymi literami. Takie cos traktowane jest jako krzyk, pozatym zle sie czyta.
Tu kazdy widzi dobrze, nie trzeba mu powiekszac liter.


01.09.2005, 20:19

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
:lol:


01.09.2005, 20:30
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08.01.2005, 01:04
Lokalizacja: WGM
Posty: 1369
Zdjęcia: 11
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: inny silnik
Samochód: Octavia II RS
Rok prod.: 2011
Województwo: mazowieckie
Post 
Witamy Jurku, wypadało bym napisać witam zamiast tej buźki :)

_________________
Moje autko O2RS BLUE


01.09.2005, 20:34
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Sebastian napisał(a):
A ja do dziś nie mogę sobie przypomnieć gdzie sie dowiedziałem o tym klubie
??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

:lustro: :lustro: :lustro:


Jak to od kogo ?? O demnie :))


16.09.2005, 21:55

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
1. Postawiłem na Brand New Car
Najpierw Octavia - ups trochę drogo.
Potem segment niżej - Chevrolet, Skoda, Kia, Hyundai, Opel, Fiat, Renault, inne....

2. Potem analizy kosztów, wyposażenia no i został w peletonie
Fiaba 1.4 combi, Fabia 1.2 combi, Kia Rio sedan, Renault Thalia....

3. Potem mały powrót do przeszłości - Czym najlepiej naszej rodzince się jeździło? No oczywiście Seat Cordoba Vario.

4. No pozostał wybór Fabia 1.4 combi w Opolu (Salon Lellek) lub Fabia 1.2 Combi w Wawie (salon AutoWimar).

4a. W Wawie na jeżdzie próbnej potraktowali nas jak zło konieczne. Najpierw gość sprawdził czym jeździmy (oooo stary ford), potem pogonił po uliczka tu tak, tu tak itd. Moja pani nawet nie mogła usiąść z przodu.
No i po takiej hecy dostałem szlaban na ten salon.

4b. Dlatego w Opolu kupiłem przez internet i telefon. Dali lepsze warunki, dali gratisy i jeszcze chcieli podwieści z dworca PKP do salonu. Co było fajowskie Pani, która go sprzedała potem jeszcze dzwoniła i pytała jak tam jazda.

5. No koniec szybki search i jest fabiaclub w necie.


Wniosek.
Chyba będę dojeżdżał na serwisy do Opola ;)


28.09.2005, 10:24

Dołączył(a): 29.08.2005, 13:33
Lokalizacja: Międzyzdroje ZKA / Szczecin
Posty: 507
Podziękował: 0
Pomógł: 6

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Rok prod.: Lipiec 2004
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
U mnie było tak, że potrzebowaliśmy nowego auta. Wyborem miałem zająć się ja. Tak więć w grę wchodziły Skoada Fabia i Opel Corsa. W porównaniu lepiej wypadła Skoda a, że w domu mamy już dwa Ople to trzeba było sprubowac czegoś nowego. Pierwotnie miała być benzyna i przerobienie jej na gaz. Potem jednak decyzja podła na TDi z racji tego, że robimy trochę kilometrów. Na początek miało być 75KM, ale jak już byliśmy w salonie to w ostatniej chwili decyzja padłą jednak na 100KM, bo Fabia miała latać z przyczepką. Kupiliśmy także oryginalny hak holowniczy,który jednak był wykorzsytany tylko raz bo jednak idea przyczepki upadła i już nei ma takiej potrzeby. Tak więc teraz cieszymy się mocnym motorem i jak do tej pory przepaliły się tylko dwie żarówki a oprócz tego sprawuje się bez zarzutu. Co do FabiaClub to trafiłem tu już w kwietniu, ale dopiero niedawno postanowiłem się zarejestrować.

_________________
Fabia 1.9 TDI & Fabia 1.2 HTP & Octavia 1.9 TDI & Combo 1.7 TD & Volvo FH12 480
SLOW IS WISE FAST IS NICE


14.10.2005, 22:25
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 02.04.2006, 21:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 91
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BBZ-1.4 16V 101KM
Samochód: Skoda Fabia
Rok prod.: 2000
Województwo: kujawsko-pomorskie
Post 
Ja tam dotarlem tutaj poprzez google, wczesniej mój tato jezdzil (bo ja go tutaj reprezentuje ;P) Maluchem, Fiatem 125p, Hyundaiem Pony, Fiatem Punto 1 no i teraz Fabką. I jestesmy wszyscy baaaardzo zadowoleni. Wahalismy sie pomiedzy Corsa, Focusem , Astrą ale ostatecznie trafila sie fajna Fabka no i jezdzimy. ;)


19.04.2006, 22:09
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
A ja tu trafilem przez ...................... ...................... .................... google :D :hurra: cho wcale nie bylo to takie latwe jak sie wydawalo ;)


20.04.2006, 21:42

Dołączył(a): 17.03.2006, 19:34
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Posty: 288
Zdjęcia: 1
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Samochód: Zofia B 1.9 CDTI 120KM
Rok prod.: 2006/2007
Województwo: lubelskie
Post 
no teraz ja... :hura:
zanim kupilem samochód zacząlem robic wywiad, co kto i jak mówi o samochodach. i trafilem na czyjąś stronę z linkiem tutaj. ale wybór nie padl od razu na fabię, chociaż pierwszy i ostatni salon w którym byliśmy to salon skody.
najpierw corsa, ale jakoś niemile wrażenie z jazdy mialem. tak samo jak moja mżonka...więc zaczęliśmy myśleć o astrze (teściowie mają), ale nie chcialem mieć tego samego, poza tym za tą kasę co mieliśmy to bylby totalny golas:-).po drodze byla kia, chevrolet, hundai...i mialem już prawie kupione C3. nawet zaliczka byla wplacona. ale w ostatniej chwili wpadlem jeszcze raz do tego salonu skody w którym byliśmy na samym początku. kiedy robiliśmy rozpoznanie i...stalo się...mam fabię.. i jestem, cholera, dumny z tego.. :hurra:

_________________
serve chilled


23.04.2006, 14:24
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Ja na tą strone trafiłem przez gogle, szukałem coś tam o fabi i znalazłem te stronke i tak zostałem klubowiczem :worthy:


23.04.2006, 19:45
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL